Zaterdag 3


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 20302
Wedstijdnummerintern 16605187
Veldnaam veld 1
Veldlocatie Veld
Thuisscore 2
Thuisscore-regulier 2
Uitscore 2
Uitscore-regulier 2
Klasse 1e klasse
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)
Categorie A
Wedstrijddatum 2023-04-29
Aanvangstijdopgemaakt 11:45
Duur 90
Speltype Veld
Aanduiding 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)
Poule A
Thuisteam BOL 2
Uitteam Volendam (rkav) 3
Matchofficials
Scheidsrechters Groen, Hans (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter), Hardy, Jeroen (Scheidsrechter)
Accommodatie
Naam Bol sportcomplex - BOL
Straat Prinses Margrietstraat 2
Plaats 1721AN BROEK OP LANGEDIJK
Telefoon 0226-316066
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Prinses Margrietstraat+2,+1721AN,+BROEK OP LANGEDIJK,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam BOL
Code BBFW35Q
Website http://www.csvbol.nl
Shirtkleur Groen
Straat Voorburggracht 173
Postcodeplaats 1722GD ZUID-SCHARWOUDE
Telefoon +31 612521229
Email secretaris-bol@outlook.com
Uitteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 WV-HEDW 3 3 3 0 0 12 5 7 9
2 Volendam (rkav) 3 3 2 0 1 13 5 8 6
3 Ilpendam 2 3 1 0 2 8 11 -3 3
4 Meer De sv. 2 3 0 0 3 5 17 -12 0

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Swift 3 4 3 1 0 14 4 10 10
2 BOL 2 4 2 2 0 13 5 8 8
3 Monnickendam 2 4 2 1 1 13 11 2 7
4 HCSC 2 4 2 1 1 8 7 1 7
5 AMVJ 2 4 2 1 1 11 11 0 7
6 Volendam (rkav) 3 3 2 0 1 12 3 9 6
7 IJFC 3 4 1 2 1 11 10 1 5
8 ZOB 3 4 1 2 1 6 6 0 5
9 Wartburgia asv 2 3 1 1 1 9 9 0 4
10 Almere FC 2 4 1 1 2 4 7 -3 4
11 FC Aalsmeer 2 3 1 0 2 12 8 4 3
12 AFC Ajax 3 3 1 0 2 3 10 -7 3
13 WV-HEDW 4 4 1 0 3 5 14 -9 3
14 Castricum FC 2 4 0 0 4 3 19 -16 0

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) 3 26 23 3 0 93 26 67 72
2 WV-HEDW 4 26 15 5 6 77 47 30 50
3 Monnickendam 2 26 14 3 9 51 40 11 45
4 FC Aalsmeer 2 26 13 4 9 59 38 21 43
5 Swift 2 26 13 6 7 59 47 12 42
6 BOL 2 26 12 6 8 46 35 11 39
7 AFC Ajax 3 26 11 5 10 54 52 2 38
8 AMVJ 2 26 10 0 16 46 50 -4 30
9 Castricum FC 2 26 8 6 12 48 57 -9 30
10 Almere FC 2 26 8 6 12 37 64 -27 30
11 Wartburgia asv 2 26 9 2 15 51 53 -2 29
12 IJFC 3 26 9 2 15 49 81 -32 25
13 ZOB 3 26 6 1 19 40 89 -49 19
14 HCSC 2 26 4 5 17 35 66 -31 17

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) 3 26 20 3 3 95 32 63 63
2 Ilpendam 2 26 19 4 3 61 27 34 61
3 Swift 2 26 16 5 5 67 31 36 53
4 DVVA csv. 2 26 15 4 7 60 41 19 49
5 CSW 2 26 12 5 9 64 51 13 41
6 WV-HEDW 3 26 10 6 10 61 56 5 36
7 Wartburgia asv 2 26 9 5 12 45 64 -19 32
8 BOL 2 26 8 7 11 39 47 -8 31
9 BFC 2 26 10 3 13 66 75 -9 29
10 Castricum FC 2 26 8 5 13 46 60 -14 29
11 Zandvoort s.v. 2 26 8 4 14 45 66 -21 28
12 AFC Ajax 3 26 8 3 15 64 77 -13 27
13 AMVJ 2 26 7 6 13 40 63 -23 27
14 Almere FC 2 26 2 0 24 36 99 -63 3

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZOB 2 3 3 0 0 14 5 9 9
2 Volendam (rkav) 3 3 2 0 1 12 6 6 6
3 Monnickendam 2 3 1 0 2 6 7 -1 3
4 Marken sv. 2 3 0 0 3 3 17 -14 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DVVA csv. 2 26 21 1 4 89 27 62 64
2 Volendam (rkav) 3 26 16 4 6 63 33 30 52
3 Stormvogels ijvv 2 26 15 2 9 72 52 20 47
4 Swift 2 26 13 3 10 61 54 7 42
5 Wartburgia asv 2 26 11 4 11 47 55 -8 37
6 WV-HEDW 3 26 10 6 10 62 65 -3 36
7 Zeeburgia avv 2 26 11 3 12 63 81 -18 36
8 Buitenveldert sc. 2 26 10 3 13 54 71 -17 33
9 Castricum FC 2 26 8 8 10 46 49 -3 32
10 AFC Ajax 3 26 9 5 12 49 59 -10 32
11 Zandvoort s.v. 2 26 9 4 13 39 54 -15 31
12 Reiger Boys 2 26 9 3 14 54 51 3 30
13 Monnickendam 2 26 10 0 16 42 60 -18 30
14 BOL 2 26 5 4 17 30 60 -30 19

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) 3 3 3 0 0 14 1 13 9
2 Ilpendam 2 3 1 1 1 12 2 10 4
3 HBOK 2 3 1 1 1 7 5 2 4
4 EVC 2 3 0 0 3 0 25 -25 0

Volendam (rkav) 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) 2 1 1 0 0 14 1 13 3
2 VVIJ 2 1 1 0 0 9 0 9 3
3 Velsen Rkvv 2 1 1 0 0 5 1 4 3
4 Lopik 2 1 1 0 0 4 0 4 3
5 DVVA csv. 2 1 1 0 0 4 1 3 3
6 FC Den Helder 2 1 1 0 0 4 1 3 3
7 HSV 3 1 1 0 0 3 0 3 3
8 Meer De sv. 2 1 1 0 0 5 3 2 3
9 Almere FC 2 1 1 0 0 4 2 2 3
10 ODIN 59 2 1 1 0 0 4 2 2 3
11 RKDES 2 1 1 0 0 3 1 2 3
12 VVW 2 1 1 0 0 3 1 2 3
13 Loosdrecht 2 1 1 0 0 2 0 2 3
14 Victoria 2 1 1 0 0 2 0 2 3
15 HBC 2 1 1 0 0 4 3 1 3
16 RODA '23 Rksv 2 1 1 0 0 4 3 1 3
17 AMVJ 2 1 1 0 0 3 2 1 3
18 Montfoort S.V.'19 2 1 1 0 0 3 2 1 3
19 Spakenburg 2 1 1 0 0 3 2 1 3
20 ZAP 2 1 1 0 0 3 2 1 3
21 Argon 2 1 1 0 0 2 1 1 3
22 HSV 2 1 1 0 0 1 1 0 3
23 Volendam (rkav) 3 1 1 0 0 1 1 0 3
24 Hercules Zaandam sc 2 1 1 0 0 1 1 0 3
25 SVL 2 1 1 0 0 1 1 0 3
26 Sporting '70 2 1 1 0 0 0 0 0 3
27 ASV Arsenal 2 0 0 0 0 0 0 0 0
28 V.V. Bergen 2 1 0 0 1 1 1 0 0
29 ZOB 2 1 0 0 1 1 1 0 0
30 Eemnes 2 1 0 0 1 1 1 0 0
31 FC Uitgeest 2 1 0 0 1 1 1 0 0
32 Hoogland 2 1 0 0 1 0 0 0 0
33 Abcoude fc 2 1 0 0 1 3 4 -1 0
34 ASV Arsenal 3 1 0 0 1 3 4 -1 0
35 CJVV 2 1 0 0 1 2 3 -1 0
36 IJsselmeervogels 2 1 0 0 1 2 3 -1 0
37 VVC fc 2 1 0 0 1 2 3 -1 0
38 Zouaven (de) 2 1 0 0 1 2 3 -1 0
39 DVVA csv. 3 1 0 0 1 1 2 -1 0
40 Swift 2 1 0 0 1 3 5 -2 0
41 Wartburgia asv 2 1 0 0 1 2 4 -2 0
42 WV-HEDW 3 1 0 0 1 2 4 -2 0
43 AFC 34 2 1 0 0 1 1 3 -2 0
44 ASV Arsenal 2 1 0 0 1 1 3 -2 0
45 Bilt De FC 2 1 0 0 1 0 2 -2 0
46 DESTO 2 1 0 0 1 0 2 -2 0
47 KFC 2 1 0 0 1 1 4 -3 0
48 Legmeervogels 2 1 0 0 1 1 4 -3 0
49 LSVV 2 1 0 0 1 0 3 -3 0
50 Hillegom sv 2 1 0 0 1 1 5 -4 0
51 IJFC 4 1 0 0 1 0 4 -4 0
52 Zeist 2 1 0 0 1 0 9 -9 0
53 ADO '20 2 1 0 0 1 1 14 -13 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
25 mei AFC Ajax 3 - Buitenveldert sc. 2 2 - 4
25 mei Reiger Boys 2 - Wartburgia asv 2 3 - 0
25 mei Monnickendam 2 - Castricum FC 2 2 - 0
25 mei Zandvoort s.v. 2 - BOL 2 1 - 3
25 mei WV-HEDW 3 - DVVA csv. 2 2 - 9
25 mei Zeeburgia avv 2 - Swift 2 0 - 3
25 mei Stormvogels ijvv 2 - Volendam (rkav) 3 1 - 3
18 mei BOL 2 - Monnickendam 2 1 - 3
18 mei Swift 2 - AFC Ajax 3 4 - 4
18 mei Castricum FC 2 - Zeeburgia avv 2 6 - 1
18 mei Buitenveldert sc. 2 - Reiger Boys 2 4 - 1
18 mei DVVA csv. 2 - Zandvoort s.v. 2 2 - 1
18 mei Wartburgia asv 2 - Stormvogels ijvv 2 0 - 4
15 mei Volendam (rkav) 3 - WV-HEDW 3 4 - 1
11 mei AFC Ajax 3 - Zeeburgia avv 2 3 - 1
11 mei WV-HEDW 3 - Wartburgia asv 2 2 - 3
11 mei Zandvoort s.v. 2 - Volendam (rkav) 3 0 - 3
11 mei Monnickendam 2 - DVVA csv. 2 5 - 1
11 mei Castricum FC 2 - BOL 2 2 - 1
11 mei Reiger Boys 2 - Swift 2 4 - 1
11 mei Stormvogels ijvv 2 - Buitenveldert sc. 2 5 - 1

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info