Zondag 4

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Beemster 4 3 3 0 0 19 7 12 9
2 Purmerend 3 3 3 0 0 12 3 9 9
3 OSC 4 4 2 0 2 10 9 1 6
4 Rijp (de) 4 3 1 1 1 12 5 7 4
5 DRC 2 4 1 1 2 7 13 -6 4
6 Volendam (rkav) 4 1 1 0 0 4 3 1 3
7 WSV 1930 4 2 1 0 1 9 9 0 3
8 Meervogels 31 3 3 1 0 2 6 7 -1 3
9 FIT avv 5 3 1 0 2 4 14 -10 3
10 FC Zaandam 2 3 0 1 2 6 12 -6 1
11 Rijp (de) 3 3 0 1 2 3 10 -7 1

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Rijp (de) 5 20 13 4 3 85 47 38 43
2 IVV 3 20 13 1 6 84 45 39 40
3 WSV 1930 4 20 12 2 6 85 51 34 38
4 Beemster 3 20 10 7 3 84 45 39 37
5 Purmersteijn 2 20 11 3 6 63 51 12 36
6 Volendam (rkav) 4 20 11 2 7 71 50 21 35
7 Purmerend 3 20 7 3 10 43 57 -14 24
8 SVA 4 20 7 1 12 31 67 -36 22
9 Monnickendam 2 20 6 2 12 55 68 -13 20
10 Meteoor De sv. 4 20 5 1 14 50 86 -36 16
11 Meteoor De sv. 3 20 2 0 18 24 108 -84 6

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SDOB 3 8 7 0 1 33 17 16 21
2 Purmersteijn 3 9 6 2 1 52 14 38 20
3 IVV 4 7 6 1 0 22 8 14 19
4 De Wherevogels 3 9 5 2 2 29 25 4 17
5 Purmerend 4 8 5 0 3 23 18 5 15
6 Volendam (rkav) 4 6 3 1 2 26 16 10 10
7 De Wherevogels 2 6 2 0 4 17 18 -1 6
8 OFC 2 8 1 2 5 16 29 -13 5
9 Ilpendam 4 8 1 2 5 14 31 -17 5
10 SV Rood-Wit Zaanstad 5 5 1 0 4 9 34 -25 3
11 Volendam (rkav) 5 6 1 0 5 12 22 -10 3
12 Hercules Zaandam sc 4 8 0 2 6 11 32 -21 2

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 dec 12:00 uur Regulier SDOB 3 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
18 dec 12:00 uur Regulier De Wherevogels 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
22 jan 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
29 jan 14:00 uur Regulier SV Rood-Wit Zaanstad 5 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
05 feb 11:00 uur Regulier OFC 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
12 feb 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - Hercules Zaandam sc 4 Meer informatie
05 mrt 10:30 uur Regulier IVV 4 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
12 mrt 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - De Wherevogels 3 Meer informatie
19 mrt 11:30 uur Regulier Ilpendam 4 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
26 mrt 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - De Wherevogels 2 Meer informatie
02 apr 11:00 uur Regulier Volendam (rkav) 5 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
16 apr 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - SV Rood-Wit Zaanstad 5 Meer informatie
23 apr 12:00 uur Regulier Purmerend 4 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
14 mei 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - SDOB 3 Meer informatie
21 mei 11:00 uur Regulier Purmersteijn 3 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
04 dec De Wherevogels 2 - IVV 4 0 - 4
04 dec SV Rood-Wit Zaanstad 5 - OFC 2 5 - 0
04 dec Purmerend 4 - SDOB 3 3 - 5
04 dec Ilpendam 4 - De Wherevogels 3 2 - 2
04 dec Volendam (rkav) 4 - Purmersteijn 3 4 - 4
27 nov De Wherevogels 3 - Purmersteijn 3 1 - 6
27 nov Hercules Zaandam sc 4 - De Wherevogels 2 0 - 3
27 nov SDOB 3 - SV Rood-Wit Zaanstad 5 8 - 2
27 nov OFC 2 - Volendam (rkav) 5 4 - 1
27 nov IVV 4 - Ilpendam 4 5 - 1
20 nov De Wherevogels 3 - SV Rood-Wit Zaanstad 5 6 - 1
13 nov Purmerend 4 - SV Rood-Wit Zaanstad 5 5 - 1
13 nov OFC 2 - Ilpendam 4 1 - 1
13 nov Hercules Zaandam sc 4 - De Wherevogels 3 2 - 2
13 nov IVV 4 - Purmersteijn 3 1 - 1
06 nov De Wherevogels 3 - OFC 2 5 - 3
06 nov Ilpendam 4 - SDOB 3 2 - 3
06 nov Volendam (rkav) 5 - Purmerend 4 1 - 3
06 nov Purmersteijn 3 - SV Rood-Wit Zaanstad 5 15 - 0
06 nov IVV 4 - Hercules Zaandam sc 4 4 - 2
30 okt Hercules Zaandam sc 4 - Purmersteijn 3 1 - 8
30 okt SDOB 3 - De Wherevogels 3 4 - 2
30 okt Volendam (rkav) 4 - Ilpendam 4 10 - 3
30 okt Purmerend 4 - De Wherevogels 2 4 - 3
23 okt Ilpendam 4 - Volendam (rkav) 5 3 - 0
19 okt Purmerend 4 - De Wherevogels 3 2 - 4
16 okt Ilpendam 4 - Purmerend 4 1 - 2
16 okt Hercules Zaandam sc 4 - OFC 2 3 - 3
16 okt De Wherevogels 3 - Volendam (rkav) 4 2 - 1
16 okt Purmersteijn 3 - Volendam (rkav) 5 6 - 2
16 okt IVV 4 - SDOB 3 3 - 2
09 okt SDOB 3 - Hercules Zaandam sc 4 4 - 1
09 okt Volendam (rkav) 4 - IVV 4 2 - 3
09 okt Volendam (rkav) 5 - De Wherevogels 2 4 - 1
09 okt OFC 2 - Purmersteijn 3 0 - 5
02 okt De Wherevogels 3 - Monnickendam 2 3 - 0
02 okt Hercules Zaandam sc 4 - Volendam (rkav) 4 1 - 4
02 okt OFC 2 - SDOB 3 2 - 4
02 okt Purmersteijn 3 - De Wherevogels 2 5 - 2
02 okt IVV 4 - Purmerend 4 2 - 0

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 dec 10:30 uur IVV 4 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
11 dec 11:00 uur OFC 2 - Purmerend 4 Meer informatie
11 dec 11:00 uur Purmersteijn 3 - Ilpendam 4 Meer informatie
11 dec 12:00 uur SDOB 3 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
11 dec 12:00 uur De Wherevogels 3 - De Wherevogels 2 Meer informatie
11 dec 13:30 uur Hercules Zaandam sc 4 - SV Rood-Wit Zaanstad 5 Meer informatie
18 dec 12:00 uur De Wherevogels 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
18 dec 12:00 uur Volendam (rkav) 5 - Hercules Zaandam sc 4 Meer informatie
18 dec 14:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 5 - Ilpendam 4 Meer informatie
22 jan 12:00 uur SDOB 3 - De Wherevogels 2 Meer informatie
22 jan 12:00 uur Volendam (rkav) 4 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
29 jan 11:00 uur Volendam (rkav) 5 - SDOB 3 Meer informatie
29 jan 11:00 uur Purmersteijn 3 - Purmerend 4 Meer informatie
29 jan 11:30 uur Ilpendam 4 - Hercules Zaandam sc 4 Meer informatie
29 jan 14:00 uur De Wherevogels 3 - IVV 4 Meer informatie
29 jan 14:00 uur De Wherevogels 2 - OFC 2 Meer informatie
29 jan 14:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 5 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
05 feb 10:30 uur IVV 4 - SV Rood-Wit Zaanstad 5 Meer informatie
05 feb 11:00 uur OFC 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
05 feb 11:00 uur Purmersteijn 3 - SDOB 3 Meer informatie
05 feb 11:30 uur Ilpendam 4 - De Wherevogels 2 Meer informatie
05 feb 12:00 uur De Wherevogels 3 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
05 feb 14:00 uur Hercules Zaandam sc 4 - Purmerend 4 Meer informatie
12 feb 11:00 uur Volendam (rkav) 5 - Ilpendam 4 Meer informatie
12 feb 12:00 uur SDOB 3 - OFC 2 Meer informatie
12 feb 12:00 uur Volendam (rkav) 4 - Hercules Zaandam sc 4 Meer informatie
12 feb 12:00 uur Purmerend 4 - IVV 4 Meer informatie
12 feb 12:00 uur De Wherevogels 2 - Purmersteijn 3 Meer informatie
12 feb 14:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 5 - De Wherevogels 3 Meer informatie
05 mrt 10:30 uur IVV 4 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
05 mrt 11:00 uur Purmersteijn 3 - OFC 2 Meer informatie
05 mrt 11:30 uur Ilpendam 4 - SV Rood-Wit Zaanstad 5 Meer informatie
05 mrt 14:00 uur De Wherevogels 3 - Purmerend 4 Meer informatie
05 mrt 14:00 uur De Wherevogels 2 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
05 mrt 14:00 uur Hercules Zaandam sc 4 - SDOB 3 Meer informatie
12 mrt 11:00 uur Volendam (rkav) 5 - Purmersteijn 3 Meer informatie
12 mrt 11:00 uur OFC 2 - Hercules Zaandam sc 4 Meer informatie
12 mrt 12:00 uur SDOB 3 - IVV 4 Meer informatie
12 mrt 12:00 uur Volendam (rkav) 4 - De Wherevogels 3 Meer informatie
12 mrt 12:00 uur Purmerend 4 - Ilpendam 4 Meer informatie
12 mrt 14:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 5 - De Wherevogels 2 Meer informatie
19 mrt 10:30 uur IVV 4 - OFC 2 Meer informatie
19 mrt 11:00 uur Purmersteijn 3 - Hercules Zaandam sc 4 Meer informatie
19 mrt 11:00 uur Volendam (rkav) 5 - SV Rood-Wit Zaanstad 5 Meer informatie
19 mrt 11:30 uur Ilpendam 4 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
19 mrt 14:00 uur De Wherevogels 2 - Purmerend 4 Meer informatie
19 mrt 14:00 uur De Wherevogels 3 - SDOB 3 Meer informatie
26 mrt 11:00 uur OFC 2 - De Wherevogels 3 Meer informatie
26 mrt 12:00 uur SDOB 3 - Ilpendam 4 Meer informatie
26 mrt 12:00 uur Volendam (rkav) 4 - De Wherevogels 2 Meer informatie
26 mrt 12:00 uur Purmerend 4 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
26 mrt 14:00 uur Hercules Zaandam sc 4 - IVV 4 Meer informatie
26 mrt 14:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 5 - Purmersteijn 3 Meer informatie
02 apr 11:00 uur Volendam (rkav) 5 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
02 apr 11:00 uur Purmersteijn 3 - IVV 4 Meer informatie
02 apr 11:30 uur Ilpendam 4 - OFC 2 Meer informatie
02 apr 14:00 uur De Wherevogels 3 - Hercules Zaandam sc 4 Meer informatie
02 apr 14:00 uur De Wherevogels 2 - SDOB 3 Meer informatie
02 apr 14:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 5 - Purmerend 4 Meer informatie
16 apr 10:30 uur IVV 4 - De Wherevogels 3 Meer informatie
16 apr 11:00 uur OFC 2 - De Wherevogels 2 Meer informatie
16 apr 12:00 uur SDOB 3 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie
16 apr 12:00 uur Purmerend 4 - Purmersteijn 3 Meer informatie
16 apr 12:00 uur Volendam (rkav) 4 - SV Rood-Wit Zaanstad 5 Meer informatie
16 apr 14:00 uur Hercules Zaandam sc 4 - Ilpendam 4 Meer informatie
23 apr 11:00 uur Volendam (rkav) 5 - OFC 2 Meer informatie
23 apr 11:00 uur Purmersteijn 3 - De Wherevogels 3 Meer informatie
23 apr 11:30 uur Ilpendam 4 - IVV 4 Meer informatie
23 apr 12:00 uur Purmerend 4 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
23 apr 14:00 uur De Wherevogels 2 - Hercules Zaandam sc 4 Meer informatie
23 apr 14:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 5 - SDOB 3 Meer informatie
14 mei 11:00 uur Volendam (rkav) 5 - IVV 4 Meer informatie
14 mei 11:30 uur Ilpendam 4 - Purmersteijn 3 Meer informatie
14 mei 12:00 uur Volendam (rkav) 4 - SDOB 3 Meer informatie
14 mei 12:00 uur Purmerend 4 - OFC 2 Meer informatie
14 mei 14:00 uur De Wherevogels 2 - De Wherevogels 3 Meer informatie
14 mei 14:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad 5 - Hercules Zaandam sc 4 Meer informatie
21 mei 10:30 uur IVV 4 - De Wherevogels 2 Meer informatie
21 mei 11:00 uur Purmersteijn 3 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
21 mei 12:00 uur SDOB 3 - Purmerend 4 Meer informatie
21 mei 12:00 uur OFC 2 - SV Rood-Wit Zaanstad 5 Meer informatie
21 mei 14:00 uur De Wherevogels 3 - Ilpendam 4 Meer informatie
21 mei 14:00 uur Hercules Zaandam sc 4 - Volendam (rkav) 5 Meer informatie