Zaterdag 5

Volendam (rkav) 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 TOS-Actief 3 4 4 0 0 21 3 18 12
2 Meer De sv. 5 3 3 0 0 13 4 9 9
3 TABA afc 3 3 3 0 0 13 6 7 9
4 Swift 10 4 2 2 0 12 9 3 8
5 JOS Watergraafsmeer 4 3 1 1 1 7 2 5 4
6 Volendam (rkav) 5 3 1 1 1 6 8 -2 4
7 Overamstel sc. 3 3 1 1 1 4 9 -5 4
8 GeuzenMiddenmeer 6 3 1 0 2 8 6 2 3
9 RAP sv. 7 3 1 0 2 5 10 -5 3
10 DVVA csv. 8 3 0 1 2 6 12 -6 1
11 WV-HEDW 13 4 0 0 4 5 17 -12 0
12 Wartburgia asv 3 4 0 0 4 5 19 -14 0

Volendam (rkav) 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 VVA/Spartaan 3 3 3 0 0 13 5 8 9
2 Volendam (rkav) 5 3 2 0 1 7 6 1 6
3 DZS 3 3 1 0 2 9 9 0 3
4 OSV 3 3 0 0 3 5 14 -9 0

Volendam (rkav) 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZOB 4 18 13 2 3 64 34 30 41
2 Volendam (rkav) 5 18 11 4 3 50 33 17 37
3 Sloterdijk avv. 4 18 10 5 3 51 28 23 35
4 SDOB 2 18 9 2 7 58 39 19 29
5 EVC 3 18 8 4 6 59 48 11 28
6 ZCFC 3 18 8 4 6 49 51 -2 28
7 DZS 2 18 4 9 5 43 41 2 21
8 OSV 3 18 3 5 10 40 66 -26 14
9 TOB Rksv 2 18 2 4 12 44 86 -42 10
10 IVV 2 18 1 3 14 38 70 -32 6

Volendam (rkav) 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DZS 3 18 13 1 4 77 40 37 40
2 Volendam (rkav) 6 18 13 1 4 66 38 28 40
3 Kadoelen sv. 2 18 11 2 5 71 47 24 35
4 Volendam (rkav) 5 18 10 1 7 55 56 -1 31
5 IVV 2 18 8 2 8 54 47 7 26
6 KFC 2 18 7 4 7 41 45 -4 25
7 EVC 3 18 7 2 9 57 51 6 23
8 ZCFC 3 18 5 2 11 41 65 -24 17
9 SDOB 2 18 4 4 10 32 42 -10 16
10 De Wherevogels 2 18 2 1 15 20 83 -63 7

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Schagen United 2 12 8 2 2 33 21 12 26
2 Foresters 4 12 7 2 3 39 23 16 23
3 SVW 27 3 9 6 3 0 20 8 12 21
4 Blauw Wit (W) 2 11 4 3 4 23 25 -2 15
5 Volendam (rkav) 5 10 4 2 4 20 19 1 14
6 Blokkers de 2 11 4 2 5 29 21 8 14
7 Schagen United 3 12 4 2 6 27 37 -10 14
8 Limmen 2 12 4 1 7 23 25 -2 13
9 Alkmaarsche Boys 2 10 3 2 5 20 28 -8 11
10 FC Uitgeest 2 12 3 2 7 24 36 -12 11
11 AFC 34 2 11 2 3 6 13 28 -15 9

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
02 mrt 17:00 uur Regulier Schagen United 3 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
09 mrt 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 5 - Alkmaarsche Boys 2 Meer informatie
16 mrt 13:00 uur Regulier SVW 27 3 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
23 mrt 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 5 - Blauw Wit (W) 2 Meer informatie
30 mrt 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 5 - AFC 34 2 Meer informatie
13 apr 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 5 - Limmen 2 Meer informatie
20 apr 14:30 uur Regulier FC Uitgeest 2 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
04 mei 12:15 uur Regulier Blokkers de 2 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
11 mei 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 5 - Blokkers de 2 Meer informatie
25 mei 12:30 uur Regulier AFC 34 2 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie

Volendam (rkav) 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
17 feb Foresters 4 - FC Uitgeest 2 4 - 7
10 feb Blokkers de 2 - Schagen United 2 4 - 2
10 feb Limmen 2 - Alkmaarsche Boys 2 6 - 0
10 feb Volendam (rkav) 5 - Foresters 4 2 - 2
10 feb FC Uitgeest 2 - Schagen United 3 1 - 3
10 feb Blauw Wit (W) 2 - AFC 34 2 1 - 2
03 feb Schagen United 3 - Limmen 2 1 - 1
03 feb Schagen United 2 - Volendam (rkav) 5 0 - 2
03 feb AFC 34 2 - Blokkers de 2 1 - 0
27 jan Limmen 2 - Volendam (rkav) 5 2 - 0
27 jan SVW 27 3 - Foresters 4 1 - 0
27 jan AFC 34 2 - FC Uitgeest 2 1 - 1
27 jan Alkmaarsche Boys 2 - Schagen United 3 1 - 2
27 jan Blauw Wit (W) 2 - Schagen United 2 3 - 3
20 jan Foresters 4 - Limmen 2 3 - 1
20 jan Volendam (rkav) 5 - SVW 27 3 2 - 2
17 jan Limmen 2 - Schagen United 2 1 - 3
13 jan Foresters 4 - Alkmaarsche Boys 2 2 - 0
16 dec SVW 27 3 - Blokkers de 2 4 - 2
16 dec AFC 34 2 - Limmen 2 1 - 2
16 dec Alkmaarsche Boys 2 - Schagen United 2 4 - 6
16 dec Blauw Wit (W) 2 - Volendam (rkav) 5 0 - 5

Volendam (rkav) 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
02 mrt 12:00 uur Alkmaarsche Boys 2 - FC Uitgeest 2 Meer informatie
02 mrt 12:30 uur AFC 34 2 - Schagen United 2 Meer informatie
02 mrt 15:00 uur SVW 27 3 - Limmen 2 Meer informatie
02 mrt 16:15 uur Foresters 4 - Blokkers de 2 Meer informatie
02 mrt 17:00 uur Schagen United 3 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
09 mrt 12:30 uur Blokkers de 2 - Schagen United 3 Meer informatie
09 mrt 13:00 uur FC Uitgeest 2 - SVW 27 3 Meer informatie
09 mrt 14:30 uur Volendam (rkav) 5 - Alkmaarsche Boys 2 Meer informatie
09 mrt 14:45 uur Limmen 2 - Blauw Wit (W) 2 Meer informatie
09 mrt 16:00 uur Schagen United 2 - Foresters 4 Meer informatie
16 mrt 12:00 uur Alkmaarsche Boys 2 - Blokkers de 2 Meer informatie
16 mrt 12:00 uur Blauw Wit (W) 2 - FC Uitgeest 2 Meer informatie
16 mrt 12:30 uur AFC 34 2 - Foresters 4 Meer informatie
16 mrt 13:00 uur SVW 27 3 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
16 mrt 16:00 uur Schagen United 3 - Schagen United 2 Meer informatie
23 mrt 12:00 uur Blokkers de 2 - SVW 27 3 Meer informatie
23 mrt 14:30 uur Schagen United 2 - Alkmaarsche Boys 2 Meer informatie
23 mrt 14:30 uur Volendam (rkav) 5 - Blauw Wit (W) 2 Meer informatie
23 mrt 14:45 uur Limmen 2 - AFC 34 2 Meer informatie
23 mrt 16:15 uur Foresters 4 - Schagen United 3 Meer informatie
30 mrt 12:00 uur Volendam (rkav) 5 - AFC 34 2 Meer informatie
30 mrt 14:00 uur SVW 27 3 - Blauw Wit (W) 2 Meer informatie
06 apr 12:00 uur Alkmaarsche Boys 2 - Foresters 4 Meer informatie
06 apr 12:00 uur Blauw Wit (W) 2 - Blokkers de 2 Meer informatie
06 apr 12:30 uur AFC 34 2 - Schagen United 3 Meer informatie
06 apr 14:45 uur Limmen 2 - FC Uitgeest 2 Meer informatie
06 apr 15:00 uur SVW 27 3 - Schagen United 2 Meer informatie
13 apr 14:30 uur FC Uitgeest 2 - AFC 34 2 Meer informatie
13 apr 14:30 uur Volendam (rkav) 5 - Limmen 2 Meer informatie
13 apr 15:30 uur Schagen United 2 - Blauw Wit (W) 2 Meer informatie
13 apr 16:15 uur Foresters 4 - SVW 27 3 Meer informatie
13 apr 16:30 uur Schagen United 3 - Alkmaarsche Boys 2 Meer informatie
20 apr 12:00 uur Blauw Wit (W) 2 - Foresters 4 Meer informatie
20 apr 12:30 uur AFC 34 2 - Alkmaarsche Boys 2 Meer informatie
20 apr 14:30 uur FC Uitgeest 2 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
20 apr 14:45 uur Limmen 2 - Blokkers de 2 Meer informatie
20 apr 15:00 uur SVW 27 3 - Schagen United 3 Meer informatie
04 mei 12:15 uur Blokkers de 2 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
04 mei 15:00 uur SVW 27 3 - Alkmaarsche Boys 2 Meer informatie
11 mei 12:00 uur Blauw Wit (W) 2 - Alkmaarsche Boys 2 Meer informatie
11 mei 14:30 uur FC Uitgeest 2 - Schagen United 2 Meer informatie
11 mei 14:30 uur Volendam (rkav) 5 - Blokkers de 2 Meer informatie
11 mei 14:45 uur Limmen 2 - Foresters 4 Meer informatie
11 mei 15:00 uur SVW 27 3 - AFC 34 2 Meer informatie
25 mei 12:00 uur Alkmaarsche Boys 2 - SVW 27 3 Meer informatie
25 mei 12:00 uur Blokkers de 2 - FC Uitgeest 2 Meer informatie
25 mei 12:30 uur AFC 34 2 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
25 mei 15:45 uur Schagen United 3 - Blauw Wit (W) 2 Meer informatie
25 mei 16:00 uur Schagen United 2 - Limmen 2 Meer informatie