RKAV Volendam 8 zaal


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 11008
Wedstijdnummerintern 16594625
Veldnaam De Opperdam veld 2
Veldlocatie Futsal
Thuisscore 1
Thuisscore-regulier 1
Uitscore 3
Uitscore-regulier 3
Klasse 3e klasse
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 1214 Mannen Futsal Recreatie
Categorie B
Wedstrijddatum 2023-05-12
Aanvangstijdopgemaakt 21:05
Duur 50
Speltype Futsal
Aanduiding 1214 Mannen Futsal Recreatie
Poule B
Thuisteam Theo Tol Sport 1
Uitteam Volendam (rkav) 7
Matchofficials
Scheidsrechters Ross, Ton (Scheidsrechter)
Accommodatie
Naam Opperdam, de
Straat Heideweg 4
Plaats 1132DA VOLENDAM
Telefoon 0299-369189
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Heideweg+4,+1132DA,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Theo Tol Sport
Code BBFZ15Z
Shirtkleur Blauw/Wit
Straat G A Brederodestraat 17
Postcodeplaats 1132SK VOLENDAM
Telefoon 0651375069
Email vincenttol76@gmail.com
Uitteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com

Volendam (rkav) 8 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Zouaven (de) 2 24 17 2 5 101 49 52 53
2 Zouaven (de) 3 24 15 2 7 99 74 25 47
3 Purmerend 1 23 13 2 8 97 89 8 41
4 Avenhorn zvv/K&S 1 24 12 3 9 107 98 9 39
5 Theo Tol Sport 1 24 12 2 10 74 77 -3 38
6 VVS 46 2 24 12 1 11 95 85 10 37
7 Zouaven (de) 1 24 12 0 12 107 93 14 36
8 Spil 't 1 23 9 3 11 83 77 6 30
9 Volendam (rkav) 7 24 9 3 12 82 97 -15 30
10 Volendam (rkav) 6 23 8 2 13 83 95 -12 26
11 Volendam (rkav) 8 24 8 2 14 61 83 -22 26
12 ZVV Zwaag 2 24 7 3 14 62 110 -48 24
13 Spirit 30 (SC) 1 23 5 5 13 55 79 -24 20

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 8 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Spil 't 2 15 12 0 3 128 51 77 36
2 Volendam (rkav) 8 15 11 1 3 100 66 34 34
3 Volendam (rkav) 7 15 10 2 3 95 54 41 32
4 ZVVO Sandow 2 17 9 2 6 99 87 12 29
5 Spil 't 3 15 8 4 3 78 61 17 28
6 ZVVO Sandow 3 16 8 0 8 83 72 11 24
7 ZVVO Sandow 1 16 6 4 6 90 81 9 22
8 Purmerend 2 17 7 1 9 84 94 -10 22
9 Rijp (de) 2 15 4 5 6 61 100 -39 17
10 Oosthuizen 1 16 5 1 10 66 93 -27 16
11 Tornado 1 15 4 1 10 61 74 -13 13
12 ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 16 3 2 11 82 117 -35 11
13 EVC 3 5 3 1 1 43 28 15 10
14 ZOB 8 15 2 0 13 63 155 -92 6

Volendam (rkav) 8 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Zouaven (de) 4 1 1 0 0 23 0 23 3
2 ZVVO Sandow 3 1 1 0 0 15 4 11 3
3 zvv Nieuweboer Architecten 3 1 1 0 0 12 1 11 3
4 ZOB 4 1 1 0 0 15 5 10 3
5 Zouaven (de) 2 1 1 0 0 11 1 10 3
6 ZVV Zwaag JO19-1 1 1 0 0 12 3 9 3
7 Volendam (rkav) 8 1 1 0 0 11 2 9 3
8 Hovocubo 5 1 1 0 0 10 1 9 3
9 Hovocubo 7 1 1 0 0 9 0 9 3
10 Purmerend 4 1 1 0 0 12 4 8 3
11 Hovocubo 6 1 1 0 0 10 2 8 3
12 VVS 46 JO19-1 1 1 0 0 11 4 7 3
13 Berkhout 2 1 1 0 0 9 3 6 3
14 SSV 4 1 1 0 0 6 0 6 3
15 ZVV Zwaag 6 1 1 0 0 10 5 5 3
16 ZVVO Sandow 15 1 1 0 0 6 2 4 3
17 Hovocubo 4 1 1 0 0 5 1 4 3
18 zvv Nieuweboer Architecten 2 1 1 0 0 8 5 3 3
19 ZVVO Sandow 5 1 1 0 0 5 2 3 3
20 ZVV Zwaag 7 1 1 0 0 5 2 3 3
21 Hovocubo 9 1 1 0 0 4 1 3 3
22 FC Zaanstad 3 1 1 0 0 3 0 3 3
23 Zouaven (de) 1 1 1 0 0 3 0 3 3
24 ZVVO Sandow 10 1 1 0 0 7 5 2 3
25 Zouaven (de) 3 1 1 0 0 5 3 2 3
26 KGB 4 1 1 0 0 4 2 2 3
27 ZVVO Sandow 7 1 1 0 0 4 2 2 3
28 ZVVO Sandow 14 1 1 0 0 4 2 2 3
29 ZVV Zwaag JO19-2 1 1 0 0 3 1 2 3
30 Wognum Nicols 2 1 1 0 0 5 4 1 3
31 Hovocubo 3 1 1 0 0 3 2 1 3
32 ZVV Zwaag 11 1 1 0 0 3 2 1 3
33 Volendam (rkav) 7 1 1 0 0 5 5 0 3
34 Volendam (rkav) 5 1 1 0 0 3 3 0 3
35 KGB 1 1 1 0 0 2 2 0 3
36 Purmerend 1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Purmerend 5 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Wognum Nicols 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 ZOB 1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 ZVVO Sandow 2 0 0 0 0 0 0 0 0
41 ZVV Zwaag 15 0 0 0 0 0 0 0 0
42 EVC 1 1 0 0 1 5 5 0 0
43 ZVVO Sandow 19 1 0 0 1 3 3 0 0
44 Purmerend 7 1 0 0 1 2 2 0 0
45 Zouaven (de) 5 1 0 0 1 4 5 -1 0
46 VVS 46 3 1 0 0 1 2 3 -1 0
47 ZVV Zwaag 5 1 0 0 1 2 3 -1 0
48 Purmerend 3 1 0 0 1 5 7 -2 0
49 ZVVO Sandow 8 1 0 0 1 3 5 -2 0
50 Spirit 30 (SC) 2 1 0 0 1 2 4 -2 0
51 ZVVO Sandow 6 1 0 0 1 2 4 -2 0
52 ZVVO Sandow 13 1 0 0 1 2 4 -2 0
53 Blokkers de 1 1 0 0 1 1 3 -2 0
54 VVS 46 2 1 0 0 1 5 8 -3 0
55 Hovocubo 8 1 0 0 1 2 5 -3 0
56 ZOB 2 1 0 0 1 2 5 -3 0
57 ZVV Zwaag 12 1 0 0 1 1 4 -3 0
58 Spirit 30 (SC) 1 1 0 0 1 0 3 -3 0
59 ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 1 0 0 1 0 3 -3 0
60 ZOB 3 1 0 0 1 2 6 -4 0
61 ZVV Zwaag 3 1 0 0 1 1 5 -4 0
62 ZVV Zwaag 2 1 0 0 1 5 10 -5 0
63 Purmerend 6 1 0 0 1 3 9 -6 0
64 ZVV Zwaag 10 1 0 0 1 0 6 -6 0
65 ZVV Zwaag 14 1 0 0 1 4 11 -7 0
66 ZOB 7 1 0 0 1 4 12 -8 0
67 ZVV Zwaag 8 1 0 0 1 2 10 -8 0
68 ZOB 6 1 0 0 1 3 12 -9 0
69 Purmerland 2 1 0 0 1 2 11 -9 0
70 ZVV Zwaag JO19-3 1 0 0 1 1 10 -9 0
71 ZVV Zwaag 9 1 0 0 1 0 9 -9 0
72 Purmerland 1 1 0 0 1 5 15 -10 0
73 ZVVO Sandow 12 1 0 0 1 1 11 -10 0
74 FC Zaanstad 4 1 0 0 1 4 15 -11 0
75 ZVV Zwaag 13 1 0 0 1 1 12 -11 0
76 ZOB 5 1 0 0 1 0 23 -23 0

Volendam (rkav) 8 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Vesdo 1 1 1 0 0 15 1 14 3
2 Berkhout 2 1 1 0 0 13 1 12 3
3 ZVVO Sandow 2 1 1 0 0 11 0 11 3
4 AFC 34 2 1 1 0 0 10 0 10 3
5 Purmerend 4 1 1 0 0 10 2 8 3
6 SVW 27 5 1 1 0 0 10 2 8 3
7 KSV 2 1 1 0 0 10 3 7 3
8 ZV Vrone 4 1 1 0 0 7 0 7 3
9 Wognum Nicols 2 1 1 0 0 11 5 6 3
10 Kolping Boys JO19-1 1 1 0 0 7 2 5 3
11 V.V. Bergen 1 1 1 0 0 6 2 4 3
12 VVS 46 JO19-1 1 1 0 0 6 2 4 3
13 ZOB 1 1 1 0 0 6 2 4 3
14 Hovocubo 3 1 1 0 0 4 0 4 3
15 ZA/ Bluedesk Internet 1 1 1 0 0 7 4 3 3
16 Mantje 5 1 1 0 0 6 3 3 3
17 ZVVO Sandow 7 1 1 0 0 6 3 3 3
18 ZVV Zwaag JO19-1 1 1 0 0 6 3 3 3
19 ZVV Zwaag 11 1 1 0 0 5 2 3 3
20 Volendam (rkav) 7 1 1 0 0 4 1 3 3
21 Ayyildiz Spor 1 1 1 0 0 8 6 2 3
22 ZVC 1 1 1 0 0 8 6 2 3
23 KGB 4 1 1 0 0 5 3 2 3
24 Wognum Nicols 1 1 1 0 0 5 3 2 3
25 ZVVO Sandow 5 1 1 0 0 5 3 2 3
26 ZVV Zwaag JO19-2 1 1 0 0 4 2 2 3
27 zvv Nieuweboer Architecten 2 1 1 0 0 6 5 1 3
28 Heertjes/Albino trouwringen 1 1 1 0 0 5 4 1 3
29 Hovocubo 7 1 1 0 0 5 4 1 3
30 V.V. Bergen 3 1 1 0 0 4 3 1 3
31 Mantje 4 1 1 0 0 4 3 1 3
32 Zouaven (de) 1 1 1 0 0 4 3 1 3
33 Volendam (rkav) 5 1 1 0 0 3 2 1 3
34 ZA/ Bluedesk Internet JO19-1 1 1 0 0 3 2 1 3
35 ZA/ Bluedesk Internet 5 1 1 0 0 4 4 0 3
36 Heertjes/Albino trouwringen 2 1 1 0 0 3 3 0 3
37 Koedijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0
38 KSV 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 ZA/ Bluedesk Internet 3 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Forza DGS JO19-2 1 0 0 1 4 4 0 0
41 ZV Vrone 11 1 0 0 1 3 3 0 0
42 Hovocubo 4 1 0 0 1 5 6 -1 0
43 Graftdijk 2 1 0 0 1 4 5 -1 0
44 Hovocubo 6 1 0 0 1 4 5 -1 0
45 DGAC 1 1 0 0 1 3 4 -1 0
46 Heertjes/Albino trouwringen 3 1 0 0 1 3 4 -1 0
47 Purmerend 1 1 0 0 1 3 4 -1 0
48 ZV Vrone 12 1 0 0 1 2 3 -1 0
49 FC Zaanstad 3 1 0 0 1 2 3 -1 0
50 Forza DGS JO19-1 1 0 0 1 6 8 -2 0
51 KSV JO19-1 1 0 0 1 6 8 -2 0
52 zvv Nieuweboer Architecten 3 1 0 0 1 3 5 -2 0
53 ZOB 4 1 0 0 1 3 5 -2 0
54 ZVV Zwaag 7 1 0 0 1 3 5 -2 0
55 Hovocubo 5 1 0 0 1 2 4 -2 0
56 ZV Vrone 5 1 0 0 1 4 7 -3 0
57 SSV 1 1 0 0 1 3 6 -3 0
58 Zouaven (de) 3 1 0 0 1 3 6 -3 0
59 ZVVO Sandow 3 1 0 0 1 3 6 -3 0
60 ZVVO Sandow 15 1 0 0 1 2 5 -3 0
61 Zouaven (de) 2 1 0 0 1 1 4 -3 0
62 KGB 1 1 0 0 1 2 6 -4 0
63 SVW 27 3 1 0 0 1 2 6 -4 0
64 ZVV Zwaag 6 1 0 0 1 2 6 -4 0
65 ZVVO Sandow 14 1 0 0 1 0 4 -4 0
66 ZVV Zwaag 15 1 0 0 1 2 7 -5 0
67 Volendam (rkav) 8 1 0 0 1 5 11 -6 0
68 SSV 4 1 0 0 1 3 10 -7 0
69 Rab Bouwmaterialen 1 1 0 0 1 0 7 -7 0
70 AFC 34 4 1 0 0 1 2 10 -8 0
71 ZVVO Sandow 10 1 0 0 1 2 10 -8 0
72 ZV Vrone 7 1 0 0 1 0 10 -10 0
73 Zouaven (de) 4 1 0 0 1 0 11 -11 0
74 Purmerend 5 1 0 0 1 1 13 -12 0
75 Mantje 1 1 0 0 1 1 15 -14 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
23 feb 19:15 uur Regulier Volendam (rkav) 8 - Rijp (de) 2 Meer informatie
01 mrt 21:20 uur Regulier Volendam (rkav) 8 - ZVVO Sandow 3 Meer informatie
08 mrt 22:00 uur Regulier ZVVO Sandow 1 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
15 mrt 19:30 uur Regulier Volendam (rkav) 8 - EVC 3 Meer informatie
22 mrt 21:05 uur Regulier Spil 't 2 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
05 apr 22:00 uur Regulier ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
12 apr 19:30 uur Regulier Volendam (rkav) 8 - Tornado 1 Meer informatie
19 apr 20:25 uur Regulier Oosthuizen 1 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
10 mei 20:05 uur Regulier Volendam (rkav) 8 - Spil 't 3 Meer informatie
17 mei 20:10 uur Regulier Volendam (rkav) 7 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie

Volendam (rkav) 8 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) 8 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
16 feb ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 - Oosthuizen 1 2 - 5
16 feb Purmerend 2 - ZVVO Sandow 3 0 - 3
16 feb EVC 3 - Spil 't 3 7 - 7
16 feb Rijp (de) 2 - Volendam (rkav) 7 0 - 4
14 feb ZVVO Sandow 2 - ZVVO Sandow 1 1 - 5
09 feb Rijp (de) 2 - ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 4 - 4
09 feb Purmerend 2 - Volendam (rkav) 8 1 - 4
09 feb ZVVO Sandow 1 - EVC 3 6 - 10
09 feb Spil 't 3 - ZOB 8 3 - 0
09 feb Volendam (rkav) 7 - Oosthuizen 1 5 - 2
07 feb ZVVO Sandow 3 - Spil 't 2 3 - 8
07 feb ZVVO Sandow 2 - Tornado 1 8 - 4
02 feb Spil 't 2 - Purmerend 2 6 - 7
02 feb Oosthuizen 1 - Spil 't 3 7 - 5
02 feb Tornado 1 - Volendam (rkav) 7 3 - 6
02 feb EVC 3 - ZVVO Sandow 3 8 - 5
02 feb Volendam (rkav) 8 - ZVVO Sandow 2 10 - 4
02 feb ZOB 8 - Rijp (de) 2 7 - 9
02 feb ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 - ZVVO Sandow 1 6 - 3
26 jan Spil 't 2 - ZVVO Sandow 2 4 - 1
26 jan Volendam (rkav) 8 - Volendam (rkav) 7 11 - 6
26 jan Oosthuizen 1 - Rijp (de) 2 5 - 2
26 jan Tornado 1 - Spil 't 3 4 - 6
26 jan ZVVO Sandow 1 - ZVVO Sandow 3 5 - 1
26 jan ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 - ZOB 8 12 - 6
24 jan Purmerend 2 - EVC 3 4 - 13
19 jan ZOB 8 - Oosthuizen 1 6 - 5
19 jan Spil 't 3 - Volendam (rkav) 8 7 - 3
19 jan EVC 3 - ZVVO Sandow 2 5 - 6
19 jan Volendam (rkav) 7 - Spil 't 2 4 - 5
17 jan Purmerend 2 - ZVVO Sandow 1 3 - 7
17 jan Rijp (de) 2 - Tornado 1 1 - 9
15 jan ZVVO Sandow 3 - ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 16 - 2
12 jan Tornado 1 - ZOB 8 7 - 1
12 jan Purmerend 2 - ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 9 - 1
12 jan Rijp (de) 2 - Volendam (rkav) 8 6 - 3
12 jan Spil 't 3 - Spil 't 2
20 dec ZVVO Sandow 3 - Oosthuizen 1 8 - 4
15 dec Oosthuizen 1 - ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 6 - 3
15 dec Spil 't 2 - Spil 't 3 4 - 3
15 dec Volendam (rkav) 8 - Rijp (de) 2
13 dec ZVVO Sandow 3 - Purmerend 2 6 - 8
13 dec ZVVO Sandow 1 - ZVVO Sandow 2 5 - 7

Volendam (rkav) 8 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 8 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 8 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) 8 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
21 feb 19:05 uur ZVVO Sandow 2 - Spil 't 3 Meer informatie
23 feb 19:10 uur ZOB 8 - ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 Meer informatie
23 feb 19:15 uur Volendam (rkav) 8 - Rijp (de) 2 Meer informatie
28 feb 20:00 uur ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 - EVC 3 Meer informatie
28 feb 20:10 uur ZOB 8 - Volendam (rkav) 7 Meer informatie
28 feb 20:40 uur Oosthuizen 1 - ZVVO Sandow 2 Meer informatie
01 mrt 20:10 uur Tornado 1 - Purmerend 2 Meer informatie
01 mrt 20:10 uur Spil 't 2 - ZVVO Sandow 1 Meer informatie
01 mrt 21:05 uur Rijp (de) 2 - Spil 't 3 Meer informatie
01 mrt 21:20 uur Volendam (rkav) 8 - ZVVO Sandow 3 Meer informatie
06 mrt 20:00 uur ZVVO Sandow 3 - Tornado 1 Meer informatie
06 mrt 22:00 uur ZVVO Sandow 2 - ZOB 8 Meer informatie
08 mrt 19:15 uur Purmerend 2 - Oosthuizen 1 Meer informatie
08 mrt 19:30 uur Volendam (rkav) 7 - Rijp (de) 2 Meer informatie
08 mrt 20:55 uur EVC 3 - Spil 't 2 Meer informatie
08 mrt 21:05 uur Spil 't 3 - ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 Meer informatie
08 mrt 22:00 uur ZVVO Sandow 1 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
15 mrt 19:15 uur ZOB 8 - Purmerend 2 Meer informatie
15 mrt 19:15 uur ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 - Spil 't 2 Meer informatie
15 mrt 19:15 uur Spil 't 3 - Volendam (rkav) 7 Meer informatie
15 mrt 19:30 uur Volendam (rkav) 8 - EVC 3 Meer informatie
15 mrt 20:25 uur Oosthuizen 1 - ZVVO Sandow 3 Meer informatie
15 mrt 21:05 uur Tornado 1 - ZVVO Sandow 1 Meer informatie
15 mrt 22:00 uur Rijp (de) 2 - ZVVO Sandow 2 Meer informatie
20 mrt 21:35 uur ZVVO Sandow 3 - ZOB 8 Meer informatie
22 mrt 21:05 uur ZVVO Sandow 1 - Oosthuizen 1 Meer informatie
22 mrt 21:05 uur Spil 't 2 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
22 mrt 21:20 uur Volendam (rkav) 7 - ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 Meer informatie
22 mrt 21:50 uur EVC 3 - Tornado 1 Meer informatie
22 mrt 22:00 uur Purmerend 2 - Rijp (de) 2 Meer informatie
27 mrt 20:10 uur ZVVO Sandow 3 - ZVVO Sandow 1 Meer informatie
27 mrt 21:00 uur Spil 't 3 - Spil 't 2 Meer informatie
27 mrt 21:35 uur Volendam (rkav) 7 - EVC 3 Meer informatie
03 apr 20:05 uur ZOB 8 - ZVVO Sandow 1 Meer informatie
05 apr 20:25 uur Oosthuizen 1 - EVC 3 Meer informatie
05 apr 22:00 uur Tornado 1 - Spil 't 2 Meer informatie
05 apr 22:00 uur Spil 't 3 - Purmerend 2 Meer informatie
05 apr 22:00 uur ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
05 apr 22:00 uur Rijp (de) 2 - ZVVO Sandow 3 Meer informatie
10 apr 19:15 uur ZVVO Sandow 2 - ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 Meer informatie
10 apr 20:10 uur ZVVO Sandow 3 - Spil 't 3 Meer informatie
12 apr 19:10 uur Spil 't 2 - Oosthuizen 1 Meer informatie
12 apr 19:15 uur ZVVO Sandow 1 - Rijp (de) 2 Meer informatie
12 apr 19:15 uur Purmerend 2 - Volendam (rkav) 7 Meer informatie
12 apr 19:30 uur Volendam (rkav) 8 - Tornado 1 Meer informatie
12 apr 20:00 uur EVC 3 - ZOB 8 Meer informatie
17 apr 20:10 uur ZVVO Sandow 2 - Purmerend 2 Meer informatie
19 apr 19:15 uur ZOB 8 - Spil 't 2 Meer informatie
19 apr 19:15 uur ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 - Tornado 1 Meer informatie
19 apr 19:30 uur Volendam (rkav) 7 - ZVVO Sandow 3 Meer informatie
19 apr 20:10 uur Spil 't 3 - ZVVO Sandow 1 Meer informatie
19 apr 20:25 uur Oosthuizen 1 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
19 apr 21:05 uur Rijp (de) 2 - EVC 3 Meer informatie
24 apr 19:00 uur ZVVO Sandow 2 - Spil 't 2 Meer informatie
03 mei 20:00 uur Volendam (rkav) 7 - ZVVO Sandow 2 Meer informatie
10 mei 19:00 uur ZVVO Sandow 1 - Purmerend 2 Meer informatie
10 mei 19:00 uur ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 - ZVVO Sandow 3 Meer informatie
10 mei 19:15 uur Tornado 1 - Rijp (de) 2 Meer informatie
10 mei 20:05 uur Volendam (rkav) 8 - Spil 't 3 Meer informatie
10 mei 20:10 uur Spil 't 2 - Volendam (rkav) 7 Meer informatie
10 mei 22:00 uur Oosthuizen 1 - ZOB 8 Meer informatie
17 mei 20:10 uur Volendam (rkav) 7 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
17 mei 20:50 uur Rijp (de) 2 - Oosthuizen 1 Meer informatie
17 mei 21:05 uur Spil 't 3 - Tornado 1 Meer informatie

Volendam (rkav) 8 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 8 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info