Zondag 5

Volendam (rkav) 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 vv Zwanenburg 6 4 3 1 0 14 3 11 10
2 Volendam (rkav) 6 3 3 0 0 22 1 21 9
3 Buitenveldert sc. 6 3 3 0 0 18 1 17 9
4 Overbos sv. 5 3 2 0 1 6 5 1 6
5 WV-HEDW 16 4 2 0 2 12 14 -2 6
6 GeuzenMiddenmeer 8 4 1 1 2 5 13 -8 4
7 Purmerland 3 2 1 0 1 5 4 1 3
8 Nieuw Sloten sv 4 4 0 2 2 9 17 -8 2
9 Germaan/De Eland asv 2 1 0 1 0 3 3 0 1
10 FIT avv 12 3 0 1 2 3 11 -8 1
11 SV Rood-Wit Zaanstad 4 3 0 1 2 3 11 -8 1
12 Nieuw Sloten sv 3 4 0 1 3 6 23 -17 1

Volendam (rkav) 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) 5 18 14 3 1 76 31 45 45
2 Beemster 4 18 13 1 4 88 39 49 40
3 Volendam (rkav) 6 18 11 4 3 96 37 59 37
4 KFC 4 18 11 0 7 72 48 24 33
5 Oosthuizen 3 18 10 1 7 72 39 33 31
6 Kwadijk 2 18 8 2 8 45 52 -7 26
7 Westfriezen 7 18 7 2 9 42 84 -42 23
8 RCZ 5 18 5 2 11 28 63 -35 17
9 Purmerland 3 18 3 1 14 42 70 -28 10
10 WBSV 4 18 0 0 18 30 128 -98 0

Volendam (rkav) 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SDOB 3 8 7 0 1 33 17 16 21
2 Purmersteijn 3 9 6 2 1 52 14 38 20
3 IVV 4 7 6 1 0 22 8 14 19
4 De Wherevogels 3 9 5 2 2 29 25 4 17
5 Purmerend 4 8 5 0 3 23 18 5 15
6 Volendam (rkav) 4 6 3 1 2 26 16 10 10
7 De Wherevogels 2 6 2 0 4 17 18 -1 6
8 OFC 2 8 1 2 5 16 29 -13 5
9 Ilpendam 4 8 1 2 5 14 31 -17 5
10 SV Rood-Wit Zaanstad 5 5 1 0 4 9 34 -25 3
11 Volendam (rkav) 5 6 1 0 5 12 22 -10 3
12 Hercules Zaandam sc 4 8 0 2 6 11 32 -21 2

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 dec 10:30 uur Regulier IVV 4 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
18 dec 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 5 - Hercules Zaandam sc 4 Meer informatie
22 jan 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
29 jan 11:00 uur Regulier Volendam (rkav) 5 - SDOB 3 Meer informatie
05 feb 12:00 uur Regulier De Wherevogels 3 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
12 feb 11:00 uur Regulier Volendam (rkav) 5 - Ilpendam 4 Meer informatie
05 mrt 14:00 uur Regulier De Wherevogels 2 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
12 mrt 11:00 uur Regulier Volendam (rkav) 5 - Purmersteijn 3 Meer informatie
19 mrt 11:00 uur Regulier Volendam (rkav) 5 - SV Rood-Wit Zaanstad 5 Meer informatie
26 mrt 12:00 uur Regulier Purmerend 4 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
02 apr 11:00 uur Regulier Volendam (rkav) 5 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
16 apr 12:00 uur Regulier SDOB 3 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
23 apr 11:00 uur Regulier Volendam (rkav) 5 - OFC 2 Meer informatie
14 mei 11:00 uur Regulier Volendam (rkav) 5 - IVV 4 Meer informatie
21 mei 14:00 uur Regulier Hercules Zaandam sc 4 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie

Volendam (rkav) 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
04 dec De Wherevogels 2 - IVV 4 0 - 4
04 dec SV Rood-Wit Zaanstad 5 - OFC 2 5 - 0
04 dec Purmerend 4 - SDOB 3 3 - 5
04 dec Ilpendam 4 - De Wherevogels 3 2 - 2
04 dec Volendam (rkav) 4 - Purmersteijn 3 4 - 4
27 nov De Wherevogels 3 - Purmersteijn 3 1 - 6
27 nov Hercules Zaandam sc 4 - De Wherevogels 2 0 - 3
27 nov SDOB 3 - SV Rood-Wit Zaanstad 5 8 - 2
27 nov OFC 2 - Volendam (rkav) 5 4 - 1
27 nov IVV 4 - Ilpendam 4 5 - 1
20 nov De Wherevogels 3 - SV Rood-Wit Zaanstad 5 6 - 1
13 nov Purmerend 4 - SV Rood-Wit Zaanstad 5 5 - 1
13 nov OFC 2 - Ilpendam 4 1 - 1
13 nov Hercules Zaandam sc 4 - De Wherevogels 3 2 - 2
13 nov IVV 4 - Purmersteijn 3 1 - 1
06 nov De Wherevogels 3 - OFC 2 5 - 3
06 nov Ilpendam 4 - SDOB 3 2 - 3
06 nov Volendam (rkav) 5 - Purmerend 4 1 - 3
06 nov Purmersteijn 3 - SV Rood-Wit Zaanstad 5 15 - 0
06 nov IVV 4 - Hercules Zaandam sc 4 4 - 2
30 okt Hercules Zaandam sc 4 - Purmersteijn 3 1 - 8
30 okt SDOB 3 - De Wherevogels 3 4 - 2
30 okt Volendam (rkav) 4 - Ilpendam 4 10 - 3
30 okt Purmerend 4 - De Wherevogels 2 4 - 3
23 okt Ilpendam 4 - Volendam (rkav) 5 3 - 0
19 okt Purmerend 4 - De Wherevogels 3 2 - 4
16 okt Ilpendam 4 - Purmerend 4 1 - 2
16 okt Hercules Zaandam sc 4 - OFC 2 3 - 3
16 okt De Wherevogels 3 - Volendam (rkav) 4 2 - 1
16 okt Purmersteijn 3 - Volendam (rkav) 5 6 - 2
16 okt IVV 4 - SDOB 3 3 - 2
09 okt SDOB 3 - Hercules Zaandam sc 4 4 - 1
09 okt Volendam (rkav) 4 - IVV 4 2 - 3
09 okt Volendam (rkav) 5 - De Wherevogels 2 4 - 1
09 okt OFC 2 - Purmersteijn 3 0 - 5
02 okt De Wherevogels 3 - Monnickendam 2 3 - 0
02 okt Hercules Zaandam sc 4 - Volendam (rkav) 4 1 - 4
02 okt OFC 2 - SDOB 3 2 - 4
02 okt Purmersteijn 3 - De Wherevogels 2 5 - 2
02 okt IVV 4 - Purmerend 4 2 - 0

Volendam (rkav) 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 dec 10:30 uur IVV 4 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
11 dec 11:00 uur OFC 2 - Purmerend 4 Meer informatie
11 dec 11:00 uur Purmersteijn 3 - Ilpendam 4 Meer informatie
11 dec 12:00 uur SDOB 3 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
11 dec 12:00 uur De Wherevogels 3 - De Wherevogels 2 Meer informatie
11 dec 13:30 uur Hercules Zaandam sc 4 - SV Rood-Wit Zaanstad 5 Meer informatie
18 dec 12:00 uur De Wherevogels 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
18 dec 12:00 uur Volendam (rkav) 5 - Hercules Zaandam sc 4 Meer informatie
18 dec 14:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 5 - Ilpendam 4 Meer informatie
22 jan 12:00 uur SDOB 3 - De Wherevogels 2 Meer informatie
22 jan 12:00 uur Volendam (rkav) 4 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
29 jan 11:00 uur Volendam (rkav) 5 - SDOB 3 Meer informatie
29 jan 11:00 uur Purmersteijn 3 - Purmerend 4 Meer informatie
29 jan 11:30 uur Ilpendam 4 - Hercules Zaandam sc 4 Meer informatie
29 jan 14:00 uur De Wherevogels 3 - IVV 4 Meer informatie
29 jan 14:00 uur De Wherevogels 2 - OFC 2 Meer informatie
29 jan 14:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 5 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
05 feb 10:30 uur IVV 4 - SV Rood-Wit Zaanstad 5 Meer informatie
05 feb 11:00 uur OFC 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
05 feb 11:00 uur Purmersteijn 3 - SDOB 3 Meer informatie
05 feb 11:30 uur Ilpendam 4 - De Wherevogels 2 Meer informatie
05 feb 12:00 uur De Wherevogels 3 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
05 feb 14:00 uur Hercules Zaandam sc 4 - Purmerend 4 Meer informatie
12 feb 11:00 uur Volendam (rkav) 5 - Ilpendam 4 Meer informatie
12 feb 12:00 uur SDOB 3 - OFC 2 Meer informatie
12 feb 12:00 uur Volendam (rkav) 4 - Hercules Zaandam sc 4 Meer informatie
12 feb 12:00 uur Purmerend 4 - IVV 4 Meer informatie
12 feb 12:00 uur De Wherevogels 2 - Purmersteijn 3 Meer informatie
12 feb 14:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 5 - De Wherevogels 3 Meer informatie
05 mrt 10:30 uur IVV 4 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
05 mrt 11:00 uur Purmersteijn 3 - OFC 2 Meer informatie
05 mrt 11:30 uur Ilpendam 4 - SV Rood-Wit Zaanstad 5 Meer informatie
05 mrt 14:00 uur De Wherevogels 2 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
05 mrt 14:00 uur De Wherevogels 3 - Purmerend 4 Meer informatie
05 mrt 14:00 uur Hercules Zaandam sc 4 - SDOB 3 Meer informatie
12 mrt 11:00 uur Volendam (rkav) 5 - Purmersteijn 3 Meer informatie
12 mrt 11:00 uur OFC 2 - Hercules Zaandam sc 4 Meer informatie
12 mrt 12:00 uur SDOB 3 - IVV 4 Meer informatie
12 mrt 12:00 uur Volendam (rkav) 4 - De Wherevogels 3 Meer informatie
12 mrt 12:00 uur Purmerend 4 - Ilpendam 4 Meer informatie
12 mrt 14:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 5 - De Wherevogels 2 Meer informatie
19 mrt 10:30 uur IVV 4 - OFC 2 Meer informatie
19 mrt 11:00 uur Purmersteijn 3 - Hercules Zaandam sc 4 Meer informatie
19 mrt 11:00 uur Volendam (rkav) 5 - SV Rood-Wit Zaanstad 5 Meer informatie
19 mrt 11:30 uur Ilpendam 4 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
19 mrt 14:00 uur De Wherevogels 2 - Purmerend 4 Meer informatie
19 mrt 14:00 uur De Wherevogels 3 - SDOB 3 Meer informatie
26 mrt 11:00 uur OFC 2 - De Wherevogels 3 Meer informatie
26 mrt 12:00 uur SDOB 3 - Ilpendam 4 Meer informatie
26 mrt 12:00 uur Volendam (rkav) 4 - De Wherevogels 2 Meer informatie
26 mrt 12:00 uur Purmerend 4 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
26 mrt 14:00 uur Hercules Zaandam sc 4 - IVV 4 Meer informatie
26 mrt 14:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 5 - Purmersteijn 3 Meer informatie
02 apr 11:00 uur Volendam (rkav) 5 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
02 apr 11:00 uur Purmersteijn 3 - IVV 4 Meer informatie
02 apr 11:30 uur Ilpendam 4 - OFC 2 Meer informatie
02 apr 14:00 uur De Wherevogels 3 - Hercules Zaandam sc 4 Meer informatie
02 apr 14:00 uur De Wherevogels 2 - SDOB 3 Meer informatie
02 apr 14:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 5 - Purmerend 4 Meer informatie
16 apr 10:30 uur IVV 4 - De Wherevogels 3 Meer informatie
16 apr 11:00 uur OFC 2 - De Wherevogels 2 Meer informatie
16 apr 12:00 uur SDOB 3 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
16 apr 12:00 uur Purmerend 4 - Purmersteijn 3 Meer informatie
16 apr 12:00 uur Volendam (rkav) 4 - SV Rood-Wit Zaanstad 5 Meer informatie
16 apr 14:00 uur Hercules Zaandam sc 4 - Ilpendam 4 Meer informatie
23 apr 11:00 uur Volendam (rkav) 5 - OFC 2 Meer informatie
23 apr 11:00 uur Purmersteijn 3 - De Wherevogels 3 Meer informatie
23 apr 11:30 uur Ilpendam 4 - IVV 4 Meer informatie
23 apr 12:00 uur Purmerend 4 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
23 apr 14:00 uur De Wherevogels 2 - Hercules Zaandam sc 4 Meer informatie
23 apr 14:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 5 - SDOB 3 Meer informatie
14 mei 11:00 uur Volendam (rkav) 5 - IVV 4 Meer informatie
14 mei 11:30 uur Ilpendam 4 - Purmersteijn 3 Meer informatie
14 mei 12:00 uur Volendam (rkav) 4 - SDOB 3 Meer informatie
14 mei 12:00 uur Purmerend 4 - OFC 2 Meer informatie
14 mei 14:00 uur De Wherevogels 2 - De Wherevogels 3 Meer informatie
14 mei 14:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 5 - Hercules Zaandam sc 4 Meer informatie
21 mei 10:30 uur IVV 4 - De Wherevogels 2 Meer informatie
21 mei 11:00 uur Purmersteijn 3 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
21 mei 12:00 uur SDOB 3 - Purmerend 4 Meer informatie
21 mei 12:00 uur OFC 2 - SV Rood-Wit Zaanstad 5 Meer informatie
21 mei 14:00 uur De Wherevogels 3 - Ilpendam 4 Meer informatie
21 mei 14:00 uur Hercules Zaandam sc 4 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie