Zaterdag 9

Volendam (rkav) 9 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZCFC 9 18 15 1 2 100 44 56 46
2 OFC 3 16 14 1 1 95 22 73 43
3 Zaanlandia 2 16 10 2 4 72 28 44 32
4 Volendam (rkav) 9 14 9 0 5 68 36 32 27
5 RCZ 2 17 7 0 10 46 49 -3 21
6 Zaandijk 4 16 6 1 9 34 55 -21 19
7 Volendam (rkav) 8 16 5 2 9 44 61 -17 17
8 FC Zaandam 3 15 5 1 9 37 57 -20 16
9 De Wherevogels 4 16 5 0 11 32 91 -59 15
10 Vlug en Vaardig cvv. 4 16 0 0 16 22 107 -85 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
21 mei 13:00 uur Regulier OFC 3 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie
28 mei 14:30 uur Regulier Zaanlandia 2 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie
11 jun 14:30 uur Regulier FC Zaandam 3 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie
18 jun 14:30 uur Regulier Zaandijk 4 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie

Volendam (rkav) 9 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
14 mei Volendam (rkav) 9 - Zaanlandia 2 4 - 3
14 mei ZCFC 9 - Volendam (rkav) 8 4 - 3
14 mei De Wherevogels 4 - OFC 3 2 - 15
14 mei FC Zaandam 3 - Zaandijk 4 1 - 5
14 mei Vlug en Vaardig cvv. 4 - RCZ 2 1 - 11
07 mei OFC 3 - Zaandijk 4 6 - 0
07 mei RCZ 2 - ZCFC 9 3 - 7
07 mei Zaanlandia 2 - Volendam (rkav) 8 10 - 0
07 mei De Wherevogels 4 - Volendam (rkav) 9 3 - 0
30 apr Zaanlandia 2 - ZCFC 9 3 - 7
30 apr Volendam (rkav) 8 - Zaandijk 4 1 - 4
30 apr Volendam (rkav) 9 - FC Zaandam 3 3 - 2
23 apr Volendam (rkav) 8 - FC Zaandam 3 6 - 4
23 apr OFC 3 - ZCFC 9 4 - 3
23 apr RCZ 2 - De Wherevogels 4 2 - 0
16 apr OFC 3 - Zaanlandia 2 3 - 3
09 apr Volendam (rkav) 9 - RCZ 2 4 - 1
09 apr De Wherevogels 4 - Zaanlandia 2 4 - 6
09 apr FC Zaandam 3 - Vlug en Vaardig cvv. 4 4 - 1
09 apr ZCFC 9 - Zaandijk 4 6 - 1
02 apr Vlug en Vaardig cvv. 4 - Zaandijk 4 3 - 4
02 apr De Wherevogels 4 - ZCFC 9 3 - 7
26 mrt Volendam (rkav) 9 - Vlug en Vaardig cvv. 4 7 - 3
26 mrt Volendam (rkav) 8 - OFC 3 0 - 3
26 mrt Zaandijk 4 - RCZ 2 0 - 2
26 mrt ZCFC 9 - Zaanlandia 2 2 - 2
19 mrt RCZ 2 - Volendam (rkav) 8 1 - 3
19 mrt Vlug en Vaardig cvv. 4 - De Wherevogels 4 1 - 3
19 mrt FC Zaandam 3 - ZCFC 9 1 - 8
12 mrt Zaanlandia 2 - Zaandijk 4 2 - 3
12 mrt Volendam (rkav) 8 - Volendam (rkav) 9 3 - 6
12 mrt OFC 3 - RCZ 2 6 - 1
12 mrt ZCFC 9 - Vlug en Vaardig cvv. 4 11 - 3

Volendam (rkav) 9 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
21 mei 13:00 uur OFC 3 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie
21 mei 13:00 uur Zaanlandia 2 - Vlug en Vaardig cvv. 4 Meer informatie
21 mei 14:30 uur RCZ 2 - FC Zaandam 3 Meer informatie
21 mei 14:30 uur Volendam (rkav) 8 - De Wherevogels 4 Meer informatie
28 mei 12:00 uur FC Zaandam 3 - De Wherevogels 4 Meer informatie
28 mei 12:30 uur Zaandijk 4 - OFC 3 Meer informatie
28 mei 14:30 uur Vlug en Vaardig cvv. 4 - Volendam (rkav) 8 Meer informatie
28 mei 14:30 uur Zaanlandia 2 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie
11 jun 14:30 uur FC Zaandam 3 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie
18 jun 14:30 uur Zaandijk 4 - Volendam (rkav) 9 Meer informatie