JO19-1 zaal


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 80447
Wedstijdnummerintern 16750778
Veldnaam De Seinpaal veld 1
Veldlocatie Futsal
Thuisscore 2
Thuisscore-regulier 2
Uitscore 5
Uitscore-regulier 5
Klasse Topklasse
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 1221 Onder 19 Futsal
Categorie A
Wedstrijddatum 2023-02-08
Aanvangstijdopgemaakt 20:30
Duur 50
Speltype Futsal
Aanduiding 1221 Onder 19 Futsal
Poule A
Thuisteam Volendam (rkav) JO19-1
Uitteam FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1
Matchofficials
Scheidsrechters Jongkind, Ravi (Scheidsrechter)
Accommodatie
Naam Seinpaal, de
Straat Harlingenlaan 25
Plaats 1131JP VOLENDAM
Telefoon 0299-364972
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Harlingenlaan+25,+1131JP,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com
Uitteam
Naam FC M.A.R.L.E.N.E
Code BBFY14T
Website http://www.fcmarlene.nl
Shirtkleur Blauw
Straat Postbus 63
Postcodeplaats 1715ZH SPANBROEK
Telefoon 0643237224
Email secretaris@fcmarlene.nl

Volendam (rkav) JO19-1 (1222 Onder 19 Zaal (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 20 19 1 0 161 29 132 58
2 Volendam (rkav) JO19-1 20 15 0 5 108 62 46 45
3 FC Zaanstad JO19-1 20 12 2 6 95 75 20 38
4 asv LEBO JO19-1 20 12 0 8 99 66 33 36
5 Scagha 66 JO19-1 20 10 2 8 106 62 44 32
6 Triple ThreaT/Onside Futsal JO19-1 20 9 3 8 92 85 7 30
7 HZV/Het Vennewater JO19-1 20 8 5 7 82 74 8 29
8 White Stones JO19-1 20 6 3 11 75 99 -24 21
9 Kawin JO19-1 20 4 1 15 66 122 -56 13
10 f.c. Lesley Boys JO19-1 20 3 1 16 50 162 -112 10
11 Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 20 3 0 17 47 145 -98 9

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO19-1 (A10 Kampioenschap district Onder 19 halve finale)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 2 1 1 0 8 4 4 4
2 Volendam (rkav) JO19-1 2 1 0 1 7 7 0 3
3 FC Zaanstad JO19-1 2 1 0 1 7 7 0 3
4 asv LEBO JO19-1 2 0 1 1 4 8 -4 1

Volendam (rkav) JO19-1 (A11 Kampioenschap district Onder 19 finale)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 1 1 0 0 2 1 1 3
2 Volendam (rkav) JO19-1 1 0 0 1 1 2 -1 0

Volendam (rkav) JO19-1 (1221 Onder 19 Zaal)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Triple ThreaT/Onside Futsal JO19-1 14 13 1 0 85 31 54 40
2 White Stones JO19-1 14 10 2 2 69 25 44 32
3 FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 14 9 1 4 64 41 23 28
4 Volendam (rkav) JO19-1 14 7 2 5 61 48 13 23
5 TOB Rksv JO19-1 14 4 5 5 55 56 -1 17
6 Spirit 30 (SC) JO19-1 14 5 1 8 50 62 -12 16
7 Scagha 66 JO19-1 14 5 0 9 53 58 -5 15
8 SV Hattrick Haarlem JO19-1 14 3 3 8 50 89 -39 12
9 f.c. Lesley Boys JO19-1 14 3 2 9 67 99 -32 11
10 Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 14 2 1 11 36 81 -45 7

Volendam (rkav) JO19-1 (B5810 Mannen Zaal beker 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Triple ThreaT/Onside Futsal JO19-1 1 1 0 0 9 1 8 3
2 Zaalvoetbal Onze Gezellen 1 1 1 0 0 9 1 8 3
3 Volendam (rkav) 2 1 1 0 0 9 2 7 3
4 SV Hattrick Haarlem 1 1 1 0 0 8 1 7 3
5 Sparta 67 1 1 1 0 0 7 0 7 3
6 Annour/MADIBA 1 1 1 0 0 10 4 6 3
7 zvv Nieuweboer Architecten 1 1 1 0 0 6 1 5 3
8 UVV 1 1 1 0 0 6 1 5 3
9 ZSGOWMS 1 1 1 0 0 8 4 4 3
10 Golden Stars FC 1 1 1 0 0 7 3 4 3
11 VIOS'79 zvv 2 1 1 0 0 6 2 4 3
12 HZV/Het Vennewater 2 1 1 0 0 5 1 4 3
13 zvv Amersfoortse Boys 2 1 1 0 0 6 3 3 3
14 DWOW 1 1 1 0 0 6 3 3 3
15 Pellor fc/DHS security 1 1 1 0 0 5 2 3 3
16 TOB Rksv 2 1 1 0 0 5 2 3 3
17 Adelaars zvv 1 1 1 0 0 4 1 3 3
18 HZV/Het Vennewater 3 1 1 0 0 5 3 2 3
19 Al-Andalus 1 1 1 0 0 3 1 2 3
20 JVC 1 1 1 0 0 2 0 2 3
21 TOB Rksv 3 1 1 0 0 6 5 1 3
22 IJsselmeervogels 1 1 1 0 0 5 4 1 3
23 Triple ThreaT/Onside Futsal 1 1 1 0 0 5 4 1 3
24 Voorwaarts 1 1 1 0 0 5 4 1 3
25 Adelaars zvv 2 1 1 0 0 4 3 1 3
26 zvv DOS'58 1 1 1 0 0 4 3 1 3
27 f.c. Lesley Boys JO19-1 1 1 0 0 4 3 1 3
28 VNS United 2 1 1 0 0 3 2 1 3
29 ZV The Match 1 1 1 0 0 2 1 1 3
30 FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 1 1 0 0 6 6 0 3
31 Os Lusitanos/Daily Paper 2 1 1 0 0 6 6 0 3
32 ASV Arsenal 1 1 1 0 0 4 4 0 3
33 Texel 94 2 1 1 0 0 4 4 0 3
34 BZC'13 1 1 1 0 0 3 3 0 3
35 TOB Rksv 1 1 1 0 0 3 3 0 3
36 Brederodes 1 1 1 0 0 1 1 0 3
37 Elbalta 1 1 1 0 0 1 1 0 3
38 Sporting Martinus 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 FC Zaanstad 1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 f.c. Lesley Boys 1 1 0 0 1 6 6 0 0
41 Sporting S 1 1 0 0 1 6 6 0 0
42 Plein83 1 1 0 0 1 4 4 0 0
43 Salao'85 1 1 0 0 1 4 4 0 0
44 Legmeervogels 1 1 0 0 1 3 3 0 0
45 AC Kingdom 1 1 0 0 1 3 3 0 0
46 zvv DOS'58 2 1 0 0 1 1 1 0 0
47 Exstudiantes Utrecht 1 1 0 0 1 1 1 0 0
48 Olympia Haarlem 1 1 0 0 1 5 6 -1 0
49 Adelaars zvv 4 1 0 0 1 4 5 -1 0
50 ZV Vrone 2 1 0 0 1 4 5 -1 0
51 Ziekenhuis Amstelveen zvv 1 1 0 0 1 4 5 -1 0
52 zvv Amersfoortse Boys 1 1 0 0 1 3 4 -1 0
53 Kosterman 1 1 0 0 1 3 4 -1 0
54 Real Sranang sv. 1 1 0 0 1 3 4 -1 0
55 UVV 2 1 0 0 1 2 3 -1 0
56 Volendam (rkav) JO19-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
57 ZV Vrone 3 1 0 0 1 3 5 -2 0
58 ZVV Dynamo Lelystad 1 1 0 0 1 1 3 -2 0
59 Ruif (de)/ZoHip.nl 1 1 0 0 1 0 2 -2 0
60 Kawin 2 1 0 0 1 3 6 -3 0
61 VVS 46 1 1 0 0 1 3 6 -3 0
62 zvv Hovocubo 2 1 0 0 1 2 5 -3 0
63 FC Zaanstad 2 1 0 0 1 2 5 -3 0
64 sv Parkhout 1 1 0 0 1 1 4 -3 0
65 AGB 1 1 0 0 1 4 8 -4 0
66 Ara Cora Kingdom 2 1 0 0 1 3 7 -4 0
67 Scagha 66 JO19-1 1 0 0 1 2 6 -4 0
68 AFC 34 1 1 0 0 1 1 5 -4 0
69 Spirit 30 (SC) JO19-1 1 0 0 1 1 6 -5 0
70 ZVVN 77 1 1 0 0 1 1 6 -5 0
71 RKDES 1 1 0 0 1 4 10 -6 0
72 Zeeburgia avv 1 1 0 0 1 2 9 -7 0
73 Ara Cora Kingdom 3 1 0 0 1 1 8 -7 0
74 Zeemacht 2 1 0 0 1 0 7 -7 0
75 DEVO'58 1 1 0 0 1 1 9 -8 0
76 SV Hattrick Haarlem JO19-1 1 0 0 1 1 9 -8 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
28 feb 20:00 uur Regulier f.c. Lesley Boys JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 Meer informatie
13 mrt 20:40 uur Regulier Volendam (rkav) JO19-1 - Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 Meer informatie
20 mrt 20:10 uur Regulier Spirit 30 (SC) JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 Meer informatie
10 apr 20:40 uur Regulier Volendam (rkav) JO19-1 - Scagha 66 JO19-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO19-1 (1222 Onder 19 Zaal (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO19-1 (A10 Kampioenschap district Onder 19 halve finale)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-1 (A11 Kampioenschap district Onder 19 finale)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-1 (1221 Onder 19 Zaal)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
07 feb Volendam (rkav) JO19-1 - Triple ThreaT/Onside Futsal JO19-1 2 - 7
07 feb Spirit 30 (SC) JO19-1 - f.c. Lesley Boys JO19-1 5 - 5
07 feb SV Hattrick Haarlem JO19-1 - TOB Rksv JO19-1 4 - 4
07 feb Scagha 66 JO19-1 - Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 4 - 0
07 feb FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 - White Stones JO19-1 2 - 0
31 jan TOB Rksv JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 4 - 4
31 jan White Stones JO19-1 - SV Hattrick Haarlem JO19-1 10 - 0
31 jan f.c. Lesley Boys JO19-1 - Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 11 - 4
31 jan Triple ThreaT/Onside Futsal JO19-1 - Spirit 30 (SC) JO19-1 8 - 2
31 jan FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 - Scagha 66 JO19-1 4 - 3
24 jan Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 - FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 3 - 5
24 jan Spirit 30 (SC) JO19-1 - SV Hattrick Haarlem JO19-1 7 - 5
24 jan f.c. Lesley Boys JO19-1 - White Stones JO19-1 4 - 10
24 jan Triple ThreaT/Onside Futsal JO19-1 - TOB Rksv JO19-1 2 - 2
24 jan Scagha 66 JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 2 - 3
17 jan Volendam (rkav) JO19-1 - White Stones JO19-1 2 - 4
17 jan Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 - Triple ThreaT/Onside Futsal JO19-1 2 - 7
17 jan Scagha 66 JO19-1 - f.c. Lesley Boys JO19-1 6 - 7
20 dec SV Hattrick Haarlem JO19-1 - FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 1 - 8
13 dec Spirit 30 (SC) JO19-1 - TOB Rksv JO19-1 3 - 4
13 dec FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 - f.c. Lesley Boys JO19-1 5 - 4

Volendam (rkav) JO19-1 (B5810 Mannen Zaal beker 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-1 (1222 Onder 19 Zaal (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO19-1 (A10 Kampioenschap district Onder 19 halve finale)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-1 (A11 Kampioenschap district Onder 19 finale)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-1 (1221 Onder 19 Zaal)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
28 feb 20:00 uur f.c. Lesley Boys JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 Meer informatie
28 feb 20:00 uur Triple ThreaT/Onside Futsal JO19-1 - SV Hattrick Haarlem JO19-1 Meer informatie
28 feb 20:10 uur TOB Rksv JO19-1 - FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 Meer informatie
28 feb 20:10 uur White Stones JO19-1 - Scagha 66 JO19-1 Meer informatie
28 feb 20:10 uur Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 - Spirit 30 (SC) JO19-1 Meer informatie
13 mrt 19:00 uur FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 - Triple ThreaT/Onside Futsal JO19-1 Meer informatie
13 mrt 19:50 uur Scagha 66 JO19-1 - Spirit 30 (SC) JO19-1 Meer informatie
13 mrt 20:00 uur White Stones JO19-1 - TOB Rksv JO19-1 Meer informatie
13 mrt 20:00 uur SV Hattrick Haarlem JO19-1 - f.c. Lesley Boys JO19-1 Meer informatie
13 mrt 20:40 uur Volendam (rkav) JO19-1 - Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 Meer informatie
20 mrt 19:45 uur Scagha 66 JO19-1 - TOB Rksv JO19-1 Meer informatie
20 mrt 20:00 uur f.c. Lesley Boys JO19-1 - FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 Meer informatie
20 mrt 20:00 uur Triple ThreaT/Onside Futsal JO19-1 - White Stones JO19-1 Meer informatie
20 mrt 20:10 uur Spirit 30 (SC) JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 Meer informatie
20 mrt 20:10 uur Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 - SV Hattrick Haarlem JO19-1 Meer informatie
10 apr 19:00 uur FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 - Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 Meer informatie
10 apr 20:10 uur TOB Rksv JO19-1 - Triple ThreaT/Onside Futsal JO19-1 Meer informatie
10 apr 20:10 uur White Stones JO19-1 - f.c. Lesley Boys JO19-1 Meer informatie
10 apr 20:10 uur SV Hattrick Haarlem JO19-1 - Spirit 30 (SC) JO19-1 Meer informatie
10 apr 20:40 uur Volendam (rkav) JO19-1 - Scagha 66 JO19-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO19-1 (B5810 Mannen Zaal beker 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info