Zaterdag 3


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 20251
Wedstijdnummerintern 16605136
Veldnaam veld 3
Veldlocatie Veld
Thuisscore 4
Thuisscore-regulier 4
Klasse 1e klasse
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)
Categorie A
Wedstrijddatum 2023-04-15
Aanvangstijdopgemaakt 14:30
Duur 90
Speltype Veld
Aanduiding 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)
Poule A
Thuisteam Volendam (rkav) 3
Uitteam Castricum FC 2
Matchofficials
Scheidsrechters Hout, Jan van der (Scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter), Bongers, Casper (Assistent-scheidsrechter)
Accommodatie
Naam Sportpark Volendam
Straat Julianaweg 3 A
Plaats 1131CX VOLENDAM
Telefoon 0299-364164
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com
Uitteam
Naam Castricum FC
Code FZXV68X
Website http://www.fccastricum.nl
Shirtkleur Blauw/Wit verticaal gestreept
Straat Gladiolenveld 3
Postcodeplaats 1901LR CASTRICUM
Telefoon 06-27418872
Email rein.jobse@hetnet.nl

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 WV-HEDW 3 3 3 0 0 12 5 7 9
2 Volendam (rkav) 3 3 2 0 1 13 5 8 6
3 Ilpendam 2 3 1 0 2 8 11 -3 3
4 Meer De sv. 2 3 0 0 3 5 17 -12 0

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Swift 3 4 3 1 0 14 4 10 10
2 BOL 2 4 2 2 0 13 5 8 8
3 Monnickendam 2 4 2 1 1 13 11 2 7
4 HCSC 2 4 2 1 1 8 7 1 7
5 AMVJ 2 4 2 1 1 11 11 0 7
6 Volendam (rkav) 3 3 2 0 1 12 3 9 6
7 IJFC 3 4 1 2 1 11 10 1 5
8 ZOB 3 4 1 2 1 6 6 0 5
9 Wartburgia asv 2 3 1 1 1 9 9 0 4
10 Almere FC 2 4 1 1 2 4 7 -3 4
11 FC Aalsmeer 2 3 1 0 2 12 8 4 3
12 AFC Ajax 3 3 1 0 2 3 10 -7 3
13 WV-HEDW 4 4 1 0 3 5 14 -9 3
14 Castricum FC 2 4 0 0 4 3 19 -16 0

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) 3 26 23 3 0 93 26 67 72
2 WV-HEDW 4 26 15 5 6 77 47 30 50
3 Monnickendam 2 26 14 3 9 51 40 11 45
4 FC Aalsmeer 2 26 13 4 9 59 38 21 43
5 Swift 2 26 13 6 7 59 47 12 42
6 BOL 2 26 12 6 8 46 35 11 39
7 AFC Ajax 3 26 11 5 10 54 52 2 38
8 AMVJ 2 26 10 0 16 46 50 -4 30
9 Castricum FC 2 26 8 6 12 48 57 -9 30
10 Almere FC 2 26 8 6 12 37 64 -27 30
11 Wartburgia asv 2 26 9 2 15 51 53 -2 29
12 IJFC 3 26 9 2 15 49 81 -32 25
13 ZOB 3 26 6 1 19 40 89 -49 19
14 HCSC 2 26 4 5 17 35 66 -31 17

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) 3 26 20 3 3 95 32 63 63
2 Ilpendam 2 26 19 4 3 61 27 34 61
3 Swift 2 26 16 5 5 67 31 36 53
4 DVVA csv. 2 26 15 4 7 60 41 19 49
5 CSW 2 26 12 5 9 64 51 13 41
6 WV-HEDW 3 26 10 6 10 61 56 5 36
7 Wartburgia asv 2 26 9 5 12 45 64 -19 32
8 BOL 2 26 8 7 11 39 47 -8 31
9 BFC 2 26 10 3 13 66 75 -9 29
10 Castricum FC 2 26 8 5 13 46 60 -14 29
11 Zandvoort s.v. 2 26 8 4 14 45 66 -21 28
12 AFC Ajax 3 26 8 3 15 64 77 -13 27
13 AMVJ 2 26 7 6 13 40 63 -23 27
14 Almere FC 2 26 2 0 24 36 99 -63 3

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZOB 2 3 3 0 0 14 5 9 9
2 Volendam (rkav) 3 3 2 0 1 12 6 6 6
3 Monnickendam 2 3 1 0 2 6 7 -1 3
4 Marken sv. 2 3 0 0 3 3 17 -14 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
27 mei Volendam (rkav) 3 - AFC Ajax 3 2 - 0
27 mei Ilpendam 2 - Castricum FC 2 4 - 0
27 mei CSW 2 - DVVA csv. 2 4 - 3
27 mei BFC 2 - AMVJ 2 6 - 1
27 mei BOL 2 - Almere FC 2 2 - 0
27 mei Zandvoort s.v. 2 - WV-HEDW 3 2 - 3
27 mei Wartburgia asv 2 - Swift 2 1 - 4
20 mei AFC Ajax 3 - CSW 2 1 - 2
20 mei WV-HEDW 3 - Ilpendam 2 1 - 2
20 mei Almere FC 2 - BFC 2 1 - 8
20 mei Castricum FC 2 - BOL 2 3 - 0
20 mei DVVA csv. 2 - Wartburgia asv 2 2 - 3
20 mei AMVJ 2 - Volendam (rkav) 3 0 - 2
20 mei Swift 2 - Zandvoort s.v. 2 5 - 0
13 mei Ilpendam 2 - Swift 2 0 - 1
13 mei Volendam (rkav) 3 - Almere FC 2 6 - 1
13 mei BFC 2 - BOL 2 3 - 1
13 mei CSW 2 - AMVJ 2 2 - 4
13 mei Castricum FC 2 - WV-HEDW 3 7 - 0
13 mei Zandvoort s.v. 2 - DVVA csv. 2 0 - 1
13 mei Wartburgia asv 2 - AFC Ajax 3 3 - 2
06 mei Almere FC 2 - CSW 2 1 - 3
02 mei Volendam (rkav) 3 - BFC 2 1 - 4
29 apr Swift 2 - WV-HEDW 3 2 - 0
29 apr AFC Ajax 3 - Zandvoort s.v. 2 2 - 1
29 apr BFC 2 - Castricum FC 2 7 - 0
29 apr BOL 2 - Volendam (rkav) 3 2 - 2
29 apr AMVJ 2 - Wartburgia asv 2 0 - 0
29 apr DVVA csv. 2 - Ilpendam 2 2 - 1
29 apr Almere FC 2 - CSW 2
22 apr Volendam (rkav) 3 - BFC 2
22 apr Ilpendam 2 - AFC Ajax 3 3 - 3
22 apr WV-HEDW 3 - DVVA csv. 2 1 - 3
22 apr CSW 2 - BOL 2 2 - 2
22 apr Castricum FC 2 - Swift 2 0 - 2
22 apr Zandvoort s.v. 2 - AMVJ 2 1 - 1
22 apr Wartburgia asv 2 - Almere FC 2 4 - 0
18 apr Almere FC 2 - Zandvoort s.v. 2 6 - 4
15 apr AFC Ajax 3 - WV-HEDW 3 3 - 7
15 apr Volendam (rkav) 3 - Castricum FC 2 4 - 0
15 apr BFC 2 - CSW 2 2 - 2
15 apr BOL 2 - Wartburgia asv 2 3 - 0
15 apr AMVJ 2 - Ilpendam 2 0 - 1
15 apr DVVA csv. 2 - Swift 2 1 - 1
12 apr Almere FC 2 - DVVA csv. 2 0 - 3
08 apr Volendam (rkav) 3 - Ilpendam 2 6 - 0
08 apr BFC 2 - WV-HEDW 3 2 - 8
08 apr CSW 2 - Zandvoort s.v. 2 8 - 1
08 apr BOL 2 - Swift 2 0 - 2
08 apr AMVJ 2 - AFC Ajax 3 3 - 3
08 apr Wartburgia asv 2 - Castricum FC 2 2 - 2
01 apr WV-HEDW 3 - AMVJ 2 1 - 1
01 apr Swift 2 - AFC Ajax 3 5 - 0
01 apr Ilpendam 2 - Almere FC 2 3 - 0
01 apr CSW 2 - Volendam (rkav) 3 1 - 5
01 apr Castricum FC 2 - DVVA csv. 2 2 - 2
01 apr Zandvoort s.v. 2 - BOL 2 5 - 0
01 apr Wartburgia asv 2 - BFC 2 2 - 4
28 mrt Swift 2 - Almere FC 2 7 - 2
25 mrt AFC Ajax 3 - DVVA csv. 2 0 - 1
25 mrt Volendam (rkav) 3 - Wartburgia asv 2 2 - 0
25 mrt BFC 2 - Zandvoort s.v. 2 3 - 1
25 mrt CSW 2 - Castricum FC 2 1 - 3
25 mrt BOL 2 - Ilpendam 2 0 - 1
25 mrt Almere FC 2 - WV-HEDW 3 2 - 5
25 mrt AMVJ 2 - Swift 2 0 - 0

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie