Zondag 4


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 67450
Wedstijdnummerintern 16652337
Veldnaam veld 7
Veldlocatie Veld
Thuisscore 2
Thuisscore-regulier 2
Uitscore 3
Uitscore-regulier 3
Klasse 6e klasse
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0519 Mannen Zondag reserve
Categorie B
Wedstrijddatum 2023-04-02
Aanvangstijdopgemaakt 11:00
Duur 90
Speltype Veld
Aanduiding 0519 Mannen Zondag reserve
Poule B
Thuisteam Volendam (rkav) 5
Uitteam Volendam (rkav) 4
Matchofficials
Scheidsrechters Tol, Simon (Scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter), Veerman, Sjaak (Assistent-scheidsrechter)
Accommodatie
Naam Sportpark Volendam
Straat Julianaweg 3 A
Plaats 1131CX VOLENDAM
Telefoon 0299-364164
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com
Uitteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Beemster 4 3 3 0 0 19 7 12 9
2 Purmerend 3 3 3 0 0 12 3 9 9
3 OSC 4 4 2 0 2 10 9 1 6
4 Rijp (de) 4 3 1 1 1 12 5 7 4
5 DRC 2 4 1 1 2 7 13 -6 4
6 Volendam (rkav) 4 1 1 0 0 4 3 1 3
7 WSV 1930 4 2 1 0 1 9 9 0 3
8 Meervogels 31 3 3 1 0 2 6 7 -1 3
9 FIT avv 5 3 1 0 2 4 14 -10 3
10 FC Zaandam 2 3 0 1 2 6 12 -6 1
11 Rijp (de) 3 3 0 1 2 3 10 -7 1

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Rijp (de) 5 20 13 4 3 85 47 38 43
2 IVV 3 20 13 1 6 84 45 39 40
3 WSV 1930 4 20 12 2 6 85 51 34 38
4 Beemster 3 20 10 7 3 84 45 39 37
5 Purmersteijn 2 20 11 3 6 63 51 12 36
6 Volendam (rkav) 4 20 11 2 7 71 50 21 35
7 Purmerend 3 20 7 3 10 43 57 -14 24
8 SVA 4 20 7 1 12 31 67 -36 22
9 Monnickendam 2 20 6 2 12 55 68 -13 20
10 Meteoor De sv. 4 20 5 1 14 50 86 -36 16
11 Meteoor De sv. 3 20 2 0 18 24 108 -84 6

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 IVV 4 22 19 2 1 106 18 88 59
2 Purmersteijn 3 22 16 3 3 108 35 73 51
3 Volendam (rkav) 4 22 14 2 6 84 45 39 44
4 SDOB 3 22 14 1 7 71 59 12 43
5 De Wherevogels 2 22 11 1 10 61 47 14 34
6 Purmerend 4 22 10 2 10 58 57 1 32
7 De Wherevogels 3 22 9 5 8 60 60 0 32
8 Hercules Zaandam sc 4 22 7 3 12 51 67 -16 24
9 OFC 2 22 6 4 12 44 63 -19 22
10 Volendam (rkav) 5 22 6 0 16 40 69 -29 18
11 Ilpendam 4 22 4 5 13 47 92 -45 17
12 SV Rood-Wit Zaanstad 5 22 2 0 20 33 151 -118 6

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Kwadijk 2 11 9 2 0 45 21 24 29
2 Dynamo 4 11 7 2 2 50 32 18 23
3 Oosthuizen 4 12 6 3 3 44 32 12 21
4 Purmersteijn 4 11 6 1 4 34 23 11 19
5 Volendam (rkav) 4 10 5 3 2 38 19 19 18
6 Purmerland 2 10 6 0 4 33 24 9 18
7 Sporting S 3 12 5 2 5 31 31 0 17
8 WBSV 2 13 4 3 6 24 35 -11 15
9 Purmerend 4 12 3 3 6 20 37 -17 12
10 Ilpendam 4 13 3 2 8 27 39 -12 11
11 RKEDO 4 11 3 1 7 18 32 -14 10
12 EVC 3 12 1 0 11 13 52 -39 3

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
25 feb 09:30 uur Regulier Dynamo 4 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
03 mrt 10:30 uur Regulier EVC 3 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
10 mrt 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - Sporting S 3 Meer informatie
17 mrt 11:30 uur Regulier RKEDO 4 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
24 mrt 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - Oosthuizen 4 Meer informatie
07 apr 11:30 uur Regulier WBSV 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
14 apr 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - Dynamo 4 Meer informatie
21 apr 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - Purmerend 4 Meer informatie
12 mei 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - Kwadijk 2 Meer informatie
20 mei 11:30 uur Regulier Volendam (rkav) 4 - Purmersteijn 4 Meer informatie
26 mei 10:00 uur Regulier Purmerland 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
18 feb Oosthuizen 4 - Ilpendam 4 3 - 1
18 feb WBSV 2 - Kwadijk 2 1 - 1
11 feb Oosthuizen 4 - Sporting S 3 3 - 5
11 feb WBSV 2 - EVC 3 1 - 3
11 feb Purmerend 4 - Ilpendam 4 1 - 0
04 feb Sporting S 3 - RKEDO 4 3 - 0
04 feb Ilpendam 4 - Volendam (rkav) 4 1 - 1
04 feb Purmersteijn 4 - WBSV 2 0 - 1
04 feb EVC 3 - Oosthuizen 4 2 - 5
04 feb Dynamo 4 - Purmerland 2 8 - 3
28 jan Sporting S 3 - Ilpendam 4 5 - 4
28 jan Oosthuizen 4 - Purmerland 2 0 - 0
28 jan WBSV 2 - Purmerend 4 2 - 1
28 jan RKEDO 4 - Kwadijk 2 0 - 3
28 jan EVC 3 - Purmersteijn 4 1 - 2
21 jan Purmerend 4 - Volendam (rkav) 4 0 - 6
14 jan Purmerend 4 - Oosthuizen 4 4 - 4
14 jan Ilpendam 4 - WBSV 2 4 - 3
17 dec RKEDO 4 - WBSV 2 1 - 1
17 dec Sporting S 3 - Purmerland 2 1 - 2
17 dec Ilpendam 4 - EVC 3 5 - 0

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
25 feb 09:30 uur Dynamo 4 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
25 feb 11:00 uur Purmerland 2 - Kwadijk 2 Meer informatie
03 mrt 10:00 uur Ilpendam 4 - Purmerland 2 Meer informatie
03 mrt 10:30 uur Sporting S 3 - WBSV 2 Meer informatie
03 mrt 10:30 uur Purmersteijn 4 - Purmerend 4 Meer informatie
03 mrt 10:30 uur EVC 3 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
03 mrt 11:30 uur RKEDO 4 - Oosthuizen 4 Meer informatie
10 mrt 10:00 uur Oosthuizen 4 - Dynamo 4 Meer informatie
10 mrt 10:00 uur Purmerland 2 - Purmersteijn 4 Meer informatie
10 mrt 11:30 uur Purmerend 4 - EVC 3 Meer informatie
10 mrt 11:30 uur WBSV 2 - RKEDO 4 Meer informatie
10 mrt 12:00 uur Volendam (rkav) 4 - Sporting S 3 Meer informatie
10 mrt 13:00 uur Kwadijk 2 - Ilpendam 4 Meer informatie
17 mrt 09:00 uur Dynamo 4 - Ilpendam 4 Meer informatie
17 mrt 10:30 uur Sporting S 3 - Purmerend 4 Meer informatie
17 mrt 10:30 uur Purmersteijn 4 - Kwadijk 2 Meer informatie
17 mrt 10:30 uur EVC 3 - Purmerland 2 Meer informatie
17 mrt 11:30 uur RKEDO 4 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
17 mrt 12:15 uur WBSV 2 - Oosthuizen 4 Meer informatie
24 mrt 10:00 uur Purmerland 2 - Sporting S 3 Meer informatie
24 mrt 11:30 uur Purmerend 4 - RKEDO 4 Meer informatie
24 mrt 11:30 uur WBSV 2 - Dynamo 4 Meer informatie
24 mrt 11:30 uur Ilpendam 4 - Purmersteijn 4 Meer informatie
24 mrt 12:00 uur Volendam (rkav) 4 - Oosthuizen 4 Meer informatie
24 mrt 13:00 uur Kwadijk 2 - EVC 3 Meer informatie
31 mrt 11:30 uur RKEDO 4 - Dynamo 4 Meer informatie
07 apr 09:30 uur Dynamo 4 - Purmersteijn 4 Meer informatie
07 apr 10:30 uur EVC 3 - Ilpendam 4 Meer informatie
07 apr 11:30 uur WBSV 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
07 apr 11:30 uur RKEDO 4 - Purmerland 2 Meer informatie
07 apr 12:00 uur Oosthuizen 4 - Purmerend 4 Meer informatie
07 apr 12:30 uur Sporting S 3 - Kwadijk 2 Meer informatie
14 apr 10:00 uur Purmerland 2 - Oosthuizen 4 Meer informatie
14 apr 10:30 uur Purmersteijn 4 - EVC 3 Meer informatie
14 apr 11:30 uur Purmerend 4 - WBSV 2 Meer informatie
14 apr 11:30 uur Ilpendam 4 - Sporting S 3 Meer informatie
14 apr 12:00 uur Volendam (rkav) 4 - Dynamo 4 Meer informatie
14 apr 13:00 uur Kwadijk 2 - RKEDO 4 Meer informatie
21 apr 09:30 uur Dynamo 4 - EVC 3 Meer informatie
21 apr 10:00 uur Oosthuizen 4 - Kwadijk 2 Meer informatie
21 apr 11:30 uur WBSV 2 - Purmerland 2 Meer informatie
21 apr 11:30 uur RKEDO 4 - Ilpendam 4 Meer informatie
21 apr 12:00 uur Volendam (rkav) 4 - Purmerend 4 Meer informatie
21 apr 12:30 uur Sporting S 3 - Purmersteijn 4 Meer informatie
05 mei 10:30 uur Sporting S 3 - EVC 3 Meer informatie
05 mei 11:30 uur RKEDO 4 - Purmersteijn 4 Meer informatie
12 mei 10:30 uur Sporting S 3 - Dynamo 4 Meer informatie
12 mei 11:30 uur Purmerend 4 - Purmerland 2 Meer informatie
12 mei 11:30 uur RKEDO 4 - EVC 3 Meer informatie
12 mei 11:30 uur WBSV 2 - Ilpendam 4 Meer informatie
12 mei 12:00 uur Volendam (rkav) 4 - Kwadijk 2 Meer informatie
12 mei 13:45 uur Oosthuizen 4 - Purmersteijn 4 Meer informatie
19 mei 13:00 uur Kwadijk 2 - Purmerend 4 Meer informatie
20 mei 11:30 uur Volendam (rkav) 4 - Purmersteijn 4 Meer informatie
26 mei 09:30 uur Dynamo 4 - Purmerend 4 Meer informatie
26 mei 10:00 uur Purmerland 2 - Volendam (rkav) 4 Meer informatie
26 mei 10:30 uur Purmersteijn 4 - RKEDO 4 Meer informatie
26 mei 11:00 uur EVC 3 - Sporting S 3 Meer informatie
26 mei 11:30 uur Ilpendam 4 - Oosthuizen 4 Meer informatie
26 mei 13:00 uur Kwadijk 2 - WBSV 2 Meer informatie
02 jun 09:30 uur Dynamo 4 - Kwadijk 2 Meer informatie