RKAV Volendam 12 zaal

Volendam (rkav) 12 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Forza fc 1 18 16 0 2 135 66 69 48
2 Avenhorn zvv/K&S 1 17 13 2 2 120 52 68 41
3 Theo Tol Sport 1 18 12 1 5 82 52 30 37
4 Volendam (rkav) 6 18 10 1 7 77 69 8 31
5 Spil 't 1 18 10 0 8 62 57 5 30
6 Volendam (rkav) 10 16 8 1 7 73 60 13 25
7 Volendam (rkav) 7 17 6 1 10 55 83 -28 19
8 Purmerend 1 16 5 0 11 53 84 -31 15
9 Volendam (rkav) 8 18 2 2 14 45 104 -59 8
10 ZVVO Sandow 3 16 0 0 16 23 98 -75 0

Volendam (rkav) 12 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 4 18 12 3 3 97 55 42 39
2 zvv Nieuweboer Architecten 4 17 11 2 4 84 65 19 35
3 zvv Nieuweboer Architecten 3 16 9 1 6 90 65 25 28
4 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 3 18 8 1 9 95 95 0 25
5 Stedebroec s.v. 1 16 7 3 6 70 77 -7 24
6 zvv Nieuweboer Architecten 5 17 6 4 7 52 57 -5 22
7 zvv Nieuweboer Architecten 6 17 6 3 8 73 72 1 21
8 KGB 2 16 6 2 8 77 80 -3 20
9 Hovocubo 4 16 2 3 11 52 105 -53 9
10 Volendam (rkav) 12 11 2 2 7 54 73 -19 8

Volendam (rkav) 12 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 EVC 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Marken sv. 1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Purmerend 5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Purmerend 4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Spil 't 4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Volendam (rkav) 12 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ZOB 4 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ZOB 3 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ZVVO Sandow 15 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ZVVO Sandow 20 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ZVVO Sandow 14 0 0 0 0 0 0 0 0

Volendam (rkav) 12 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 AFC 34 4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AFC 34 35+2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 AFC 34 2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Alkmaarsche Boys 3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Alkmaarsche Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ayyildiz Spor 2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Ayyildiz Spor 1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 AZC/VELVET MEN 35+1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 V.V. Bergen 3 0 0 0 0 0 0 0 0
10 V.V. Bergen 35+1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 V.V. Bergen 35+2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 V.V. Bergen 2 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Berkhout 3 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Berkhout 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Berkhout 2 0 0 0 0 0 0 0 0
16 DGAC 2 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Forza fc 2 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Graftdijk 3 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Heertjes/Albino trouwringen 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Heertjes/Albino trouwringen 3 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Heertjes/Albino trouwringen 2 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Indri Vloeren 35+1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Indri Vloeren 1 0 0 0 0 0 0 0 0
24 KGB 2 0 0 0 0 0 0 0 0
25 KGB 4 0 0 0 0 0 0 0 0
26 KGB 3 0 0 0 0 0 0 0 0
27 KGB 1 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Koedijk 3 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Koedijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Koedijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Kolping Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Kolping Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Kolping Boys 3 0 0 0 0 0 0 0 0
34 KSV 3 0 0 0 0 0 0 0 0
35 KSV 2 0 0 0 0 0 0 0 0
36 KSV 1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 OZV Obdam 2 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Purmerend 3 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Purmerend 5 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Purmerend 35+1 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Purmerend 7 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Purmerend 4 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Purmerend 6 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Purmerend 2 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Rijp (de) 2 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Rijp (de) 5 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Rijp (de) 4 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Spirit 30 (SC) 2 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Spirit 30 (SC) 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 SSV 3 0 0 0 0 0 0 0 0
51 SSV 4 0 0 0 0 0 0 0 0
52 SVW 27 4 0 0 0 0 0 0 0 0
53 SVW 27 3 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Theater (het)/Drukkerij Krijgsman 35+1 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Theater (het)/Drukkerij Krijgsman 2 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Theater (het)/Drukkerij Krijgsman 1 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Volendam (rkav) 12 0 0 0 0 0 0 0 0
58 Volendam (rkav) 11 0 0 0 0 0 0 0 0
59 ZV Vrone 10 0 0 0 0 0 0 0 0
60 ZV Vrone 12 0 0 0 0 0 0 0 0
61 ZV Vrone 35+2 0 0 0 0 0 0 0 0
62 ZV Vrone 8 0 0 0 0 0 0 0 0
63 ZV Vrone 9 0 0 0 0 0 0 0 0
64 ZV Vrone 11 0 0 0 0 0 0 0 0
65 ZV Vrone 14 0 0 0 0 0 0 0 0
66 ZV Vrone 35+1 0 0 0 0 0 0 0 0
67 ZV Vrone 16 0 0 0 0 0 0 0 0
68 ZV Vrone 13 0 0 0 0 0 0 0 0
69 ZV Vrone 15 0 0 0 0 0 0 0 0
70 ZA/ Bluedesk Internet 3 0 0 0 0 0 0 0 0
71 ZA/ Bluedesk Internet 35+1 0 0 0 0 0 0 0 0
72 ZA/ Bluedesk Internet 4 0 0 0 0 0 0 0 0
73 ZA/ Bluedesk Internet 5 0 0 0 0 0 0 0 0
74 ZA/ Bluedesk Internet 2 0 0 0 0 0 0 0 0
75 ZOB 5 0 0 0 0 0 0 0 0
76 ZOB 4 0 0 0 0 0 0 0 0
77 ZOB 2 0 0 0 0 0 0 0 0
78 ZOB 3 0 0 0 0 0 0 0 0
79 ZOB 6 0 0 0 0 0 0 0 0
80 ZOB 1 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Zouaven (de) 7 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Zouaven (de) 4 0 0 0 0 0 0 0 0
83 Zouaven (de) 6 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Zouaven (de) 5 0 0 0 0 0 0 0 0
85 ZVVO Sandow 15 0 0 0 0 0 0 0 0
86 ZVVO Sandow 5 0 0 0 0 0 0 0 0
87 ZVVO Sandow 7 0 0 0 0 0 0 0 0
88 ZVVO Sandow 9 0 0 0 0 0 0 0 0
89 ZVVO Sandow 11 0 0 0 0 0 0 0 0
90 ZVVO Sandow 8 0 0 0 0 0 0 0 0
91 ZVVO Sandow 16 0 0 0 0 0 0 0 0
92 ZVVO Sandow 6 0 0 0 0 0 0 0 0
93 ZVVO Sandow 4 0 0 0 0 0 0 0 0
94 ZVVO Sandow 18 0 0 0 0 0 0 0 0
95 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 11 0 0 0 0 0 0 0 0
96 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 3 0 0 0 0 0 0 0 0
97 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 5 0 0 0 0 0 0 0 0
98 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 13 0 0 0 0 0 0 0 0
99 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 10 0 0 0 0 0 0 0 0
100 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 8 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Zwaag 15 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Zwaag 16 0 0 0 0 0 0 0 0
103 Zwaag 14 0 0 0 0 0 0 0 0
104 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 7 0 0 0 0 0 0 0 0
105 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 12 0 0 0 0 0 0 0 0
106 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 4 0 0 0 0 0 0 0 0
107 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 9 0 0 0 0 0 0 0 0
108 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 6 0 0 0 0 0 0 0 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
05 sep 20:00 uur Beker Spirit 30 (SC) 2 - Volendam (rkav) 12 Meer informatie

Volendam (rkav) 12 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
13 jun Volendam (rkav) 6 - Theo Tol Sport 1 4 - 2
10 jun Forza fc 1 - ZVVO Sandow 3 4 - 1
10 jun Avenhorn zvv/K&S 1 - Volendam (rkav) 10
10 jun Purmerend 1 - Volendam (rkav) 8 5 - 2
08 jun Theo Tol Sport 1 - Forza fc 1 3 - 6
08 jun Spil 't 1 - Volendam (rkav) 10 3 - 0

Volendam (rkav) 12 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
10 jun Hovocubo 4 - Stedebroec s.v. 1

Volendam (rkav) 12 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 12 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 12 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 12 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 12 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 12 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
05 sep 19:15 uur Indri Vloeren 35+1 - ZA/ Bluedesk Internet 2 Meer informatie
05 sep 19:15 uur ZOB 4 - ZVVO Sandow 5 Meer informatie
05 sep 20:00 uur Spirit 30 (SC) 2 - Volendam (rkav) 12 Meer informatie
05 sep 20:10 uur ZVVO Sandow 4 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 4 Meer informatie
05 sep 20:10 uur KGB 3 - Berkhout 3 Meer informatie
05 sep 20:10 uur AZC/VELVET MEN 35+1 - ZA/ Bluedesk Internet 4 Meer informatie
05 sep 20:10 uur Indri Vloeren 1 - Heertjes/Albino trouwringen 1 Meer informatie
05 sep 21:05 uur ZA/ Bluedesk Internet 35+1 - Theater (het)/Drukkerij Krijgsman 2 Meer informatie
05 sep 21:05 uur KGB 2 - Berkhout 2 Meer informatie
05 sep 21:20 uur Zwaag 16 - Zwaag 15 Meer informatie
05 sep 21:25 uur Berkhout 1 - Zouaven (de) 7 Meer informatie
05 sep 22:00 uur Kolping Boys 2 - ZV Vrone 11 Meer informatie
05 sep 22:00 uur Kolping Boys 3 - ZA/ Bluedesk Internet 3 Meer informatie
06 sep 21:00 uur ZV Vrone 12 - Rijp (de) 2 Meer informatie
06 sep 21:55 uur ZV Vrone 35+2 - KSV 3 Meer informatie
07 sep 18:45 uur ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 13 - Zouaven (de) 6 Meer informatie
07 sep 19:40 uur ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 8 - Zwaag 14 Meer informatie
07 sep 20:00 uur V.V. Bergen 35+1 - Heertjes/Albino trouwringen 3 Meer informatie
07 sep 20:55 uur AFC 34 35+2 - ZV Vrone 15 Meer informatie
07 sep 20:55 uur Spirit 30 (SC) 1 - Volendam (rkav) 11 Meer informatie
07 sep 21:05 uur ZVVO Sandow 8 - ZOB 5 Meer informatie
07 sep 21:05 uur ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 10 - KGB 4 Meer informatie
07 sep 21:55 uur ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 12 - Zouaven (de) 5 Meer informatie
07 sep 22:00 uur ZV Vrone 35+1 - SVW 27 3 Meer informatie
07 sep 22:00 uur Purmerend 6 - ZVVO Sandow 16 Meer informatie
07 sep 22:00 uur ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 7 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 6 Meer informatie
07 sep 22:00 uur Alkmaarsche Boys 2 - Theater (het)/Drukkerij Krijgsman 1 Meer informatie
09 sep 19:15 uur ZOB 3 - ZVVO Sandow 18 Meer informatie
09 sep 19:15 uur Purmerend 35+1 - ZOB 2 Meer informatie
09 sep 20:00 uur AFC 34 4 - ZA/ Bluedesk Internet 5 Meer informatie
09 sep 20:00 uur Rijp (de) 4 - ZVVO Sandow 7 Meer informatie
09 sep 20:10 uur Purmerend 2 - SSV 3 Meer informatie
09 sep 20:10 uur Purmerend 5 - ZOB 6 Meer informatie
09 sep 20:15 uur ZVVO Sandow 9 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 3 Meer informatie
09 sep 20:30 uur OZV Obdam 2 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 11 Meer informatie
09 sep 20:50 uur AFC 34 2 - ZV Vrone 16 Meer informatie
09 sep 20:50 uur Koedijk 3 - Kolping Boys 1 Meer informatie
09 sep 20:55 uur Graftdijk 3 - SSV 4 Meer informatie
09 sep 21:05 uur DGAC 2 - ZV Vrone 9 Meer informatie
09 sep 21:05 uur Purmerend 4 - ZOB 1 Meer informatie
09 sep 21:05 uur V.V. Bergen 2 - KSV 2 Meer informatie
09 sep 21:35 uur ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 5 - ZVVO Sandow 11 Meer informatie
09 sep 22:00 uur ZV Vrone 10 - ZV Vrone 14 Meer informatie
09 sep 22:00 uur ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 9 - Forza fc 2 Meer informatie
09 sep 22:00 uur Ayyildiz Spor 2 - Theater (het)/Drukkerij Krijgsman 35+1 Meer informatie
09 sep 22:00 uur Purmerend 3 - ZVVO Sandow 6 Meer informatie
09 sep 22:00 uur Purmerend 7 - ZVVO Sandow 15 Meer informatie
09 sep 22:00 uur Koedijk 1 - Heertjes/Albino trouwringen 2 Meer informatie
09 sep 22:00 uur V.V. Bergen 3 - SVW 27 4 Meer informatie
09 sep 22:00 uur V.V. Bergen 35+2 - KSV 1 Meer informatie
09 sep 22:00 uur Zouaven (de) 4 - KGB 1 Meer informatie
09 sep 22:05 uur ZV Vrone 13 - Rijp (de) 5 Meer informatie
09 sep 22:10 uur Alkmaarsche Boys 3 - Ayyildiz Spor 1 Meer informatie