Zaterdag 4

Volendam (rkav) 4 (B1200 Mannen beker reserve poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) 4 3 2 1 0 7 3 4 7
2 ZCFC 2 3 1 2 0 9 6 3 5
3 Pancratius Rksv 2 3 1 1 1 9 8 1 4
4 Swift 6 3 0 0 3 3 11 -8 0

Volendam (rkav) 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Foresters (de) 2 4 4 0 0 23 4 19 12
2 Reiger Boys 2 4 4 0 0 11 2 9 12
3 IJmuiden vv. 2 3 2 0 1 9 6 3 6
4 EVC 3 2 1 0 1 5 10 -5 3
5 WV-HEDW 10 2 1 0 1 1 6 -5 3
6 DEM (RKVV) 2 3 1 0 2 9 9 0 3
7 ODIN 59 3 3 1 0 2 5 6 -1 3
8 Zaandijk 2 1 0 0 1 2 8 -6 0
9 ZCFC 2 2 0 0 2 3 7 -4 0
10 Volendam (rkav) 4 2 0 0 2 2 7 -5 0
11 DTS 2 2 0 0 2 1 6 -5 0

Volendam (rkav) 4 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Buitenveldert sc. 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Volendam (rkav) 4 0 0 0 0 0 0 0 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
02 okt 12:00 uur Regulier AFC 4 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
09 okt 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - ZCFC 2 Meer informatie
16 okt 11:30 uur Regulier Kadoelen sv. 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
30 okt 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - HBOK 2 Meer informatie
06 nov 12:30 uur Regulier Reiger Boys 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
20 nov 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - WV-HEDW 6 Meer informatie
27 nov 12:30 uur Regulier DTS 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
04 dec 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - Zaandijk 2 Meer informatie
11 dec 12:30 uur Regulier DEM (RKVV) 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
29 jan 15:30 uur Regulier Foresters (de) 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
05 feb 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - Kadoelen sv. 2 Meer informatie
12 feb 12:00 uur Regulier ZCFC 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
19 feb 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - AFC 4 Meer informatie
12 mrt 11:30 uur Regulier HBOK 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
19 mrt 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - Foresters (de) 2 Meer informatie
26 mrt 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - DTS 2 Meer informatie
02 apr 12:15 uur Regulier WV-HEDW 6 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
09 apr 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - Reiger Boys 2 Meer informatie
23 apr 12:45 uur Regulier ODIN 59 3 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
14 mei 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - DEM (RKVV) 2 Meer informatie
21 mei 14:30 uur Regulier Zaandijk 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie

Volendam (rkav) 4 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info