Zaterdag 6

Volendam (rkav) 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DWOW 2 4 3 1 0 17 7 10 10
2 Medemblik FC 2 2 2 0 0 10 2 8 6
3 Sporting Andijk 2 3 2 0 1 13 9 4 6
4 DZS 2 4 2 0 2 11 11 0 6
5 Volendam (rkav) 6 2 1 1 0 9 7 2 4
6 Strandvogels 2 3 1 1 1 10 8 2 4
7 Zwaluwen 30 HCSV 2 4 1 1 2 14 19 -5 4
8 BOL 3 1 0 0 1 2 4 -2 0
9 Opperdoes 2 2 0 0 2 2 12 -10 0
10 Wieringermeer 2 3 0 0 3 7 16 -9 0

Volendam (rkav) 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Strandvogels 2 2 2 0 0 12 3 9 6
2 Volendam (rkav) 6 2 0 1 1 4 6 -2 1
3 Sporting Andijk 2 2 0 1 1 1 8 -7 1

Volendam (rkav) 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 GeuzenMiddenmeer 6 20 15 3 2 69 34 35 48
2 Meer De sv. 5 20 13 5 2 64 24 40 44
3 TOS-Actief 3 20 12 4 4 60 27 33 40
4 Muiderberg sc. 3 20 13 0 7 88 47 41 39
5 Volendam (rkav) 6 20 8 4 8 56 60 -4 28
6 WV-HEDW 14 20 8 3 9 46 54 -8 27
7 VVGA 2 20 7 2 11 32 59 -27 23
8 Diemen sv. 5 20 5 3 12 28 44 -16 18
9 Overamstel sc. 3 20 5 2 13 28 52 -24 17
10 RAP sv. 4 20 4 4 12 31 58 -27 16
11 Dijk De asv 2 20 2 6 12 29 72 -43 12

Volendam (rkav) 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZCFC 3 9 5 2 2 25 22 3 17
2 DZS 3 8 5 1 2 33 16 17 16
3 Kadoelen sv. 2 8 5 1 2 27 21 6 16
4 KFC 2 8 4 2 2 26 18 8 14
5 Volendam (rkav) 6 8 4 1 3 27 20 7 13
6 IVV 2 7 3 2 2 21 13 8 11
7 EVC 3 8 3 2 3 31 24 7 11
8 Volendam (rkav) 5 6 2 1 3 15 19 -4 7
9 De Wherevogels 2 7 2 0 5 12 34 -22 6
10 SDOB 2 7 1 2 4 14 18 -4 5
11 Zaandijk 2 6 0 0 6 6 32 -26 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
17 dec 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 6 - Zaandijk 2 Meer informatie
21 jan 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 6 - ZCFC 3 Meer informatie
28 jan 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 6 - KFC 2 Meer informatie
04 feb 15:00 uur Regulier EVC 3 - Volendam (rkav) 6 Meer informatie
11 feb 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 6 - De Wherevogels 2 Meer informatie
04 mrt 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 6 - Kadoelen sv. 2 Meer informatie
11 mrt 14:00 uur Regulier IVV 2 - Volendam (rkav) 6 Meer informatie
18 mrt 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 6 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
25 mrt 14:30 uur Regulier Zaandijk 2 - Volendam (rkav) 6 Meer informatie
01 apr 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 6 - SDOB 2 Meer informatie
15 apr 14:30 uur Regulier KFC 2 - Volendam (rkav) 6 Meer informatie
22 apr 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 6 - DZS 3 Meer informatie

Volendam (rkav) 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
03 dec IVV 2 - KFC 2 2 - 0
03 dec Kadoelen sv. 2 - DZS 3 4 - 2
26 nov KFC 2 - Kadoelen sv. 2 4 - 0
26 nov Zaandijk 2 - Volendam (rkav) 5 2 - 4
26 nov SDOB 2 - IVV 2 2 - 2
26 nov DZS 3 - Volendam (rkav) 6 1 - 3
19 nov ZCFC 3 - Volendam (rkav) 6 2 - 6
19 nov KFC 2 - De Wherevogels 2 3 - 0
12 nov Zaandijk 2 - Kadoelen sv. 2 1 - 3
12 nov KFC 2 - EVC 3 4 - 4
12 nov SDOB 2 - Volendam (rkav) 6 0 - 3
12 nov DZS 3 - Hercules Zaandam sc 2 18 - 1
12 nov ZCFC 3 - De Wherevogels 2 4 - 3
05 nov ZCFC 3 - DZS 3 2 - 3
05 nov EVC 3 - SDOB 2 4 - 1
05 nov Hercules Zaandam sc 2 - KFC 2 0 - 8
05 nov Kadoelen sv. 2 - Volendam (rkav) 5 5 - 2
05 nov De Wherevogels 2 - IVV 2 0 - 6
29 okt KFC 2 - ZCFC 3 2 - 4
29 okt Volendam (rkav) 5 - Volendam (rkav) 6 6 - 3
29 okt Zaandijk 2 - EVC 3 0 - 8
29 okt IVV 2 - Kadoelen sv. 2 1 - 3
29 okt SDOB 2 - Hercules Zaandam sc 2 16 - 1
29 okt DZS 3 - De Wherevogels 2 10 - 0
22 okt Volendam (rkav) 5 - Hercules Zaandam sc 2
22 okt ZCFC 3 - EVC 3 2 - 1
15 okt ZCFC 3 - SDOB 2 2 - 2
15 okt EVC 3 - Volendam (rkav) 5 6 - 1
15 okt Hercules Zaandam sc 2 - Zaandijk 2 2 - 3
15 okt Volendam (rkav) 6 - IVV 2 0 - 3
15 okt De Wherevogels 2 - Kadoelen sv. 2 4 - 3
15 okt DZS 3 - KFC 2 4 - 4
08 okt Zaandijk 2 - ZCFC 3 1 - 4
08 okt IVV 2 - EVC 3 4 - 4
08 okt Kadoelen sv. 2 - Volendam (rkav) 6 3 - 3
08 okt SDOB 2 - DZS 3 2 - 3
01 okt KFC 2 - SDOB 2 4 - 2
01 okt ZCFC 3 - Volendam (rkav) 5 1 - 1
01 okt EVC 3 - Kadoelen sv. 2 4 - 6
01 okt Hercules Zaandam sc 2 - IVV 2 1 - 7
01 okt De Wherevogels 2 - Volendam (rkav) 6 5 - 3
01 okt DZS 3 - Zaandijk 2 8 - 0

Volendam (rkav) 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
10 dec 12:00 uur De Wherevogels 2 - EVC 3 Meer informatie
10 dec 12:00 uur DZS 3 - IVV 2 Meer informatie
10 dec 12:15 uur SDOB 2 - Zaandijk 2 Meer informatie
10 dec 14:45 uur ZCFC 3 - Kadoelen sv. 2 Meer informatie
10 dec 15:15 uur KFC 2 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
17 dec 10:15 uur Volendam (rkav) 5 - SDOB 2 Meer informatie
17 dec 12:00 uur Volendam (rkav) 6 - Zaandijk 2 Meer informatie
21 jan 12:00 uur Volendam (rkav) 6 - ZCFC 3 Meer informatie
21 jan 14:30 uur Zaandijk 2 - De Wherevogels 2 Meer informatie
21 jan 14:30 uur Volendam (rkav) 5 - IVV 2 Meer informatie
28 jan 12:00 uur Volendam (rkav) 6 - KFC 2 Meer informatie
28 jan 12:00 uur De Wherevogels 2 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
28 jan 12:15 uur Kadoelen sv. 2 - SDOB 2 Meer informatie
28 jan 14:00 uur IVV 2 - Zaandijk 2 Meer informatie
28 jan 15:00 uur EVC 3 - DZS 3 Meer informatie
04 feb 12:00 uur De Wherevogels 2 - SDOB 2 Meer informatie
04 feb 12:00 uur DZS 3 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
04 feb 14:30 uur ZCFC 3 - IVV 2 Meer informatie
04 feb 14:30 uur KFC 2 - Zaandijk 2 Meer informatie
04 feb 15:00 uur EVC 3 - Volendam (rkav) 6 Meer informatie
11 feb 12:00 uur Volendam (rkav) 6 - De Wherevogels 2 Meer informatie
11 feb 12:15 uur Kadoelen sv. 2 - EVC 3 Meer informatie
11 feb 12:15 uur SDOB 2 - KFC 2 Meer informatie
11 feb 14:30 uur Volendam (rkav) 5 - ZCFC 3 Meer informatie
11 feb 14:30 uur Zaandijk 2 - DZS 3 Meer informatie
04 mrt 12:00 uur Volendam (rkav) 6 - Kadoelen sv. 2 Meer informatie
04 mrt 12:00 uur De Wherevogels 2 - KFC 2 Meer informatie
04 mrt 12:00 uur DZS 3 - SDOB 2 Meer informatie
04 mrt 14:30 uur ZCFC 3 - Zaandijk 2 Meer informatie
04 mrt 15:00 uur EVC 3 - IVV 2 Meer informatie
11 mrt 12:15 uur Kadoelen sv. 2 - De Wherevogels 2 Meer informatie
11 mrt 12:15 uur SDOB 2 - ZCFC 3 Meer informatie
11 mrt 14:00 uur IVV 2 - Volendam (rkav) 6 Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Volendam (rkav) 5 - EVC 3 Meer informatie
11 mrt 14:30 uur KFC 2 - DZS 3 Meer informatie
18 mrt 12:00 uur Volendam (rkav) 6 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
18 mrt 12:00 uur De Wherevogels 2 - DZS 3 Meer informatie
18 mrt 12:15 uur Kadoelen sv. 2 - IVV 2 Meer informatie
18 mrt 14:30 uur ZCFC 3 - KFC 2 Meer informatie
18 mrt 15:00 uur EVC 3 - Zaandijk 2 Meer informatie
25 mrt 12:00 uur DZS 3 - ZCFC 3 Meer informatie
25 mrt 12:15 uur SDOB 2 - EVC 3 Meer informatie
25 mrt 14:00 uur IVV 2 - De Wherevogels 2 Meer informatie
25 mrt 14:30 uur Volendam (rkav) 5 - Kadoelen sv. 2 Meer informatie
25 mrt 14:30 uur Zaandijk 2 - Volendam (rkav) 6 Meer informatie
01 apr 12:00 uur Volendam (rkav) 6 - SDOB 2 Meer informatie
01 apr 12:00 uur De Wherevogels 2 - ZCFC 3 Meer informatie
01 apr 12:15 uur Kadoelen sv. 2 - Zaandijk 2 Meer informatie
01 apr 14:00 uur IVV 2 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
01 apr 15:00 uur EVC 3 - KFC 2 Meer informatie
15 apr 12:00 uur DZS 3 - EVC 3 Meer informatie
15 apr 12:15 uur SDOB 2 - Kadoelen sv. 2 Meer informatie
15 apr 14:30 uur Volendam (rkav) 5 - De Wherevogels 2 Meer informatie
15 apr 14:30 uur KFC 2 - Volendam (rkav) 6 Meer informatie
15 apr 14:30 uur Zaandijk 2 - IVV 2 Meer informatie
22 apr 12:00 uur Volendam (rkav) 6 - DZS 3 Meer informatie
22 apr 12:15 uur Kadoelen sv. 2 - KFC 2 Meer informatie
22 apr 14:00 uur IVV 2 - SDOB 2 Meer informatie
22 apr 14:30 uur Volendam (rkav) 5 - Zaandijk 2 Meer informatie
22 apr 15:00 uur EVC 3 - ZCFC 3 Meer informatie
13 mei 12:15 uur Kadoelen sv. 2 - ZCFC 3 Meer informatie
13 mei 14:00 uur IVV 2 - DZS 3 Meer informatie
13 mei 14:30 uur Volendam (rkav) 5 - KFC 2 Meer informatie
13 mei 14:30 uur Zaandijk 2 - SDOB 2 Meer informatie
13 mei 15:00 uur EVC 3 - De Wherevogels 2 Meer informatie
20 mei 12:00 uur De Wherevogels 2 - Zaandijk 2 Meer informatie
20 mei 12:00 uur DZS 3 - Kadoelen sv. 2 Meer informatie
20 mei 12:15 uur SDOB 2 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
20 mei 14:30 uur KFC 2 - IVV 2 Meer informatie