Zondag 3

Volendam (rkav) 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Assendelft 2 3 3 0 0 24 3 21 9
2 RCZ 2 4 2 2 0 12 8 4 8
3 WSV 1930 2 3 2 0 1 16 6 10 6
4 Zeevogels 2 3 2 0 1 12 7 5 6
5 Volendam (rkav) 3 3 2 0 1 10 6 4 6
6 Zaandijk 2 3 2 0 1 8 7 1 6
7 SVA 2 2 1 1 0 4 1 3 4
8 Kennemers (de) 3 3 1 1 1 13 12 1 4
9 Ilpendam 2 4 1 1 2 5 11 -6 4
10 Parkstad SV 2 3 1 0 2 12 11 1 3
11 Meteoor De sv. 2 4 0 2 2 9 22 -13 2
12 Nieuw West United SV 3 2 0 1 1 2 11 -9 1
13 Ankaraspor FC 2 3 0 1 2 5 20 -15 1
14 Swift 6 4 0 1 3 7 14 -7 1

Volendam (rkav) 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 WSV 1930 2 18 15 1 2 65 28 37 46
2 SVA 2 18 12 2 4 61 25 36 38
3 Assendelft 2 18 12 0 6 74 33 41 36
4 HSV 3 18 10 3 5 74 54 20 33
5 Zeevogels 2 18 10 2 6 69 40 29 32
6 Ilpendam 2 18 9 3 6 56 47 9 30
7 Zaandijk 2 18 5 3 10 51 63 -12 18
8 Volendam (rkav) 3 18 6 0 12 37 61 -24 18
9 Swift 4 18 3 0 15 30 88 -58 6
10 Meteoor De sv. 2 18 1 0 17 18 96 -78 3

Volendam (rkav) 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend 3 9 7 2 0 36 19 17 23
2 Volendam (rkav) 3 7 5 2 0 33 17 16 17
3 Dijk De asv 2 8 4 1 3 30 24 6 13
4 WSV 1930 3 7 4 0 3 24 14 10 12
5 DRC 3 8 3 1 4 17 21 -4 10
6 IVV 3 7 3 0 4 19 17 2 9
7 KFC 3 6 2 2 2 12 13 -1 8
8 WSV 1930 5 8 2 2 4 13 24 -11 8
9 Zeeburgia avv 10 6 2 1 3 14 14 0 7
10 SVA 4 6 1 0 5 7 22 -15 3
11 SV Rood-Wit Zaanstad 3 6 0 1 5 16 36 -20 1

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 dec 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - SVA 4 Meer informatie
18 dec 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - Zeeburgia avv 10 Meer informatie
29 jan 12:00 uur Regulier Purmerend 3 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
05 feb 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - Dijk De asv 2 Meer informatie
12 feb 12:00 uur Regulier SV Rood-Wit Zaanstad 3 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
05 mrt 12:00 uur Regulier WSV 1930 5 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
12 mrt 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - KFC 3 Meer informatie
19 mrt 12:30 uur Regulier IVV 3 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
02 apr 12:00 uur Regulier WSV 1930 3 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
16 apr 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - Purmerend 3 Meer informatie
23 apr 13:30 uur Regulier Zeeburgia avv 10 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
14 mei 10:00 uur Regulier SVA 4 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
21 mei 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - DRC 3 Meer informatie

Volendam (rkav) 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
04 dec Dijk De asv 2 - WSV 1930 5 6 - 2
04 dec Purmerend 3 - IVV 3 4 - 2
04 dec DRC 3 - Volendam (rkav) 3 3 - 3
27 nov Dijk De asv 2 - SVA 4 6 - 0
27 nov IVV 3 - WSV 1930 3 3 - 1
27 nov SV Rood-Wit Zaanstad 3 - DRC 3 2 - 3
27 nov KFC 3 - Purmerend 3 2 - 2
13 nov IVV 3 - WSV 1930 5 5 - 1
13 nov Dijk De asv 2 - Zeeburgia avv 10 2 - 2
13 nov Volendam (rkav) 3 - WSV 1930 3 5 - 3
13 nov SV Rood-Wit Zaanstad 3 - Purmerend 3 4 - 8
13 nov SVA 4 - DRC 3 0 - 4
06 nov WSV 1930 5 - DRC 3 3 - 1
06 nov Zeeburgia avv 10 - SVA 4 1 - 2
06 nov Purmerend 3 - Dijk De asv 2 5 - 3
06 nov WSV 1930 3 - SV Rood-Wit Zaanstad 3 7 - 1
30 okt DRC 3 - Zeeburgia avv 10 3 - 5
30 okt Dijk De asv 2 - WSV 1930 3 1 - 5
30 okt Volendam (rkav) 3 - IVV 3 5 - 2
30 okt SV Rood-Wit Zaanstad 3 - Meteoor De sv. 3 12 - 2
30 okt KFC 3 - WSV 1930 5 3 - 1
30 okt SVA 4 - Purmerend 3 4 - 5
23 okt Meteoor De sv. 3 - DRC 3 0 - 11
19 okt SV Rood-Wit Zaanstad 3 - KFC 3 2 - 2
16 okt Meteoor De sv. 3 - Dijk De asv 2 0 - 8
16 okt IVV 3 - SV Rood-Wit Zaanstad 3
16 okt Purmerend 3 - DRC 3 3 - 0
16 okt WSV 1930 5 - Zeeburgia avv 10 0 - 5
16 okt KFC 3 - Volendam (rkav) 3 0 - 2
09 okt Zeeburgia avv 10 - Purmerend 3 1 - 5
09 okt Dijk De asv 2 - IVV 3 4 - 3
09 okt DRC 3 - WSV 1930 3 1 - 4
09 okt Volendam (rkav) 3 - WSV 1930 5 1 - 1
09 okt SVA 4 - Meteoor De sv. 3 5 - 0
02 okt IVV 3 - SVA 4 3 - 0
02 okt Volendam (rkav) 3 - SV Rood-Wit Zaanstad 3 12 - 5
02 okt WSV 1930 3 - Zeeburgia avv 10 2 - 0
02 okt WSV 1930 5 - Purmerend 3 1 - 1
02 okt KFC 3 - Dijk De asv 2 2 - 5

Volendam (rkav) 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 dec 11:30 uur KFC 3 - DRC 3 Meer informatie
11 dec 12:00 uur Volendam (rkav) 3 - SVA 4 Meer informatie
11 dec 12:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 3 - Dijk De asv 2 Meer informatie
11 dec 12:30 uur IVV 3 - Zeeburgia avv 10 Meer informatie
18 dec 10:00 uur SVA 4 - SV Rood-Wit Zaanstad 3 Meer informatie
18 dec 12:00 uur Volendam (rkav) 3 - Zeeburgia avv 10 Meer informatie
18 dec 12:30 uur IVV 3 - KFC 3 Meer informatie
29 jan 12:00 uur Purmerend 3 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
29 jan 12:00 uur WSV 1930 3 - KFC 3 Meer informatie
29 jan 12:00 uur WSV 1930 5 - SVA 4 Meer informatie
29 jan 12:30 uur DRC 3 - Dijk De asv 2 Meer informatie
29 jan 13:30 uur Zeeburgia avv 10 - SV Rood-Wit Zaanstad 3 Meer informatie
05 feb 11:30 uur KFC 3 - SVA 4 Meer informatie
05 feb 12:00 uur Volendam (rkav) 3 - Dijk De asv 2 Meer informatie
05 feb 12:00 uur WSV 1930 3 - Purmerend 3 Meer informatie
05 feb 12:00 uur WSV 1930 5 - SV Rood-Wit Zaanstad 3 Meer informatie
05 feb 12:30 uur IVV 3 - DRC 3 Meer informatie
12 feb 10:00 uur SVA 4 - IVV 3 Meer informatie
12 feb 12:00 uur Dijk De asv 2 - KFC 3 Meer informatie
12 feb 12:00 uur Purmerend 3 - WSV 1930 5 Meer informatie
12 feb 12:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 3 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
12 feb 13:30 uur Zeeburgia avv 10 - WSV 1930 3 Meer informatie
19 feb 12:00 uur WSV 1930 5 - WSV 1930 3 Meer informatie
05 mrt 11:30 uur KFC 3 - SV Rood-Wit Zaanstad 3 Meer informatie
05 mrt 12:00 uur Purmerend 3 - Zeeburgia avv 10 Meer informatie
05 mrt 12:00 uur WSV 1930 3 - DRC 3 Meer informatie
05 mrt 12:00 uur WSV 1930 5 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
05 mrt 12:30 uur IVV 3 - Dijk De asv 2 Meer informatie
12 mrt 10:00 uur SVA 4 - WSV 1930 3 Meer informatie
12 mrt 12:00 uur Volendam (rkav) 3 - KFC 3 Meer informatie
12 mrt 12:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 3 - IVV 3 Meer informatie
12 mrt 12:30 uur DRC 3 - Purmerend 3 Meer informatie
12 mrt 13:30 uur Zeeburgia avv 10 - WSV 1930 5 Meer informatie
19 mrt 12:00 uur Purmerend 3 - SVA 4 Meer informatie
19 mrt 12:00 uur WSV 1930 3 - Dijk De asv 2 Meer informatie
19 mrt 12:00 uur WSV 1930 5 - KFC 3 Meer informatie
19 mrt 12:30 uur IVV 3 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
19 mrt 13:30 uur Zeeburgia avv 10 - DRC 3 Meer informatie
26 mrt 10:00 uur SVA 4 - Zeeburgia avv 10 Meer informatie
26 mrt 11:30 uur KFC 3 - IVV 3 Meer informatie
26 mrt 12:00 uur Dijk De asv 2 - Purmerend 3 Meer informatie
26 mrt 12:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 3 - WSV 1930 3 Meer informatie
26 mrt 12:30 uur DRC 3 - WSV 1930 5 Meer informatie
02 apr 12:00 uur Purmerend 3 - SV Rood-Wit Zaanstad 3 Meer informatie
02 apr 12:00 uur WSV 1930 5 - IVV 3 Meer informatie
02 apr 12:00 uur WSV 1930 3 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
02 apr 12:30 uur DRC 3 - SVA 4 Meer informatie
02 apr 13:30 uur Zeeburgia avv 10 - Dijk De asv 2 Meer informatie
16 apr 10:00 uur SVA 4 - WSV 1930 5 Meer informatie
16 apr 11:30 uur KFC 3 - WSV 1930 3 Meer informatie
16 apr 12:00 uur Dijk De asv 2 - DRC 3 Meer informatie
16 apr 12:00 uur Volendam (rkav) 3 - Purmerend 3 Meer informatie
16 apr 12:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 3 - Zeeburgia avv 10 Meer informatie
23 apr 10:00 uur SVA 4 - Dijk De asv 2 Meer informatie
23 apr 12:00 uur Purmerend 3 - KFC 3 Meer informatie
23 apr 12:00 uur WSV 1930 3 - IVV 3 Meer informatie
23 apr 12:30 uur DRC 3 - SV Rood-Wit Zaanstad 3 Meer informatie
23 apr 13:30 uur Zeeburgia avv 10 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
30 apr 12:00 uur WSV 1930 3 - SVA 4 Meer informatie
14 mei 10:00 uur SVA 4 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
14 mei 12:00 uur Dijk De asv 2 - SV Rood-Wit Zaanstad 3 Meer informatie
14 mei 12:00 uur WSV 1930 3 - WSV 1930 5 Meer informatie
14 mei 12:30 uur DRC 3 - KFC 3 Meer informatie
14 mei 13:30 uur Zeeburgia avv 10 - IVV 3 Meer informatie
21 mei 11:30 uur KFC 3 - Zeeburgia avv 10 Meer informatie
21 mei 12:00 uur Volendam (rkav) 3 - DRC 3 Meer informatie
21 mei 12:00 uur WSV 1930 5 - Dijk De asv 2 Meer informatie
21 mei 12:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 3 - SVA 4 Meer informatie
21 mei 12:30 uur IVV 3 - Purmerend 3 Meer informatie