Zaterdag 8

Volendam (rkav) 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Zaandijk 3 3 2 0 1 15 9 6 6
2 Westzaan 3 3 2 0 1 10 12 -2 6
3 Volendam (rkav) 9 2 1 1 0 12 3 9 4
4 ZCFC 5 3 1 1 1 10 9 1 4
5 Zaanlandia 5 1 1 0 0 7 1 6 3
6 Volendam (rkav) 8 1 1 0 0 6 2 4 3
7 Fortuna Wormerveer sv 5 2 1 0 1 5 9 -4 3
8 FC Zaandam 4 1 0 0 1 2 6 -4 0
9 RCZ 3 2 0 0 2 4 12 -8 0
10 TOB Rksv 3 2 0 0 2 4 12 -8 0

Volendam (rkav) 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 OFC 3 16 14 1 1 100 21 79 43
2 ZCFC 9 16 13 1 2 81 41 40 40
3 Zaanlandia 2 15 9 2 4 65 27 38 29
4 Volendam (rkav) 9 15 8 0 7 51 42 9 24
5 RCZ 2 16 6 0 10 38 46 -8 18
6 Volendam (rkav) 8 16 5 2 9 38 61 -23 17
7 Zaandijk 4 16 5 1 10 28 64 -36 16
8 FC Zaandam 3 16 4 1 11 38 68 -30 13
9 De Wherevogels 4 16 3 0 13 28 97 -69 9

Volendam (rkav) 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 De Wherevogels 3 22 18 2 2 80 31 49 56
2 De Wherevogels 6 22 15 2 5 74 43 31 47
3 Ilpendam 3 22 13 4 5 70 42 28 43
4 Volendam (rkav) 9 22 11 2 9 73 53 20 35
5 OFC 4 22 10 4 8 62 50 12 34
6 TOB Rksv 3 22 10 4 8 75 72 3 34
7 Zaandijk 3 22 10 3 9 70 58 12 33
8 DZS 4 22 10 1 11 55 61 -6 31
9 Volendam (rkav) 8 22 6 3 13 59 77 -18 21
10 Jisp 2 22 6 3 13 51 75 -24 21
11 RCZ 2 22 5 2 15 39 83 -44 17
12 ZOB 6 22 2 2 18 43 106 -63 8

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 EVC 3 17 16 1 0 68 25 43 49
2 ZCFC 3 19 14 2 3 72 28 44 44
3 Kwadijk 2 18 13 0 5 57 27 30 39
4 Rijp (de) 2 19 11 1 7 58 44 14 34
5 Jong Holland 5 17 8 2 7 49 41 8 26
6 ZOB 5 19 8 1 10 46 66 -20 25
7 De Wherevogels 2 18 7 1 10 37 44 -7 22
8 Purmerland 2 18 7 0 11 34 48 -14 21
9 Monnickendam 3 18 5 2 11 38 52 -14 17
10 Foresters 7 18 5 1 12 35 58 -23 16
11 Volendam (rkav) 8 18 4 2 12 45 68 -23 14
12 ZCFC 5 19 3 3 13 23 61 -38 12

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
20 apr 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 8 - Foresters 7 Meer informatie
11 mei 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 8 - Jong Holland 5 Meer informatie
18 mei 14:30 uur Regulier EVC 3 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
25 mei 12:00 uur Regulier De Wherevogels 2 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie

Volendam (rkav) 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
13 apr EVC 3 - ZCFC 3 3 - 1
13 apr Jong Holland 5 - Rijp (de) 2 6 - 0
13 apr ZOB 5 - Volendam (rkav) 8 0 - 8
13 apr ZCFC 5 - Monnickendam 3 2 - 1
06 apr Volendam (rkav) 8 - EVC 3 4 - 7
06 apr Rijp (de) 2 - De Wherevogels 2 6 - 3
06 apr Kwadijk 2 - Foresters 7 3 - 0
06 apr Monnickendam 3 - Jong Holland 5
06 apr ZCFC 3 - ZCFC 5 7 - 2
06 apr Purmerland 2 - ZOB 5 0 - 3
30 mrt ZCFC 5 - Volendam (rkav) 8 1 - 1
23 mrt Foresters 7 - Rijp (de) 2 1 - 5
23 mrt ZCFC 3 - Monnickendam 3 8 - 0
23 mrt EVC 3 - Purmerland 2 4 - 1
23 mrt ZOB 5 - Kwadijk 2 0 - 5
23 mrt De Wherevogels 2 - Jong Holland 5 0 - 0
16 mrt Volendam (rkav) 8 - ZCFC 3 2 - 7
16 mrt Rijp (de) 2 - ZOB 5 6 - 2
16 mrt Kwadijk 2 - EVC 3 1 - 4
16 mrt Jong Holland 5 - Foresters 7 0 - 3
16 mrt Monnickendam 3 - De Wherevogels 2 1 - 5
16 mrt Purmerland 2 - ZCFC 5 3 - 0
09 mrt Foresters 7 - De Wherevogels 2 5 - 3
09 mrt ZCFC 5 - Kwadijk 2 3 - 2
09 mrt ZCFC 3 - Purmerland 2 5 - 2
09 mrt Volendam (rkav) 8 - Monnickendam 3 7 - 4
09 mrt EVC 3 - Rijp (de) 2 2 - 0
09 mrt ZOB 5 - Jong Holland 5 3 - 0
02 mrt Monnickendam 3 - Foresters 7 3 - 0
02 mrt Rijp (de) 2 - ZCFC 5 4 - 0
02 mrt Jong Holland 5 - EVC 3 1 - 3
02 mrt Kwadijk 2 - ZCFC 3 1 - 2
02 mrt De Wherevogels 2 - ZOB 5 2 - 5
02 mrt Purmerland 2 - Volendam (rkav) 8 5 - 1
17 feb ZCFC 3 - Volendam (rkav) 8 5 - 0
17 feb Purmerland 2 - Foresters 7 1 - 7
13 feb Kwadijk 2 - De Wherevogels 2 5 - 2
10 feb Volendam (rkav) 8 - Kwadijk 2 3 - 4
10 feb ZCFC 3 - Rijp (de) 2 3 - 1
10 feb EVC 3 - De Wherevogels 2 3 - 2
10 feb ZOB 5 - Foresters 7 3 - 1
10 feb ZCFC 5 - Jong Holland 5 3 - 3
10 feb Purmerland 2 - Monnickendam 3 3 - 2

Volendam (rkav) 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
20 apr 12:00 uur Monnickendam 3 - Rijp (de) 2 Meer informatie
20 apr 13:00 uur Kwadijk 2 - Jong Holland 5 Meer informatie
20 apr 14:30 uur Volendam (rkav) 8 - Foresters 7 Meer informatie
20 apr 14:30 uur ZCFC 3 - ZOB 5 Meer informatie
20 apr 14:45 uur ZCFC 5 - EVC 3 Meer informatie
25 apr 19:00 uur De Wherevogels 2 - Kwadijk 2 Meer informatie
04 mei 10:30 uur Purmerland 2 - De Wherevogels 2 Meer informatie
04 mei 14:00 uur EVC 3 - Jong Holland 5 Meer informatie
11 mei 10:30 uur Purmerland 2 - Rijp (de) 2 Meer informatie
11 mei 10:30 uur ZCFC 5 - Foresters 7 Meer informatie
11 mei 13:00 uur Kwadijk 2 - Monnickendam 3 Meer informatie
11 mei 14:00 uur EVC 3 - ZOB 5 Meer informatie
11 mei 14:30 uur Volendam (rkav) 8 - Jong Holland 5 Meer informatie
11 mei 14:30 uur ZCFC 3 - De Wherevogels 2 Meer informatie
18 mei 14:30 uur EVC 3 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
25 mei 10:30 uur Jong Holland 5 - Purmerland 2 Meer informatie
25 mei 12:00 uur Monnickendam 3 - EVC 3 Meer informatie
25 mei 12:00 uur De Wherevogels 2 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
25 mei 12:15 uur ZOB 5 - ZCFC 5 Meer informatie
25 mei 14:00 uur Rijp (de) 2 - Kwadijk 2 Meer informatie
25 mei 14:00 uur Foresters 7 - ZCFC 3 Meer informatie
01 jun 12:00 uur Monnickendam 3 - Jong Holland 5 Meer informatie
01 jun 16:15 uur Foresters 7 - Purmerland 2 Meer informatie