Zondag 4


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 186941
Wedstijdnummerintern 18398978
Veldnaam veld 1
Veldlocatie Veld
Klasse 8e klasse
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0519 Mannen Zondag reserve
Categorie B
Wedstrijddatum 2024-06-02
Aanvangstijdopgemaakt 11:30
Duur 90
Speltype Veld
Aanduiding 0519 Mannen Zondag reserve
Poule B
Thuisteam RKEDO 4
Uitteam Volendam (rkav) 4
Accommodatie
Naam Sportpark De Krom
Straat Julianastraat 45
Plaats 1633JL AVENHORN
Telefoon 072-5021518
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianastraat+45,+1633JL,+AVENHORN,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam RKEDO
Code BBFX08L
Website https://www.rkedo.nl
Shirtkleur Wit
Straat Goudwinde 16
Postcodeplaats 1633DE AVENHORN
Telefoon 06-13795933
Email secretariaat@rkedo.nl
Uitteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Beemster 4 3 3 0 0 19 7 12 9
2 Purmerend 3 3 3 0 0 12 3 9 9
3 OSC 4 4 2 0 2 10 9 1 6
4 Rijp (de) 4 3 1 1 1 12 5 7 4
5 DRC 2 4 1 1 2 7 13 -6 4
6 Volendam (rkav) 4 1 1 0 0 4 3 1 3
7 WSV 1930 4 2 1 0 1 9 9 0 3
8 Meervogels 31 3 3 1 0 2 6 7 -1 3
9 FIT avv 5 3 1 0 2 4 14 -10 3
10 FC Zaandam 2 3 0 1 2 6 12 -6 1
11 Rijp (de) 3 3 0 1 2 3 10 -7 1

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Rijp (de) 5 20 13 4 3 85 47 38 43
2 IVV 3 20 13 1 6 84 45 39 40
3 WSV 1930 4 20 12 2 6 85 51 34 38
4 Beemster 3 20 10 7 3 84 45 39 37
5 Purmersteijn 2 20 11 3 6 63 51 12 36
6 Volendam (rkav) 4 20 11 2 7 71 50 21 35
7 Purmerend 3 20 7 3 10 43 57 -14 24
8 SVA 4 20 7 1 12 31 67 -36 22
9 Monnickendam 2 20 6 2 12 55 68 -13 20
10 Meteoor De sv. 4 20 5 1 14 50 86 -36 16
11 Meteoor De sv. 3 20 2 0 18 24 108 -84 6

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 IVV 4 22 19 2 1 106 18 88 59
2 Purmersteijn 3 22 16 3 3 108 35 73 51
3 Volendam (rkav) 4 22 14 2 6 84 45 39 44
4 SDOB 3 22 14 1 7 71 59 12 43
5 De Wherevogels 2 22 11 1 10 61 47 14 34
6 Purmerend 4 22 10 2 10 58 57 1 32
7 De Wherevogels 3 22 9 5 8 60 60 0 32
8 Hercules Zaandam sc 4 22 7 3 12 51 67 -16 24
9 OFC 2 22 6 4 12 44 63 -19 22
10 Volendam (rkav) 5 22 6 0 16 40 69 -29 18
11 Ilpendam 4 22 4 5 13 47 92 -45 17
12 SV Rood-Wit Zaanstad 5 22 2 0 20 33 151 -118 6

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Kwadijk 2 20 16 4 0 79 34 45 52
2 Dynamo 4 21 13 4 4 95 49 46 43
3 Purmersteijn 4 21 12 3 6 54 37 17 39
4 Sporting S 3 21 11 2 8 55 51 4 35
5 Volendam (rkav) 4 21 10 4 7 73 48 25 34
6 Oosthuizen 4 22 9 6 7 63 56 7 33
7 Purmerland 2 21 10 2 9 57 55 2 32
8 WBSV 2 22 7 4 11 44 60 -16 25
9 RKEDO 4 20 7 3 10 31 44 -13 24
10 Ilpendam 4 22 6 5 11 45 62 -17 23
11 Purmerend 4 22 5 3 14 32 64 -32 18
12 EVC 3 21 1 0 20 22 90 -68 3

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
02 jun 11:30 uur Regulier RKEDO 4 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
26 mei Kwadijk 2 - WBSV 2 4 - 3
26 mei Purmersteijn 4 - RKEDO 4 1 - 2
26 mei EVC 3 - Sporting S 3 1 - 2
26 mei Purmerland 2 - Volendam (rkav) 4 4 - 1
26 mei Ilpendam 4 - Oosthuizen 4 2 - 2
26 mei Dynamo 4 - Purmerend 4 7 - 0
20 mei Volendam (rkav) 4 - Purmersteijn 4 1 - 4
19 mei Kwadijk 2 - Purmerend 4 2 - 1
12 mei Volendam (rkav) 4 - Kwadijk 2 4 - 4
12 mei Purmerend 4 - Purmerland 2 3 - 4
12 mei WBSV 2 - Ilpendam 4 0 - 3
12 mei Sporting S 3 - Dynamo 4 1 - 7
12 mei Oosthuizen 4 - Purmersteijn 4 0 - 3
05 mei RKEDO 4 - Purmersteijn 4 0 - 1
05 mei Volendam (rkav) 4 - Purmerland 2 4 - 1
05 mei Sporting S 3 - EVC 3 3 - 1
21 apr Sporting S 3 - Purmersteijn 4 2 - 3
21 apr Volendam (rkav) 4 - Purmerend 4 3 - 0
21 apr WBSV 2 - Purmerland 2 5 - 2
21 apr RKEDO 4 - Ilpendam 4 2 - 2
21 apr Oosthuizen 4 - Kwadijk 2 1 - 1
21 apr Dynamo 4 - EVC 3 3 - 0
14 apr Kwadijk 2 - RKEDO 4 3 - 1
14 apr Volendam (rkav) 4 - Dynamo 4 4 - 3
14 apr Purmerend 4 - WBSV 2 2 - 0
14 apr Purmerland 2 - Oosthuizen 4 5 - 4
14 apr Ilpendam 4 - Sporting S 3 1 - 4
14 apr Purmersteijn 4 - EVC 3 2 - 1
07 apr WBSV 2 - Volendam (rkav) 4 4 - 1
07 apr Sporting S 3 - Kwadijk 2 1 - 3
07 apr Oosthuizen 4 - Purmerend 4 2 - 1
07 apr RKEDO 4 - Purmerland 2 2 - 0
07 apr EVC 3 - Ilpendam 4 2 - 3
07 apr Dynamo 4 - Purmersteijn 4 6 - 1
31 mrt RKEDO 4 - Dynamo 4 1 - 1
24 mrt Kwadijk 2 - EVC 3 8 - 1
24 mrt Volendam (rkav) 4 - Oosthuizen 4 6 - 3
24 mrt Purmerend 4 - RKEDO 4 1 - 2
24 mrt WBSV 2 - Dynamo 4 5 - 5
24 mrt Ilpendam 4 - Purmersteijn 4 0 - 0

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
02 jun 09:30 uur Dynamo 4 - Kwadijk 2 Meer informatie
02 jun 10:00 uur Purmerland 2 - Sporting S 3 Meer informatie
02 jun 11:30 uur RKEDO 4 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
09 jun 11:30 uur RKEDO 4 - EVC 3 Meer informatie