Zaterdag 6

Volendam (rkav) 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DWOW 2 4 3 1 0 17 7 10 10
2 Medemblik FC 2 2 2 0 0 10 2 8 6
3 Sporting Andijk 2 3 2 0 1 13 9 4 6
4 DZS 2 4 2 0 2 11 11 0 6
5 Volendam (rkav) 6 2 1 1 0 9 7 2 4
6 Strandvogels 2 3 1 1 1 10 8 2 4
7 Zwaluwen 30 HCSV 2 4 1 1 2 14 19 -5 4
8 BOL 3 1 0 0 1 2 4 -2 0
9 Opperdoes 2 2 0 0 2 2 12 -10 0
10 Wieringermeer 2 3 0 0 3 7 16 -9 0

Volendam (rkav) 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Strandvogels 2 2 2 0 0 12 3 9 6
2 Volendam (rkav) 6 2 0 1 1 4 6 -2 1
3 Sporting Andijk 2 2 0 1 1 1 8 -7 1

Volendam (rkav) 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 GeuzenMiddenmeer 6 20 15 3 2 69 34 35 48
2 Meer De sv. 5 20 13 5 2 64 24 40 44
3 TOS-Actief 3 20 12 4 4 60 27 33 40
4 Muiderberg sc. 3 20 13 0 7 88 47 41 39
5 Volendam (rkav) 6 20 8 4 8 56 60 -4 28
6 WV-HEDW 14 20 8 3 9 46 54 -8 27
7 VVGA 2 20 7 2 11 32 59 -27 23
8 Diemen sv. 5 20 5 3 12 28 44 -16 18
9 Overamstel sc. 3 20 5 2 13 28 52 -24 17
10 RAP sv. 4 20 4 4 12 31 58 -27 16
11 Dijk De asv 2 20 2 6 12 29 72 -43 12

Volendam (rkav) 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DZS 3 18 13 1 4 77 40 37 40
2 Volendam (rkav) 6 18 13 1 4 66 38 28 40
3 Kadoelen sv. 2 18 11 2 5 71 47 24 35
4 Volendam (rkav) 5 18 10 1 7 55 56 -1 31
5 IVV 2 18 8 2 8 54 47 7 26
6 KFC 2 18 7 4 7 41 45 -4 25
7 EVC 3 18 7 2 9 57 51 6 23
8 ZCFC 3 18 5 2 11 41 65 -24 17
9 SDOB 2 18 4 4 10 32 42 -10 16
10 De Wherevogels 2 18 2 1 15 20 83 -63 7

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 IVV 2 12 8 3 1 42 22 20 27
2 DEVO'58 3 10 7 0 3 34 22 12 21
3 TABA afc 2 12 6 2 4 46 30 16 20
4 SDOB 2 9 5 3 1 23 11 12 18
5 Volendam (rkav) 6 11 5 3 3 35 28 7 18
6 Volendam (rkav) 7 12 5 3 4 38 33 5 18
7 Sloterdijk avv. 3 11 5 2 4 29 23 6 17
8 Vlug en Vaardig cvv. 3 9 2 2 5 26 35 -9 8
9 ASC De Volewijckers 2 10 4 0 6 19 31 -12 8
10 Westzaan 2 11 1 3 7 11 35 -24 6
11 SV Rood-Wit Zaanstad 2 11 0 1 10 23 56 -33 1

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
09 mrt 14:45 uur Regulier ASC De Volewijckers 2 - Volendam (rkav) 6 Meer informatie
16 mrt 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 6 - SDOB 2 Meer informatie
06 apr 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 6 - SV Rood-Wit Zaanstad 2 Meer informatie
13 apr 16:00 uur Regulier Westzaan 2 - Volendam (rkav) 6 Meer informatie
20 apr 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 6 - Vlug en Vaardig cvv. 3 Meer informatie
04 mei 12:30 uur Regulier DEVO'58 3 - Volendam (rkav) 6 Meer informatie
11 mei 13:00 uur Regulier Sloterdijk avv. 3 - Volendam (rkav) 6 Meer informatie
25 mei 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 6 - DEVO'58 3 Meer informatie
01 jun 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 6 - TABA afc 2 Meer informatie

Volendam (rkav) 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
17 feb Vlug en Vaardig cvv. 3 - IVV 2 1 - 5
10 feb Volendam (rkav) 7 - TABA afc 2 4 - 1
10 feb IVV 2 - Volendam (rkav) 6 3 - 3
10 feb Westzaan 2 - SV Rood-Wit Zaanstad 2 4 - 3
07 feb Westzaan 2 - Volendam (rkav) 7 0 - 4
03 feb Sloterdijk avv. 3 - IVV 2 3 - 3
03 feb TABA afc 2 - DEVO'58 3 2 - 3
03 feb SDOB 2 - Westzaan 2 2 - 0
03 feb Volendam (rkav) 6 - Volendam (rkav) 7 2 - 2
01 feb ASC De Volewijckers 2 - Volendam (rkav) 7 3 - 4
27 jan IVV 2 - TABA afc 2 2 - 1
27 jan Sloterdijk avv. 3 - SDOB 2 1 - 1
27 jan Volendam (rkav) 6 - Westzaan 2 1 - 1
27 jan Vlug en Vaardig cvv. 3 - SV Rood-Wit Zaanstad 2 5 - 3
16 dec Westzaan 2 - IVV 2 2 - 4
14 dec SDOB 2 - Volendam (rkav) 6 4 - 2

Volendam (rkav) 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
24 feb 12:15 uur SDOB 2 - Vlug en Vaardig cvv. 3 Meer informatie
02 mrt 12:00 uur Vlug en Vaardig cvv. 3 - Westzaan 2 Meer informatie
02 mrt 12:15 uur SDOB 2 - Volendam (rkav) 7 Meer informatie
02 mrt 14:00 uur IVV 2 - ASC De Volewijckers 2 Meer informatie
02 mrt 14:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 2 - DEVO'58 3 Meer informatie
07 mrt 20:30 uur ASC De Volewijckers 2 - Sloterdijk avv. 3 Meer informatie
09 mrt 12:00 uur DEVO'58 3 - Vlug en Vaardig cvv. 3 Meer informatie
09 mrt 12:45 uur TABA afc 2 - SDOB 2 Meer informatie
09 mrt 14:30 uur Volendam (rkav) 7 - SV Rood-Wit Zaanstad 2 Meer informatie
09 mrt 14:45 uur ASC De Volewijckers 2 - Volendam (rkav) 6 Meer informatie
09 mrt 16:00 uur Westzaan 2 - Sloterdijk avv. 3 Meer informatie
16 mrt 12:00 uur Volendam (rkav) 6 - SDOB 2 Meer informatie
16 mrt 12:00 uur Vlug en Vaardig cvv. 3 - Volendam (rkav) 7 Meer informatie
16 mrt 13:00 uur Sloterdijk avv. 3 - DEVO'58 3 Meer informatie
16 mrt 14:00 uur IVV 2 - Westzaan 2 Meer informatie
16 mrt 14:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 2 - TABA afc 2 Meer informatie
23 mrt 12:00 uur TABA afc 2 - Vlug en Vaardig cvv. 3 Meer informatie
23 mrt 12:15 uur SDOB 2 - SV Rood-Wit Zaanstad 2 Meer informatie
23 mrt 14:00 uur DEVO'58 3 - IVV 2 Meer informatie
23 mrt 14:30 uur Volendam (rkav) 7 - Sloterdijk avv. 3 Meer informatie
23 mrt 16:00 uur Westzaan 2 - ASC De Volewijckers 2 Meer informatie
30 mrt 14:00 uur DEVO'58 3 - SDOB 2 Meer informatie
06 apr 12:00 uur Volendam (rkav) 6 - SV Rood-Wit Zaanstad 2 Meer informatie
06 apr 12:00 uur Vlug en Vaardig cvv. 3 - SDOB 2 Meer informatie
06 apr 13:00 uur Sloterdijk avv. 3 - TABA afc 2 Meer informatie
06 apr 14:00 uur IVV 2 - Volendam (rkav) 7 Meer informatie
06 apr 14:45 uur ASC De Volewijckers 2 - DEVO'58 3 Meer informatie
13 apr 12:15 uur SDOB 2 - Sloterdijk avv. 3 Meer informatie
13 apr 12:45 uur TABA afc 2 - IVV 2 Meer informatie
13 apr 14:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 2 - Vlug en Vaardig cvv. 3 Meer informatie
13 apr 14:30 uur Volendam (rkav) 7 - ASC De Volewijckers 2 Meer informatie
13 apr 16:00 uur Westzaan 2 - Volendam (rkav) 6 Meer informatie
20 apr 12:00 uur Volendam (rkav) 6 - Vlug en Vaardig cvv. 3 Meer informatie
20 apr 13:00 uur Sloterdijk avv. 3 - SV Rood-Wit Zaanstad 2 Meer informatie
20 apr 14:00 uur IVV 2 - SDOB 2 Meer informatie
20 apr 14:45 uur ASC De Volewijckers 2 - TABA afc 2 Meer informatie
20 apr 16:00 uur Westzaan 2 - DEVO'58 3 Meer informatie
04 mei 12:30 uur DEVO'58 3 - Volendam (rkav) 6 Meer informatie
11 mei 12:00 uur DEVO'58 3 - Volendam (rkav) 7 Meer informatie
11 mei 13:00 uur Sloterdijk avv. 3 - Volendam (rkav) 6 Meer informatie
11 mei 14:00 uur IVV 2 - Vlug en Vaardig cvv. 3 Meer informatie
11 mei 14:45 uur ASC De Volewijckers 2 - SV Rood-Wit Zaanstad 2 Meer informatie
11 mei 16:00 uur Westzaan 2 - TABA afc 2 Meer informatie
18 mei 12:00 uur Vlug en Vaardig cvv. 3 - ASC De Volewijckers 2 Meer informatie
25 mei 12:00 uur Volendam (rkav) 6 - DEVO'58 3 Meer informatie
25 mei 12:00 uur Vlug en Vaardig cvv. 3 - Sloterdijk avv. 3 Meer informatie
25 mei 12:15 uur SDOB 2 - ASC De Volewijckers 2 Meer informatie
25 mei 14:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 2 - IVV 2 Meer informatie
25 mei 14:30 uur Volendam (rkav) 7 - Westzaan 2 Meer informatie
01 jun 12:00 uur Volendam (rkav) 6 - TABA afc 2 Meer informatie