Zaterdag 7

Volendam (rkav) 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZOB 4 3 3 0 0 22 3 19 9
2 SDOB 2 4 3 0 1 16 3 13 9
3 VVA/Spartaan 4 2 2 0 0 5 2 3 6
4 ZCFC 3 3 2 0 1 12 7 5 6
5 DZS 3 3 2 0 1 11 8 3 6
6 Volendam (rkav) 7 3 2 0 1 10 7 3 6
7 Sloterdijk avv. 4 4 2 0 2 7 12 -5 6
8 TOB Rksv 2 4 1 1 2 9 18 -9 4
9 OSV 3 3 1 0 2 9 11 -2 3
10 Kadoelen sv. 3 4 1 0 3 7 11 -4 3
11 Vlug en Vaardig cvv. 3 4 0 1 3 3 21 -18 1
12 Monnickendam 3 3 0 0 3 7 15 -8 0

Volendam (rkav) 7 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Blauw Wit (W) 2 3 2 1 0 15 5 10 7
2 Zwaluwen 30 HCSV 2 3 1 1 1 11 16 -5 4
3 VVA/Spartaan 4 3 1 0 2 5 9 -4 3
4 Volendam (rkav) 7 3 0 2 1 7 8 -1 2

Volendam (rkav) 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DEVO'58 2 16 14 1 1 101 26 75 43
2 Volendam (rkav) 7 16 11 3 2 62 28 34 36
3 RAP sv. 5 16 8 4 4 59 29 30 28
4 Atletico Club Amsterdam 2 16 7 2 7 56 48 8 23
5 VVA/Spartaan 3 16 5 3 8 28 69 -41 18
6 Vlug en Vaardig cvv. 2 16 4 5 7 28 55 -27 17
7 Real Sranang sv. 2 16 4 3 9 38 65 -27 15
8 ASV Arsenal 6 16 3 5 8 32 47 -15 14
9 Swift 9 16 1 4 11 21 58 -37 7

Volendam (rkav) 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 FC Weesp 2 22 15 2 5 83 56 27 47
2 GeuzenMiddenmeer 7 22 13 3 6 65 50 15 42
3 Dijk De asv 2 22 12 5 5 60 44 16 41
4 Volendam (rkav) 7 22 12 3 7 74 48 26 39
5 Geinburgia sv. 2 22 13 2 7 76 50 26 38
6 DTA Fortius asv 4 22 8 6 8 46 44 2 30
7 TOS-Actief 4 22 9 3 10 36 51 -15 30
8 Meer De sv. 6 21 7 5 9 52 51 1 26
9 VVGA 2 22 7 1 14 44 63 -19 22
10 Diemen sv. 5 22 4 8 10 43 45 -2 20
11 WV-HEDW 12 22 5 3 14 31 67 -36 18
12 Overamstel sc. 3 21 5 1 15 41 82 -41 16

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 IVV 2 12 8 3 1 42 22 20 27
2 SDOB 2 10 6 3 1 25 12 13 21
3 DEVO'58 3 10 7 0 3 34 22 12 21
4 TABA afc 2 12 6 2 4 46 30 16 20
5 Volendam (rkav) 6 11 5 3 3 35 28 7 18
6 Volendam (rkav) 7 12 5 3 4 38 33 5 18
7 Sloterdijk avv. 3 11 5 2 4 29 23 6 17
8 Vlug en Vaardig cvv. 3 9 2 2 5 26 35 -9 8
9 ASC De Volewijckers 2 10 4 0 6 19 31 -12 8
10 Westzaan 2 12 1 3 8 12 37 -25 6
11 SV Rood-Wit Zaanstad 2 11 0 1 10 23 56 -33 1

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
02 mrt 12:15 uur Regulier SDOB 2 - Volendam (rkav) 7 Meer informatie
09 mrt 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 7 - SV Rood-Wit Zaanstad 2 Meer informatie
16 mrt 12:00 uur Regulier Vlug en Vaardig cvv. 3 - Volendam (rkav) 7 Meer informatie
23 mrt 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 7 - Sloterdijk avv. 3 Meer informatie
06 apr 14:00 uur Regulier IVV 2 - Volendam (rkav) 7 Meer informatie
13 apr 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 7 - ASC De Volewijckers 2 Meer informatie
11 mei 12:00 uur Regulier DEVO'58 3 - Volendam (rkav) 7 Meer informatie
25 mei 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 7 - Westzaan 2 Meer informatie

Volendam (rkav) 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 7 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
17 feb Westzaan 2 - SDOB 2 1 - 2
17 feb Vlug en Vaardig cvv. 3 - IVV 2 1 - 5
10 feb Volendam (rkav) 7 - TABA afc 2 4 - 1
10 feb IVV 2 - Volendam (rkav) 6 3 - 3
10 feb Westzaan 2 - SV Rood-Wit Zaanstad 2 4 - 3
07 feb Westzaan 2 - Volendam (rkav) 7 0 - 4
03 feb Sloterdijk avv. 3 - IVV 2 3 - 3
03 feb TABA afc 2 - DEVO'58 3 2 - 3
03 feb SDOB 2 - Westzaan 2 2 - 0
03 feb Volendam (rkav) 6 - Volendam (rkav) 7 2 - 2
01 feb ASC De Volewijckers 2 - Volendam (rkav) 7 3 - 4
27 jan IVV 2 - TABA afc 2 2 - 1
27 jan Sloterdijk avv. 3 - SDOB 2 1 - 1
27 jan Volendam (rkav) 6 - Westzaan 2 1 - 1
27 jan Vlug en Vaardig cvv. 3 - SV Rood-Wit Zaanstad 2 5 - 3
16 dec Westzaan 2 - IVV 2 2 - 4
14 dec SDOB 2 - Volendam (rkav) 6 4 - 2

Volendam (rkav) 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 7 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
24 feb 12:15 uur SDOB 2 - Vlug en Vaardig cvv. 3 Meer informatie
02 mrt 12:00 uur Vlug en Vaardig cvv. 3 - Westzaan 2 Meer informatie
02 mrt 12:15 uur SDOB 2 - Volendam (rkav) 7 Meer informatie
02 mrt 14:00 uur IVV 2 - ASC De Volewijckers 2 Meer informatie
02 mrt 14:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 2 - DEVO'58 3 Meer informatie
07 mrt 20:30 uur ASC De Volewijckers 2 - Sloterdijk avv. 3 Meer informatie
09 mrt 12:00 uur DEVO'58 3 - Vlug en Vaardig cvv. 3 Meer informatie
09 mrt 12:45 uur TABA afc 2 - SDOB 2 Meer informatie
09 mrt 14:30 uur Volendam (rkav) 7 - SV Rood-Wit Zaanstad 2 Meer informatie
09 mrt 14:45 uur ASC De Volewijckers 2 - Volendam (rkav) 6 Meer informatie
09 mrt 16:00 uur Westzaan 2 - Sloterdijk avv. 3 Meer informatie
16 mrt 12:00 uur Volendam (rkav) 6 - SDOB 2 Meer informatie
16 mrt 12:00 uur Vlug en Vaardig cvv. 3 - Volendam (rkav) 7 Meer informatie
16 mrt 13:00 uur Sloterdijk avv. 3 - DEVO'58 3 Meer informatie
16 mrt 14:00 uur IVV 2 - Westzaan 2 Meer informatie
16 mrt 14:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 2 - TABA afc 2 Meer informatie
23 mrt 12:00 uur TABA afc 2 - Vlug en Vaardig cvv. 3 Meer informatie
23 mrt 12:15 uur SDOB 2 - SV Rood-Wit Zaanstad 2 Meer informatie
23 mrt 14:00 uur DEVO'58 3 - IVV 2 Meer informatie
23 mrt 14:30 uur Volendam (rkav) 7 - Sloterdijk avv. 3 Meer informatie
23 mrt 16:00 uur Westzaan 2 - ASC De Volewijckers 2 Meer informatie
30 mrt 14:00 uur DEVO'58 3 - SDOB 2 Meer informatie
06 apr 12:00 uur Volendam (rkav) 6 - SV Rood-Wit Zaanstad 2 Meer informatie
06 apr 12:00 uur Vlug en Vaardig cvv. 3 - SDOB 2 Meer informatie
06 apr 13:00 uur Sloterdijk avv. 3 - TABA afc 2 Meer informatie
06 apr 14:00 uur IVV 2 - Volendam (rkav) 7 Meer informatie
06 apr 14:45 uur ASC De Volewijckers 2 - DEVO'58 3 Meer informatie
13 apr 12:15 uur SDOB 2 - Sloterdijk avv. 3 Meer informatie
13 apr 12:45 uur TABA afc 2 - IVV 2 Meer informatie
13 apr 14:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 2 - Vlug en Vaardig cvv. 3 Meer informatie
13 apr 14:30 uur Volendam (rkav) 7 - ASC De Volewijckers 2 Meer informatie
13 apr 16:00 uur Westzaan 2 - Volendam (rkav) 6 Meer informatie
20 apr 12:00 uur Volendam (rkav) 6 - Vlug en Vaardig cvv. 3 Meer informatie
20 apr 13:00 uur Sloterdijk avv. 3 - SV Rood-Wit Zaanstad 2 Meer informatie
20 apr 14:00 uur IVV 2 - SDOB 2 Meer informatie
20 apr 14:45 uur ASC De Volewijckers 2 - TABA afc 2 Meer informatie
20 apr 16:00 uur Westzaan 2 - DEVO'58 3 Meer informatie
04 mei 12:30 uur DEVO'58 3 - Volendam (rkav) 6 Meer informatie
11 mei 12:00 uur DEVO'58 3 - Volendam (rkav) 7 Meer informatie
11 mei 13:00 uur Sloterdijk avv. 3 - Volendam (rkav) 6 Meer informatie
11 mei 14:00 uur IVV 2 - Vlug en Vaardig cvv. 3 Meer informatie
11 mei 14:45 uur ASC De Volewijckers 2 - SV Rood-Wit Zaanstad 2 Meer informatie
11 mei 16:00 uur Westzaan 2 - TABA afc 2 Meer informatie
18 mei 12:00 uur Vlug en Vaardig cvv. 3 - ASC De Volewijckers 2 Meer informatie
25 mei 12:00 uur Volendam (rkav) 6 - DEVO'58 3 Meer informatie
25 mei 12:00 uur Vlug en Vaardig cvv. 3 - Sloterdijk avv. 3 Meer informatie
25 mei 12:15 uur SDOB 2 - ASC De Volewijckers 2 Meer informatie
25 mei 14:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 2 - IVV 2 Meer informatie
25 mei 14:30 uur Volendam (rkav) 7 - Westzaan 2 Meer informatie
01 jun 12:00 uur Volendam (rkav) 6 - TABA afc 2 Meer informatie