Zaterdag 4


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 38820
Wedstijdnummerintern 17723824
Veldnaam veld 2
Veldlocatie Veld
Thuisscore 1
Thuisscore-regulier 1
Uitscore 5
Uitscore-regulier 5
Klasse 3e klasse
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0214 Mannen Zaterdag reserve
Categorie B
Wedstrijddatum 2024-03-16
Aanvangstijdopgemaakt 13:00
Duur 90
Speltype Veld
Aanduiding 0214 Mannen Zaterdag reserve
Poule B
Thuisteam Wieringermeer 2
Uitteam Volendam (rkav) 4
Matchofficials
Scheidsrechters Weijde, Louis van der (Scheidsrechter), Tolhuis, Stefan (Assistent-scheidsrechter), Visscher, Pieter (Assistent-scheidsrechter)
Accommodatie
Naam Sportpark Belboei
Straat Emmahoeve 2
Plaats 1774BL SLOOTDORP
Telefoon 0227-581730
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Emmahoeve+2,+1774BL,+SLOOTDORP,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Wieringermeer
Code BBFX22P
Website https://www.cvwieringermeer.nl
Shirtkleur Wit
Straat Koningin Beatrixlaan 28
Postcodeplaats 1774BM SLOOTDORP
Telefoon 0227-724477
Email moniquebeentjes.mb@gmail.com
Uitteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com

Volendam (rkav) 4 (B1200 Mannen beker reserve poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) 4 3 2 1 0 7 3 4 7
2 ZCFC 2 3 1 2 0 9 6 3 5
3 SCPB'22 2 3 1 1 1 9 8 1 4
4 Swift 6 3 0 0 3 3 11 -8 0

Volendam (rkav) 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Foresters 2 4 4 0 0 23 4 19 12
2 Reiger Boys 2 4 4 0 0 11 2 9 12
3 IJmuiden vv. 2 3 2 0 1 9 6 3 6
4 EVC 3 2 1 0 1 5 10 -5 3
5 WV-HEDW 10 2 1 0 1 1 6 -5 3
6 DEM (RKVV) 2 3 1 0 2 9 9 0 3
7 ODIN 59 3 3 1 0 2 5 6 -1 3
8 Zaandijk 2 1 0 0 1 2 8 -6 0
9 ZCFC 2 2 0 0 2 3 7 -4 0
10 Volendam (rkav) 4 2 0 0 2 2 7 -5 0
11 DTS 2 2 0 0 2 1 6 -5 0

Volendam (rkav) 4 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Buitenveldert sc. 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Volendam (rkav) 4 0 0 0 0 0 0 0 0

Volendam (rkav) 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DEM (RKVV) 2 22 19 0 3 81 28 53 57
2 HBOK 2 22 16 2 4 83 22 61 50
3 Foresters 2 22 15 2 5 75 34 41 47
4 Reiger Boys 2 22 15 1 6 64 28 36 46
5 AFC 4 22 14 3 5 75 30 45 45
6 ODIN 59 3 22 9 3 10 56 71 -15 30
7 Volendam (rkav) 4 22 8 5 9 47 42 5 29
8 ZCFC 2 22 7 6 9 57 56 1 27
9 Kadoelen sv. 2 22 5 3 14 45 88 -43 15
10 DTS 2 22 5 0 17 28 88 -60 15
11 Zaandijk 2 22 3 4 15 34 80 -46 13
12 WV-HEDW 6 22 1 1 20 37 115 -78 4

Volendam (rkav) 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ODIN 59 3 18 13 3 2 61 35 26 42
2 Volendam (rkav) 4 18 10 2 6 56 38 18 32
3 Foresters 2 18 10 1 7 70 43 27 31
4 Jong Hercules 2 18 10 1 7 71 56 15 31
5 ZOB 4 18 9 1 8 45 60 -15 28
6 Always Forward 2 18 8 3 7 38 43 -5 27
7 SVW 27 2 18 8 2 8 50 36 14 26
8 Purmerend 2 18 6 5 7 49 40 9 23
9 Wieringermeer 2 18 3 3 12 36 73 -37 12
10 Blauw Wit (W) 2 18 2 1 15 20 72 -52 7

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ODIN 59 3 16 14 0 2 61 18 43 42
2 Volendam (rkav) 4 18 11 3 4 64 18 46 36
3 SVW 27 2 17 9 2 6 48 38 10 29
4 Purmerend 2 16 9 1 6 39 40 -1 28
5 Sporting Andijk 2 17 8 1 8 45 44 1 25
6 Foresters 2 16 7 4 5 46 42 4 24
7 Jong Hercules 2 17 7 2 8 63 53 10 23
8 ZOB 4 17 7 1 9 31 54 -23 22
9 Always Forward 2 15 4 3 8 33 41 -8 15
10 Wieringermeer 2 17 4 0 13 24 53 -29 12
11 Jong Holland 2 16 1 3 12 22 75 -53 6

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
20 apr 15:15 uur Regulier Always Forward 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
25 mei 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - Jong Hercules 2 Meer informatie

Volendam (rkav) 4 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
18 apr Wieringermeer 2 - SVW 27 2 0 - 2
13 apr Purmerend 2 - Wieringermeer 2 1 - 0
13 apr Sporting Andijk 2 - Always Forward 2 2 - 1
13 apr Volendam (rkav) 4 - ODIN 59 3 1 - 2
13 apr Jong Holland 2 - SVW 27 2 2 - 2
13 apr ZOB 4 - Jong Hercules 2 2 - 1
06 apr Jong Hercules 2 - Foresters 2 3 - 3
06 apr Wieringermeer 2 - Jong Holland 2 5 - 0
06 apr ODIN 59 3 - Sporting Andijk 2 8 - 2
06 apr SVW 27 2 - Volendam (rkav) 4 1 - 1
30 mrt Jong Hercules 2 - ODIN 59 3 1 - 6
23 mrt Purmerend 2 - Jong Hercules 2 5 - 8
23 mrt ZOB 4 - ODIN 59 3 0 - 6
23 mrt Volendam (rkav) 4 - Jong Holland 2 10 - 0
23 mrt Foresters 2 - Always Forward 2 3 - 0
20 mrt Foresters 2 - SVW 27 2 6 - 0
16 mrt Always Forward 2 - Purmerend 2 3 - 1
16 mrt ODIN 59 3 - Foresters 2 2 - 3
16 mrt Wieringermeer 2 - Volendam (rkav) 4 1 - 5
16 mrt Jong Holland 2 - Sporting Andijk 2 1 - 5
16 mrt SVW 27 2 - ZOB 4 4 - 1
09 mrt Purmerend 2 - ODIN 59 3 1 - 3
09 mrt Jong Hercules 2 - Wieringermeer 2 7 - 2
09 mrt ZOB 4 - Jong Holland 2 4 - 3
09 mrt Sporting Andijk 2 - Volendam (rkav) 4 1 - 4
05 mrt SVW 27 2 - Jong Holland 2 5 - 2
02 mrt Always Forward 2 - Jong Hercules 2 4 - 1
02 mrt Volendam (rkav) 4 - ZOB 4 5 - 0
02 mrt Wieringermeer 2 - Sporting Andijk 2 3 - 4
02 mrt Jong Holland 2 - Foresters 2 3 - 3
02 mrt SVW 27 2 - Purmerend 2 3 - 2
24 feb Foresters 2 - Jong Holland 2 1 - 0
24 feb SVW 27 2 - Wieringermeer 2 5 - 0
24 feb Volendam (rkav) 4 - Always Forward 2 4 - 1
17 feb Purmerend 2 - SVW 27 2 3 - 1
17 feb Always Forward 2 - Wieringermeer 2 0 - 2
17 feb ZOB 4 - Sporting Andijk 2 4 - 6
10 feb Foresters 2 - Volendam (rkav) 4 2 - 0

Volendam (rkav) 4 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
20 apr 13:00 uur ODIN 59 3 - Jong Holland 2 Meer informatie
20 apr 14:45 uur Purmerend 2 - Foresters 2 Meer informatie
20 apr 15:00 uur Jong Hercules 2 - Sporting Andijk 2 Meer informatie
20 apr 15:15 uur Always Forward 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
04 mei 11:00 uur Sporting Andijk 2 - SVW 27 2 Meer informatie
04 mei 12:00 uur ODIN 59 3 - Always Forward 2 Meer informatie
04 mei 14:45 uur Purmerend 2 - Jong Holland 2 Meer informatie
04 mei 16:15 uur Foresters 2 - Wieringermeer 2 Meer informatie
11 mei 13:15 uur ODIN 59 3 - Wieringermeer 2 Meer informatie
11 mei 14:15 uur Jong Hercules 2 - Jong Holland 2 Meer informatie
11 mei 15:15 uur Always Forward 2 - SVW 27 2 Meer informatie
11 mei 16:15 uur Foresters 2 - ZOB 4 Meer informatie
18 mei 14:30 uur Always Forward 2 - ZOB 4 Meer informatie
18 mei 14:45 uur Purmerend 2 - Sporting Andijk 2 Meer informatie
25 mei 11:30 uur SVW 27 2 - ODIN 59 3 Meer informatie
25 mei 12:45 uur Jong Holland 2 - Always Forward 2 Meer informatie
25 mei 13:00 uur Wieringermeer 2 - Foresters 2 Meer informatie
25 mei 14:30 uur Volendam (rkav) 4 - Jong Hercules 2 Meer informatie
25 mei 14:30 uur ZOB 4 - Purmerend 2 Meer informatie