Zaterdag 3

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 WV-HEDW 3 3 3 0 0 12 5 7 9
2 Volendam (rkav) 3 3 2 0 1 13 5 8 6
3 Ilpendam 2 3 1 0 2 8 11 -3 3
4 Meer De sv. 2 3 0 0 3 5 17 -12 0

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Swift 3 4 3 1 0 14 4 10 10
2 BOL 2 4 2 2 0 13 5 8 8
3 Monnickendam 2 4 2 1 1 13 11 2 7
4 HCSC 2 4 2 1 1 8 7 1 7
5 AMVJ 2 4 2 1 1 11 11 0 7
6 Volendam (rkav) 3 3 2 0 1 12 3 9 6
7 IJFC 3 4 1 2 1 11 10 1 5
8 ZOB 3 4 1 2 1 6 6 0 5
9 Wartburgia asv 2 3 1 1 1 9 9 0 4
10 Almere FC 2 4 1 1 2 4 7 -3 4
11 FC Aalsmeer 2 3 1 0 2 12 8 4 3
12 AFC Ajax 3 3 1 0 2 3 10 -7 3
13 WV-HEDW 4 4 1 0 3 5 14 -9 3
14 Castricum FC 2 4 0 0 4 3 19 -16 0

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) 3 23 20 3 0 81 24 57 63
2 WV-HEDW 4 23 13 5 5 63 41 22 44
3 Swift 2 23 13 4 6 54 39 15 43
4 Monnickendam 2 23 12 3 8 46 37 9 39
5 BOL 2 23 12 5 6 43 30 13 38
6 FC Aalsmeer 2 23 11 3 9 50 31 19 36
7 AFC Ajax 3 23 10 4 9 47 45 2 34
8 AMVJ 2 23 9 0 14 40 44 -4 27
9 Castricum FC 2 22 6 6 10 40 45 -5 24
10 Almere FC 2 23 6 6 11 30 53 -23 24
11 Wartburgia asv 2 23 7 2 14 42 51 -9 23
12 IJFC 3 22 8 2 12 42 65 -23 22
13 ZOB 3 23 6 1 16 36 78 -42 19
14 HCSC 2 23 4 2 17 32 63 -31 14

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
21 mei 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - WV-HEDW 4 Meer informatie
28 mei 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - Almere FC 2 Meer informatie
04 jun 11:45 uur Regulier BOL 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
18 mei IJFC 3 - Monnickendam 2 3 - 0
14 mei WV-HEDW 4 - HCSC 2 2 - 3
14 mei Swift 2 - Monnickendam 2 4 - 0
14 mei AFC Ajax 3 - Volendam (rkav) 3 2 - 4
14 mei Almere FC 2 - IJFC 3 3 - 4
14 mei AMVJ 2 - FC Aalsmeer 2 1 - 0
14 mei BOL 2 - ZOB 3 1 - 0
14 mei Wartburgia asv 2 - Castricum FC 2 0 - 2
10 mei Swift 2 - ZOB 3 3 - 1
10 mei Almere FC 2 - Wartburgia asv 2 3 - 2
10 mei BOL 2 - Castricum FC 2 0 - 0
10 mei FC Aalsmeer 2 - Volendam (rkav) 3 1 - 2
10 mei AMVJ 2 - HCSC 2 5 - 0
10 mei AFC Ajax 3 - WV-HEDW 4 2 - 3
07 mei AFC Ajax 3 - Monnickendam 2 3 - 1
07 mei WV-HEDW 4 - FC Aalsmeer 2 3 - 3
07 mei Volendam (rkav) 3 - AMVJ 2 3 - 1
07 mei ZOB 3 - HCSC 2 3 - 2
07 mei Castricum FC 2 - IJFC 3 3 - 0
07 mei Almere FC 2 - BOL 2 0 - 2
07 mei Wartburgia asv 2 - Swift 2 1 - 1
30 apr Swift 2 - Almere FC 2 2 - 1
30 apr IJFC 3 - ZOB 3 3 - 1
30 apr HCSC 2 - Volendam (rkav) 3 0 - 1
30 apr Monnickendam 2 - Castricum FC 2 2 - 1
30 apr BOL 2 - WV-HEDW 4 1 - 2
30 apr AMVJ 2 - AFC Ajax 3 1 - 2
30 apr Wartburgia asv 2 - FC Aalsmeer 2 1 - 0
23 apr WV-HEDW 4 - AMVJ 2 2 - 0
23 apr AFC Ajax 3 - BOL 2 1 - 4
23 apr Volendam (rkav) 3 - Wartburgia asv 2 3 - 1
23 apr ZOB 3 - Monnickendam 2 3 - 2
23 apr FC Aalsmeer 2 - IJFC 3 4 - 2
23 apr Almere FC 2 - HCSC 2 2 - 2
23 apr Castricum FC 2 - Swift 2 3 - 6
19 apr AMVJ 2 - Swift 2 5 - 1
16 apr Swift 2 - AFC Ajax 3 1 - 0
16 apr ZOB 3 - WV-HEDW 4 1 - 4
16 apr IJFC 3 - BOL 2 4 - 4
16 apr HCSC 2 - FC Aalsmeer 2 0 - 4
16 apr Monnickendam 2 - Volendam (rkav) 3 0 - 6
16 apr Castricum FC 2 - Almere FC 2 1 - 1
16 apr Wartburgia asv 2 - AMVJ 2 2 - 4
11 apr WV-HEDW 4 - Wartburgia asv 2 3 - 2
09 apr AFC Ajax 3 - IJFC 3 4 - 1
09 apr Volendam (rkav) 3 - ZOB 3 8 - 1
09 apr HCSC 2 - Castricum FC 2 1 - 3
09 apr FC Aalsmeer 2 - Almere FC 2 0 - 1
09 apr BOL 2 - Monnickendam 2 1 - 0
05 apr Monnickendam 2 - FC Aalsmeer 2 2 - 1
02 apr Swift 2 - Volendam (rkav) 3 1 - 2
02 apr IJFC 3 - AMVJ 2 4 - 1
02 apr ZOB 3 - AFC Ajax 3 2 - 6
02 apr Monnickendam 2 - HCSC 2 3 - 0
02 apr Castricum FC 2 - FC Aalsmeer 2 4 - 0
02 apr Almere FC 2 - WV-HEDW 4 1 - 4
02 apr Wartburgia asv 2 - BOL 2 0 - 1
29 mrt BOL 2 - IJFC 3 1 - 0
28 mrt Wartburgia asv 2 - HCSC 2 7 - 0
26 mrt WV-HEDW 4 - Monnickendam 2 2 - 2
26 mrt AFC Ajax 3 - Wartburgia asv 2 4 - 3
26 mrt Volendam (rkav) 3 - Castricum FC 2 3 - 3
26 mrt HCSC 2 - IJFC 3 4 - 2
26 mrt BOL 2 - Swift 2 1 - 1
26 mrt FC Aalsmeer 2 - ZOB 3 6 - 1
26 mrt AMVJ 2 - Almere FC 2 6 - 0
22 mrt IJFC 3 - Almere FC 2 1 - 1
22 mrt BOL 2 - AFC Ajax 3 4 - 1
22 mrt Volendam (rkav) 3 - Monnickendam 2 2 - 2
19 mrt Swift 2 - WV-HEDW 4 3 - 2
19 mrt IJFC 3 - Volendam (rkav) 3 0 - 5
19 mrt ZOB 3 - Castricum FC 2 5 - 0
19 mrt Almere FC 2 - AFC Ajax 3 0 - 3
19 mrt AMVJ 2 - BOL 2 1 - 3
19 mrt Wartburgia asv 2 - HCSC 2
15 mrt BOL 2 - IJFC 3
15 mrt FC Aalsmeer 2 - HCSC 2 3 - 1
12 mrt AFC Ajax 3 - AMVJ 2 2 - 3
12 mrt WV-HEDW 4 - IJFC 3 6 - 1
12 mrt HCSC 2 - ZOB 3 1 - 2
12 mrt Castricum FC 2 - Wartburgia asv 2 2 - 1
12 mrt BOL 2 - Almere FC 2 8 - 2
12 mrt FC Aalsmeer 2 - Swift 2 2 - 0

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
21 mei 11:45 uur FC Aalsmeer 2 - AFC Ajax 3 Meer informatie
21 mei 12:00 uur Monnickendam 2 - Almere FC 2 Meer informatie
21 mei 12:00 uur Castricum FC 2 - AMVJ 2 Meer informatie
21 mei 12:15 uur HCSC 2 - BOL 2 Meer informatie
21 mei 12:45 uur ZOB 3 - Wartburgia asv 2 Meer informatie
21 mei 14:00 uur IJFC 3 - Swift 2 Meer informatie
21 mei 14:30 uur Volendam (rkav) 3 - WV-HEDW 4 Meer informatie
28 mei 11:45 uur FC Aalsmeer 2 - BOL 2 Meer informatie
28 mei 12:00 uur Castricum FC 2 - AFC Ajax 3 Meer informatie
28 mei 12:00 uur Monnickendam 2 - Wartburgia asv 2 Meer informatie
28 mei 12:00 uur HCSC 2 - Swift 2 Meer informatie
28 mei 12:30 uur ZOB 3 - AMVJ 2 Meer informatie
28 mei 14:00 uur IJFC 3 - WV-HEDW 4 Meer informatie
28 mei 14:30 uur Volendam (rkav) 3 - Almere FC 2 Meer informatie
04 jun 10:30 uur WV-HEDW 4 - Castricum FC 2 Meer informatie
04 jun 11:15 uur Wartburgia asv 2 - IJFC 3 Meer informatie
04 jun 11:30 uur AMVJ 2 - Monnickendam 2 Meer informatie
04 jun 11:45 uur BOL 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
04 jun 12:00 uur Almere FC 2 - ZOB 3 Meer informatie
04 jun 14:45 uur AFC Ajax 3 - HCSC 2 Meer informatie
04 jun 15:00 uur Swift 2 - FC Aalsmeer 2 Meer informatie

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info