Zondag 4


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 83769
Wedstijdnummerintern 17768773
Veldnaam veld 2
Veldlocatie Veld
Thuisscore 6
Thuisscore-regulier 6
Uitscore 3
Uitscore-regulier 3
Klasse 8e klasse
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0519 Mannen Zondag reserve
Categorie B
Wedstrijddatum 2024-03-24
Aanvangstijdopgemaakt 12:00
Duur 90
Speltype Veld
Aanduiding 0519 Mannen Zondag reserve
Poule B
Thuisteam Volendam (rkav) 4
Uitteam Oosthuizen 4
Matchofficials
Scheidsrechters Schaap, Johan (Scheidsrechter), Tissen, Mathijs (Assistent-scheidsrechter), Schokker, Mark (Assistent-scheidsrechter)
Accommodatie
Naam Sportpark Volendam
Straat Julianaweg 3 A
Plaats 1131CX VOLENDAM
Telefoon 0299-364164
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com
Uitteam
Naam Oosthuizen
Code BBFW695
Website http://www.vvoosthuizen.nl
Shirtkleur zwart/wit
Straat Vederkruidlaan 8
Postcodeplaats 1474SN OOSTHUIZEN
Email secretaris@vvoosthuizen.nl

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Beemster 4 3 3 0 0 19 7 12 9
2 Purmerend 3 3 3 0 0 12 3 9 9
3 OSC 4 4 2 0 2 10 9 1 6
4 Rijp (de) 4 3 1 1 1 12 5 7 4
5 DRC 2 4 1 1 2 7 13 -6 4
6 Volendam (rkav) 4 1 1 0 0 4 3 1 3
7 WSV 1930 4 2 1 0 1 9 9 0 3
8 Meervogels 31 3 3 1 0 2 6 7 -1 3
9 FIT avv 5 3 1 0 2 4 14 -10 3
10 FC Zaandam 2 3 0 1 2 6 12 -6 1
11 Rijp (de) 3 3 0 1 2 3 10 -7 1

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Rijp (de) 5 20 13 4 3 85 47 38 43
2 IVV 3 20 13 1 6 84 45 39 40
3 WSV 1930 4 20 12 2 6 85 51 34 38
4 Beemster 3 20 10 7 3 84 45 39 37
5 Purmersteijn 2 20 11 3 6 63 51 12 36
6 Volendam (rkav) 4 20 11 2 7 71 50 21 35
7 Purmerend 3 20 7 3 10 43 57 -14 24
8 SVA 4 20 7 1 12 31 67 -36 22
9 Monnickendam 2 20 6 2 12 55 68 -13 20
10 Meteoor De sv. 4 20 5 1 14 50 86 -36 16
11 Meteoor De sv. 3 20 2 0 18 24 108 -84 6

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 IVV 4 22 19 2 1 106 18 88 59
2 Purmersteijn 3 22 16 3 3 108 35 73 51
3 Volendam (rkav) 4 22 14 2 6 84 45 39 44
4 SDOB 3 22 14 1 7 71 59 12 43
5 De Wherevogels 2 22 11 1 10 61 47 14 34
6 Purmerend 4 22 10 2 10 58 57 1 32
7 De Wherevogels 3 22 9 5 8 60 60 0 32
8 Hercules Zaandam sc 4 22 7 3 12 51 67 -16 24
9 OFC 2 22 6 4 12 44 63 -19 22
10 Volendam (rkav) 5 22 6 0 16 40 69 -29 18
11 Ilpendam 4 22 4 5 13 47 92 -45 17
12 SV Rood-Wit Zaanstad 5 22 2 0 20 33 151 -118 6

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Kwadijk 2 16 14 2 0 68 25 43 44
2 Dynamo 4 18 10 4 4 78 48 30 34
3 Oosthuizen 4 18 9 3 6 60 50 10 30
4 Sporting S 3 17 9 2 6 47 39 8 29
5 Volendam (rkav) 4 16 8 3 5 60 35 25 27
6 Purmersteijn 4 16 8 3 5 42 32 10 27
7 Purmerland 2 16 8 1 7 46 42 4 25
8 WBSV 2 19 6 4 9 36 51 -15 22
9 RKEDO 4 17 6 2 9 27 40 -13 20
10 Purmerend 4 18 5 3 10 28 48 -20 18
11 Ilpendam 4 19 5 3 11 38 58 -20 18
12 EVC 3 18 1 0 17 20 82 -62 3

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
21 apr 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - Purmerend 4 Meer informatie
05 mei 11:00 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - Purmerland 2 Meer informatie
12 mei 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - Kwadijk 2 Meer informatie
20 mei 11:30 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - Purmersteijn 4 Meer informatie
26 mei 10:00 uur Regulier Purmerland 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
02 jun 11:30 uur Regulier RKEDO 4 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
14 apr Kwadijk 2 - RKEDO 4 3 - 1
14 apr Volendam (rkav) 4 - Dynamo 4 4 - 3
14 apr Purmerend 4 - WBSV 2 2 - 0
14 apr Purmerland 2 - Oosthuizen 4 5 - 4
14 apr Ilpendam 4 - Sporting S 3 1 - 4
14 apr Purmersteijn 4 - EVC 3 2 - 1
07 apr WBSV 2 - Volendam (rkav) 4 4 - 1
07 apr Sporting S 3 - Kwadijk 2 1 - 3
07 apr Oosthuizen 4 - Purmerend 4 2 - 1
07 apr RKEDO 4 - Purmerland 2 2 - 0
07 apr EVC 3 - Ilpendam 4 2 - 3
07 apr Dynamo 4 - Purmersteijn 4 6 - 1
31 mrt RKEDO 4 - Dynamo 4 1 - 1
24 mrt Kwadijk 2 - EVC 3 8 - 1
24 mrt Volendam (rkav) 4 - Oosthuizen 4 6 - 3
24 mrt Purmerend 4 - RKEDO 4 1 - 2
24 mrt WBSV 2 - Dynamo 4 5 - 5
24 mrt Ilpendam 4 - Purmersteijn 4 0 - 0
17 mrt WBSV 2 - Oosthuizen 4 2 - 1
17 mrt RKEDO 4 - Volendam (rkav) 4
17 mrt Sporting S 3 - Purmerend 4 3 - 2
17 mrt Purmersteijn 4 - Kwadijk 2 0 - 0
17 mrt EVC 3 - Purmerland 2 2 - 6
17 mrt Dynamo 4 - Ilpendam 4 8 - 2
10 mrt Kwadijk 2 - Ilpendam 4 4 - 1
10 mrt Volendam (rkav) 4 - Sporting S 3 1 - 2
10 mrt Purmerend 4 - EVC 3 1 - 0
10 mrt WBSV 2 - RKEDO 4 0 - 1
10 mrt Oosthuizen 4 - Dynamo 4 3 - 2
10 mrt Purmerland 2 - Purmersteijn 4 1 - 1
03 mrt RKEDO 4 - Oosthuizen 4 2 - 3
03 mrt Sporting S 3 - WBSV 2 6 - 1
03 mrt Purmersteijn 4 - Purmerend 4 4 - 1
03 mrt EVC 3 - Volendam (rkav) 4 1 - 10
03 mrt Ilpendam 4 - Purmerland 2 4 - 1
25 feb Purmerland 2 - Kwadijk 2 0 - 5
25 feb Dynamo 4 - Volendam (rkav) 4 3 - 0
18 feb Oosthuizen 4 - Ilpendam 4 3 - 1
18 feb WBSV 2 - Kwadijk 2 1 - 1
11 feb Oosthuizen 4 - Sporting S 3 3 - 5
11 feb WBSV 2 - EVC 3 1 - 3
11 feb Purmerend 4 - Ilpendam 4 1 - 0

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
21 apr 09:30 uur Dynamo 4 - EVC 3 Meer informatie
21 apr 10:00 uur Oosthuizen 4 - Kwadijk 2 Meer informatie
21 apr 11:30 uur WBSV 2 - Purmerland 2 Meer informatie
21 apr 11:30 uur RKEDO 4 - Ilpendam 4 Meer informatie
21 apr 12:00 uur Volendam (rkav) 4 - Purmerend 4 Meer informatie
21 apr 12:30 uur Sporting S 3 - Purmersteijn 4 Meer informatie
05 mei 10:30 uur Sporting S 3 - EVC 3 Meer informatie
05 mei 11:00 uur Volendam (rkav) 4 - Purmerland 2 Meer informatie
05 mei 11:30 uur RKEDO 4 - Purmersteijn 4 Meer informatie
12 mei 10:30 uur Sporting S 3 - Dynamo 4 Meer informatie
12 mei 10:30 uur Oosthuizen 4 - Purmersteijn 4 Meer informatie
12 mei 11:30 uur Purmerend 4 - Purmerland 2 Meer informatie
12 mei 11:30 uur RKEDO 4 - EVC 3 Meer informatie
12 mei 11:30 uur WBSV 2 - Ilpendam 4 Meer informatie
12 mei 12:00 uur Volendam (rkav) 4 - Kwadijk 2 Meer informatie
19 mei 13:00 uur Kwadijk 2 - Purmerend 4 Meer informatie
20 mei 11:30 uur Volendam (rkav) 4 - Purmersteijn 4 Meer informatie
26 mei 09:30 uur Dynamo 4 - Purmerend 4 Meer informatie
26 mei 10:00 uur Purmerland 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
26 mei 10:00 uur Ilpendam 4 - Oosthuizen 4 Meer informatie
26 mei 10:30 uur Purmersteijn 4 - RKEDO 4 Meer informatie
26 mei 10:30 uur EVC 3 - Sporting S 3 Meer informatie
26 mei 13:00 uur Kwadijk 2 - WBSV 2 Meer informatie
02 jun 09:30 uur Dynamo 4 - Kwadijk 2 Meer informatie
02 jun 10:00 uur Purmerland 2 - Sporting S 3 Meer informatie
02 jun 11:30 uur RKEDO 4 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie