Zondag 3


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 71658
Wedstijdnummerintern 17756662
Veldnaam veld 3
Veldlocatie Veld
Thuisscore 2
Thuisscore-regulier 2
Uitscore 1
Uitscore-regulier 1
Klasse 6e klasse
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0519 Mannen Zondag reserve
Categorie B
Wedstrijddatum 2023-12-17
Aanvangstijdopgemaakt 14:00
Duur 90
Speltype Veld
Aanduiding 0519 Mannen Zondag reserve
Poule B
Thuisteam De Wherevogels 2
Uitteam Volendam (rkav) 3
Matchofficials
Scheidsrechters Karel, Kevin (Scheidsrechter), Kok, Dani (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter)
Accommodatie
Naam Sportpark Westerweg
Straat Westerweg 41 -44
Plaats 1445AC PURMEREND
Telefoon 0299-640779
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Westerweg+41,+1445AC,+PURMEREND,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam De Wherevogels
Code BBFX31R
Website http://www.wherevogels.nl
Shirtkleur Groen/Wit
Straat Churchillhof 17
Postcodeplaats 1443VW PURMEREND
Telefoon 0299-771424
Email r.j.folgers@kpnmail.nl
Uitteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com

Volendam (rkav) 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Assendelft 2 3 3 0 0 24 3 21 9
2 RCZ 2 4 2 2 0 12 8 4 8
3 WSV 1930 2 3 2 0 1 16 6 10 6
4 Zeevogels 2 3 2 0 1 12 7 5 6
5 Volendam (rkav) 3 3 2 0 1 10 6 4 6
6 Zaandijk 2 3 2 0 1 8 7 1 6
7 SVA 2 2 1 1 0 4 1 3 4
8 Kennemers (de) 3 3 1 1 1 13 12 1 4
9 Ilpendam 2 4 1 1 2 5 11 -6 4
10 Parkstad SV 2 3 1 0 2 12 11 1 3
11 Meteoor De sv. 2 4 0 2 2 9 22 -13 2
12 Nieuw West United SV 3 2 0 1 1 2 11 -9 1
13 Ankaraspor FC 2 3 0 1 2 5 20 -15 1
14 Swift 6 4 0 1 3 7 14 -7 1

Volendam (rkav) 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 WSV 1930 2 18 15 1 2 65 28 37 46
2 SVA 2 18 12 2 4 61 25 36 38
3 Assendelft 2 18 12 0 6 74 33 41 36
4 HSV 3 18 10 3 5 74 54 20 33
5 Zeevogels 2 18 10 2 6 69 40 29 32
6 Ilpendam 2 18 9 3 6 56 47 9 30
7 Zaandijk 2 18 5 3 10 51 63 -12 18
8 Volendam (rkav) 3 18 6 0 12 37 61 -24 18
9 Swift 4 18 3 0 15 30 88 -58 6
10 Meteoor De sv. 2 18 1 0 17 18 96 -78 3

Volendam (rkav) 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend 3 18 14 4 0 70 28 42 46
2 Volendam (rkav) 3 18 10 3 5 47 40 7 33
3 WSV 1930 3 18 9 3 6 48 37 11 30
4 DRC 3 17 7 3 7 37 38 -1 24
5 Dijk De asv 2 17 6 3 8 53 53 0 21
6 IVV 3 18 6 2 10 49 50 -1 20
7 KFC 3 18 5 6 7 29 35 -6 20
8 WSV 1930 5 17 4 5 8 29 52 -23 17
9 SVA 4 18 4 5 9 33 51 -18 17
10 Zeeburgia avv 10 17 4 4 9 39 50 -11 16

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SDOB 2 13 9 2 2 47 30 17 29
2 Ilpendam 3 13 9 1 3 43 18 25 28
3 Volendam (rkav) 3 13 8 1 4 63 27 36 25
4 EVC 2 13 8 1 4 50 52 -2 25
5 Purmerend 3 14 8 1 5 50 25 25 25
6 De Wherevogels 2 12 7 2 3 47 19 28 23
7 WSV 1930 5 12 7 1 4 40 29 11 22
8 OFC 2 13 3 2 8 23 36 -13 11
9 Meteoor De sv. 4 13 2 0 11 33 67 -34 6
10 Nautilus afc 5 3 1 2 0 12 7 5 5
11 Hercules Zaandam sc 5 12 1 2 9 25 58 -33 5
12 DTA Fortius asv 6 13 1 1 11 22 87 -65 4

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
10 mrt 13:00 uur Regulier WSV 1930 5 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
17 mrt 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - Meteoor De sv. 4 Meer informatie
24 mrt 10:00 uur Regulier Nautilus afc 5 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
07 apr 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - De Wherevogels 2 Meer informatie
14 apr 10:00 uur Regulier DTA Fortius asv 6 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
21 apr 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - EVC 2 Meer informatie
05 mei 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - Nautilus afc 5 Meer informatie
12 mei 12:45 uur Regulier Hercules Zaandam sc 5 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
26 mei 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - Purmerend 3 Meer informatie

Volendam (rkav) 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
03 mrt De Wherevogels 2 - Purmerend 3 1 - 2
03 mrt Meteoor De sv. 4 - SDOB 2 2 - 4
03 mrt Ilpendam 3 - WSV 1930 5 3 - 2
03 mrt Volendam (rkav) 3 - OFC 2 1 - 1
03 mrt EVC 2 - DTA Fortius asv 6 3 - 3
03 mrt Hercules Zaandam sc 5 - Nautilus afc 5 2 - 2
23 feb Nautilus afc 5 - EVC 2 7 - 2
18 feb Nautilus afc 5 - Purmerend 3 3 - 3
11 feb SDOB 2 - OFC 2 0 - 0
11 feb Purmerend 3 - Meteoor De sv. 4 9 - 3
11 feb Ilpendam 3 - Volendam (rkav) 3 3 - 1
11 feb DTA Fortius asv 6 - De Wherevogels 2 1 - 3
04 feb Meteoor De sv. 4 - DTA Fortius asv 6 8 - 1
04 feb Volendam (rkav) 3 - SDOB 2 3 - 4
04 feb OFC 2 - Purmerend 3 1 - 3
04 feb Hercules Zaandam sc 5 - Ilpendam 3 2 - 2
04 feb EVC 2 - WSV 1930 5 2 - 4
28 jan WSV 1930 5 - SDOB 2 1 - 4
28 jan Volendam (rkav) 3 - DTA Fortius asv 6 13 - 1
28 jan Hercules Zaandam sc 5 - Meteoor De sv. 4 6 - 9
28 jan Ilpendam 3 - OFC 2 3 - 0
28 jan EVC 2 - De Wherevogels 2 2 - 1

Volendam (rkav) 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
10 mrt 10:00 uur OFC 2 - Meteoor De sv. 4 Meer informatie
10 mrt 10:00 uur DTA Fortius asv 6 - Hercules Zaandam sc 5 Meer informatie
10 mrt 10:00 uur Nautilus afc 5 - Ilpendam 3 Meer informatie
10 mrt 12:00 uur Purmerend 3 - EVC 2 Meer informatie
10 mrt 13:00 uur WSV 1930 5 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
10 mrt 14:00 uur SDOB 2 - De Wherevogels 2 Meer informatie
15 mrt 20:00 uur De Wherevogels 2 - Nautilus afc 5 Meer informatie
17 mrt 10:30 uur EVC 2 - SDOB 2 Meer informatie
17 mrt 10:30 uur WSV 1930 5 - Nautilus afc 5 Meer informatie
17 mrt 11:30 uur Ilpendam 3 - DTA Fortius asv 6 Meer informatie
17 mrt 12:00 uur Volendam (rkav) 3 - Meteoor De sv. 4 Meer informatie
17 mrt 12:00 uur Hercules Zaandam sc 5 - Purmerend 3 Meer informatie
17 mrt 14:00 uur De Wherevogels 2 - OFC 2 Meer informatie
24 mrt 10:00 uur OFC 2 - EVC 2 Meer informatie
24 mrt 10:00 uur DTA Fortius asv 6 - WSV 1930 5 Meer informatie
24 mrt 10:00 uur Nautilus afc 5 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
24 mrt 12:00 uur Meteoor De sv. 4 - De Wherevogels 2 Meer informatie
24 mrt 12:00 uur Purmerend 3 - Ilpendam 3 Meer informatie
24 mrt 14:00 uur SDOB 2 - Hercules Zaandam sc 5 Meer informatie
07 apr 10:00 uur Nautilus afc 5 - DTA Fortius asv 6 Meer informatie
07 apr 10:30 uur EVC 2 - Meteoor De sv. 4 Meer informatie
07 apr 11:30 uur Ilpendam 3 - SDOB 2 Meer informatie
07 apr 12:00 uur Volendam (rkav) 3 - De Wherevogels 2 Meer informatie
07 apr 12:00 uur Hercules Zaandam sc 5 - OFC 2 Meer informatie
07 apr 13:00 uur WSV 1930 5 - Purmerend 3 Meer informatie
11 apr 20:30 uur WSV 1930 5 - Hercules Zaandam sc 5 Meer informatie
14 apr 10:00 uur DTA Fortius asv 6 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
14 apr 12:00 uur Meteoor De sv. 4 - Hercules Zaandam sc 5 Meer informatie
14 apr 12:00 uur OFC 2 - Ilpendam 3 Meer informatie
14 apr 12:00 uur Purmerend 3 - Nautilus afc 5 Meer informatie
14 apr 14:00 uur SDOB 2 - WSV 1930 5 Meer informatie
14 apr 14:00 uur De Wherevogels 2 - EVC 2 Meer informatie
21 apr 10:00 uur DTA Fortius asv 6 - Purmerend 3 Meer informatie
21 apr 10:00 uur Nautilus afc 5 - SDOB 2 Meer informatie
21 apr 11:30 uur Ilpendam 3 - Meteoor De sv. 4 Meer informatie
21 apr 12:00 uur Volendam (rkav) 3 - EVC 2 Meer informatie
21 apr 12:00 uur Hercules Zaandam sc 5 - De Wherevogels 2 Meer informatie
21 apr 13:00 uur WSV 1930 5 - OFC 2 Meer informatie
28 apr 10:00 uur Nautilus afc 5 - De Wherevogels 2 Meer informatie
05 mei 12:00 uur Volendam (rkav) 3 - Nautilus afc 5 Meer informatie
08 mei 20:00 uur Nautilus afc 5 - Hercules Zaandam sc 5 Meer informatie
12 mei 10:00 uur DTA Fortius asv 6 - OFC 2 Meer informatie
12 mei 10:00 uur Nautilus afc 5 - Meteoor De sv. 4 Meer informatie
12 mei 11:30 uur Ilpendam 3 - EVC 2 Meer informatie
12 mei 12:00 uur Purmerend 3 - SDOB 2 Meer informatie
12 mei 12:45 uur Hercules Zaandam sc 5 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
12 mei 13:00 uur WSV 1930 5 - De Wherevogels 2 Meer informatie
15 mei 20:00 uur Nautilus afc 5 - WSV 1930 5 Meer informatie
22 mei 20:00 uur DTA Fortius asv 6 - Nautilus afc 5 Meer informatie
26 mei 11:00 uur EVC 2 - Hercules Zaandam sc 5 Meer informatie
26 mei 12:00 uur Meteoor De sv. 4 - WSV 1930 5 Meer informatie
26 mei 12:00 uur Volendam (rkav) 3 - Purmerend 3 Meer informatie
26 mei 12:00 uur OFC 2 - Nautilus afc 5 Meer informatie
26 mei 14:00 uur SDOB 2 - DTA Fortius asv 6 Meer informatie
26 mei 14:00 uur De Wherevogels 2 - Ilpendam 3 Meer informatie
29 mei 20:00 uur Nautilus afc 5 - OFC 2 Meer informatie
02 jun 10:30 uur EVC 2 - Nautilus afc 5 Meer informatie
05 jun 20:00 uur Meteoor De sv. 4 - Nautilus afc 5 Meer informatie
09 jun 14:00 uur SDOB 2 - Nautilus afc 5 Meer informatie
16 jun 11:30 uur Ilpendam 3 - Nautilus afc 5 Meer informatie