Zaterdag 8

Volendam (rkav) 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Zaandijk 3 3 2 0 1 15 9 6 6
2 Westzaan 3 3 2 0 1 10 12 -2 6
3 Volendam (rkav) 9 2 1 1 0 12 3 9 4
4 ZCFC 5 3 1 1 1 10 9 1 4
5 Zaanlandia 5 1 1 0 0 7 1 6 3
6 Volendam (rkav) 8 1 1 0 0 6 2 4 3
7 Fortuna Wormerveer sv 5 2 1 0 1 5 9 -4 3
8 FC Zaandam 4 1 0 0 1 2 6 -4 0
9 RCZ 3 2 0 0 2 4 12 -8 0
10 TOB Rksv 3 2 0 0 2 4 12 -8 0

Volendam (rkav) 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 OFC 3 16 14 1 1 100 21 79 43
2 ZCFC 9 16 13 1 2 81 41 40 40
3 Zaanlandia 2 15 9 2 4 65 27 38 29
4 Volendam (rkav) 9 15 8 0 7 51 42 9 24
5 RCZ 2 16 6 0 10 38 46 -8 18
6 Volendam (rkav) 8 16 5 2 9 38 61 -23 17
7 Zaandijk 4 16 5 1 10 28 64 -36 16
8 FC Zaandam 3 16 4 1 11 38 68 -30 13
9 De Wherevogels 4 16 3 0 13 28 97 -69 9

Volendam (rkav) 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 De Wherevogels 6 9 7 1 1 29 14 15 22
2 De Wherevogels 3 8 6 1 1 28 6 22 19
3 Ilpendam 3 8 5 3 0 26 8 18 18
4 TOB Rksv 3 8 4 1 3 36 30 6 13
5 OFC 4 8 4 1 3 24 20 4 13
6 Volendam (rkav) 9 7 4 0 3 20 12 8 12
7 Zaandijk 3 9 3 2 4 24 27 -3 11
8 RCZ 2 9 3 1 5 21 29 -8 10
9 DZS 4 8 2 1 5 17 27 -10 7
10 Volendam (rkav) 8 7 2 0 5 16 26 -10 6
11 Jisp 2 9 1 2 6 18 32 -14 5
12 ZOB 6 8 1 1 6 15 43 -28 4

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
10 dec 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 8 - De Wherevogels 3 Meer informatie
17 dec 12:15 uur Regulier Ilpendam 3 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
21 jan 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 9 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
28 jan 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 8 - TOB Rksv 3 Meer informatie
04 feb 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 8 - OFC 4 Meer informatie
11 feb 13:15 uur Regulier ZOB 6 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
04 mrt 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 8 - RCZ 2 Meer informatie
11 mrt 12:00 uur Regulier De Wherevogels 6 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
18 mrt 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 8 - Jisp 2 Meer informatie
25 mrt 14:30 uur Regulier DZS 4 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
01 apr 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 8 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie
15 apr 11:30 uur Regulier TOB Rksv 3 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
22 apr 14:30 uur Regulier Zaandijk 3 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
13 mei 14:00 uur Regulier De Wherevogels 3 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
20 mei 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 8 - Ilpendam 3 Meer informatie

Volendam (rkav) 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
03 dec RCZ 2 - Jisp 2 3 - 0
03 dec De Wherevogels 6 - Zaandijk 3 3 - 1
26 nov Volendam (rkav) 8 - Zaandijk 3 2 - 1
26 nov Volendam (rkav) 9 - De Wherevogels 3 0 - 1
26 nov DZS 4 - OFC 4 1 - 4
26 nov Jisp 2 - ZOB 6 2 - 4
26 nov De Wherevogels 6 - RCZ 2 6 - 3
26 nov TOB Rksv 3 - Ilpendam 3 2 - 2
19 nov TOB Rksv 3 - Volendam (rkav) 9 1 - 5
19 nov De Wherevogels 3 - De Wherevogels 6 1 - 2
12 nov DZS 4 - Ilpendam 3 1 - 6
12 nov Jisp 2 - De Wherevogels 3 1 - 2
12 nov RCZ 2 - ZOB 6 2 - 2
12 nov De Wherevogels 6 - OFC 4 2 - 2
12 nov TOB Rksv 3 - Zaandijk 3 5 - 6
05 nov Volendam (rkav) 8 - DZS 4 2 - 5
05 nov OFC 4 - RCZ 2 4 - 0
05 nov Zaandijk 3 - ZOB 6 5 - 2
05 nov Ilpendam 3 - Jisp 2 2 - 2
29 okt RCZ 2 - De Wherevogels 3 1 - 4
29 okt Volendam (rkav) 9 - Zaandijk 3 4 - 0
29 okt DZS 4 - TOB Rksv 3 4 - 7
29 okt ZOB 6 - OFC 4 0 - 6
29 okt Jisp 2 - Volendam (rkav) 8 5 - 2
29 okt De Wherevogels 6 - Ilpendam 3 0 - 2
22 okt Jisp 2 - Volendam (rkav) 9 1 - 4
15 okt Zaandijk 3 - OFC 4 6 - 1
15 okt Volendam (rkav) 9 - DZS 4 3 - 1
15 okt Volendam (rkav) 8 - De Wherevogels 6 1 - 4
15 okt Ilpendam 3 - RCZ 2 4 - 1
15 okt De Wherevogels 3 - ZOB 6 11 - 1
15 okt TOB Rksv 3 - Jisp 2 8 - 2
08 okt DZS 4 - Zaandijk 3 1 - 1
08 okt ZOB 6 - Ilpendam 3 1 - 5
08 okt RCZ 2 - Volendam (rkav) 8 5 - 3
08 okt OFC 4 - De Wherevogels 3 1 - 4
08 okt De Wherevogels 6 - TOB Rksv 3 5 - 1
01 okt Volendam (rkav) 8 - ZOB 6 4 - 1
01 okt Volendam (rkav) 9 - De Wherevogels 6 2 - 4
01 okt DZS 4 - Jisp 2 3 - 1
01 okt Zaandijk 3 - De Wherevogels 3 0 - 5
01 okt Ilpendam 3 - OFC 4 5 - 1
01 okt TOB Rksv 3 - RCZ 2 4 - 2

Volendam (rkav) 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
10 dec 11:30 uur TOB Rksv 3 - OFC 4 Meer informatie
10 dec 13:00 uur Jisp 2 - De Wherevogels 6 Meer informatie
10 dec 14:30 uur Volendam (rkav) 8 - De Wherevogels 3 Meer informatie
10 dec 14:30 uur Volendam (rkav) 9 - ZOB 6 Meer informatie
10 dec 14:30 uur Zaandijk 3 - Ilpendam 3 Meer informatie
10 dec 14:30 uur DZS 4 - RCZ 2 Meer informatie
17 dec 11:45 uur ZOB 6 - DZS 4 Meer informatie
17 dec 12:00 uur OFC 4 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie
17 dec 12:15 uur Ilpendam 3 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
21 jan 14:00 uur De Wherevogels 3 - TOB Rksv 3 Meer informatie
21 jan 14:30 uur Volendam (rkav) 9 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
28 jan 12:00 uur Ilpendam 3 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie
28 jan 12:00 uur De Wherevogels 3 - DZS 4 Meer informatie
28 jan 13:15 uur ZOB 6 - De Wherevogels 6 Meer informatie
28 jan 14:30 uur Volendam (rkav) 8 - TOB Rksv 3 Meer informatie
28 jan 14:30 uur OFC 4 - Jisp 2 Meer informatie
28 jan 14:30 uur Zaandijk 3 - RCZ 2 Meer informatie
04 feb 11:30 uur TOB Rksv 3 - ZOB 6 Meer informatie
04 feb 12:00 uur Ilpendam 3 - De Wherevogels 3 Meer informatie
04 feb 14:30 uur Volendam (rkav) 9 - RCZ 2 Meer informatie
04 feb 14:30 uur Volendam (rkav) 8 - OFC 4 Meer informatie
04 feb 14:30 uur Zaandijk 3 - Jisp 2 Meer informatie
04 feb 14:30 uur DZS 4 - De Wherevogels 6 Meer informatie
11 feb 12:00 uur De Wherevogels 6 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie
11 feb 12:30 uur RCZ 2 - TOB Rksv 3 Meer informatie
11 feb 13:00 uur Jisp 2 - DZS 4 Meer informatie
11 feb 13:15 uur ZOB 6 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
11 feb 14:00 uur De Wherevogels 3 - Zaandijk 3 Meer informatie
11 feb 14:30 uur OFC 4 - Ilpendam 3 Meer informatie
04 mrt 11:30 uur TOB Rksv 3 - De Wherevogels 6 Meer informatie
04 mrt 12:00 uur Ilpendam 3 - ZOB 6 Meer informatie
04 mrt 14:00 uur De Wherevogels 3 - OFC 4 Meer informatie
04 mrt 14:30 uur Volendam (rkav) 8 - RCZ 2 Meer informatie
04 mrt 14:30 uur Volendam (rkav) 9 - Jisp 2 Meer informatie
04 mrt 14:30 uur Zaandijk 3 - DZS 4 Meer informatie
11 mrt 12:00 uur De Wherevogels 6 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
11 mrt 12:30 uur RCZ 2 - Ilpendam 3 Meer informatie
11 mrt 13:00 uur Jisp 2 - TOB Rksv 3 Meer informatie
11 mrt 13:15 uur ZOB 6 - De Wherevogels 3 Meer informatie
11 mrt 14:30 uur OFC 4 - Zaandijk 3 Meer informatie
11 mrt 14:30 uur DZS 4 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie
18 mrt 11:30 uur TOB Rksv 3 - DZS 4 Meer informatie
18 mrt 12:00 uur Ilpendam 3 - De Wherevogels 6 Meer informatie
18 mrt 14:00 uur De Wherevogels 3 - RCZ 2 Meer informatie
18 mrt 14:30 uur Volendam (rkav) 8 - Jisp 2 Meer informatie
18 mrt 14:30 uur OFC 4 - ZOB 6 Meer informatie
18 mrt 14:30 uur Zaandijk 3 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie
25 mrt 12:00 uur De Wherevogels 6 - De Wherevogels 3 Meer informatie
25 mrt 12:30 uur RCZ 2 - OFC 4 Meer informatie
25 mrt 13:00 uur Jisp 2 - Ilpendam 3 Meer informatie
25 mrt 13:15 uur ZOB 6 - Zaandijk 3 Meer informatie
25 mrt 14:30 uur Volendam (rkav) 9 - TOB Rksv 3 Meer informatie
25 mrt 14:30 uur DZS 4 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
01 apr 12:00 uur Ilpendam 3 - DZS 4 Meer informatie
01 apr 13:15 uur ZOB 6 - RCZ 2 Meer informatie
01 apr 14:00 uur De Wherevogels 3 - Jisp 2 Meer informatie
01 apr 14:30 uur Volendam (rkav) 8 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie
01 apr 14:30 uur OFC 4 - De Wherevogels 6 Meer informatie
01 apr 14:30 uur Zaandijk 3 - TOB Rksv 3 Meer informatie
15 apr 11:30 uur TOB Rksv 3 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
15 apr 12:00 uur De Wherevogels 6 - ZOB 6 Meer informatie
15 apr 12:30 uur RCZ 2 - Zaandijk 3 Meer informatie
15 apr 13:00 uur Jisp 2 - OFC 4 Meer informatie
15 apr 14:30 uur Volendam (rkav) 9 - Ilpendam 3 Meer informatie
15 apr 14:30 uur DZS 4 - De Wherevogels 3 Meer informatie
22 apr 12:00 uur Ilpendam 3 - TOB Rksv 3 Meer informatie
22 apr 12:30 uur RCZ 2 - De Wherevogels 6 Meer informatie
22 apr 13:15 uur ZOB 6 - Jisp 2 Meer informatie
22 apr 14:00 uur De Wherevogels 3 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie
22 apr 14:30 uur OFC 4 - DZS 4 Meer informatie
22 apr 14:30 uur Zaandijk 3 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
13 mei 12:00 uur Ilpendam 3 - Zaandijk 3 Meer informatie
13 mei 12:00 uur De Wherevogels 6 - Jisp 2 Meer informatie
13 mei 12:30 uur RCZ 2 - DZS 4 Meer informatie
13 mei 13:15 uur ZOB 6 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie
13 mei 14:00 uur De Wherevogels 3 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
13 mei 14:30 uur OFC 4 - TOB Rksv 3 Meer informatie
20 mei 11:30 uur TOB Rksv 3 - De Wherevogels 3 Meer informatie
20 mei 13:00 uur Jisp 2 - RCZ 2 Meer informatie
20 mei 14:30 uur Volendam (rkav) 8 - Ilpendam 3 Meer informatie
20 mei 14:30 uur Volendam (rkav) 9 - OFC 4 Meer informatie
20 mei 14:30 uur Zaandijk 3 - De Wherevogels 6 Meer informatie
20 mei 14:30 uur DZS 4 - ZOB 6 Meer informatie