Zondag 2

Volendam (rkav) 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Velsen Rkvv 2 3 2 1 0 10 6 4 7
2 Volendam (rkav) 2 3 2 1 0 8 4 4 7
3 SCPB'22 2 3 1 0 2 5 6 -1 3
4 Purmerend 2 3 0 0 3 5 12 -7 0

Volendam (rkav) 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) 2 3 2 1 0 8 3 5 7
2 SV Spartanen 2 3 2 1 0 7 2 5 7
3 Spirit 30 (SC) 2 4 2 1 1 9 6 3 7
4 ZAP 2 4 2 1 1 7 7 0 7
5 Zouaven (de) 2 4 2 0 2 12 7 5 6
6 Meervogels 31 2 4 1 3 0 8 5 3 6
7 VVW 2 4 2 0 2 7 5 2 6
8 VIOS-W 2 4 2 0 2 9 9 0 6
9 KFC 2 4 2 0 2 4 4 0 6
10 HSV 2 4 2 0 2 9 10 -1 6
11 Rijp (de) 2 4 2 0 2 7 9 -2 6
12 Westfriezen 2 4 1 0 3 4 9 -5 3
13 FC Den Helder 2 4 1 0 3 5 12 -7 3
14 LSVV 2 4 0 1 3 4 12 -8 1

Volendam (rkav) 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Zouaven (de) 2 26 17 4 5 70 25 45 55
2 HSV 2 26 15 4 7 78 45 33 49
3 Rijp (de) 2 26 13 2 11 46 46 0 41
4 ZAP 2 26 11 6 9 44 29 15 39
5 KFC 2 26 12 3 11 58 49 9 39
6 Meervogels 31 2 26 12 2 12 54 49 5 38
7 VIOS-W 2 26 11 5 10 56 65 -9 38
8 SV Spartanen 2 26 12 1 13 44 42 2 37
9 VVW 2 26 11 4 11 45 62 -17 37
10 Volendam (rkav) 2 26 11 2 13 40 37 3 35
11 LSVV 2 26 11 2 13 46 59 -13 35
12 Westfriezen 2 26 9 6 11 36 37 -1 33
13 Spirit 30 (SC) 2 26 7 5 14 47 75 -28 26
14 FC Den Helder 2 26 5 4 17 25 69 -44 19

Volendam (rkav) 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Swift 5 24 19 3 2 91 32 59 60
2 SV Rood-Wit Zaanstad 2 24 16 4 4 85 54 31 52
3 HSV Sport 1889 2 24 13 3 8 68 52 16 42
4 VVW 3 24 12 3 9 75 56 19 39
5 Dynamo 2 24 12 2 10 59 50 9 38
6 Volendam (rkav) 2 24 11 2 11 56 63 -7 35
7 Victoria O 2 24 9 5 10 56 61 -5 32
8 Vitesse 22 4 24 10 2 12 55 66 -11 32
9 VVS 46 4 24 7 7 10 63 61 2 28
10 Swift 4 24 9 1 14 60 74 -14 28
11 Zaandijk 2 24 9 1 14 66 84 -18 28
12 Medemblik FC 2 24 8 2 14 51 82 -31 26
13 VVS 46 3 24 2 3 19 28 78 -50 9

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 HSV 4 20 14 2 4 49 20 29 44
2 Kwiek 78 2 20 11 5 4 39 23 16 38
3 Alcmaria Victrix 3 20 11 1 8 49 44 5 34
4 Alkmaarsche Boys 4 19 9 4 6 50 42 8 31
5 Volendam (rkav) 2 20 10 1 9 63 57 6 31
6 Purmerend 2 20 9 2 9 66 51 15 29
7 Purmersteijn 3 20 8 2 10 53 57 -4 26
8 Rijp (de) 4 20 7 3 10 49 56 -7 24
9 KFC 4 20 6 2 12 44 47 -3 20
10 Assendelft 3 20 6 1 13 36 88 -52 19
11 LSVV 4 19 5 3 11 37 50 -13 18

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
02 jun LSVV 4 - Assendelft 3 4 - 2
02 jun Purmersteijn 3 - Alcmaria Victrix 3 6 - 3
02 jun HSV 4 - Alkmaarsche Boys 4 1 - 1
26 mei Rijp (de) 4 - Purmerend 2 4 - 4
26 mei Kwiek 78 2 - Assendelft 3 4 - 1
26 mei LSVV 4 - KFC 4 2 - 1
26 mei Volendam (rkav) 2 - Alkmaarsche Boys 4 5 - 3
26 mei HSV 4 - Alcmaria Victrix 3 3 - 1
20 mei Purmersteijn 3 - Assendelft 3 0 - 2
12 mei KFC 4 - Rijp (de) 4 0 - 1
12 mei Purmerend 2 - Kwiek 78 2 1 - 1
12 mei Alkmaarsche Boys 4 - HSV 4 0 - 5
12 mei Alcmaria Victrix 3 - LSVV 4 1 - 0
12 mei Purmersteijn 3 - Volendam (rkav) 2 4 - 5
05 mei LSVV 4 - Alcmaria Victrix 3 0 - 1
05 mei Alkmaarsche Boys 4 - KFC 4 3 - 0
05 mei Rijp (de) 4 - Volendam (rkav) 2 4 - 1
05 mei Assendelft 3 - Purmersteijn 3 0 - 3
05 mei HSV 4 - Purmerend 2 3 - 0
28 apr Assendelft 3 - Kwiek 78 2 0 - 3
21 apr KFC 4 - HSV 4 0 - 1
21 apr Rijp (de) 4 - LSVV 4 6 - 3
21 apr Alcmaria Victrix 3 - Volendam (rkav) 2 6 - 2
21 apr Assendelft 3 - Purmerend 2 1 - 6
21 apr Purmersteijn 3 - Kwiek 78 2 2 - 1
14 apr Volendam (rkav) 2 - KFC 4 2 - 3
14 apr Purmerend 2 - Purmersteijn 3 8 - 1
14 apr Kwiek 78 2 - Alkmaarsche Boys 4 3 - 0
14 apr Assendelft 3 - Rijp (de) 4 8 - 2
14 apr HSV 4 - LSVV 4 3 - 1
07 apr Alkmaarsche Boys 4 - Purmerend 2 4 - 1
07 apr LSVV 4 - Volendam (rkav) 2 3 - 4
07 apr Rijp (de) 4 - HSV 4 0 - 2
07 apr Alcmaria Victrix 3 - Kwiek 78 2 0 - 4

Volendam (rkav) 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info