Zaterdag 2

Volendam (rkav) 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Spakenburg 2 3 3 0 0 13 2 11 9
2 Volendam (rkav) 2 3 3 0 0 10 4 6 9
3 ODIN 59 2 4 3 0 1 13 7 6 9
4 Bilt De FC 2 3 2 1 0 9 6 3 7
5 ZOB 2 4 2 0 2 9 7 2 6
6 CSW 2 2 1 1 0 7 6 1 4
7 Buitenveldert sc. 2 4 1 1 2 10 13 -3 4
8 WV-HEDW 2 3 1 0 2 7 6 1 3
9 Argon 2 3 1 0 2 4 7 -3 3
10 Swift 2 3 0 2 1 6 7 -1 2
11 Zuidvogels HSV De 2 3 0 2 1 4 10 -6 2
12 DVVA csv. 2 3 0 1 2 4 9 -5 1
13 Merino's de 2 4 0 0 4 6 18 -12 0

Volendam (rkav) 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 AFC Ajax 2 21 19 2 0 80 26 54 59
2 Volendam (rkav) 2 21 17 2 2 65 17 48 53
3 Spakenburg 2 22 16 2 4 70 24 46 50
4 WV-HEDW 2 21 10 4 7 47 27 20 34
5 ODIN 59 2 21 9 5 7 42 31 11 32
6 Argon 2 22 8 8 6 33 32 1 31
7 Bilt De FC 2 21 9 1 11 41 61 -20 28
8 Zuidvogels HSV De 2 21 7 3 11 34 50 -16 24
9 Buitenveldert sc. 2 21 6 3 12 30 45 -15 21
10 ZOB 2 21 5 5 11 37 65 -28 20
11 Merino's de 2 22 5 1 16 26 61 -35 16
12 CSW 2 21 3 3 15 27 65 -38 12
13 DVVA csv. 2 21 2 5 14 29 57 -28 11

Volendam (rkav) 2 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
21 mei 12:00 uur Regulier Zuidvogels HSV De 2 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie
28 mei 11:45 uur Regulier Argon 2 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie
04 jun 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 2 - Merino's de 2 Meer informatie

Volendam (rkav) 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
17 mei Zuidvogels HSV De 2 - ODIN 59 2 1 - 4
14 mei CSW 2 - Merino's de 2 4 - 2
14 mei Volendam (rkav) 2 - ODIN 59 2 1 - 0
14 mei AFC Ajax 2 - Spakenburg 2 4 - 2
14 mei WV-HEDW 2 - Argon 2 2 - 0
14 mei WV-HEDW 2 - Argon 2 2 - 0
14 mei DVVA csv. 2 - Zuidvogels HSV De 2 2 - 2
14 mei Buitenveldert sc. 2 - Bilt De FC 2 0 - 2
10 mei Merino's de 2 - Spakenburg 2 1 - 3
10 mei CSW 2 - Argon 2 1 - 2
10 mei Volendam (rkav) 2 - ZOB 2 9 - 1
10 mei AFC Ajax 2 - WV-HEDW 2 3 - 2
10 mei DVVA csv. 2 - Buitenveldert sc. 2 1 - 2
07 mei Spakenburg 2 - CSW 2 11 - 0
07 mei ZOB 2 - Argon 2 1 - 4
07 mei AFC Ajax 2 - ODIN 59 2 6 - 0
07 mei WV-HEDW 2 - Merino's de 2 3 - 1
07 mei Buitenveldert sc. 2 - Volendam (rkav) 2 0 - 2
07 mei Bilt De FC 2 - Zuidvogels HSV De 2 2 - 3
30 apr Zuidvogels HSV De 2 - ZOB 2 3 - 3
30 apr CSW 2 - AFC Ajax 2 1 - 3
30 apr ODIN 59 2 - Bilt De FC 2 1 - 2
30 apr Volendam (rkav) 2 - DVVA csv. 2 4 - 1
30 apr Argon 2 - Spakenburg 2 1 - 1
30 apr Buitenveldert sc. 2 - Merino's de 2 4 - 0
23 apr Spakenburg 2 - Buitenveldert sc. 2 2 - 0
23 apr ZOB 2 - ODIN 59 2 3 - 3
23 apr WV-HEDW 2 - CSW 2 1 - 4
23 apr Merino's de 2 - Zuidvogels HSV De 2 1 - 3
23 apr DVVA csv. 2 - Argon 2 0 - 1
23 apr Bilt De FC 2 - Volendam (rkav) 2 1 - 4
19 apr Argon 2 - Zuidvogels HSV De 2 2 - 0
16 apr ODIN 59 2 - Spakenburg 2 1 - 2
16 apr Volendam (rkav) 2 - AFC Ajax 2 2 - 2
16 apr ZOB 2 - WV-HEDW 2 1 - 5
16 apr Argon 2 - Merino's de 2 1 - 0
16 apr Buitenveldert sc. 2 - CSW 2 4 - 1
16 apr Bilt De FC 2 - DVVA csv. 2 3 - 2
12 apr ZOB 2 - AFC Ajax 2 3 - 7
09 apr CSW 2 - Volendam (rkav) 2 1 - 3
09 apr Spakenburg 2 - ZOB 2 3 - 2
09 apr AFC Ajax 2 - Zuidvogels HSV De 2 4 - 2
09 apr WV-HEDW 2 - Buitenveldert sc. 2 0 - 1
09 apr Argon 2 - Bilt De FC 2 2 - 2
09 apr Merino's de 2 - DVVA csv. 2 2 - 1
05 apr Argon 2 - Zuidvogels HSV De 2 1 - 0
05 apr CSW 2 - DVVA csv. 2 3 - 3
05 apr Spakenburg 2 - Bilt De FC 2 4 - 2
05 apr AFC Ajax 2 - Buitenveldert sc. 2 3 - 2
02 apr Zuidvogels HSV De 2 - CSW 2 3 - 1
02 apr Volendam (rkav) 2 - Spakenburg 2 1 - 0
02 apr ODIN 59 2 - Argon 2 1 - 1
02 apr DVVA csv. 2 - WV-HEDW 2 0 - 5
02 apr Bilt De FC 2 - Merino's de 2 2 - 1
26 mrt WV-HEDW 2 - ODIN 59 2 4 - 0
26 mrt Merino's de 2 - ZOB 2 2 - 0
22 mrt WV-HEDW 2 - Zuidvogels HSV De 2 1 - 0
22 mrt AFC Ajax 2 - CSW 2 5 - 0
19 mrt Zuidvogels HSV De 2 - Spakenburg 2 0 - 3
19 mrt Volendam (rkav) 2 - WV-HEDW 2 4 - 0
19 mrt ODIN 59 2 - Merino's de 2 2 - 1
19 mrt ZOB 2 - Bilt De FC 2 1 - 4
19 mrt Buitenveldert sc. 2 - Argon 2 1 - 1
19 mrt DVVA csv. 2 - AFC Ajax 2 2 - 4
15 mrt Spakenburg 2 - Merino's de 2 5 - 0
12 mrt Spakenburg 2 - ODIN 59 2 1 - 0
12 mrt Argon 2 - ZOB 2 2 - 3
12 mrt Merino's de 2 - Volendam (rkav) 2 1 - 6
12 mrt Bilt De FC 2 - Buitenveldert sc. 2 4 - 1

Volendam (rkav) 2 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
21 mei 11:00 uur Bilt De FC 2 - CSW 2 Meer informatie
21 mei 11:45 uur Merino's de 2 - AFC Ajax 2 Meer informatie
21 mei 12:00 uur Zuidvogels HSV De 2 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie
21 mei 12:00 uur ODIN 59 2 - DVVA csv. 2 Meer informatie
21 mei 12:00 uur ZOB 2 - Buitenveldert sc. 2 Meer informatie
21 mei 15:00 uur Spakenburg 2 - WV-HEDW 2 Meer informatie
28 mei 11:30 uur Bilt De FC 2 - AFC Ajax 2 Meer informatie
28 mei 11:45 uur Argon 2 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie
28 mei 11:45 uur Zuidvogels HSV De 2 - WV-HEDW 2 Meer informatie
28 mei 12:00 uur ODIN 59 2 - Buitenveldert sc. 2 Meer informatie
28 mei 12:00 uur ZOB 2 - CSW 2 Meer informatie
28 mei 15:00 uur Spakenburg 2 - DVVA csv. 2 Meer informatie
04 jun 11:15 uur Buitenveldert sc. 2 - Zuidvogels HSV De 2 Meer informatie
04 jun 11:30 uur DVVA csv. 2 - ZOB 2 Meer informatie
04 jun 12:00 uur CSW 2 - ODIN 59 2 Meer informatie
04 jun 12:00 uur Volendam (rkav) 2 - Merino's de 2 Meer informatie
04 jun 12:00 uur AFC Ajax 2 - Argon 2 Meer informatie
04 jun 12:00 uur WV-HEDW 2 - Bilt De FC 2 Meer informatie

Volendam (rkav) 2 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info