Zaterdag 4


Error
Messages Array
Code 4001

Volendam (rkav) 4 (B1200 Mannen beker reserve poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) 4 3 2 1 0 7 3 4 7
2 ZCFC 2 3 1 2 0 9 6 3 5
3 SCPB'22 2 3 1 1 1 9 8 1 4
4 Swift 6 3 0 0 3 3 11 -8 0

Volendam (rkav) 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Foresters 2 4 4 0 0 23 4 19 12
2 Reiger Boys 2 4 4 0 0 11 2 9 12
3 IJmuiden vv. 2 3 2 0 1 9 6 3 6
4 EVC 3 2 1 0 1 5 10 -5 3
5 WV-HEDW 10 2 1 0 1 1 6 -5 3
6 DEM (RKVV) 2 3 1 0 2 9 9 0 3
7 ODIN 59 3 3 1 0 2 5 6 -1 3
8 Zaandijk 2 1 0 0 1 2 8 -6 0
9 ZCFC 2 2 0 0 2 3 7 -4 0
10 Volendam (rkav) 4 2 0 0 2 2 7 -5 0
11 DTS 2 2 0 0 2 1 6 -5 0

Volendam (rkav) 4 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Buitenveldert sc. 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Volendam (rkav) 4 0 0 0 0 0 0 0 0

Volendam (rkav) 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DEM (RKVV) 2 22 19 0 3 81 28 53 57
2 HBOK 2 22 16 2 4 83 22 61 50
3 Foresters 2 22 15 2 5 75 34 41 47
4 Reiger Boys 2 22 15 1 6 64 28 36 46
5 AFC 4 22 14 3 5 75 30 45 45
6 ODIN 59 3 22 9 3 10 56 71 -15 30
7 Volendam (rkav) 4 22 8 5 9 47 42 5 29
8 ZCFC 2 22 7 6 9 57 56 1 27
9 Kadoelen sv. 2 22 5 3 14 45 88 -43 15
10 DTS 2 22 5 0 17 28 88 -60 15
11 Zaandijk 2 22 3 4 15 34 80 -46 13
12 WV-HEDW 6 22 1 1 20 37 115 -78 4

Volendam (rkav) 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ODIN 59 3 18 13 3 2 61 35 26 42
2 Volendam (rkav) 4 18 10 2 6 56 38 18 32
3 Foresters 2 18 10 1 7 70 43 27 31
4 Jong Hercules 2 18 10 1 7 71 56 15 31
5 ZOB 4 18 9 1 8 45 60 -15 28
6 Always Forward 2 18 8 3 7 38 43 -5 27
7 SVW 27 2 18 8 2 8 50 36 14 26
8 Purmerend 2 18 6 5 7 49 40 9 23
9 Wieringermeer 2 18 3 3 12 36 73 -37 12
10 Blauw Wit (W) 2 18 2 1 15 20 72 -52 7

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ODIN 59 3 10 9 0 1 34 10 24 27
2 Purmerend 2 11 8 1 2 29 23 6 25
3 Volendam (rkav) 4 11 6 2 3 34 12 22 20
4 Jong Hercules 2 11 5 1 5 42 31 11 16
5 Sporting Andijk 2 12 5 1 6 31 27 4 16
6 ZOB 4 12 5 1 6 24 35 -11 16
7 SVW 27 2 9 4 0 5 26 24 2 12
8 Foresters 2 9 3 1 5 24 31 -7 9
9 Wieringermeer 2 10 3 0 7 13 29 -16 9
10 Always Forward 2 9 2 2 5 21 27 -6 8
11 Jong Holland 2 8 1 1 6 11 40 -29 4

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
24 feb 11:00 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - Always Forward 2 Meer informatie
02 mrt 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - ZOB 4 Meer informatie
09 mrt 12:15 uur Regulier Sporting Andijk 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
16 mrt 13:00 uur Regulier Wieringermeer 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
23 mrt 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - Jong Holland 2 Meer informatie
06 apr 12:00 uur Regulier SVW 27 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
13 apr 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - ODIN 59 3 Meer informatie
20 apr 15:15 uur Regulier Always Forward 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
25 mei 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - Jong Hercules 2 Meer informatie

Volendam (rkav) 4 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
17 feb Purmerend 2 - SVW 27 2 3 - 1
17 feb Always Forward 2 - Wieringermeer 2 0 - 2
17 feb ZOB 4 - Sporting Andijk 2 4 - 6
10 feb Foresters 2 - Volendam (rkav) 4 2 - 0
03 feb Sporting Andijk 2 - Foresters 2 1 - 5
03 feb Volendam (rkav) 4 - Purmerend 2 0 - 1
03 feb Wieringermeer 2 - ZOB 4 2 - 0
03 feb ODIN 59 3 - Always Forward 2
03 feb SVW 27 2 - Jong Hercules 2 6 - 5
27 jan Always Forward 2 - Sporting Andijk 2 1 - 4
27 jan Jong Hercules 2 - ZOB 4 2 - 4
27 jan Wieringermeer 2 - Purmerend 2 1 - 2
27 jan ODIN 59 3 - Volendam (rkav) 4 2 - 0
13 jan Volendam (rkav) 4 - SVW 27 2 2 - 0
13 jan ZOB 4 - Wieringermeer 2 3 - 1
16 dec Purmerend 2 - Volendam (rkav) 4 2 - 2
16 dec ZOB 4 - SVW 27 2 2 - 0

Volendam (rkav) 4 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
24 feb 11:00 uur Volendam (rkav) 4 - Always Forward 2 Meer informatie
24 feb 12:00 uur SVW 27 2 - Wieringermeer 2 Meer informatie
24 feb 14:00 uur Foresters 2 - Jong Holland 2 Meer informatie
02 mrt 11:30 uur SVW 27 2 - Purmerend 2 Meer informatie
02 mrt 12:30 uur Jong Holland 2 - Foresters 2 Meer informatie
02 mrt 13:00 uur Wieringermeer 2 - Sporting Andijk 2 Meer informatie
02 mrt 14:30 uur Volendam (rkav) 4 - ZOB 4 Meer informatie
02 mrt 15:00 uur Always Forward 2 - Jong Hercules 2 Meer informatie
05 mrt 20:00 uur SVW 27 2 - Jong Holland 2 Meer informatie
09 mrt 12:15 uur Sporting Andijk 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
09 mrt 14:30 uur Jong Hercules 2 - Wieringermeer 2 Meer informatie
09 mrt 14:30 uur ZOB 4 - Jong Holland 2 Meer informatie
09 mrt 14:45 uur Purmerend 2 - ODIN 59 3 Meer informatie
09 mrt 16:15 uur Foresters 2 - SVW 27 2 Meer informatie
16 mrt 11:30 uur SVW 27 2 - ZOB 4 Meer informatie
16 mrt 12:15 uur Jong Holland 2 - Sporting Andijk 2 Meer informatie
16 mrt 13:00 uur ODIN 59 3 - Foresters 2 Meer informatie
16 mrt 13:00 uur Wieringermeer 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
16 mrt 15:15 uur Always Forward 2 - Purmerend 2 Meer informatie
23 mrt 14:00 uur Foresters 2 - Always Forward 2 Meer informatie
23 mrt 14:30 uur Volendam (rkav) 4 - Jong Holland 2 Meer informatie
23 mrt 14:45 uur Purmerend 2 - Jong Hercules 2 Meer informatie
23 mrt 14:45 uur ZOB 4 - ODIN 59 3 Meer informatie
30 mrt 12:00 uur Jong Hercules 2 - ODIN 59 3 Meer informatie
30 mrt 14:30 uur Sporting Andijk 2 - SVW 27 2 Meer informatie
06 apr 12:00 uur SVW 27 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
06 apr 12:15 uur ODIN 59 3 - Sporting Andijk 2 Meer informatie
06 apr 13:00 uur Wieringermeer 2 - Jong Holland 2 Meer informatie
06 apr 13:30 uur Jong Hercules 2 - Foresters 2 Meer informatie
06 apr 15:15 uur Always Forward 2 - ZOB 4 Meer informatie
13 apr 12:15 uur Sporting Andijk 2 - Always Forward 2 Meer informatie
13 apr 14:30 uur Volendam (rkav) 4 - ODIN 59 3 Meer informatie
13 apr 14:30 uur Jong Holland 2 - SVW 27 2 Meer informatie
13 apr 14:30 uur ZOB 4 - Jong Hercules 2 Meer informatie
13 apr 14:45 uur Purmerend 2 - Wieringermeer 2 Meer informatie
20 apr 13:00 uur ODIN 59 3 - Jong Holland 2 Meer informatie
20 apr 13:00 uur Wieringermeer 2 - SVW 27 2 Meer informatie
20 apr 13:30 uur Jong Hercules 2 - Sporting Andijk 2 Meer informatie
20 apr 14:45 uur Purmerend 2 - Foresters 2 Meer informatie
20 apr 15:15 uur Always Forward 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
04 mei 13:00 uur ODIN 59 3 - Always Forward 2 Meer informatie
04 mei 14:45 uur Purmerend 2 - Jong Holland 2 Meer informatie
04 mei 16:15 uur Foresters 2 - Wieringermeer 2 Meer informatie
11 mei 13:00 uur ODIN 59 3 - Wieringermeer 2 Meer informatie
11 mei 13:30 uur Jong Hercules 2 - Jong Holland 2 Meer informatie
11 mei 14:45 uur Purmerend 2 - Sporting Andijk 2 Meer informatie
11 mei 15:15 uur Always Forward 2 - SVW 27 2 Meer informatie
11 mei 16:15 uur Foresters 2 - ZOB 4 Meer informatie
25 mei 12:00 uur SVW 27 2 - ODIN 59 3 Meer informatie
25 mei 13:00 uur Wieringermeer 2 - Foresters 2 Meer informatie
25 mei 14:30 uur Volendam (rkav) 4 - Jong Hercules 2 Meer informatie
25 mei 14:30 uur Jong Holland 2 - Always Forward 2 Meer informatie
25 mei 14:30 uur ZOB 4 - Purmerend 2 Meer informatie