Zondag 2

Volendam (rkav) 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Velsen Rkvv 2 3 2 1 0 10 6 4 7
2 Volendam (rkav) 2 3 2 1 0 8 4 4 7
3 SCPB'22 2 3 1 0 2 5 6 -1 3
4 Purmerend 2 3 0 0 3 5 12 -7 0

Volendam (rkav) 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) 2 3 2 1 0 8 3 5 7
2 SV Spartanen 2 3 2 1 0 7 2 5 7
3 Spirit 30 (SC) 2 4 2 1 1 9 6 3 7
4 ZAP 2 4 2 1 1 7 7 0 7
5 Zouaven (de) 2 4 2 0 2 12 7 5 6
6 Meervogels 31 2 4 1 3 0 8 5 3 6
7 VVW 2 4 2 0 2 7 5 2 6
8 VIOS-W 2 4 2 0 2 9 9 0 6
9 KFC 2 4 2 0 2 4 4 0 6
10 HSV 2 4 2 0 2 9 10 -1 6
11 Rijp (de) 2 4 2 0 2 7 9 -2 6
12 Westfriezen 2 4 1 0 3 4 9 -5 3
13 FC Den Helder 2 4 1 0 3 5 12 -7 3
14 LSVV 2 4 0 1 3 4 12 -8 1

Volendam (rkav) 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Zouaven (de) 2 26 17 4 5 70 25 45 55
2 HSV 2 26 15 4 7 78 45 33 49
3 Rijp (de) 2 26 13 2 11 46 46 0 41
4 ZAP 2 26 11 6 9 44 29 15 39
5 KFC 2 26 12 3 11 58 49 9 39
6 Meervogels 31 2 26 12 2 12 54 49 5 38
7 VIOS-W 2 26 11 5 10 56 65 -9 38
8 SV Spartanen 2 26 12 1 13 44 42 2 37
9 VVW 2 26 11 4 11 45 62 -17 37
10 Volendam (rkav) 2 26 11 2 13 40 37 3 35
11 LSVV 2 26 11 2 13 46 59 -13 35
12 Westfriezen 2 26 9 6 11 36 37 -1 33
13 Spirit 30 (SC) 2 26 7 5 14 47 75 -28 26
14 FC Den Helder 2 26 5 4 17 25 69 -44 19

Volendam (rkav) 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Swift 5 24 19 3 2 91 32 59 60
2 SV Rood-Wit Zaanstad 2 24 16 4 4 85 54 31 52
3 HSV Sport 1889 2 24 13 3 8 68 52 16 42
4 VVW 3 24 12 3 9 75 56 19 39
5 Dynamo 2 24 12 2 10 59 50 9 38
6 Volendam (rkav) 2 24 11 2 11 56 63 -7 35
7 Victoria O 2 24 9 5 10 56 61 -5 32
8 Vitesse 22 4 24 10 2 12 55 66 -11 32
9 VVS 46 4 24 7 7 10 63 61 2 28
10 Swift 4 24 9 1 14 60 74 -14 28
11 Zaandijk 2 24 9 1 14 66 84 -18 28
12 Medemblik FC 2 24 8 2 14 51 82 -31 26
13 VVS 46 3 24 2 3 19 28 78 -50 9

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 HSV 4 12 9 0 3 34 13 21 27
2 Volendam (rkav) 2 13 8 0 5 47 28 19 24
3 Alcmaria Victrix 3 12 7 2 3 37 28 9 23
4 Kwiek 78 2 12 6 3 3 21 20 1 21
5 Purmerend 2 13 7 0 6 46 32 14 21
6 Rijp (de) 4 13 5 2 6 33 31 2 17
7 Alkmaarsche Boys 4 10 4 3 3 31 25 6 15
8 LSVV 4 10 4 2 4 26 23 3 14
9 Purmersteijn 3 12 4 2 6 37 32 5 14
10 KFC 4 11 3 2 6 26 30 -4 11
11 Assendelft 3 10 3 0 7 16 60 -44 9
12 Oosthuizen 2 12 1 2 9 14 46 -32 5

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
03 mrt 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 2 - Kwiek 78 2 Meer informatie
10 mrt 11:30 uur Regulier Oosthuizen 2 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie
17 mrt 12:00 uur Regulier Rijp (de) 4 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie
24 mrt 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 2 - HSV 4 Meer informatie
07 apr 12:15 uur Regulier LSVV 4 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie
14 apr 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 2 - KFC 4 Meer informatie
21 apr 11:00 uur Regulier Alcmaria Victrix 3 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie
12 mei 11:00 uur Regulier Purmersteijn 3 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie
26 mei 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 2 - Alkmaarsche Boys 4 Meer informatie

Volendam (rkav) 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
18 feb Assendelft 3 - Alcmaria Victrix 3 0 - 6
18 feb LSVV 4 - Rijp (de) 4 2 - 2
11 feb Purmerend 2 - Volendam (rkav) 2 6 - 2
11 feb Kwiek 78 2 - Oosthuizen 2 4 - 0
11 feb Assendelft 3 - HSV 4 3 - 2
11 feb Purmersteijn 3 - LSVV 4 1 - 6
11 feb Alcmaria Victrix 3 - Rijp (de) 4 5 - 0
04 feb LSVV 4 - Alkmaarsche Boys 4 4 - 2
04 feb Rijp (de) 4 - Kwiek 78 2 2 - 2
04 feb Volendam (rkav) 2 - Assendelft 3 8 - 0
04 feb Oosthuizen 2 - Purmerend 2 1 - 5
04 feb KFC 4 - Alcmaria Victrix 3 5 - 3
04 feb HSV 4 - Purmersteijn 3 4 - 2
28 jan Alkmaarsche Boys 4 - Kwiek 78 2 3 - 0
28 jan LSVV 4 - HSV 4 1 - 3
28 jan Rijp (de) 4 - Assendelft 3 8 - 1
28 jan KFC 4 - Volendam (rkav) 2 3 - 2
28 jan Purmersteijn 3 - Purmerend 2 5 - 1
28 jan Alcmaria Victrix 3 - Oosthuizen 2 2 - 2
21 jan HSV 4 - Volendam (rkav) 2 4 - 1
14 jan Alcmaria Victrix 3 - HSV 4 1 - 0
14 jan Alkmaarsche Boys 4 - Volendam (rkav) 2 3 - 4
17 dec HSV 4 - Rijp (de) 4 2 - 0

Volendam (rkav) 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
25 feb 11:30 uur Oosthuizen 2 - Assendelft 3 Meer informatie
25 feb 11:30 uur KFC 4 - LSVV 4 Meer informatie
03 mrt 10:00 uur Alcmaria Victrix 3 - Alkmaarsche Boys 4 Meer informatie
03 mrt 10:00 uur HSV 4 - Purmerend 2 Meer informatie
03 mrt 12:00 uur Rijp (de) 4 - Oosthuizen 2 Meer informatie
03 mrt 12:00 uur Volendam (rkav) 2 - Kwiek 78 2 Meer informatie
03 mrt 12:30 uur LSVV 4 - Assendelft 3 Meer informatie
03 mrt 14:00 uur KFC 4 - Purmersteijn 3 Meer informatie
10 mrt 11:00 uur Assendelft 3 - KFC 4 Meer informatie
10 mrt 11:00 uur Purmersteijn 3 - Alcmaria Victrix 3 Meer informatie
10 mrt 11:30 uur Oosthuizen 2 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie
10 mrt 11:30 uur Kwiek 78 2 - HSV 4 Meer informatie
10 mrt 12:00 uur Alkmaarsche Boys 4 - Rijp (de) 4 Meer informatie
10 mrt 12:00 uur Purmerend 2 - LSVV 4 Meer informatie
17 mrt 10:00 uur HSV 4 - Oosthuizen 2 Meer informatie
17 mrt 11:00 uur Alcmaria Victrix 3 - Assendelft 3 Meer informatie
17 mrt 11:30 uur KFC 4 - Purmerend 2 Meer informatie
17 mrt 12:00 uur Rijp (de) 4 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie
17 mrt 12:00 uur Alkmaarsche Boys 4 - Purmersteijn 3 Meer informatie
17 mrt 12:15 uur LSVV 4 - Kwiek 78 2 Meer informatie
24 mrt 11:00 uur Assendelft 3 - Alkmaarsche Boys 4 Meer informatie
24 mrt 11:00 uur Purmersteijn 3 - Rijp (de) 4 Meer informatie
24 mrt 11:30 uur Oosthuizen 2 - LSVV 4 Meer informatie
24 mrt 11:30 uur Kwiek 78 2 - KFC 4 Meer informatie
24 mrt 12:00 uur Volendam (rkav) 2 - HSV 4 Meer informatie
24 mrt 12:00 uur Purmerend 2 - Alcmaria Victrix 3 Meer informatie
07 apr 11:00 uur Alcmaria Victrix 3 - Kwiek 78 2 Meer informatie
07 apr 11:00 uur Purmersteijn 3 - Assendelft 3 Meer informatie
07 apr 12:00 uur Rijp (de) 4 - HSV 4 Meer informatie
07 apr 12:15 uur LSVV 4 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie
07 apr 13:00 uur Alkmaarsche Boys 4 - Purmerend 2 Meer informatie
07 apr 14:00 uur KFC 4 - Oosthuizen 2 Meer informatie
14 apr 10:00 uur HSV 4 - LSVV 4 Meer informatie
14 apr 11:00 uur Assendelft 3 - Rijp (de) 4 Meer informatie
14 apr 11:30 uur Oosthuizen 2 - Alcmaria Victrix 3 Meer informatie
14 apr 11:30 uur Kwiek 78 2 - Alkmaarsche Boys 4 Meer informatie
14 apr 12:00 uur Volendam (rkav) 2 - KFC 4 Meer informatie
14 apr 12:00 uur Purmerend 2 - Purmersteijn 3 Meer informatie
21 apr 11:00 uur Alcmaria Victrix 3 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie
21 apr 11:00 uur Assendelft 3 - Purmerend 2 Meer informatie
21 apr 11:00 uur Purmersteijn 3 - Kwiek 78 2 Meer informatie
21 apr 11:30 uur KFC 4 - HSV 4 Meer informatie
21 apr 12:00 uur Rijp (de) 4 - LSVV 4 Meer informatie
21 apr 12:00 uur Alkmaarsche Boys 4 - Oosthuizen 2 Meer informatie
28 apr 11:00 uur Assendelft 3 - Kwiek 78 2 Meer informatie
05 mei 11:00 uur Assendelft 3 - Purmersteijn 3 Meer informatie
05 mei 13:00 uur Alkmaarsche Boys 4 - KFC 4 Meer informatie
12 mei 09:30 uur KFC 4 - Rijp (de) 4 Meer informatie
12 mei 11:00 uur Alcmaria Victrix 3 - LSVV 4 Meer informatie
12 mei 11:00 uur Assendelft 3 - Oosthuizen 2 Meer informatie
12 mei 11:00 uur Purmersteijn 3 - Volendam (rkav) 2 Meer informatie
12 mei 12:00 uur Alkmaarsche Boys 4 - HSV 4 Meer informatie
12 mei 12:00 uur Purmerend 2 - Kwiek 78 2 Meer informatie
26 mei 10:00 uur HSV 4 - Alcmaria Victrix 3 Meer informatie
26 mei 11:30 uur Oosthuizen 2 - Purmersteijn 3 Meer informatie
26 mei 11:30 uur Kwiek 78 2 - Assendelft 3 Meer informatie
26 mei 12:00 uur Rijp (de) 4 - Purmerend 2 Meer informatie
26 mei 12:00 uur Volendam (rkav) 2 - Alkmaarsche Boys 4 Meer informatie
26 mei 12:15 uur LSVV 4 - KFC 4 Meer informatie