JO17-2

Volendam (rkav) JO17-2 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Zaandijk JO17-1 2 2 0 0 10 2 8 6
2 Kadoelen sv. JO17-1 2 2 0 0 4 2 2 6
3 Volendam (rkav) JO17-2 3 2 0 1 26 10 16 6
4 Assendelft JO17-1 3 2 0 1 11 8 3 6
5 FC Uitgeest JO17-2 3 1 1 1 7 5 2 4
6 Purmerend JO17-3 2 1 0 1 3 3 0 3
7 Rijp (de) JO17-1 3 1 0 2 5 12 -7 3
8 Sporting Almere JO17-2 4 1 0 3 11 9 2 3
9 Kolping Boys JO17-2 2 0 1 1 4 6 -2 1
10 Forza Almere JO17-1 2 0 0 2 0 24 -24 0

Volendam (rkav) JO17-2 (0352 Onder 17 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZCFC JO17-1 3 3 0 0 10 5 5 9
2 Kadoelen sv. JO17-1 3 2 0 1 10 7 3 6
3 Volendam (rkav) JO17-2 4 0 2 2 9 11 -2 2
4 Zaandijk JO17-1 4 0 2 2 5 11 -6 2

Volendam (rkav) JO17-2 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Zaanlandia JO17-1 7 6 1 0 25 3 22 19
2 EVC JO17-1 7 5 1 1 26 8 18 16
3 Volendam (rkav) JO17-2 7 4 2 1 17 10 7 14
4 Hercules Zaandam sc JO17-1 7 4 0 3 15 16 -1 12
5 Monnickendam JO17-1 7 2 1 4 16 15 1 7
6 ZOB JO17-2 7 2 0 5 13 23 -10 6
7 Oosthuizen JO17-1 7 2 0 5 10 21 -11 6
8 IVV JO17-1 7 0 1 6 12 38 -26 1

Volendam (rkav) JO17-2 (0383 Onder 17 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 BFC JO17-2 16 14 2 0 54 17 37 44
2 RCZ JO17-1 16 10 1 5 55 28 27 31
3 Laren 99 sv JO17-1 16 9 4 3 50 26 24 31
4 Monnickendam JO17-1 16 6 4 6 38 36 2 22
5 Volendam (rkav) JO17-2 16 7 1 8 35 37 -2 22
6 Waterwijk asc JO17-2 14 5 5 4 24 22 2 20
7 NVC JO17-1 15 4 2 9 35 61 -26 14
8 Hercules Zaandam sc JO17-1 16 2 3 11 16 40 -24 9
9 IVV JO17-1 15 1 2 12 19 59 -40 5

Volendam (rkav) JO17-2 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO17-2 4 3 0 1 22 5 17 9
2 Westfriezen JO17-1 4 3 0 1 20 7 13 9
3 Blokkers de JO17-1 4 2 1 1 7 4 3 7
4 Zouaven (de) JO17-1 4 1 1 2 15 7 8 4
5 Spirit 30 (SC) JO17-2 4 0 0 4 1 42 -41 0

Volendam (rkav) JO17-2 (0383 Onder 17 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Blokkers de JO17-1 7 5 1 1 20 4 16 16
2 Purmerland JO17-1 7 3 3 1 13 11 2 12
3 Zouaven (de) JO17-1 7 3 2 2 17 12 5 11
4 Volendam (rkav) JO17-2 5 2 3 0 13 9 4 9
5 Westfriezen JO17-1 7 1 4 2 17 17 0 7
6 Purmerend JO17-1 6 2 0 4 6 12 -6 6
7 Always Forward JO17-2 7 2 0 5 10 21 -11 6
8 HBOK JO17-1 6 1 1 4 12 22 -10 4

Volendam (rkav) JO17-2 (B3420 Onder 17 beker 2e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Texel 94 JO17-1 1 1 0 0 5 1 4 3
2 Meern De JO17-4 1 1 0 0 4 2 2 3
3 Nieuw West United SV JO17-1 1 1 0 0 4 2 2 3
4 FC Aalsmeer JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Baarn sv JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Brederodes JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Castricum FC JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DIOS sv. JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DOVO JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Duinrand S JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 GVVV JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 HBC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 HBOK JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Jonathan JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
15 KFC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Koninklijke HFC JO17-1 (zon) 0 0 0 0 0 0 0 0
17 KSV JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Meern De JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
19 NVC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 ODIN 59 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Saenden JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
22 SDOB JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Spaarnwoude sv. JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Spakenburg JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Sporting Krommenie JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
26 TOS-Actief JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 FC Uitgeest JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
28 UNO vv JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Vliegdorp 't vv JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Volendam (rkav) JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Waterwijk asc JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Zeeburgia avv JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Elinkwijk JO17-1 1 0 0 1 2 4 -2 0
34 SCPB'22 JO17-1 1 0 0 1 2 4 -2 0
35 VIOS-W JO17-1 1 0 0 1 1 5 -4 0

Volendam (rkav) JO17-2 (B3430 Onder 17 beker 3e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Texel 94 JO17-1 1 1 0 0 8 1 7 3
2 NVC JO17-1 1 1 0 0 5 0 5 3
3 Baarn sv JO17-1 1 1 0 0 5 2 3 3
4 KSV JO17-1 1 1 0 0 5 2 3 3
5 Vliegdorp 't vv JO17-1 1 1 0 0 3 0 3 3
6 Volendam (rkav) JO17-2 1 1 0 0 4 2 2 3
7 KFC JO17-1 1 1 0 0 3 1 2 3
8 FC Aalsmeer JO17-1 1 1 0 0 2 0 2 3
9 Spakenburg JO17-2 1 1 0 0 8 7 1 3
10 FC Uitgeest JO17-2 1 1 0 0 4 3 1 3
11 Nieuw West United SV JO17-1 1 1 0 0 3 2 1 3
12 SDOB JO17-1 1 1 0 0 3 2 1 3
13 UNO vv JO17-1 1 1 0 0 2 1 1 3
14 Jonathan JO17-2 1 1 0 0 1 1 0 3
15 DIOS sv. JO17-1 1 1 0 0 0 0 0 3
16 TOS-Actief JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Zeeburgia avv JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Brederodes JO17-2 1 0 0 1 1 1 0 0
19 Koninklijke HFC JO17-1 (zon) 1 0 0 1 0 0 0 0
20 DOVO JO17-3 1 0 0 1 7 8 -1 0
21 Saenden JO17-1 1 0 0 1 3 4 -1 0
22 HBC JO17-1 1 0 0 1 2 3 -1 0
23 Spaarnwoude sv. JO17-1 1 0 0 1 2 3 -1 0
24 ODIN 59 JO17-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
25 Sporting Krommenie JO17-1 1 0 0 1 2 4 -2 0
26 HBOK JO17-1 1 0 0 1 1 3 -2 0
27 Meern De JO17-2 1 0 0 1 0 2 -2 0
28 Duinrand S JO17-1 1 0 0 1 2 5 -3 0
29 GVVV JO17-2 1 0 0 1 2 5 -3 0
30 Meern De JO17-4 1 0 0 1 0 3 -3 0
31 Waterwijk asc JO17-3 1 0 0 1 0 5 -5 0
32 Castricum FC JO17-2 1 0 0 1 1 8 -7 0

Volendam (rkav) JO17-2 (0682 Onder 17 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend JO17-1 2 2 0 0 10 2 8 6
2 ADO '20 JO17-2 2 2 0 0 6 0 6 6
3 ZVC '22 JO17-1 2 2 0 0 5 3 2 6
4 KFC JO17-1 1 1 0 0 4 1 3 3
5 ASC De Volewijckers JO17-2 2 1 0 1 5 4 1 3
6 Volendam (rkav) JO17-2 2 1 0 1 4 4 0 3
7 Purmerland JO17-1 2 1 0 1 2 2 0 3
8 Vitesse 22 JO17-1 2 1 0 1 3 4 -1 3
9 Sporting Krommenie JO17-1 1 0 0 1 1 3 -2 0
10 FC Uitgeest JO17-2 2 0 0 2 3 5 -2 0
11 ODIN 59 JO17-1 2 0 0 2 3 7 -4 0
12 DEM (RKVV) JO17-2 2 0 0 2 1 12 -11 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO17-2 (B3480 Onder 17 beker 1/8 finales)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 FC Aalsmeer JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn sv JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DIOS sv. JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Jonathan JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 KFC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 KSV JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nieuw West United SV JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 NVC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SDOB JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Spakenburg JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Texel 94 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 FC Uitgeest JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
13 UNO vv JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Vliegdorp 't vv JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Volendam (rkav) JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 feb 13:45 uur Regulier FC Uitgeest JO17-2 - Volendam (rkav) JO17-2 Meer informatie
04 mrt 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-2 - Purmerend JO17-1 Meer informatie
11 mrt 14:00 uur Regulier Purmerland JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-2 Meer informatie
18 mrt 15:35 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-2 - ODIN 59 JO17-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO17-2 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-2 (0352 Onder 17 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-2 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-2 (0383 Onder 17 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-2 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-2 (0383 Onder 17 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
17 dec Purmerland JO17-1 - Zouaven (de) JO17-1 2 - 0
17 dec Volendam (rkav) JO17-2 - HBOK JO17-1
14 dec Purmerland JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-2 1 - 1
10 dec Zouaven (de) JO17-1 - HBOK JO17-1 2 - 1
10 dec Westfriezen JO17-1 - Purmerland JO17-1 3 - 3
10 dec Blokkers de JO17-1 - Always Forward JO17-2 1 - 0
07 dec Always Forward JO17-2 - Zouaven (de) JO17-1 1 - 6
03 dec HBOK JO17-1 - Westfriezen JO17-1 5 - 3
03 dec Purmerend JO17-1 - Blokkers de JO17-1 0 - 4

Volendam (rkav) JO17-2 (B3420 Onder 17 beker 2e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
07 jan VIOS-W JO17-1 - Texel 94 JO17-1 1 - 5
21 dec SCPB'22 JO17-1 - Nieuw West United SV JO17-1 2 - 4
17 dec Elinkwijk JO17-1 - Meern De JO17-4 2 - 4

Volendam (rkav) JO17-2 (B3430 Onder 17 beker 3e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 feb Brederodes JO17-2 - Jonathan JO17-2 1 - 1 (2 - 4)
01 feb NVC JO17-1 - Waterwijk asc JO17-3 5 - 0
01 feb KFC JO17-1 - HBOK JO17-1 3 - 1
01 feb FC Aalsmeer JO17-1 - Meern De JO17-2 2 - 0
01 feb DIOS sv. JO17-1 - Koninklijke HFC JO17-1 (zon) 0 - 0 (5 - 4)
01 feb Meern De JO17-4 - Vliegdorp 't vv JO17-1 0 - 3
01 feb Nieuw West United SV JO17-1 - HBC JO17-1 3 - 2
21 jan KSV JO17-1 - Duinrand S JO17-1 5 - 2
21 jan Volendam (rkav) JO17-2 - Sporting Krommenie JO17-1 4 - 2
21 jan UNO vv JO17-1 - ODIN 59 JO17-1 2 - 1
21 jan Texel 94 JO17-1 - Castricum FC JO17-2 8 - 1
21 jan GVVV JO17-2 - Baarn sv JO17-1 2 - 5
21 jan Spaarnwoude sv. JO17-1 - SDOB JO17-1 2 - 3
21 jan Spakenburg JO17-2 - DOVO JO17-3 8 - 7
21 jan Saenden JO17-1 - FC Uitgeest JO17-2 3 - 4

Volendam (rkav) JO17-2 (0682 Onder 17 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
06 feb ZVC '22 JO17-1 - FC Uitgeest JO17-2 3 - 2
04 feb ASC De Volewijckers JO17-2 - ODIN 59 JO17-1 4 - 2
04 feb ADO '20 JO17-2 - Purmerland JO17-1 1 - 0
04 feb Volendam (rkav) JO17-2 - Vitesse 22 JO17-1 3 - 0
04 feb DEM (RKVV) JO17-2 - Purmerend JO17-1 1 - 7
28 jan KFC JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-2 4 - 1
28 jan Purmerland JO17-1 - FC Uitgeest JO17-2 2 - 1
28 jan ODIN 59 JO17-1 - Vitesse 22 JO17-1 1 - 3
28 jan Purmerend JO17-1 - Sporting Krommenie JO17-1 3 - 1
28 jan ASC De Volewijckers JO17-2 - ZVC '22 JO17-1 1 - 2
28 jan ADO '20 JO17-2 - DEM (RKVV) JO17-2 5 - 0

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO17-2 (B3480 Onder 17 beker 1/8 finales)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-2 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-2 (0352 Onder 17 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-2 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-2 (0383 Onder 17 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-2 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-2 (0383 Onder 17 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-2 (B3420 Onder 17 beker 2e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-2 (B3430 Onder 17 beker 3e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
09 feb 19:00 uur TOS-Actief JO17-1 - Zeeburgia avv JO17-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO17-2 (0682 Onder 17 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 feb 11:15 uur ODIN 59 JO17-1 - ADO '20 JO17-2 Meer informatie
11 feb 12:00 uur Vitesse 22 JO17-1 - Sporting Krommenie JO17-1 Meer informatie
11 feb 12:15 uur Purmerend JO17-1 - ZVC '22 JO17-1 Meer informatie
11 feb 12:30 uur Purmerland JO17-1 - DEM (RKVV) JO17-2 Meer informatie
11 feb 13:15 uur KFC JO17-1 - ASC De Volewijckers JO17-2 Meer informatie
11 feb 13:45 uur FC Uitgeest JO17-2 - Volendam (rkav) JO17-2 Meer informatie
18 feb 10:00 uur ZVC '22 JO17-1 - Purmerland JO17-1 Meer informatie
25 feb 12:15 uur Sporting Krommenie JO17-1 - KFC JO17-1 Meer informatie
04 mrt 10:25 uur ADO '20 JO17-2 - KFC JO17-1 Meer informatie
04 mrt 10:30 uur DEM (RKVV) JO17-2 - ODIN 59 JO17-1 Meer informatie
04 mrt 10:45 uur Sporting Krommenie JO17-1 - ASC De Volewijckers JO17-2 Meer informatie
04 mrt 12:00 uur Vitesse 22 JO17-1 - FC Uitgeest JO17-2 Meer informatie
04 mrt 12:00 uur Volendam (rkav) JO17-2 - Purmerend JO17-1 Meer informatie
11 mrt 11:45 uur ASC De Volewijckers JO17-2 - ADO '20 JO17-2 Meer informatie
11 mrt 12:15 uur Purmerend JO17-1 - Vitesse 22 JO17-1 Meer informatie
11 mrt 14:00 uur Purmerland JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-2 Meer informatie
11 mrt 14:45 uur KFC JO17-1 - DEM (RKVV) JO17-2 Meer informatie
11 mrt 15:00 uur FC Uitgeest JO17-2 - Sporting Krommenie JO17-1 Meer informatie
11 mrt 15:00 uur ODIN 59 JO17-1 - ZVC '22 JO17-1 Meer informatie
18 mrt 10:30 uur DEM (RKVV) JO17-2 - ASC De Volewijckers JO17-2 Meer informatie
18 mrt 11:00 uur ZVC '22 JO17-1 - KFC JO17-1 Meer informatie
18 mrt 12:00 uur Vitesse 22 JO17-1 - Purmerland JO17-1 Meer informatie
18 mrt 12:00 uur Sporting Krommenie JO17-1 - ADO '20 JO17-2 Meer informatie
18 mrt 15:00 uur FC Uitgeest JO17-2 - Purmerend JO17-1 Meer informatie
18 mrt 15:35 uur Volendam (rkav) JO17-2 - ODIN 59 JO17-1 Meer informatie

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO17-2 (B3480 Onder 17 beker 1/8 finales)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
18 feb 11:30 uur Baarn sv JO17-1 - Jonathan JO17-2 Meer informatie
18 feb 12:00 uur Vliegdorp 't vv JO17-1 - Spakenburg JO17-2 Meer informatie
18 feb 14:30 uur SDOB JO17-1 - KFC JO17-1 Meer informatie
18 feb 17:00 uur DIOS sv. JO17-1 - UNO vv JO17-1 Meer informatie
25 feb 15:00 uur KSV JO17-1 - Texel 94 JO17-1 Meer informatie
25 feb 17:00 uur FC Uitgeest JO17-2 - Nieuw West United SV JO17-1 Meer informatie
09 mrt 18:45 uur FC Aalsmeer JO17-1 - NVC JO17-1 Meer informatie