Zondag 2

Volendam (rkav) 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Velsen Rkvv 2 3 2 1 0 10 6 4 7
2 Volendam (rkav) 2 3 2 1 0 8 4 4 7
3 Pancratius Rksv 2 3 1 0 2 5 6 -1 3
4 Purmerend 2 3 0 0 3 5 12 -7 0

Volendam (rkav) 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) 2 3 2 1 0 8 3 5 7
2 SV Spartanen 2 3 2 1 0 7 2 5 7
3 Spirit 30 (SC) 2 4 2 1 1 9 6 3 7
4 ZAP 2 4 2 1 1 7 7 0 7
5 Zouaven (de) 2 4 2 0 2 12 7 5 6
6 Meervogels 31 2 4 1 3 0 8 5 3 6
7 VVW 2 4 2 0 2 7 5 2 6
8 VIOS-W 2 4 2 0 2 9 9 0 6
9 KFC 2 4 2 0 2 4 4 0 6
10 HSV 2 4 2 0 2 9 10 -1 6
11 Rijp (de) 2 4 2 0 2 7 9 -2 6
12 Westfriezen 2 4 1 0 3 4 9 -5 3
13 FC Den Helder 2 4 1 0 3 5 12 -7 3
14 LSVV 2 4 0 1 3 4 12 -8 1

Volendam (rkav) 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Zouaven (de) 2 23 16 2 5 63 22 41 50
2 HSV 2 23 13 3 7 68 42 26 42
3 Rijp (de) 2 23 13 2 8 42 35 7 41
4 KFC 2 23 11 2 10 52 44 8 35
5 Meervogels 31 2 23 11 2 10 47 43 4 35
6 Volendam (rkav) 2 23 11 1 11 39 32 7 34
7 VIOS-W 2 23 10 4 9 50 59 -9 34
8 VVW 2 23 10 3 10 39 58 -19 33
9 LSVV 2 23 10 2 11 44 55 -11 32
10 SV Spartanen 2 23 10 1 12 40 37 3 31
11 ZAP 2 23 8 6 9 33 27 6 30
12 Westfriezen 2 23 7 6 10 32 33 -1 27
13 Spirit 30 (SC) 2 23 6 5 12 45 65 -20 23
14 FC Den Helder 2 23 4 3 16 21 63 -42 15

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
22 mei 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 2 - HSV 2 Meer informatie
29 mei 11:00 uur Regulier Zouaven (de) 2 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie
06 jun 11:30 uur Regulier Volendam (rkav) 2 - ZAP 2 Meer informatie

Volendam (rkav) 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
15 mei Westfriezen 2 - SV Spartanen 2 1 - 0
15 mei KFC 2 - VVW 2 2 - 2
15 mei HSV 2 - VIOS-W 2 9 - 2
15 mei Meervogels 31 2 - Volendam (rkav) 2 1 - 2
15 mei LSVV 2 - Spirit 30 (SC) 2 2 - 2
15 mei Zouaven (de) 2 - Rijp (de) 2 4 - 0
15 mei ZAP 2 - FC Den Helder 2 1 - 2
12 mei Spirit 30 (SC) 2 - KFC 2 4 - 5
12 mei HSV 2 - Meervogels 31 2 3 - 1
12 mei Volendam (rkav) 2 - FC Den Helder 2 1 - 2
12 mei VIOS-W 2 - ZAP 2 0 - 2
12 mei Westfriezen 2 - Zouaven (de) 2 0 - 1
12 mei VVW 2 - LSVV 2 3 - 1
10 mei SV Spartanen 2 - Rijp (de) 2 2 - 1
08 mei Rijp (de) 2 - Westfriezen 2 1 - 1
08 mei SV Spartanen 2 - Meervogels 31 2 1 - 2
08 mei FC Den Helder 2 - VIOS-W 2 2 - 9
08 mei Zouaven (de) 2 - Spirit 30 (SC) 2 2 - 3
08 mei LSVV 2 - HSV 2 5 - 4
08 mei ZAP 2 - KFC 2 0 - 1
08 mei Volendam (rkav) 2 - VVW 2 5 - 1
01 mei FC Den Helder 2 - Westfriezen 2 0 - 2
01 mei HSV 2 - ZAP 2 2 - 2
01 mei KFC 2 - Zouaven (de) 2 2 - 5
01 mei VVW 2 - Rijp (de) 2 0 - 1
01 mei Meervogels 31 2 - LSVV 2 3 - 2
01 mei VIOS-W 2 - Volendam (rkav) 2 3 - 0
01 mei Spirit 30 (SC) 2 - SV Spartanen 2 2 - 1
24 apr Rijp (de) 2 - Spirit 30 (SC) 2 0 - 0
24 apr Volendam (rkav) 2 - KFC 2 3 - 1
24 apr Westfriezen 2 - HSV 2 1 - 2
24 apr SV Spartanen 2 - VVW 2 0 - 2
24 apr LSVV 2 - VIOS-W 2 1 - 2
24 apr Zouaven (de) 2 - FC Den Helder 2 4 - 1
24 apr ZAP 2 - Meervogels 31 2 1 - 1
21 apr Volendam (rkav) 2 - Rijp (de) 2 1 - 2
21 apr Zouaven (de) 2 - ZAP 2 0 - 3
18 apr FC Den Helder 2 - Spirit 30 (SC) 2 3 - 3
18 apr KFC 2 - Westfriezen 2 3 - 0
18 apr HSV 2 - VVW 2 6 - 1
18 apr VIOS-W 2 - SV Spartanen 2 1 - 1
18 apr LSVV 2 - Volendam (rkav) 2 4 - 2
18 apr Meervogels 31 2 - Zouaven (de) 2 0 - 1
18 apr ZAP 2 - Rijp (de) 2 3 - 0
14 apr Westfriezen 2 - VIOS-W 2 3 - 3
10 apr Rijp (de) 2 - FC Den Helder 2 1 - 0
10 apr SV Spartanen 2 - HSV 2 4 - 1
10 apr KFC 2 - LSVV 2 3 - 0
10 apr Westfriezen 2 - Volendam (rkav) 2 0 - 1
10 apr VVW 2 - Meervogels 31 2 2 - 4
10 apr Spirit 30 (SC) 2 - VIOS-W 2 3 - 0
07 apr KFC 2 - Spirit 30 (SC) 2 3 - 4
03 apr HSV 2 - Spirit 30 (SC) 2 5 - 0
03 apr FC Den Helder 2 - VVW 2 0 - 1
03 apr ZAP 2 - SV Spartanen 2 1 - 2
03 apr LSVV 2 - Westfriezen 2 3 - 1
03 apr Meervogels 31 2 - KFC 2 1 - 4
03 apr VIOS-W 2 - Zouaven (de) 2 0 - 0
27 mrt Rijp (de) 2 - Meervogels 31 2 4 - 1
27 mrt SV Spartanen 2 - FC Den Helder 2 2 - 3
27 mrt KFC 2 - HSV 2 1 - 5
27 mrt Spirit 30 (SC) 2 - Volendam (rkav) 2 2 - 5
27 mrt Zouaven (de) 2 - LSVV 2 7 - 3
27 mrt VVW 2 - VIOS-W 2 3 - 2
26 mrt Westfriezen 2 - ZAP 2 1 - 1
24 mrt VVW 2 - HSV 2 2 - 0
24 mrt Zouaven (de) 2 - Meervogels 31 2 3 - 1
24 mrt SV Spartanen 2 - Spirit 30 (SC) 2 6 - 1
22 mrt Rijp (de) 2 - SV Spartanen 2 2 - 1
20 mrt Volendam (rkav) 2 - SV Spartanen 2 2 - 0
20 mrt HSV 2 - Zouaven (de) 2 0 - 6
20 mrt VIOS-W 2 - Rijp (de) 2 1 - 3
20 mrt FC Den Helder 2 - KFC 2 0 - 3
20 mrt Meervogels 31 2 - Westfriezen 2 2 - 1
20 mrt ZAP 2 - LSVV 2 3 - 1
20 mrt Spirit 30 (SC) 2 - VVW 2 1 - 2
17 mrt ZAP 2 - VVW 2 1 - 1
13 mrt Rijp (de) 2 - HSV 2 0 - 4
13 mrt KFC 2 - ZAP 2 2 - 1
13 mrt VVW 2 - Volendam (rkav) 2 1 - 0
13 mrt LSVV 2 - FC Den Helder 2 4 - 2
10 mrt VIOS-W 2 - KFC 2 1 - 0

Volendam (rkav) 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
22 mei 11:00 uur Spirit 30 (SC) 2 - Westfriezen 2 Meer informatie
22 mei 11:00 uur VIOS-W 2 - Meervogels 31 2 Meer informatie
22 mei 11:00 uur VVW 2 - ZAP 2 Meer informatie
22 mei 11:30 uur FC Den Helder 2 - LSVV 2 Meer informatie
22 mei 11:30 uur SV Spartanen 2 - Zouaven (de) 2 Meer informatie
22 mei 12:00 uur Volendam (rkav) 2 - HSV 2 Meer informatie
22 mei 12:00 uur Rijp (de) 2 - KFC 2 Meer informatie
29 mei 11:00 uur ZAP 2 - Spirit 30 (SC) 2 Meer informatie
29 mei 11:00 uur Meervogels 31 2 - FC Den Helder 2 Meer informatie
29 mei 11:00 uur LSVV 2 - SV Spartanen 2 Meer informatie
29 mei 11:00 uur Zouaven (de) 2 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie
29 mei 11:30 uur HSV 2 - Rijp (de) 2 Meer informatie
29 mei 11:30 uur KFC 2 - VIOS-W 2 Meer informatie
29 mei 11:30 uur Westfriezen 2 - VVW 2 Meer informatie
06 jun 11:00 uur Spirit 30 (SC) 2 - Meervogels 31 2 Meer informatie
06 jun 11:00 uur VVW 2 - Zouaven (de) 2 Meer informatie
06 jun 11:00 uur VIOS-W 2 - Westfriezen 2 Meer informatie
06 jun 11:30 uur SV Spartanen 2 - KFC 2 Meer informatie
06 jun 11:30 uur FC Den Helder 2 - HSV 2 Meer informatie
06 jun 11:30 uur Volendam (rkav) 2 - ZAP 2 Meer informatie
06 jun 12:00 uur Rijp (de) 2 - LSVV 2 Meer informatie