JO17-2

Volendam (rkav) JO17-2 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Zaandijk JO17-1 2 2 0 0 10 2 8 6
2 Kadoelen sv. JO17-1 2 2 0 0 4 2 2 6
3 Volendam (rkav) JO17-2 3 2 0 1 26 10 16 6
4 Assendelft JO17-1 3 2 0 1 11 8 3 6
5 FC Uitgeest JO17-2 3 1 1 1 7 5 2 4
6 Purmerend JO17-3 2 1 0 1 3 3 0 3
7 Rijp (de) JO17-1 3 1 0 2 5 12 -7 3
8 Sporting Almere JO17-2 4 1 0 3 11 9 2 3
9 Kolping Boys JO17-2 2 0 1 1 4 6 -2 1
10 Forza Almere JO17-1 2 0 0 2 0 24 -24 0

Volendam (rkav) JO17-2 (0352 Onder 17 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZCFC JO17-1 3 3 0 0 10 5 5 9
2 Kadoelen sv. JO17-1 3 2 0 1 10 7 3 6
3 Volendam (rkav) JO17-2 4 0 2 2 9 11 -2 2
4 Zaandijk JO17-1 4 0 2 2 5 11 -6 2

Volendam (rkav) JO17-2 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Zaanlandia JO17-1 7 6 1 0 25 3 22 19
2 EVC JO17-1 7 5 1 1 26 8 18 16
3 Volendam (rkav) JO17-2 7 4 2 1 17 10 7 14
4 Hercules Zaandam sc JO17-1 7 4 0 3 15 16 -1 12
5 Monnickendam JO17-1 7 2 1 4 16 15 1 7
6 ZOB JO17-2 7 2 0 5 13 23 -10 6
7 Oosthuizen JO17-1 7 2 0 5 10 21 -11 6
8 IVV JO17-1 7 0 1 6 12 38 -26 1

Volendam (rkav) JO17-2 (0383 Onder 17 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 BFC JO17-2 4 4 0 0 15 3 12 12
2 Laren 99 sv JO17-1 4 3 1 0 13 4 9 10
3 NVC JO17-1 4 3 1 0 10 6 4 10
4 RCZ JO17-1 3 3 0 0 13 1 12 9
5 Waterwijk asc JO17-2 5 2 2 1 9 9 0 8
6 Monnickendam JO17-1 6 2 2 2 12 11 1 8
7 Volendam (rkav) JO17-2 6 2 0 4 10 17 -7 6
8 Hercules Zaandam sc JO17-1 7 1 2 4 7 16 -9 5
9 Zaanlandia JO17-1 6 1 1 4 13 10 3 4
10 IVV JO17-1 7 0 1 6 8 33 -25 1

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
05 feb 10:10 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-2 - IVV JO17-1 Meer informatie
12 feb 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-2 - Laren 99 sv JO17-1 Meer informatie
05 mrt 14:30 uur Regulier NVC JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-2 Meer informatie
12 mrt 17:00 uur Regulier Waterwijk asc JO17-2 - Volendam (rkav) JO17-2 Meer informatie
19 mrt 13:00 uur Regulier Hercules Zaandam sc JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-2 Meer informatie
26 mrt 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-2 - RCZ JO17-1 Meer informatie
02 apr 13:00 uur Regulier Zaanlandia JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-2 Meer informatie
09 apr 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-2 - Monnickendam JO17-1 Meer informatie
23 apr 16:30 uur Regulier BFC JO17-2 - Volendam (rkav) JO17-2 Meer informatie
14 mei 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-2 - NVC JO17-1 Meer informatie
21 mei 12:00 uur Regulier IVV JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-2 Meer informatie

Volendam (rkav) JO17-2 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-2 (0352 Onder 17 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-2 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-2 (0383 Onder 17 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
29 jan Laren 99 sv JO17-1 - Hercules Zaandam sc JO17-1
18 dec IVV JO17-1 - Monnickendam JO17-1 2 - 3
11 dec Laren 99 sv JO17-1 - IVV JO17-1 7 - 1
11 dec Zaanlandia JO17-1 - Hercules Zaandam sc JO17-1 0 - 3
04 dec BFC JO17-2 - Waterwijk asc JO17-2 4 - 1
04 dec Hercules Zaandam sc JO17-1 - IVV JO17-1 1 - 1
04 dec Monnickendam JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-2 4 - 1
27 nov Waterwijk asc JO17-2 - Monnickendam JO17-1 2 - 1
27 nov RCZ JO17-1 - Hercules Zaandam sc JO17-1 4 - 0
27 nov Volendam (rkav) JO17-2 - Zaanlandia JO17-1 3 - 2
27 nov IVV JO17-1 - NVC JO17-1 2 - 4
20 nov RCZ JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-2 4 - 0
20 nov BFC JO17-2 - IVV JO17-1 4 - 1
20 nov Hercules Zaandam sc JO17-1 - NVC JO17-1 2 - 3
20 nov Zaanlandia JO17-1 - Waterwijk asc JO17-2 2 - 2
20 nov Monnickendam JO17-1 - Laren 99 sv JO17-1 2 - 2

Volendam (rkav) JO17-2 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-2 (0352 Onder 17 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-2 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-2 (0383 Onder 17 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
29 jan 11:15 uur Laren 99 sv JO17-1 - Hercules Zaandam sc JO17-1 Meer informatie
29 jan 12:00 uur Monnickendam JO17-1 - Zaanlandia JO17-1 Meer informatie
29 jan 12:00 uur IVV JO17-1 - Waterwijk asc JO17-2 Meer informatie
29 jan 12:15 uur BFC JO17-2 - RCZ JO17-1 Meer informatie
05 feb 10:10 uur Volendam (rkav) JO17-2 - IVV JO17-1 Meer informatie
05 feb 10:30 uur RCZ JO17-1 - NVC JO17-1 Meer informatie
05 feb 11:15 uur Zaanlandia JO17-1 - BFC JO17-2 Meer informatie
05 feb 15:00 uur Hercules Zaandam sc JO17-1 - Monnickendam JO17-1 Meer informatie
05 feb 17:00 uur Waterwijk asc JO17-2 - Laren 99 sv JO17-1 Meer informatie
12 feb 12:00 uur Volendam (rkav) JO17-2 - Laren 99 sv JO17-1 Meer informatie
12 feb 12:00 uur Monnickendam JO17-1 - BFC JO17-2 Meer informatie
12 feb 12:30 uur RCZ JO17-1 - IVV JO17-1 Meer informatie
12 feb 13:00 uur Hercules Zaandam sc JO17-1 - Waterwijk asc JO17-2 Meer informatie
12 feb 14:30 uur Zaanlandia JO17-1 - NVC JO17-1 Meer informatie
19 feb 14:30 uur Waterwijk asc JO17-2 - RCZ JO17-1 Meer informatie
05 mrt 14:30 uur NVC JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-2 Meer informatie
12 mrt 11:15 uur Laren 99 sv JO17-1 - RCZ JO17-1 Meer informatie
12 mrt 12:00 uur IVV JO17-1 - Zaanlandia JO17-1 Meer informatie
12 mrt 15:15 uur NVC JO17-1 - Monnickendam JO17-1 Meer informatie
12 mrt 16:30 uur BFC JO17-2 - Hercules Zaandam sc JO17-1 Meer informatie
12 mrt 17:00 uur Waterwijk asc JO17-2 - Volendam (rkav) JO17-2 Meer informatie
19 mrt 12:00 uur Monnickendam JO17-1 - IVV JO17-1 Meer informatie
19 mrt 12:30 uur RCZ JO17-1 - Waterwijk asc JO17-2 Meer informatie
19 mrt 13:00 uur Zaanlandia JO17-1 - Laren 99 sv JO17-1 Meer informatie
19 mrt 13:00 uur Hercules Zaandam sc JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-2 Meer informatie
19 mrt 16:30 uur BFC JO17-2 - NVC JO17-1 Meer informatie
26 mrt 10:15 uur Laren 99 sv JO17-1 - Monnickendam JO17-1 Meer informatie
26 mrt 12:00 uur IVV JO17-1 - BFC JO17-2 Meer informatie
26 mrt 14:30 uur NVC JO17-1 - Hercules Zaandam sc JO17-1 Meer informatie
26 mrt 14:30 uur Volendam (rkav) JO17-2 - RCZ JO17-1 Meer informatie
26 mrt 17:00 uur Waterwijk asc JO17-2 - Zaanlandia JO17-1 Meer informatie
02 apr 12:00 uur Monnickendam JO17-1 - Waterwijk asc JO17-2 Meer informatie
02 apr 13:00 uur Zaanlandia JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-2 Meer informatie
02 apr 14:45 uur NVC JO17-1 - IVV JO17-1 Meer informatie
02 apr 15:00 uur Hercules Zaandam sc JO17-1 - RCZ JO17-1 Meer informatie
02 apr 16:30 uur BFC JO17-2 - Laren 99 sv JO17-1 Meer informatie
09 apr 10:30 uur Laren 99 sv JO17-1 - NVC JO17-1 Meer informatie
09 apr 12:00 uur IVV JO17-1 - Hercules Zaandam sc JO17-1 Meer informatie
09 apr 12:30 uur RCZ JO17-1 - Zaanlandia JO17-1 Meer informatie
09 apr 14:30 uur Volendam (rkav) JO17-2 - Monnickendam JO17-1 Meer informatie
09 apr 17:00 uur Waterwijk asc JO17-2 - BFC JO17-2 Meer informatie
23 apr 12:00 uur Monnickendam JO17-1 - RCZ JO17-1 Meer informatie
23 apr 12:00 uur IVV JO17-1 - Laren 99 sv JO17-1 Meer informatie
23 apr 14:30 uur NVC JO17-1 - Waterwijk asc JO17-2 Meer informatie
23 apr 15:00 uur Hercules Zaandam sc JO17-1 - Zaanlandia JO17-1 Meer informatie
23 apr 16:30 uur BFC JO17-2 - Volendam (rkav) JO17-2 Meer informatie
14 mei 12:30 uur RCZ JO17-1 - BFC JO17-2 Meer informatie
14 mei 13:00 uur Zaanlandia JO17-1 - Monnickendam JO17-1 Meer informatie
14 mei 14:30 uur Volendam (rkav) JO17-2 - NVC JO17-1 Meer informatie
14 mei 15:00 uur Hercules Zaandam sc JO17-1 - Laren 99 sv JO17-1 Meer informatie
14 mei 17:00 uur Waterwijk asc JO17-2 - IVV JO17-1 Meer informatie
21 mei 10:30 uur Laren 99 sv JO17-1 - Waterwijk asc JO17-2 Meer informatie
21 mei 12:00 uur Monnickendam JO17-1 - Hercules Zaandam sc JO17-1 Meer informatie
21 mei 12:00 uur IVV JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-2 Meer informatie
21 mei 15:45 uur NVC JO17-1 - RCZ JO17-1 Meer informatie
21 mei 16:30 uur BFC JO17-2 - Zaanlandia JO17-1 Meer informatie