Zaterdag 4


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 30152
Wedstijdnummerintern 16615037
Veldnaam veld 1
Veldlocatie Veld
Thuisscore 3
Thuisscore-regulier 3
Klasse 3e klasse
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0214 Mannen Zaterdag reserve
Categorie B
Wedstrijddatum 2023-04-15
Aanvangstijdopgemaakt 14:30
Duur 90
Speltype Veld
Aanduiding 0214 Mannen Zaterdag reserve
Poule B
Thuisteam Purmerend 2
Uitteam Volendam (rkav) 4
Matchofficials
Scheidsrechters Keetbaas, Kjeld (Assistent-scheidsrechter), Visscher, Pieter (Assistent-scheidsrechter), Persenaire, Andre (Scheidsrechter)
Accommodatie
Naam Sportpark Weidevenne
Straat Savannestraat 51 -53
Plaats 1448WB PURMEREND
Telefoon 0299-424663
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Savannestraat+51,+1448WB,+PURMEREND,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Purmerend
Code BBFZ78M
Website http://www.fc-purmerend.nl
Shirtkleur GEEL
Straat Wilgenroos 39
Postcodeplaats 1441VC PURMEREND
Telefoon 0299-774500
Email info@fc-purmerend.nl
Uitteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com

Volendam (rkav) 4 (B1200 Mannen beker reserve poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) 4 3 2 1 0 7 3 4 7
2 ZCFC 2 3 1 2 0 9 6 3 5
3 SCPB'22 2 3 1 1 1 9 8 1 4
4 Swift 6 3 0 0 3 3 11 -8 0

Volendam (rkav) 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Foresters 2 4 4 0 0 23 4 19 12
2 Reiger Boys 2 4 4 0 0 11 2 9 12
3 IJmuiden vv. 2 3 2 0 1 9 6 3 6
4 EVC 3 2 1 0 1 5 10 -5 3
5 WV-HEDW 10 2 1 0 1 1 6 -5 3
6 DEM (RKVV) 2 3 1 0 2 9 9 0 3
7 ODIN 59 3 3 1 0 2 5 6 -1 3
8 Zaandijk 2 1 0 0 1 2 8 -6 0
9 ZCFC 2 2 0 0 2 3 7 -4 0
10 Volendam (rkav) 4 2 0 0 2 2 7 -5 0
11 DTS 2 2 0 0 2 1 6 -5 0

Volendam (rkav) 4 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Buitenveldert sc. 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Volendam (rkav) 4 0 0 0 0 0 0 0 0

Volendam (rkav) 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DEM (RKVV) 2 22 19 0 3 81 28 53 57
2 HBOK 2 22 16 2 4 83 22 61 50
3 Foresters 2 22 15 2 5 75 34 41 47
4 Reiger Boys 2 22 15 1 6 64 28 36 46
5 AFC 4 22 14 3 5 75 30 45 45
6 ODIN 59 3 22 9 3 10 56 71 -15 30
7 Volendam (rkav) 4 22 8 5 9 47 42 5 29
8 ZCFC 2 22 7 6 9 57 56 1 27
9 Kadoelen sv. 2 22 5 3 14 45 88 -43 15
10 DTS 2 22 5 0 17 28 88 -60 15
11 Zaandijk 2 22 3 4 15 34 80 -46 13
12 WV-HEDW 6 22 1 1 20 37 115 -78 4

Volendam (rkav) 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ODIN 59 3 18 13 3 2 61 35 26 42
2 Volendam (rkav) 4 18 10 2 6 56 38 18 32
3 Foresters 2 18 10 1 7 70 43 27 31
4 Jong Hercules 2 18 10 1 7 71 56 15 31
5 ZOB 4 18 9 1 8 45 60 -15 28
6 Always Forward 2 18 8 3 7 38 43 -5 27
7 SVW 27 2 18 8 2 8 50 36 14 26
8 Purmerend 2 18 6 5 7 49 40 9 23
9 Wieringermeer 2 18 3 3 12 36 73 -37 12
10 Blauw Wit (W) 2 18 2 1 15 20 72 -52 7

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ODIN 59 3 15 13 0 2 55 19 36 39
2 Purmerend 2 15 9 1 5 43 39 4 28
3 Volendam (rkav) 4 15 8 3 4 42 17 25 27
4 Foresters 2 15 7 3 5 49 42 7 23
5 SVW 27 2 15 7 2 6 36 32 4 23
6 Jong Hercules 2 15 6 1 8 51 48 3 19
7 Sporting Andijk 2 16 5 2 9 31 47 -16 17
8 ZOB 4 15 5 1 9 25 53 -28 16
9 Wieringermeer 2 15 1 1 13 17 52 -35 4

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
25 mei 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - Jong Hercules 2 Meer informatie

Volendam (rkav) 4 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
18 mei Purmerend 2 - Sporting Andijk 2 6 - 1
11 mei Foresters 2 - ZOB 4 6 - 0
11 mei ODIN 59 3 - Wieringermeer 2 4 - 3
04 mei Foresters 2 - Wieringermeer 2 2 - 2
04 mei Purmerend 2 - Jong Holland 2
04 mei ODIN 59 3 - Always Forward 2 3 - 0
04 mei ODIN 59 3 - Always Forward 2
04 mei Sporting Andijk 2 - SVW 27 2 0 - 0
20 apr Always Forward 2 - Volendam (rkav) 4 1 - 4
20 apr Jong Hercules 2 - Sporting Andijk 2 1 - 2
20 apr Purmerend 2 - Foresters 2 4 - 5
20 apr ODIN 59 3 - Jong Holland 2
18 apr Wieringermeer 2 - SVW 27 2 0 - 2
13 apr Purmerend 2 - Wieringermeer 2 1 - 0
13 apr Sporting Andijk 2 - Always Forward 2 2 - 1
13 apr Volendam (rkav) 4 - ODIN 59 3 1 - 2
13 apr Jong Holland 2 - SVW 27 2 2 - 2
13 apr ZOB 4 - Jong Hercules 2 2 - 1
06 apr Jong Hercules 2 - Foresters 2 3 - 3
06 apr Wieringermeer 2 - Jong Holland 2 5 - 0
06 apr ODIN 59 3 - Sporting Andijk 2 8 - 2
06 apr SVW 27 2 - Volendam (rkav) 4 1 - 1
30 mrt Jong Hercules 2 - ODIN 59 3 1 - 6
23 mrt Purmerend 2 - Jong Hercules 2 5 - 8
23 mrt ZOB 4 - ODIN 59 3 0 - 6
23 mrt Volendam (rkav) 4 - Jong Holland 2 10 - 0
23 mrt Foresters 2 - Always Forward 2 3 - 0
20 mrt Foresters 2 - SVW 27 2 6 - 0
16 mrt Always Forward 2 - Purmerend 2 3 - 1
16 mrt ODIN 59 3 - Foresters 2 2 - 3
16 mrt Wieringermeer 2 - Volendam (rkav) 4 1 - 5
16 mrt Jong Holland 2 - Sporting Andijk 2 1 - 5
16 mrt SVW 27 2 - ZOB 4 4 - 1

Volendam (rkav) 4 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
25 mei 11:30 uur SVW 27 2 - ODIN 59 3 Meer informatie
25 mei 14:30 uur Volendam (rkav) 4 - Jong Hercules 2 Meer informatie
25 mei 14:30 uur ZOB 4 - Purmerend 2 Meer informatie
01 jun 14:30 uur Wieringermeer 2 - Foresters 2 Meer informatie