RKAV Volendam 8 zaal


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 10564
Wedstijdnummerintern 16594181
Veldnaam De Kloet veld 1
Veldlocatie Futsal
Klasse 3e klasse
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 1214 Mannen Futsal Recreatie
Categorie B
Wedstrijddatum 2023-04-28
Aanvangstijdopgemaakt 20:00
Duur 50
Speltype Futsal
Aanduiding 1214 Mannen Futsal Recreatie
Poule B
Thuisteam Zouaven (de) 1
Uitteam Volendam (rkav) 7
Matchofficials
Scheidsrechters Mintjes, Hielke (Scheidsrechter)
Accommodatie
Naam Kloet, de
Straat Raadhuislaan 8
Plaats 1613KR GROOTEBROEK
Telefoon 0228-512593
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Raadhuislaan+8,+1613KR,+GROOTEBROEK,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Zouaven (de)
Code BBFX38Y
Website http://www.vvdezouaven.nl
Shirtkleur Grijs/Rood
Straat De Weed 20
Postcodeplaats 1614KK LUTJEBROEK
Telefoon 0228-517714
Email renedevries@vvdezouaven.nl
Uitteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com

Volendam (rkav) 8 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Zouaven (de) 2 24 17 2 5 101 49 52 53
2 Zouaven (de) 3 24 15 2 7 99 74 25 47
3 Purmerend 1 23 13 2 8 97 89 8 41
4 Avenhorn zvv/K&S 1 24 12 3 9 107 98 9 39
5 Theo Tol Sport 1 24 12 2 10 74 77 -3 38
6 VVS 46 2 24 12 1 11 95 85 10 37
7 Zouaven (de) 1 24 12 0 12 107 93 14 36
8 Spil 't 1 23 9 3 11 83 77 6 30
9 Volendam (rkav) 7 24 9 3 12 82 97 -15 30
10 Volendam (rkav) 6 23 8 2 13 83 95 -12 26
11 Volendam (rkav) 8 24 8 2 14 61 83 -22 26
12 ZVV Zwaag 2 24 7 3 14 62 110 -48 24
13 Spirit 30 (SC) 1 23 5 5 13 55 79 -24 20

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 8 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Spil 't 2 19 15 2 2 156 62 94 47
2 Volendam (rkav) 7 19 12 3 4 130 78 52 39
3 Volendam (rkav) 8 19 12 1 6 108 89 19 37
4 ZVVO Sandow 1 19 9 3 7 104 103 1 30
5 Spil 't 3 19 8 4 7 94 87 7 28
6 ZVVO Sandow 2 19 8 2 9 95 97 -2 26
7 EVC 3 10 8 1 1 79 44 35 25
8 Rijp (de) 2 19 5 4 10 63 114 -51 19
9 ZVVO Sandow 3 19 5 3 11 62 82 -20 18
10 Tornado 1 19 4 1 14 66 97 -31 13
11 ZOB 8 19 1 2 16 73 177 -104 5

Volendam (rkav) 8 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Zouaven (de) 4 1 1 0 0 23 0 23 3
2 ZVVO Sandow 3 1 1 0 0 15 4 11 3
3 zvv Nieuweboer Architecten 3 1 1 0 0 12 1 11 3
4 ZOB 4 1 1 0 0 15 5 10 3
5 Zouaven (de) 2 1 1 0 0 11 1 10 3
6 ZVV Zwaag JO19-1 1 1 0 0 12 3 9 3
7 Volendam (rkav) 8 1 1 0 0 11 2 9 3
8 Hovocubo 5 1 1 0 0 10 1 9 3
9 Hovocubo 7 1 1 0 0 9 0 9 3
10 Purmerend 4 1 1 0 0 12 4 8 3
11 Hovocubo 6 1 1 0 0 10 2 8 3
12 VVS 46 JO19-1 1 1 0 0 11 4 7 3
13 Berkhout 2 1 1 0 0 9 3 6 3
14 SSV 4 1 1 0 0 6 0 6 3
15 ZVV Zwaag 6 1 1 0 0 10 5 5 3
16 ZVVO Sandow 15 1 1 0 0 6 2 4 3
17 Hovocubo 4 1 1 0 0 5 1 4 3
18 zvv Nieuweboer Architecten 2 1 1 0 0 8 5 3 3
19 ZVVO Sandow 5 1 1 0 0 5 2 3 3
20 ZVV Zwaag 7 1 1 0 0 5 2 3 3
21 Hovocubo 9 1 1 0 0 4 1 3 3
22 FC Zaanstad 3 1 1 0 0 3 0 3 3
23 Zouaven (de) 1 1 1 0 0 3 0 3 3
24 ZVVO Sandow 10 1 1 0 0 7 5 2 3
25 Zouaven (de) 3 1 1 0 0 5 3 2 3
26 KGB 4 1 1 0 0 4 2 2 3
27 ZVVO Sandow 7 1 1 0 0 4 2 2 3
28 ZVVO Sandow 14 1 1 0 0 4 2 2 3
29 ZVV Zwaag JO19-2 1 1 0 0 3 1 2 3
30 Wognum Nicols 2 1 1 0 0 5 4 1 3
31 Hovocubo 3 1 1 0 0 3 2 1 3
32 ZVV Zwaag 11 1 1 0 0 3 2 1 3
33 Volendam (rkav) 7 1 1 0 0 5 5 0 3
34 Volendam (rkav) 5 1 1 0 0 3 3 0 3
35 KGB 1 1 1 0 0 2 2 0 3
36 Purmerend 1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Purmerend 5 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Wognum Nicols 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 ZOB 1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 ZVVO Sandow 2 0 0 0 0 0 0 0 0
41 ZVV Zwaag 15 0 0 0 0 0 0 0 0
42 EVC 1 1 0 0 1 5 5 0 0
43 ZVVO Sandow 19 1 0 0 1 3 3 0 0
44 Purmerend 7 1 0 0 1 2 2 0 0
45 Zouaven (de) 5 1 0 0 1 4 5 -1 0
46 VVS 46 3 1 0 0 1 2 3 -1 0
47 ZVV Zwaag 5 1 0 0 1 2 3 -1 0
48 Purmerend 3 1 0 0 1 5 7 -2 0
49 ZVVO Sandow 8 1 0 0 1 3 5 -2 0
50 Spirit 30 (SC) 2 1 0 0 1 2 4 -2 0
51 ZVVO Sandow 6 1 0 0 1 2 4 -2 0
52 ZVVO Sandow 13 1 0 0 1 2 4 -2 0
53 Blokkers de 1 1 0 0 1 1 3 -2 0
54 VVS 46 2 1 0 0 1 5 8 -3 0
55 Hovocubo 8 1 0 0 1 2 5 -3 0
56 ZOB 2 1 0 0 1 2 5 -3 0
57 ZVV Zwaag 12 1 0 0 1 1 4 -3 0
58 Spirit 30 (SC) 1 1 0 0 1 0 3 -3 0
59 ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 1 0 0 1 0 3 -3 0
60 ZOB 3 1 0 0 1 2 6 -4 0
61 ZVV Zwaag 3 1 0 0 1 1 5 -4 0
62 ZVV Zwaag 2 1 0 0 1 5 10 -5 0
63 Purmerend 6 1 0 0 1 3 9 -6 0
64 ZVV Zwaag 10 1 0 0 1 0 6 -6 0
65 ZVV Zwaag 14 1 0 0 1 4 11 -7 0
66 ZOB 7 1 0 0 1 4 12 -8 0
67 ZVV Zwaag 8 1 0 0 1 2 10 -8 0
68 ZOB 6 1 0 0 1 3 12 -9 0
69 Purmerland 2 1 0 0 1 2 11 -9 0
70 ZVV Zwaag JO19-3 1 0 0 1 1 10 -9 0
71 ZVV Zwaag 9 1 0 0 1 0 9 -9 0
72 Purmerland 1 1 0 0 1 5 15 -10 0
73 ZVVO Sandow 12 1 0 0 1 1 11 -10 0
74 FC Zaanstad 4 1 0 0 1 4 15 -11 0
75 ZVV Zwaag 13 1 0 0 1 1 12 -11 0
76 ZOB 5 1 0 0 1 0 23 -23 0

Volendam (rkav) 8 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Vesdo 1 1 1 0 0 15 1 14 3
2 Berkhout 2 1 1 0 0 13 1 12 3
3 ZVVO Sandow 2 1 1 0 0 11 0 11 3
4 AFC 34 2 1 1 0 0 10 0 10 3
5 Purmerend 4 1 1 0 0 10 2 8 3
6 SVW 27 5 1 1 0 0 10 2 8 3
7 KSV 2 1 1 0 0 10 3 7 3
8 ZV Vrone 4 1 1 0 0 7 0 7 3
9 Wognum Nicols 2 1 1 0 0 11 5 6 3
10 Kolping Boys JO19-1 1 1 0 0 7 2 5 3
11 V.V. Bergen 1 1 1 0 0 6 2 4 3
12 VVS 46 JO19-1 1 1 0 0 6 2 4 3
13 ZOB 1 1 1 0 0 6 2 4 3
14 Hovocubo 3 1 1 0 0 4 0 4 3
15 ZA/ Bluedesk Internet 1 1 1 0 0 7 4 3 3
16 Mantje 5 1 1 0 0 6 3 3 3
17 ZVVO Sandow 7 1 1 0 0 6 3 3 3
18 ZVV Zwaag JO19-1 1 1 0 0 6 3 3 3
19 ZVV Zwaag 11 1 1 0 0 5 2 3 3
20 Volendam (rkav) 7 1 1 0 0 4 1 3 3
21 Ayyildiz Spor 1 1 1 0 0 8 6 2 3
22 ZVC 1 1 1 0 0 8 6 2 3
23 KGB 4 1 1 0 0 5 3 2 3
24 Wognum Nicols 1 1 1 0 0 5 3 2 3
25 ZVVO Sandow 5 1 1 0 0 5 3 2 3
26 ZVV Zwaag JO19-2 1 1 0 0 4 2 2 3
27 zvv Nieuweboer Architecten 2 1 1 0 0 6 5 1 3
28 Heertjes/Albino trouwringen 1 1 1 0 0 5 4 1 3
29 Hovocubo 7 1 1 0 0 5 4 1 3
30 V.V. Bergen 3 1 1 0 0 4 3 1 3
31 Mantje 4 1 1 0 0 4 3 1 3
32 Zouaven (de) 1 1 1 0 0 4 3 1 3
33 Volendam (rkav) 5 1 1 0 0 3 2 1 3
34 ZA/ Bluedesk Internet JO19-1 1 1 0 0 3 2 1 3
35 ZA/ Bluedesk Internet 5 1 1 0 0 4 4 0 3
36 Heertjes/Albino trouwringen 2 1 1 0 0 3 3 0 3
37 Koedijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0
38 KSV 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 ZA/ Bluedesk Internet 3 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Forza DGS JO19-2 1 0 0 1 4 4 0 0
41 ZV Vrone 11 1 0 0 1 3 3 0 0
42 Hovocubo 4 1 0 0 1 5 6 -1 0
43 Graftdijk 2 1 0 0 1 4 5 -1 0
44 Hovocubo 6 1 0 0 1 4 5 -1 0
45 DGAC 1 1 0 0 1 3 4 -1 0
46 Heertjes/Albino trouwringen 3 1 0 0 1 3 4 -1 0
47 Purmerend 1 1 0 0 1 3 4 -1 0
48 ZV Vrone 12 1 0 0 1 2 3 -1 0
49 FC Zaanstad 3 1 0 0 1 2 3 -1 0
50 Forza DGS JO19-1 1 0 0 1 6 8 -2 0
51 KSV JO19-1 1 0 0 1 6 8 -2 0
52 zvv Nieuweboer Architecten 3 1 0 0 1 3 5 -2 0
53 ZOB 4 1 0 0 1 3 5 -2 0
54 ZVV Zwaag 7 1 0 0 1 3 5 -2 0
55 Hovocubo 5 1 0 0 1 2 4 -2 0
56 ZV Vrone 5 1 0 0 1 4 7 -3 0
57 SSV 1 1 0 0 1 3 6 -3 0
58 Zouaven (de) 3 1 0 0 1 3 6 -3 0
59 ZVVO Sandow 3 1 0 0 1 3 6 -3 0
60 ZVVO Sandow 15 1 0 0 1 2 5 -3 0
61 Zouaven (de) 2 1 0 0 1 1 4 -3 0
62 KGB 1 1 0 0 1 2 6 -4 0
63 SVW 27 3 1 0 0 1 2 6 -4 0
64 ZVV Zwaag 6 1 0 0 1 2 6 -4 0
65 ZVVO Sandow 14 1 0 0 1 0 4 -4 0
66 ZVV Zwaag 15 1 0 0 1 2 7 -5 0
67 Volendam (rkav) 8 1 0 0 1 5 11 -6 0
68 SSV 4 1 0 0 1 3 10 -7 0
69 Rab Bouwmaterialen 1 1 0 0 1 0 7 -7 0
70 AFC 34 4 1 0 0 1 2 10 -8 0
71 ZVVO Sandow 10 1 0 0 1 2 10 -8 0
72 ZV Vrone 7 1 0 0 1 0 10 -10 0
73 Zouaven (de) 4 1 0 0 1 0 11 -11 0
74 Purmerend 5 1 0 0 1 1 13 -12 0
75 Mantje 1 1 0 0 1 1 15 -14 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 8 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) 8 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
17 mei Spil 't 3 - Tornado 1 5 - 1
17 mei Volendam (rkav) 7 - Volendam (rkav) 8 5 - 3
10 mei Spil 't 2 - Volendam (rkav) 7 4 - 4
10 mei Volendam (rkav) 8 - Spil 't 3 5 - 4
10 mei Tornado 1 - Rijp (de) 2 8 - 1
03 mei Volendam (rkav) 8 - EVC 3 6 - 10
01 mei Volendam (rkav) 7 - ZVVO Sandow 2 8 - 7
26 apr Spil 't 3 - Volendam (rkav) 7 1 - 8
24 apr ZVVO Sandow 3 - ZOB 8 0 - 0
24 apr ZVVO Sandow 2 - Spil 't 2 4 - 9
19 apr Rijp (de) 2 - EVC 3 1 - 4
19 apr Spil 't 3 - ZVVO Sandow 1 12 - 5
19 apr Volendam (rkav) 7 - ZVVO Sandow 3 10 - 5
19 apr ZOB 8 - Spil 't 2 0 - 0
12 apr EVC 3 - ZOB 8 9 - 5
12 apr Volendam (rkav) 8 - Tornado 1 6 - 4
12 apr ZVVO Sandow 1 - Rijp (de) 2 3 - 2
12 apr Spil 't 2 - Oosthuizen 1 12 - 2
10 apr ZVVO Sandow 3 - Spil 't 3 4 - 5

Volendam (rkav) 8 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 8 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 8 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) 8 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 8 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 8 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info