Zaterdag 2

Volendam (rkav) 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ODIN 59 2 26 18 6 2 90 37 53 59
2 Volendam (rkav) 2 26 18 4 4 85 21 64 58
3 Bilt De FC 2 26 17 2 7 64 46 18 53
4 AFC Ajax 2 26 17 1 8 61 33 28 51
5 Zuidvogels HSV De 2 26 14 7 5 49 34 15 49
6 Woudenberg 2 26 10 10 6 44 29 15 40
7 Spakenburg 2 26 12 4 10 55 44 11 40
8 Argon 2 26 9 6 11 44 47 -3 33
9 Valleivogels 2 26 9 5 12 49 68 -19 32
10 ZOB 2 26 8 4 14 44 73 -29 28
11 WV-HEDW 2 26 6 7 13 45 61 -16 25
12 FC Aalsmeer 2 26 4 3 19 32 72 -40 15
13 Buitenveldert sc. 2 26 4 3 19 32 79 -47 15
14 Monnickendam 2 26 4 2 20 24 74 -50 14

Volendam (rkav) 2 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Huizen 1 1 0 0 9 0 9 3
2 HBC 1 1 0 0 6 0 6 3
3 Fortuna Wormerveer sv 1 1 1 0 0 5 0 5 3
4 Alkmaarsche Boys 1 1 1 0 0 6 2 4 3
5 AGB 1 1 1 0 0 5 1 4 3
6 BOL 1 1 0 0 5 1 4 3
7 Victoria 1 1 1 0 0 5 1 4 3
8 Scherpenzeel 1 1 0 0 4 0 4 3
9 Swift 1 1 0 0 4 0 4 3
10 Zuidvogels HSV De 1 1 1 0 0 4 0 4 3
11 Medemblik FC 1 1 1 0 0 6 3 3 3
12 ODIN 59 1 1 0 0 4 1 3 3
13 Zwaluwen 30 HCSV 1 1 1 0 0 4 1 3 3
14 BFC 1 1 1 0 0 3 1 2 3
15 Hees 1 1 1 0 0 3 1 2 3
16 HSV 1 1 1 0 0 3 1 2 3
17 Purmersteijn 1 1 0 0 3 1 2 3
18 Limmen 1 1 1 0 0 2 0 2 3
19 Fortuna Wormerveer sv 1 1 1 0 0 4 3 1 3
20 Eemdijk 1 1 0 0 3 2 1 3
21 VIOS-W 1 1 1 0 0 2 1 1 3
22 Volendam (rkav) 2 1 1 0 0 2 1 1 3
23 VRC 1 1 1 0 0 2 1 1 3
24 Hoofddorp s.v. 1 1 1 0 0 1 0 1 3
25 WV-HEDW 1 1 1 0 0 1 0 1 3
26 DHSC 1 1 1 0 0 4 4 0 3
27 Reiger Boys 1 1 1 0 0 4 4 0 3
28 SEW 1 1 1 0 0 2 2 0 3
29 Velsen Rkvv 1 1 1 0 0 2 2 0 3
30 Geinoord Nieuwegein 1 1 1 0 0 2 2 0 3
31 AFC Ajax 2 1 1 0 0 0 0 0 3
32 Benschop 1 1 1 0 0 0 0 0 3
33 EDO (U) 1 1 0 0 1 4 4 0 0
34 Focus '07 1 1 0 0 1 4 4 0 0
35 PVCV 1 1 0 0 1 2 2 0 0
36 Kampong 2 1 0 0 1 2 2 0 0
37 Swift 1 1 0 0 1 2 2 0 0
38 AFC 34 1 0 0 1 0 0 0 0
39 ZOB 1 1 0 0 1 0 0 0 0
40 FC Hilversum 1 1 0 0 1 3 4 -1 0
41 Olympia Haarlem 1 1 0 0 1 2 3 -1 0
42 Egmondia 1 1 0 0 1 1 2 -1 0
43 SCPB'22 1 1 0 0 1 1 2 -1 0
44 WV-HEDW 1 0 0 1 1 2 -1 0
45 DWS afc 1 1 0 0 1 0 1 -1 0
46 United sv/DAVO 1 1 0 0 1 0 1 -1 0
47 Ajax am 1 0 0 1 1 3 -2 0
48 CSW 1 1 0 0 1 1 3 -2 0
49 Merino's de 1 1 0 0 1 1 3 -2 0
50 VSV 1 1 0 0 1 1 3 -2 0
51 Graveland 's 1 1 0 0 1 0 2 -2 0
52 DVVA csv. 1 1 0 0 1 3 6 -3 0
53 RCZ 1 1 0 0 1 1 4 -3 0
54 Waterloo 1 1 0 0 1 1 4 -3 0
55 Parkstad SV 1 1 0 0 1 2 6 -4 0
56 DHSC 1 0 0 1 1 5 -4 0
57 DZS 1 1 0 0 1 1 5 -4 0
58 HVC 1 1 0 0 1 1 5 -4 0
59 Overamstel sc. 1 1 0 0 1 0 4 -4 0
60 Robinhood s.v. 1 1 0 0 1 0 4 -4 0
61 v.v. Veenendaal 1 1 0 0 1 0 4 -4 0
62 ZAP 1 1 0 0 1 0 5 -5 0
63 ADO '20 1 1 0 0 1 0 6 -6 0
64 SVW 27 1 1 0 0 1 0 9 -9 0

Volendam (rkav) 2 (B1040 Mannen KNVB beker Amateurs 4e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 BOL 1 1 0 0 7 0 7 3
2 Hees 1 1 1 0 0 6 1 5 3
3 Reiger Boys 1 1 1 0 0 3 0 3 3
4 Geinoord Nieuwegein 1 1 1 0 0 3 1 2 3
5 Huizen 1 1 0 0 3 1 2 3
6 Purmersteijn 1 1 0 0 3 1 2 3
7 Fortuna Wormerveer sv 1 1 1 0 0 2 0 2 3
8 Zwaluwen 30 HCSV 1 1 1 0 0 2 0 2 3
9 Scherpenzeel 1 1 0 0 4 3 1 3
10 AGB 1 1 1 0 0 2 1 1 3
11 Alkmaarsche Boys 1 1 1 0 0 2 1 1 3
12 HSV 1 1 1 0 0 2 1 1 3
13 Velsen Rkvv 1 1 1 0 0 1 0 1 3
14 Eemdijk 1 1 0 0 3 3 0 3
15 VRC 1 1 1 0 0 1 1 0 3
16 Fortuna Wormerveer sv 1 1 1 0 0 1 1 0 3
17 ODIN 59 1 0 0 1 3 3 0 0
18 BFC 1 1 0 0 1 1 1 0 0
19 Swift 1 0 0 1 1 1 0 0
20 Zuidvogels HSV De 1 1 0 0 1 3 4 -1 0
21 AFC Ajax 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
22 HBC 1 0 0 1 1 2 -1 0
23 Victoria 1 1 0 0 1 1 2 -1 0
24 Volendam (rkav) 2 1 0 0 1 0 1 -1 0
25 Hoofddorp s.v. 1 1 0 0 1 1 3 -2 0
26 Medemblik FC 1 1 0 0 1 1 3 -2 0
27 VIOS-W 1 1 0 0 1 1 3 -2 0
28 DHSC 1 1 0 0 1 0 2 -2 0
29 Limmen 1 1 0 0 1 0 2 -2 0
30 SEW 1 1 0 0 1 0 3 -3 0
31 WV-HEDW 1 1 0 0 1 1 6 -5 0
32 Benschop 1 1 0 0 1 0 7 -7 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) 2 21 18 2 1 99 18 81 56
2 AFC Ajax 2 21 14 3 4 59 21 38 45
3 Spakenburg 2 21 13 2 6 50 24 26 41
4 Montfoort S.V.'19 2 21 12 3 6 43 27 16 39
5 Zuidvogels HSV De 2 21 10 3 8 43 35 8 33
6 ZOB 2 21 10 2 9 49 41 8 32
7 WV-HEDW 2 21 9 2 10 44 38 6 29
8 EDO (U) 2 21 8 3 10 36 53 -17 27
9 Woudenberg 2 21 7 2 12 25 39 -14 23
10 ODIN 59 2 21 6 6 9 37 43 -6 21
11 Argon 2 21 5 6 10 35 47 -12 21
12 Bilt De FC 2 21 5 4 12 24 64 -40 19
13 Ilpendam 2 21 5 3 13 23 59 -36 18
14 Valleivogels 2 21 2 5 14 21 79 -58 11

Volendam (rkav) 2 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Foresters 1 2 2 0 0 13 1 12 6
2 Volendam (rkav) 2 2 1 0 1 9 5 4 3
3 V.V. Bergen 1 2 0 0 2 1 17 -16 0

Volendam (rkav) 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) 2 1 1 0 0 14 1 13 3
2 VVIJ 2 1 1 0 0 9 0 9 3
3 Velsen Rkvv 2 1 1 0 0 5 1 4 3
4 Lopik 2 1 1 0 0 4 0 4 3
5 DVVA csv. 2 1 1 0 0 4 1 3 3
6 FC Den Helder 2 1 1 0 0 4 1 3 3
7 HSV 3 1 1 0 0 3 0 3 3
8 Meer De sv. 2 1 1 0 0 5 3 2 3
9 Almere FC 2 1 1 0 0 4 2 2 3
10 ODIN 59 2 1 1 0 0 4 2 2 3
11 RKDES 2 1 1 0 0 3 1 2 3
12 VVW 2 1 1 0 0 3 1 2 3
13 Loosdrecht 2 1 1 0 0 2 0 2 3
14 Victoria 2 1 1 0 0 2 0 2 3
15 HBC 2 1 1 0 0 4 3 1 3
16 RODA '23 Rksv 2 1 1 0 0 4 3 1 3
17 AMVJ 2 1 1 0 0 3 2 1 3
18 Montfoort S.V.'19 2 1 1 0 0 3 2 1 3
19 Spakenburg 2 1 1 0 0 3 2 1 3
20 ZAP 2 1 1 0 0 3 2 1 3
21 Argon 2 1 1 0 0 2 1 1 3
22 HSV 2 1 1 0 0 1 1 0 3
23 Volendam (rkav) 3 1 1 0 0 1 1 0 3
24 Hercules Zaandam sc 2 1 1 0 0 1 1 0 3
25 SVL 2 1 1 0 0 1 1 0 3
26 Sporting '70 2 1 1 0 0 0 0 0 3
27 ASV Arsenal 2 0 0 0 0 0 0 0 0
28 V.V. Bergen 2 1 0 0 1 1 1 0 0
29 ZOB 2 1 0 0 1 1 1 0 0
30 Eemnes 2 1 0 0 1 1 1 0 0
31 FC Uitgeest 2 1 0 0 1 1 1 0 0
32 Hoogland 2 1 0 0 1 0 0 0 0
33 Abcoude fc 2 1 0 0 1 3 4 -1 0
34 ASV Arsenal 3 1 0 0 1 3 4 -1 0
35 CJVV 2 1 0 0 1 2 3 -1 0
36 IJsselmeervogels 2 1 0 0 1 2 3 -1 0
37 VVC fc 2 1 0 0 1 2 3 -1 0
38 Zouaven (de) 2 1 0 0 1 2 3 -1 0
39 DVVA csv. 3 1 0 0 1 1 2 -1 0
40 Swift 2 1 0 0 1 3 5 -2 0
41 Wartburgia asv 2 1 0 0 1 2 4 -2 0
42 WV-HEDW 3 1 0 0 1 2 4 -2 0
43 AFC 34 2 1 0 0 1 1 3 -2 0
44 ASV Arsenal 2 1 0 0 1 1 3 -2 0
45 Bilt De FC 2 1 0 0 1 0 2 -2 0
46 DESTO 2 1 0 0 1 0 2 -2 0
47 KFC 2 1 0 0 1 1 4 -3 0
48 Legmeervogels 2 1 0 0 1 1 4 -3 0
49 LSVV 2 1 0 0 1 0 3 -3 0
50 Hillegom sv 2 1 0 0 1 1 5 -4 0
51 IJFC 4 1 0 0 1 0 4 -4 0
52 Zeist 2 1 0 0 1 0 9 -9 0
53 ADO '20 2 1 0 0 1 1 14 -13 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
20 apr 12:15 uur Regulier Volendam (rkav) 2 - Woudenberg 2 Meer informatie
23 apr 20:00 uur Beker Spakenburg 2 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie
04 mei 11:00 uur Regulier Bilt De FC 2 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie
11 mei 12:30 uur Regulier Volendam (rkav) 2 - WV-HEDW 2 Meer informatie
18 mei 11:30 uur Regulier Montfoort S.V.'19 2 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie
25 mei 11:45 uur Regulier Volendam (rkav) 2 - Spakenburg 2 Meer informatie

Volendam (rkav) 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 2 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 2 (B1040 Mannen KNVB beker Amateurs 4e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
13 apr Spakenburg 2 - ODIN 59 2 4 - 0
13 apr Ilpendam 2 - ZOB 2 3 - 2
13 apr WV-HEDW 2 - Zuidvogels HSV De 2 1 - 2
13 apr Woudenberg 2 - EDO (U) 2 4 - 1
13 apr Valleivogels 2 - Volendam (rkav) 2 0 - 8
13 apr Montfoort S.V.'19 2 - AFC Ajax 2 1 - 2
13 apr Bilt De FC 2 - Argon 2 0 - 4
06 apr Volendam (rkav) 2 - Ilpendam 2 6 - 0
06 apr Zuidvogels HSV De 2 - Bilt De FC 2 4 - 0
06 apr Argon 2 - Woudenberg 2 1 - 2
06 apr EDO (U) 2 - Valleivogels 2 2 - 1
06 apr ODIN 59 2 - Montfoort S.V.'19 2 0 - 2
06 apr ZOB 2 - Spakenburg 2 0 - 3
06 apr AFC Ajax 2 - WV-HEDW 2 2 - 1
30 mrt WV-HEDW 2 - ODIN 59 2 2 - 1
28 mrt Volendam (rkav) 2 - Argon 2 3 - 0
23 mrt Ilpendam 2 - EDO (U) 2 0 - 1
23 mrt WV-HEDW 2 - ODIN 59 2
23 mrt Woudenberg 2 - Zuidvogels HSV De 2 2 - 0
23 mrt Valleivogels 2 - Argon 2 4 - 1
23 mrt Volendam (rkav) 2 - ZOB 2 4 - 1
23 mrt Montfoort S.V.'19 2 - Spakenburg 2 3 - 1
23 mrt Bilt De FC 2 - AFC Ajax 2 0 - 6
16 mrt Spakenburg 2 - WV-HEDW 2 2 - 1
16 mrt Argon 2 - Ilpendam 2 1 - 2
16 mrt Zuidvogels HSV De 2 - Valleivogels 2 1 - 2
16 mrt EDO (U) 2 - Volendam (rkav) 2 4 - 4
16 mrt ODIN 59 2 - Bilt De FC 2 4 - 2
16 mrt ZOB 2 - Montfoort S.V.'19 2 1 - 2
16 mrt AFC Ajax 2 - Woudenberg 2 3 - 1
09 mrt Ilpendam 2 - Zuidvogels HSV De 2 1 - 0
09 mrt Woudenberg 2 - ODIN 59 2 0 - 0
09 mrt EDO (U) 2 - ZOB 2 0 - 7
09 mrt Valleivogels 2 - AFC Ajax 2 0 - 5
09 mrt WV-HEDW 2 - Montfoort S.V.'19 2 3 - 0
09 mrt Bilt De FC 2 - Spakenburg 2 0 - 4
02 mrt Argon 2 - EDO (U) 2 1 - 3
02 mrt Zuidvogels HSV De 2 - Volendam (rkav) 2 0 - 4
02 mrt ZOB 2 - WV-HEDW 2 1 - 3
02 mrt Spakenburg 2 - Woudenberg 2 2 - 1
02 mrt AFC Ajax 2 - Ilpendam 2 3 - 1
02 mrt Montfoort S.V.'19 2 - Bilt De FC 2 2 - 2
02 mrt ODIN 59 2 - Valleivogels 2 6 - 1
24 feb Ilpendam 2 - ODIN 59 2 0 - 2
24 feb Argon 2 - ZOB 2 0 - 3
24 feb Woudenberg 2 - Montfoort S.V.'19 2 3 - 1
24 feb EDO (U) 2 - Zuidvogels HSV De 2 0 - 4
24 feb Valleivogels 2 - Spakenburg 2 0 - 6
24 feb Volendam (rkav) 2 - AFC Ajax 2 4 - 2
24 feb Bilt De FC 2 - WV-HEDW 2 1 - 0
17 feb WV-HEDW 2 - Valleivogels 2 3 - 0
10 feb Bilt De FC 2 - Woudenberg 2 0 - 0

Volendam (rkav) 2 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 2 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 2 (B1040 Mannen KNVB beker Amateurs 4e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
20 apr 12:00 uur Argon 2 - WV-HEDW 2 Meer informatie
20 apr 12:00 uur Zuidvogels HSV De 2 - Montfoort S.V.'19 2 Meer informatie
20 apr 12:00 uur EDO (U) 2 - Bilt De FC 2 Meer informatie
20 apr 12:00 uur ZOB 2 - ODIN 59 2 Meer informatie
20 apr 12:00 uur AFC Ajax 2 - Spakenburg 2 Meer informatie
20 apr 12:15 uur Volendam (rkav) 2 - Woudenberg 2 Meer informatie
20 apr 14:00 uur Ilpendam 2 - Valleivogels 2 Meer informatie
04 mei 11:00 uur Bilt De FC 2 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie
04 mei 11:30 uur Montfoort S.V.'19 2 - Argon 2 Meer informatie
04 mei 11:30 uur Spakenburg 2 - Zuidvogels HSV De 2 Meer informatie
04 mei 12:00 uur Valleivogels 2 - ZOB 2 Meer informatie
04 mei 12:00 uur Woudenberg 2 - Ilpendam 2 Meer informatie
04 mei 12:00 uur ODIN 59 2 - AFC Ajax 2 Meer informatie
04 mei 12:00 uur WV-HEDW 2 - EDO (U) 2 Meer informatie
11 mei 12:00 uur Argon 2 - Spakenburg 2 Meer informatie
11 mei 12:00 uur Zuidvogels HSV De 2 - ODIN 59 2 Meer informatie
11 mei 12:00 uur EDO (U) 2 - Montfoort S.V.'19 2 Meer informatie
11 mei 12:00 uur Valleivogels 2 - Woudenberg 2 Meer informatie
11 mei 12:00 uur ZOB 2 - AFC Ajax 2 Meer informatie
11 mei 12:30 uur Volendam (rkav) 2 - WV-HEDW 2 Meer informatie
11 mei 14:00 uur Ilpendam 2 - Bilt De FC 2 Meer informatie
18 mei 11:00 uur Bilt De FC 2 - Valleivogels 2 Meer informatie
18 mei 11:30 uur Montfoort S.V.'19 2 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie
18 mei 12:00 uur ODIN 59 2 - Argon 2 Meer informatie
18 mei 12:00 uur ZOB 2 - Woudenberg 2 Meer informatie
18 mei 12:00 uur AFC Ajax 2 - Zuidvogels HSV De 2 Meer informatie
18 mei 12:00 uur WV-HEDW 2 - Ilpendam 2 Meer informatie
18 mei 12:15 uur Spakenburg 2 - EDO (U) 2 Meer informatie
25 mei 11:45 uur Volendam (rkav) 2 - Spakenburg 2 Meer informatie
25 mei 12:00 uur Argon 2 - AFC Ajax 2 Meer informatie
25 mei 12:00 uur Woudenberg 2 - Bilt De FC 2 Meer informatie
25 mei 12:00 uur Valleivogels 2 - WV-HEDW 2 Meer informatie
25 mei 12:15 uur Zuidvogels HSV De 2 - ZOB 2 Meer informatie
25 mei 12:45 uur EDO (U) 2 - ODIN 59 2 Meer informatie
25 mei 14:00 uur Ilpendam 2 - Montfoort S.V.'19 2 Meer informatie

Volendam (rkav) 2 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info