Zaterdag 3

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 WV-HEDW 3 3 3 0 0 12 5 7 9
2 Volendam (rkav) 3 3 2 0 1 13 5 8 6
3 Ilpendam 2 3 1 0 2 8 11 -3 3
4 Meer De sv. 2 3 0 0 3 5 17 -12 0

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Swift 3 4 3 1 0 14 4 10 10
2 BOL 2 4 2 2 0 13 5 8 8
3 Monnickendam 2 4 2 1 1 13 11 2 7
4 HCSC 2 4 2 1 1 8 7 1 7
5 AMVJ 2 4 2 1 1 11 11 0 7
6 Volendam (rkav) 3 3 2 0 1 12 3 9 6
7 IJFC 3 4 1 2 1 11 10 1 5
8 ZOB 3 4 1 2 1 6 6 0 5
9 Wartburgia asv 2 3 1 1 1 9 9 0 4
10 Almere FC 2 4 1 1 2 4 7 -3 4
11 FC Aalsmeer 2 3 1 0 2 12 8 4 3
12 AFC Ajax 3 3 1 0 2 3 10 -7 3
13 WV-HEDW 4 4 1 0 3 5 14 -9 3
14 Castricum FC 2 4 0 0 4 3 19 -16 0

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) 3 26 23 3 0 93 26 67 72
2 WV-HEDW 4 26 15 5 6 77 47 30 50
3 Monnickendam 2 26 14 3 9 51 40 11 45
4 FC Aalsmeer 2 26 13 4 9 59 38 21 43
5 Swift 2 26 13 6 7 59 47 12 42
6 BOL 2 26 12 6 8 46 35 11 39
7 AFC Ajax 3 26 11 5 10 54 52 2 38
8 AMVJ 2 26 10 0 16 46 50 -4 30
9 Castricum FC 2 26 8 6 12 48 57 -9 30
10 Almere FC 2 26 8 6 12 37 64 -27 30
11 Wartburgia asv 2 26 9 2 15 51 53 -2 29
12 IJFC 3 26 9 2 15 49 81 -32 25
13 ZOB 3 26 6 1 19 40 89 -49 19
14 HCSC 2 26 4 5 17 35 66 -31 17

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) 3 26 20 3 3 95 32 63 63
2 Ilpendam 2 26 19 4 3 61 27 34 61
3 Swift 2 26 16 5 5 67 31 36 53
4 DVVA csv. 2 26 15 4 7 60 41 19 49
5 CSW 2 26 12 5 9 64 51 13 41
6 WV-HEDW 3 26 10 6 10 61 56 5 36
7 Wartburgia asv 2 26 9 5 12 45 64 -19 32
8 BOL 2 26 8 7 11 39 47 -8 31
9 BFC 2 26 10 3 13 66 75 -9 29
10 Castricum FC 2 26 8 5 13 46 60 -14 29
11 Zandvoort s.v. 2 26 8 4 14 45 66 -21 28
12 AFC Ajax 3 26 8 3 15 64 77 -13 27
13 AMVJ 2 26 7 6 13 40 63 -23 27
14 Almere FC 2 26 2 0 24 36 99 -63 3

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZOB 2 3 3 0 0 14 5 9 9
2 Volendam (rkav) 3 3 2 0 1 12 6 6 6
3 Monnickendam 2 3 1 0 2 6 7 -1 3
4 Marken sv. 2 3 0 0 3 3 17 -14 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DVVA csv. 2 21 19 0 2 75 16 59 57
2 Volendam (rkav) 3 21 12 4 5 48 29 19 40
3 Stormvogels ijvv 2 21 12 2 7 54 44 10 38
4 WV-HEDW 3 21 10 6 5 53 43 10 36
5 Zeeburgia avv 2 21 11 3 7 59 60 -1 36
6 Swift 2 21 10 2 9 45 41 4 32
7 Wartburgia asv 2 21 9 4 8 43 44 -1 31
8 Zandvoort s.v. 2 21 9 3 9 35 43 -8 30
9 Castricum FC 2 21 6 7 8 36 40 -4 25
10 Buitenveldert sc. 2 21 7 2 12 41 60 -19 23
11 AFC Ajax 3 21 6 4 11 35 49 -14 22
12 Reiger Boys 2 21 6 3 12 42 42 0 21
13 Monnickendam 2 21 5 0 16 28 57 -29 15
14 BOL 2 21 3 4 14 24 50 -26 13

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) 3 3 3 0 0 14 1 13 9
2 Ilpendam 2 3 1 1 1 12 2 10 4
3 HBOK 2 3 1 1 1 7 5 2 4
4 EVC 2 3 0 0 3 0 25 -25 0

Volendam (rkav) 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) 2 1 1 0 0 14 1 13 3
2 VVIJ 2 1 1 0 0 9 0 9 3
3 Velsen Rkvv 2 1 1 0 0 5 1 4 3
4 Lopik 2 1 1 0 0 4 0 4 3
5 DVVA csv. 2 1 1 0 0 4 1 3 3
6 FC Den Helder 2 1 1 0 0 4 1 3 3
7 HSV 3 1 1 0 0 3 0 3 3
8 Meer De sv. 2 1 1 0 0 5 3 2 3
9 Almere FC 2 1 1 0 0 4 2 2 3
10 ODIN 59 2 1 1 0 0 4 2 2 3
11 RKDES 2 1 1 0 0 3 1 2 3
12 VVW 2 1 1 0 0 3 1 2 3
13 Loosdrecht 2 1 1 0 0 2 0 2 3
14 Victoria 2 1 1 0 0 2 0 2 3
15 HBC 2 1 1 0 0 4 3 1 3
16 RODA '23 Rksv 2 1 1 0 0 4 3 1 3
17 AMVJ 2 1 1 0 0 3 2 1 3
18 Montfoort S.V.'19 2 1 1 0 0 3 2 1 3
19 Spakenburg 2 1 1 0 0 3 2 1 3
20 ZAP 2 1 1 0 0 3 2 1 3
21 Argon 2 1 1 0 0 2 1 1 3
22 HSV 2 1 1 0 0 1 1 0 3
23 Volendam (rkav) 3 1 1 0 0 1 1 0 3
24 Hercules Zaandam sc 2 1 1 0 0 1 1 0 3
25 SVL 2 1 1 0 0 1 1 0 3
26 Sporting '70 2 1 1 0 0 0 0 0 3
27 ASV Arsenal 2 0 0 0 0 0 0 0 0
28 V.V. Bergen 2 1 0 0 1 1 1 0 0
29 ZOB 2 1 0 0 1 1 1 0 0
30 Eemnes 2 1 0 0 1 1 1 0 0
31 FC Uitgeest 2 1 0 0 1 1 1 0 0
32 Hoogland 2 1 0 0 1 0 0 0 0
33 Abcoude fc 2 1 0 0 1 3 4 -1 0
34 ASV Arsenal 3 1 0 0 1 3 4 -1 0
35 CJVV 2 1 0 0 1 2 3 -1 0
36 IJsselmeervogels 2 1 0 0 1 2 3 -1 0
37 VVC fc 2 1 0 0 1 2 3 -1 0
38 Zouaven (de) 2 1 0 0 1 2 3 -1 0
39 DVVA csv. 3 1 0 0 1 1 2 -1 0
40 Swift 2 1 0 0 1 3 5 -2 0
41 Wartburgia asv 2 1 0 0 1 2 4 -2 0
42 WV-HEDW 3 1 0 0 1 2 4 -2 0
43 AFC 34 2 1 0 0 1 1 3 -2 0
44 ASV Arsenal 2 1 0 0 1 1 3 -2 0
45 Bilt De FC 2 1 0 0 1 0 2 -2 0
46 DESTO 2 1 0 0 1 0 2 -2 0
47 KFC 2 1 0 0 1 1 4 -3 0
48 Legmeervogels 2 1 0 0 1 1 4 -3 0
49 LSVV 2 1 0 0 1 0 3 -3 0
50 Hillegom sv 2 1 0 0 1 1 5 -4 0
51 IJFC 4 1 0 0 1 0 4 -4 0
52 Zeist 2 1 0 0 1 0 9 -9 0
53 ADO '20 2 1 0 0 1 1 14 -13 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
20 apr 11:45 uur Regulier BOL 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
04 mei 14:00 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - Monnickendam 2 Meer informatie
11 mei 12:00 uur Regulier Zandvoort s.v. 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
18 mei 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - WV-HEDW 3 Meer informatie
25 mei 12:00 uur Regulier Stormvogels ijvv 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
13 apr AFC Ajax 3 - Stormvogels ijvv 2 2 - 4
13 apr Volendam (rkav) 3 - DVVA csv. 2 3 - 2
13 apr Zeeburgia avv 2 - WV-HEDW 3 4 - 2
13 apr Swift 2 - Zandvoort s.v. 2 1 - 2
13 apr Reiger Boys 2 - Castricum FC 2 1 - 1
13 apr Buitenveldert sc. 2 - Monnickendam 2 1 - 0
13 apr Wartburgia asv 2 - BOL 2 2 - 1
10 apr WV-HEDW 3 - AFC Ajax 3 3 - 0
06 apr Zandvoort s.v. 2 - Zeeburgia avv 2 2 - 0
06 apr Monnickendam 2 - Swift 2 4 - 2
06 apr Castricum FC 2 - Volendam (rkav) 3 2 - 1
06 apr Stormvogels ijvv 2 - Reiger Boys 2 4 - 0
06 apr BOL 2 - Buitenveldert sc. 2 4 - 4
06 apr DVVA csv. 2 - Wartburgia asv 2 8 - 1
30 mrt Swift 2 - Volendam (rkav) 3 4 - 2
23 mrt AFC Ajax 3 - Zandvoort s.v. 2 0 - 1
23 mrt Swift 2 - BOL 2 2 - 1
23 mrt Zeeburgia avv 2 - Monnickendam 2 3 - 4
23 mrt Reiger Boys 2 - WV-HEDW 3 1 - 1
23 mrt Stormvogels ijvv 2 - Castricum FC 2 5 - 0
23 mrt Buitenveldert sc. 2 - DVVA csv. 2 1 - 4
23 mrt Wartburgia asv 2 - Volendam (rkav) 3 0 - 0
16 mrt Volendam (rkav) 3 - Buitenveldert sc. 2 1 - 2
16 mrt WV-HEDW 3 - Stormvogels ijvv 2 4 - 2
16 mrt Zandvoort s.v. 2 - Reiger Boys 2 2 - 1
16 mrt Castricum FC 2 - Wartburgia asv 2 1 - 1
16 mrt Monnickendam 2 - AFC Ajax 3 2 - 1
16 mrt BOL 2 - Zeeburgia avv 2 3 - 4
16 mrt DVVA csv. 2 - Swift 2 3 - 1
09 mrt WV-HEDW 3 - Castricum FC 2 3 - 3
09 mrt Zeeburgia avv 2 - DVVA csv. 2 1 - 2
09 mrt AFC Ajax 3 - BOL 2 3 - 0
09 mrt Reiger Boys 2 - Monnickendam 2 6 - 1
09 mrt Stormvogels ijvv 2 - Zandvoort s.v. 2 2 - 3
09 mrt Buitenveldert sc. 2 - Wartburgia asv 2 1 - 2
02 mrt Volendam (rkav) 3 - Zeeburgia avv 2 6 - 1
02 mrt Zandvoort s.v. 2 - WV-HEDW 3 3 - 1
02 mrt Castricum FC 2 - Buitenveldert sc. 2 4 - 1
02 mrt Monnickendam 2 - Stormvogels ijvv 2 1 - 2
02 mrt BOL 2 - Reiger Boys 2 3 - 2
02 mrt DVVA csv. 2 - AFC Ajax 3 4 - 1
02 mrt Wartburgia asv 2 - Swift 2 0 - 1
24 feb AFC Ajax 3 - Volendam (rkav) 3 1 - 2
24 feb Swift 2 - Buitenveldert sc. 2 6 - 1
24 feb Reiger Boys 2 - DVVA csv. 2 1 - 2
24 feb Zandvoort s.v. 2 - Castricum FC 2 0 - 0
24 feb WV-HEDW 3 - Monnickendam 2 4 - 1
24 feb Zeeburgia avv 2 - Wartburgia asv 2 2 - 2
24 feb Stormvogels ijvv 2 - BOL 2 2 - 1
17 feb BOL 2 - Zandvoort s.v. 2 2 - 2
10 feb Swift 2 - Zeeburgia avv 2 8 - 2
10 feb Buitenveldert sc. 2 - AFC Ajax 3 1 - 4
10 feb Wartburgia asv 2 - Reiger Boys 2 1 - 5
07 feb DVVA csv. 2 - WV-HEDW 3 0 - 2

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
20 apr 11:45 uur BOL 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
20 apr 12:00 uur Zandvoort s.v. 2 - Buitenveldert sc. 2 Meer informatie
20 apr 12:00 uur Castricum FC 2 - DVVA csv. 2 Meer informatie
20 apr 12:00 uur Monnickendam 2 - Wartburgia asv 2 Meer informatie
20 apr 12:00 uur WV-HEDW 3 - Swift 2 Meer informatie
20 apr 12:00 uur Stormvogels ijvv 2 - Zeeburgia avv 2 Meer informatie
20 apr 12:30 uur Reiger Boys 2 - AFC Ajax 3 Meer informatie
04 mei 11:15 uur Buitenveldert sc. 2 - WV-HEDW 3 Meer informatie
04 mei 11:15 uur Wartburgia asv 2 - Zandvoort s.v. 2 Meer informatie
04 mei 11:30 uur DVVA csv. 2 - BOL 2 Meer informatie
04 mei 13:45 uur Zeeburgia avv 2 - Reiger Boys 2 Meer informatie
04 mei 14:00 uur Volendam (rkav) 3 - Monnickendam 2 Meer informatie
04 mei 14:30 uur Swift 2 - Stormvogels ijvv 2 Meer informatie
04 mei 15:00 uur AFC Ajax 3 - Castricum FC 2 Meer informatie
11 mei 12:00 uur Zandvoort s.v. 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
11 mei 12:00 uur Monnickendam 2 - DVVA csv. 2 Meer informatie
11 mei 12:00 uur Castricum FC 2 - BOL 2 Meer informatie
11 mei 12:00 uur Reiger Boys 2 - Swift 2 Meer informatie
11 mei 12:00 uur Stormvogels ijvv 2 - Buitenveldert sc. 2 Meer informatie
11 mei 12:30 uur WV-HEDW 3 - Wartburgia asv 2 Meer informatie
11 mei 15:00 uur AFC Ajax 3 - Zeeburgia avv 2 Meer informatie
18 mei 11:15 uur Wartburgia asv 2 - Stormvogels ijvv 2 Meer informatie
18 mei 11:30 uur DVVA csv. 2 - Zandvoort s.v. 2 Meer informatie
18 mei 11:45 uur Buitenveldert sc. 2 - Reiger Boys 2 Meer informatie
18 mei 11:45 uur BOL 2 - Monnickendam 2 Meer informatie
18 mei 12:00 uur Swift 2 - AFC Ajax 3 Meer informatie
18 mei 12:00 uur Castricum FC 2 - Zeeburgia avv 2 Meer informatie
18 mei 14:30 uur Volendam (rkav) 3 - WV-HEDW 3 Meer informatie
25 mei 12:00 uur Monnickendam 2 - Castricum FC 2 Meer informatie
25 mei 12:00 uur Zandvoort s.v. 2 - BOL 2 Meer informatie
25 mei 12:00 uur Zeeburgia avv 2 - Swift 2 Meer informatie
25 mei 12:00 uur Stormvogels ijvv 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
25 mei 12:30 uur Reiger Boys 2 - Wartburgia asv 2 Meer informatie
25 mei 12:30 uur WV-HEDW 3 - DVVA csv. 2 Meer informatie
25 mei 15:00 uur AFC Ajax 3 - Buitenveldert sc. 2 Meer informatie

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info