Zaterdag 3

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 WV-HEDW 3 3 3 0 0 12 5 7 9
2 Volendam (rkav) 3 3 2 0 1 13 5 8 6
3 Ilpendam 2 3 1 0 2 8 11 -3 3
4 Meer De sv. 2 3 0 0 3 5 17 -12 0

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Swift 3 4 3 1 0 14 4 10 10
2 BOL 2 4 2 2 0 13 5 8 8
3 Monnickendam 2 4 2 1 1 13 11 2 7
4 HCSC 2 4 2 1 1 8 7 1 7
5 AMVJ 2 4 2 1 1 11 11 0 7
6 Volendam (rkav) 3 3 2 0 1 12 3 9 6
7 IJFC 3 4 1 2 1 11 10 1 5
8 ZOB 3 4 1 2 1 6 6 0 5
9 Wartburgia asv 2 3 1 1 1 9 9 0 4
10 Almere FC 2 4 1 1 2 4 7 -3 4
11 FC Aalsmeer 2 3 1 0 2 12 8 4 3
12 AFC Ajax 3 3 1 0 2 3 10 -7 3
13 WV-HEDW 4 4 1 0 3 5 14 -9 3
14 Castricum FC 2 4 0 0 4 3 19 -16 0

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) 3 26 23 3 0 93 26 67 72
2 WV-HEDW 4 26 15 5 6 77 47 30 50
3 Monnickendam 2 26 14 3 9 51 40 11 45
4 FC Aalsmeer 2 26 13 4 9 59 38 21 43
5 Swift 2 26 13 6 7 59 47 12 42
6 BOL 2 26 12 6 8 46 35 11 39
7 AFC Ajax 3 26 11 5 10 54 52 2 38
8 AMVJ 2 26 10 0 16 46 50 -4 30
9 Castricum FC 2 26 8 6 12 48 57 -9 30
10 Almere FC 2 26 8 6 12 37 64 -27 30
11 Wartburgia asv 2 26 9 2 15 51 53 -2 29
12 IJFC 3 26 9 2 15 49 81 -32 25
13 ZOB 3 26 6 1 19 40 89 -49 19
14 HCSC 2 26 4 5 17 35 66 -31 17

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Ilpendam 2 9 9 0 0 26 8 18 27
2 Volendam (rkav) 3 9 6 1 2 32 16 16 19
3 CSW 2 10 6 1 3 26 15 11 19
4 Swift 2 10 6 1 3 26 17 9 19
5 WV-HEDW 3 10 5 3 2 27 17 10 18
6 AFC Ajax 3 10 5 1 4 30 23 7 16
7 DVVA csv. 2 10 5 1 4 16 12 4 16
8 Zandvoort s.v. 2 10 5 1 4 19 18 1 16
9 Castricum FC 2 9 3 1 5 13 22 -9 10
10 Wartburgia asv 2 9 2 3 4 14 29 -15 9
11 AMVJ 2 10 3 0 7 14 29 -15 9
12 BOL 2 9 1 4 4 14 15 -1 7
13 Almere FC 2 9 1 0 8 14 31 -17 3
14 BFC 2 8 0 1 7 8 27 -19 1

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZOB 2 3 3 0 0 14 5 9 9
2 Volendam (rkav) 3 3 2 0 1 12 6 6 6
3 Monnickendam 2 3 1 0 2 6 7 -1 3
4 Marken sv. 2 3 0 0 3 3 17 -14 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
10 dec 11:30 uur Regulier Almere FC 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
14 jan 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - BOL 2 Meer informatie
21 jan 14:45 uur Regulier AFC Ajax 3 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
28 jan 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - AMVJ 2 Meer informatie
04 feb 11:30 uur Regulier DVVA csv. 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
11 feb 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - Swift 2 Meer informatie
04 mrt 12:30 uur Regulier WV-HEDW 3 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - Ilpendam 2 Meer informatie
18 mrt 11:30 uur Regulier Zandvoort s.v. 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
25 mrt 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - Wartburgia asv 2 Meer informatie
01 apr 12:00 uur Regulier CSW 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
15 apr 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - Castricum FC 2 Meer informatie
22 apr 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - BFC 2 Meer informatie
29 apr 11:45 uur Regulier BOL 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
13 mei 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - Almere FC 2 Meer informatie
20 mei 11:30 uur Regulier AMVJ 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
27 mei 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - AFC Ajax 3 Meer informatie

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
03 dec WV-HEDW 3 - Swift 2 1 - 4
03 dec Ilpendam 2 - DVVA csv. 2 1 - 0
03 dec CSW 2 - Almere FC 2 2 - 3
03 dec Zandvoort s.v. 2 - AFC Ajax 3 4 - 3
03 dec Castricum FC 2 - BFC 2 6 - 0
03 dec Wartburgia asv 2 - AMVJ 2 2 - 0
26 nov AFC Ajax 3 - Ilpendam 2 2 - 3
26 nov BFC 2 - Volendam (rkav) 3 1 - 6
26 nov Swift 2 - Castricum FC 2 2 - 1
26 nov BOL 2 - CSW 2 1 - 2
26 nov Almere FC 2 - Wartburgia asv 2 3 - 4
26 nov DVVA csv. 2 - WV-HEDW 3 2 - 3
26 nov AMVJ 2 - Zandvoort s.v. 2 3 - 2
19 nov WV-HEDW 3 - AFC Ajax 3 5 - 1
19 nov Ilpendam 2 - AMVJ 2 4 - 2
19 nov Swift 2 - DVVA csv. 2 0 - 1
19 nov CSW 2 - BFC 2 2 - 0
19 nov Castricum FC 2 - Volendam (rkav) 3 1 - 5
19 nov Zandvoort s.v. 2 - Almere FC 2 1 - 0
19 nov Wartburgia asv 2 - BOL 2 3 - 3
15 nov Zandvoort s.v. 2 - BFC 2 1 - 0
12 nov AFC Ajax 3 - Swift 2 3 - 0
12 nov BFC 2 - Wartburgia asv 2 0 - 1
12 nov Volendam (rkav) 3 - CSW 2 3 - 4
12 nov BOL 2 - Zandvoort s.v. 2 1 - 2
12 nov Almere FC 2 - Ilpendam 2
12 nov DVVA csv. 2 - Castricum FC 2 3 - 0
12 nov AMVJ 2 - WV-HEDW 3 0 - 3
05 nov WV-HEDW 3 - Almere FC 2 5 - 2
05 nov Swift 2 - AMVJ 2 6 - 2
05 nov Ilpendam 2 - BOL 2 1 - 0
05 nov Castricum FC 2 - CSW 2 0 - 2
05 nov DVVA csv. 2 - AFC Ajax 3 3 - 2
05 nov Wartburgia asv 2 - Volendam (rkav) 3 2 - 5
02 nov DVVA csv. 2 - BFC 2 0 - 0
29 okt AFC Ajax 3 - Castricum FC 2 7 - 2
29 okt BFC 2 - Ilpendam 2 1 - 3
29 okt Volendam (rkav) 3 - Zandvoort s.v. 2 3 - 2
29 okt CSW 2 - Wartburgia asv 2 8 - 0
29 okt BOL 2 - WV-HEDW 3 1 - 1
29 okt AMVJ 2 - DVVA csv. 2 2 - 1
29 okt Almere FC 2 - Swift 2 2 - 6
22 okt BOL 2 - AMVJ 2 3 - 0
15 okt AFC Ajax 3 - AMVJ 2 3 - 0
15 okt Swift 2 - BOL 2 2 - 2
15 okt Ilpendam 2 - Volendam (rkav) 3 3 - 2
15 okt WV-HEDW 3 - BFC 2 7 - 3
15 okt Zandvoort s.v. 2 - CSW 2 2 - 2
15 okt Castricum FC 2 - Wartburgia asv 2 1 - 1
15 okt DVVA csv. 2 - Almere FC 2 2 - 0
08 okt BFC 2 - Swift 2 1 - 5
08 okt Volendam (rkav) 3 - WV-HEDW 3 1 - 1
08 okt CSW 2 - Ilpendam 2 1 - 4
08 okt BOL 2 - DVVA csv. 2 1 - 2
08 okt AMVJ 2 - Castricum FC 2 1 - 4
08 okt Wartburgia asv 2 - Zandvoort s.v. 2 2 - 5
08 okt Almere FC 2 - AFC Ajax 3 2 - 4
01 okt AFC Ajax 3 - BOL 2 2 - 2
01 okt Swift 2 - Volendam (rkav) 3 0 - 4
01 okt Ilpendam 2 - Wartburgia asv 2 4 - 0
01 okt WV-HEDW 3 - CSW 2 1 - 3
01 okt Castricum FC 2 - Zandvoort s.v. 2 1 - 0
01 okt AMVJ 2 - Almere FC 2 4 - 1

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
10 dec 11:30 uur Almere FC 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
10 dec 11:30 uur DVVA csv. 2 - Zandvoort s.v. 2 Meer informatie
10 dec 11:30 uur AMVJ 2 - CSW 2 Meer informatie
10 dec 11:45 uur BOL 2 - BFC 2 Meer informatie
10 dec 13:30 uur WV-HEDW 3 - Castricum FC 2 Meer informatie
10 dec 14:00 uur Swift 2 - Ilpendam 2 Meer informatie
10 dec 14:45 uur AFC Ajax 3 - Wartburgia asv 2 Meer informatie
13 dec 20:30 uur BFC 2 - Wartburgia asv 2 Meer informatie
17 dec 11:15 uur Almere FC 2 - Ilpendam 2 Meer informatie
14 jan 14:30 uur Volendam (rkav) 3 - BOL 2 Meer informatie
21 jan 11:15 uur Almere FC 2 - BOL 2 Meer informatie
21 jan 11:30 uur AMVJ 2 - BFC 2 Meer informatie
21 jan 11:30 uur DVVA csv. 2 - CSW 2 Meer informatie
21 jan 12:00 uur Castricum FC 2 - Ilpendam 2 Meer informatie
21 jan 12:30 uur WV-HEDW 3 - Zandvoort s.v. 2 Meer informatie
21 jan 14:00 uur Swift 2 - Wartburgia asv 2 Meer informatie
21 jan 14:45 uur AFC Ajax 3 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
28 jan 11:15 uur Wartburgia asv 2 - DVVA csv. 2 Meer informatie
28 jan 11:30 uur Zandvoort s.v. 2 - Swift 2 Meer informatie
28 jan 11:45 uur BOL 2 - Castricum FC 2 Meer informatie
28 jan 12:00 uur CSW 2 - AFC Ajax 3 Meer informatie
28 jan 14:00 uur Ilpendam 2 - WV-HEDW 3 Meer informatie
28 jan 14:30 uur BFC 2 - Almere FC 2 Meer informatie
28 jan 14:30 uur Volendam (rkav) 3 - AMVJ 2 Meer informatie
04 feb 11:30 uur DVVA csv. 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
04 feb 11:30 uur AMVJ 2 - BOL 2 Meer informatie
04 feb 12:00 uur Castricum FC 2 - Almere FC 2 Meer informatie
04 feb 12:30 uur WV-HEDW 3 - Wartburgia asv 2 Meer informatie
04 feb 14:00 uur Swift 2 - CSW 2 Meer informatie
04 feb 14:00 uur Ilpendam 2 - Zandvoort s.v. 2 Meer informatie
04 feb 14:45 uur AFC Ajax 3 - BFC 2 Meer informatie
11 feb 11:15 uur Almere FC 2 - AMVJ 2 Meer informatie
11 feb 11:15 uur Wartburgia asv 2 - Ilpendam 2 Meer informatie
11 feb 11:30 uur Zandvoort s.v. 2 - Castricum FC 2 Meer informatie
11 feb 11:45 uur BOL 2 - AFC Ajax 3 Meer informatie
11 feb 12:00 uur CSW 2 - WV-HEDW 3 Meer informatie
11 feb 14:30 uur Volendam (rkav) 3 - Swift 2 Meer informatie
11 feb 16:45 uur BFC 2 - DVVA csv. 2 Meer informatie
04 mrt 11:30 uur Zandvoort s.v. 2 - Wartburgia asv 2 Meer informatie
04 mrt 11:30 uur DVVA csv. 2 - BOL 2 Meer informatie
04 mrt 12:00 uur Castricum FC 2 - AMVJ 2 Meer informatie
04 mrt 12:30 uur WV-HEDW 3 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
04 mrt 14:00 uur Ilpendam 2 - CSW 2 Meer informatie
04 mrt 14:00 uur Swift 2 - BFC 2 Meer informatie
04 mrt 14:45 uur AFC Ajax 3 - Almere FC 2 Meer informatie
11 mrt 11:15 uur Almere FC 2 - DVVA csv. 2 Meer informatie
11 mrt 11:15 uur Wartburgia asv 2 - Castricum FC 2 Meer informatie
11 mrt 11:30 uur AMVJ 2 - AFC Ajax 3 Meer informatie
11 mrt 11:45 uur BOL 2 - Swift 2 Meer informatie
11 mrt 12:00 uur CSW 2 - Zandvoort s.v. 2 Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Volendam (rkav) 3 - Ilpendam 2 Meer informatie
11 mrt 16:45 uur BFC 2 - WV-HEDW 3 Meer informatie
18 mrt 11:15 uur Wartburgia asv 2 - CSW 2 Meer informatie
18 mrt 11:30 uur Zandvoort s.v. 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
18 mrt 11:30 uur DVVA csv. 2 - AMVJ 2 Meer informatie
18 mrt 12:00 uur Castricum FC 2 - AFC Ajax 3 Meer informatie
18 mrt 12:30 uur WV-HEDW 3 - BOL 2 Meer informatie
18 mrt 14:00 uur Ilpendam 2 - BFC 2 Meer informatie
18 mrt 14:00 uur Swift 2 - Almere FC 2 Meer informatie
25 mrt 11:15 uur Almere FC 2 - WV-HEDW 3 Meer informatie
25 mrt 11:30 uur AMVJ 2 - Swift 2 Meer informatie
25 mrt 11:45 uur BOL 2 - Ilpendam 2 Meer informatie
25 mrt 12:00 uur CSW 2 - Castricum FC 2 Meer informatie
25 mrt 14:30 uur Volendam (rkav) 3 - Wartburgia asv 2 Meer informatie
25 mrt 14:45 uur AFC Ajax 3 - DVVA csv. 2 Meer informatie
25 mrt 16:45 uur BFC 2 - Zandvoort s.v. 2 Meer informatie
01 apr 11:15 uur Wartburgia asv 2 - BFC 2 Meer informatie
01 apr 11:30 uur Zandvoort s.v. 2 - BOL 2 Meer informatie
01 apr 12:00 uur CSW 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
01 apr 12:00 uur Castricum FC 2 - DVVA csv. 2 Meer informatie
01 apr 12:30 uur WV-HEDW 3 - AMVJ 2 Meer informatie
01 apr 14:00 uur Ilpendam 2 - Almere FC 2 Meer informatie
01 apr 14:00 uur Swift 2 - AFC Ajax 3 Meer informatie
15 apr 11:15 uur Almere FC 2 - Zandvoort s.v. 2 Meer informatie
15 apr 11:30 uur AMVJ 2 - Ilpendam 2 Meer informatie
15 apr 11:30 uur DVVA csv. 2 - Swift 2 Meer informatie
15 apr 11:45 uur BOL 2 - Wartburgia asv 2 Meer informatie
15 apr 14:30 uur Volendam (rkav) 3 - Castricum FC 2 Meer informatie
15 apr 14:45 uur AFC Ajax 3 - WV-HEDW 3 Meer informatie
15 apr 16:45 uur BFC 2 - CSW 2 Meer informatie
22 apr 11:15 uur Wartburgia asv 2 - Almere FC 2 Meer informatie
22 apr 11:30 uur Zandvoort s.v. 2 - AMVJ 2 Meer informatie
22 apr 12:00 uur CSW 2 - BOL 2 Meer informatie
22 apr 12:00 uur Castricum FC 2 - Swift 2 Meer informatie
22 apr 12:30 uur WV-HEDW 3 - DVVA csv. 2 Meer informatie
22 apr 14:00 uur Ilpendam 2 - AFC Ajax 3 Meer informatie
22 apr 14:30 uur Volendam (rkav) 3 - BFC 2 Meer informatie
29 apr 11:15 uur Almere FC 2 - CSW 2 Meer informatie
29 apr 11:30 uur AMVJ 2 - Wartburgia asv 2 Meer informatie
29 apr 11:30 uur DVVA csv. 2 - Ilpendam 2 Meer informatie
29 apr 11:45 uur BOL 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
29 apr 14:00 uur Swift 2 - WV-HEDW 3 Meer informatie
29 apr 14:45 uur AFC Ajax 3 - Zandvoort s.v. 2 Meer informatie
29 apr 16:45 uur BFC 2 - Castricum FC 2 Meer informatie
13 mei 11:30 uur Zandvoort s.v. 2 - DVVA csv. 2 Meer informatie
13 mei 12:00 uur CSW 2 - AMVJ 2 Meer informatie
13 mei 12:00 uur Castricum FC 2 - WV-HEDW 3 Meer informatie
13 mei 12:00 uur Wartburgia asv 2 - AFC Ajax 3 Meer informatie
13 mei 14:00 uur Ilpendam 2 - Swift 2 Meer informatie
13 mei 14:30 uur Volendam (rkav) 3 - Almere FC 2 Meer informatie
13 mei 16:45 uur BFC 2 - BOL 2 Meer informatie
20 mei 11:15 uur Almere FC 2 - BFC 2 Meer informatie
20 mei 11:30 uur DVVA csv. 2 - Wartburgia asv 2 Meer informatie
20 mei 11:30 uur AMVJ 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
20 mei 12:00 uur Castricum FC 2 - BOL 2 Meer informatie
20 mei 12:30 uur WV-HEDW 3 - Ilpendam 2 Meer informatie
20 mei 14:00 uur Swift 2 - Zandvoort s.v. 2 Meer informatie
20 mei 14:45 uur AFC Ajax 3 - CSW 2 Meer informatie
27 mei 11:15 uur Wartburgia asv 2 - Swift 2 Meer informatie
27 mei 11:30 uur Zandvoort s.v. 2 - WV-HEDW 3 Meer informatie
27 mei 11:45 uur BOL 2 - Almere FC 2 Meer informatie
27 mei 12:00 uur CSW 2 - DVVA csv. 2 Meer informatie
27 mei 14:00 uur Ilpendam 2 - Castricum FC 2 Meer informatie
27 mei 14:30 uur Volendam (rkav) 3 - AFC Ajax 3 Meer informatie
27 mei 16:45 uur BFC 2 - AMVJ 2 Meer informatie

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info