Zaterdag 4

Volendam (rkav) 4 (B1200 Mannen beker reserve poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) 4 3 2 1 0 7 3 4 7
2 ZCFC 2 3 1 2 0 9 6 3 5
3 Pancratius Rksv 2 3 1 1 1 9 8 1 4
4 Swift 6 3 0 0 3 3 11 -8 0

Volendam (rkav) 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Foresters (de) 2 4 4 0 0 23 4 19 12
2 Reiger Boys 2 4 4 0 0 11 2 9 12
3 IJmuiden vv. 2 3 2 0 1 9 6 3 6
4 EVC 3 2 1 0 1 5 10 -5 3
5 WV-HEDW 10 2 1 0 1 1 6 -5 3
6 DEM (RKVV) 2 3 1 0 2 9 9 0 3
7 ODIN 59 3 3 1 0 2 5 6 -1 3
8 Zaandijk 2 1 0 0 1 2 8 -6 0
9 ZCFC 2 2 0 0 2 3 7 -4 0
10 Volendam (rkav) 4 2 0 0 2 2 7 -5 0
11 DTS 2 2 0 0 2 1 6 -5 0

Volendam (rkav) 4 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Buitenveldert sc. 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Volendam (rkav) 4 0 0 0 0 0 0 0 0

Volendam (rkav) 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DEM (RKVV) 2 18 15 0 3 66 24 42 45
2 AFC 4 19 14 2 3 70 22 48 44
3 HBOK 2 19 13 2 4 65 16 49 41
4 Foresters (de) 2 19 13 2 4 64 29 35 41
5 Reiger Boys 2 19 13 1 5 54 22 32 40
6 ZCFC 2 19 7 6 6 53 44 9 27
7 Volendam (rkav) 4 19 7 5 7 42 34 8 26
8 ODIN 59 3 19 7 2 10 43 69 -26 23
9 Zaandijk 2 19 3 4 12 32 66 -34 13
10 Kadoelen sv. 2 18 4 3 11 35 72 -37 12
11 DTS 2 19 3 0 16 21 80 -59 9
12 WV-HEDW 6 19 0 1 18 29 96 -67 1

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
21 mei 11:15 uur Regulier ODIN 59 3 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
28 mei 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - DEM (RKVV) 2 Meer informatie
04 jun 14:30 uur Regulier Zaandijk 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie

Volendam (rkav) 4 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
14 mei Foresters (de) 2 - WV-HEDW 6 8 - 1
14 mei Volendam (rkav) 4 - Reiger Boys 2 1 - 1
14 mei DTS 2 - ODIN 59 3 1 - 3
14 mei DEM (RKVV) 2 - Kadoelen sv. 2
14 mei ZCFC 2 - Zaandijk 2 1 - 1
14 mei HBOK 2 - AFC 4 0 - 1
07 mei AFC 4 - Kadoelen sv. 2 9 - 2
07 mei DTS 2 - Foresters (de) 2 0 - 5
07 mei Reiger Boys 2 - DEM (RKVV) 2 0 - 2
07 mei ODIN 59 3 - Zaandijk 2 7 - 1
07 mei WV-HEDW 6 - Volendam (rkav) 4 2 - 6
07 mei HBOK 2 - ZCFC 2 4 - 1
30 apr Foresters (de) 2 - ODIN 59 3 8 - 2
30 apr DEM (RKVV) 2 - HBOK 2 2 - 1
30 apr Zaandijk 2 - WV-HEDW 6 6 - 4
30 apr Volendam (rkav) 4 - DTS 2 4 - 0
30 apr Kadoelen sv. 2 - Reiger Boys 2 0 - 4
30 apr ZCFC 2 - AFC 4 2 - 2
23 apr Volendam (rkav) 4 - Foresters (de) 2 0 - 4
23 apr Zaandijk 2 - DEM (RKVV) 2 2 - 4
23 apr ODIN 59 3 - HBOK 2 1 - 0
23 apr Reiger Boys 2 - AFC 4 2 - 1
23 apr DTS 2 - ZCFC 2 0 - 5
23 apr WV-HEDW 6 - Kadoelen sv. 2 1 - 3
09 apr AFC 4 - Zaandijk 2 3 - 0
09 apr DEM (RKVV) 2 - DTS 2 10 - 0
09 apr Reiger Boys 2 - WV-HEDW 6 2 - 1
09 apr HBOK 2 - Volendam (rkav) 4 3 - 1
09 apr ZCFC 2 - ODIN 59 3 3 - 6
09 apr Kadoelen sv. 2 - Foresters (de) 2 2 - 5
05 apr AFC 4 - DTS 2 6 - 0
05 apr HBOK 2 - Foresters (de) 2 0 - 0
02 apr WV-HEDW 6 - ZCFC 2 1 - 3
02 apr Foresters (de) 2 - DEM (RKVV) 2 0 - 4
02 apr Volendam (rkav) 4 - AFC 4 2 - 0
02 apr Zaandijk 2 - Reiger Boys 2 1 - 3
02 apr ODIN 59 3 - Kadoelen sv. 2 3 - 1
02 apr DTS 2 - HBOK 2 2 - 4
29 mrt Volendam (rkav) 4 - Kadoelen sv. 2 8 - 1
29 mrt Zaandijk 2 - HBOK 2 0 - 1
26 mrt DEM (RKVV) 2 - WV-HEDW 6 3 - 2
26 mrt Reiger Boys 2 - ODIN 59 3 5 - 2
26 mrt ZCFC 2 - Volendam (rkav) 4 2 - 4
26 mrt Kadoelen sv. 2 - Zaandijk 2 4 - 2
22 mrt Kadoelen sv. 2 - WV-HEDW 6 5 - 4
22 mrt AFC 4 - Reiger Boys 2 2 - 0
19 mrt Foresters (de) 2 - ZCFC 2 4 - 0
19 mrt WV-HEDW 6 - AFC 4 2 - 6
19 mrt DTS 2 - Reiger Boys 2 1 - 2
19 mrt ODIN 59 3 - DEM (RKVV) 2 1 - 5
16 mrt AFC 4 - ZCFC 2 3 - 3
12 mrt Foresters (de) 2 - Volendam (rkav) 4 5 - 2
12 mrt DEM (RKVV) 2 - Zaandijk 2 4 - 1
12 mrt ZCFC 2 - DTS 2 4 - 1
12 mrt HBOK 2 - ODIN 59 3 8 - 0

Volendam (rkav) 4 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
21 mei 11:15 uur ODIN 59 3 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
21 mei 11:30 uur Kadoelen sv. 2 - DTS 2 Meer informatie
21 mei 12:30 uur Reiger Boys 2 - ZCFC 2 Meer informatie
21 mei 14:15 uur WV-HEDW 6 - HBOK 2 Meer informatie
21 mei 14:30 uur Zaandijk 2 - Foresters (de) 2 Meer informatie
21 mei 15:00 uur AFC 4 - DEM (RKVV) 2 Meer informatie
24 mei 20:00 uur DEM (RKVV) 2 - Kadoelen sv. 2 Meer informatie
28 mei 11:00 uur ZCFC 2 - Kadoelen sv. 2 Meer informatie
28 mei 11:30 uur HBOK 2 - Reiger Boys 2 Meer informatie
28 mei 11:30 uur ODIN 59 3 - WV-HEDW 6 Meer informatie
28 mei 12:30 uur DTS 2 - Zaandijk 2 Meer informatie
28 mei 14:30 uur Volendam (rkav) 4 - DEM (RKVV) 2 Meer informatie
28 mei 15:30 uur Foresters (de) 2 - AFC 4 Meer informatie
04 jun 10:30 uur WV-HEDW 6 - DTS 2 Meer informatie
04 jun 12:15 uur Kadoelen sv. 2 - HBOK 2 Meer informatie
04 jun 12:30 uur AFC 4 - ODIN 59 3 Meer informatie
04 jun 12:30 uur DEM (RKVV) 2 - ZCFC 2 Meer informatie
04 jun 12:30 uur Reiger Boys 2 - Foresters (de) 2 Meer informatie
04 jun 14:30 uur Zaandijk 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie