O23-1


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 8614
Wedstijdnummerintern 18125253
Veldnaam veld 1
Veldlocatie Veld
Thuisscore 1
Thuisscore-regulier 1
Uitscore 3
Uitscore-regulier 3
Klasse Divisie 2
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat)
Categorie A
Wedstrijddatum 2024-03-02
Aanvangstijdopgemaakt 11:45
Duur 90
Speltype Veld
Aanduiding O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat)
Poule A
Thuisteam Volendam (rkav) O23-1
Uitteam Purmersteijn O23-1
Matchofficials
Scheidsrechters Kilinc, Abduhlah (Scheidsrechter), Verdoren, Rob (Assistent-scheidsrechter), Snoek, Erik (Assistent-scheidsrechter)
Accommodatie
Naam Sportpark Volendam
Straat Julianaweg 3 A
Plaats 1131CX VOLENDAM
Telefoon 0299-364164
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com
Uitteam
Naam Purmersteijn
Code BBFW89B
Website http://www.purmersteijn.eu
Shirtkleur Wit
Straat Postbus 472
Postcodeplaats 1440AL PURMEREND
Telefoon 0299-423335
Email bestuur@purmersteijn.nl

Volendam (rkav) O23-1 (0376 Onder 23 (najaarsreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 BOL O23-1 9 8 0 1 45 17 28 24
2 DZS O23-1 9 8 0 1 46 21 25 24
3 Foresters O23-2 10 7 0 3 35 23 12 21
4 Volendam (rkav) O23-1 9 2 1 6 27 29 -2 7
5 KGB O23-2 9 1 1 7 19 38 -19 4
6 Kolping Boys O23-2 10 1 0 9 13 57 -44 3

Volendam (rkav) O23-1 (B3000 Onder 23 beker poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) O23-1 (0377 Onder 23 (voorjaarsreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) O23-1 12 12 0 0 57 13 44 36
2 Kolping Boys O23-2 12 5 2 5 20 28 -8 17
3 KGB O23-2 12 2 3 7 27 33 -6 9
4 DEM (RKVV) O23-3 12 2 1 9 15 45 -30 7

Volendam (rkav) O23-1 (0376 Onder 23 (najaarsreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 HBOK O23-1 10 9 1 0 46 7 39 28
2 ASC De Volewijckers O23-2 7 5 1 1 23 13 10 16
3 Volendam (rkav) O23-1 8 5 0 3 27 15 12 15
4 OFC O23-1 8 3 0 5 22 27 -5 9
5 Volendam (rkav) O23-3 8 1 1 6 17 39 -22 4
6 ZVC '22 O23-1 9 0 1 8 13 47 -34 1

Volendam (rkav) O23-1 (B3000 Onder 23 beker poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) O23-1 2 2 0 0 6 1 5 6
2 KGB O23-1 2 1 0 1 2 3 -1 3
3 Blokkers de O23-1 2 0 0 2 1 5 -4 0

Volendam (rkav) O23-1 (B3010 Onder 23 beker 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) O23-1 0 0 0 0 0 0 0 0

Volendam (rkav) O23-1 (0217 Onder 23 (voorjaar A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) O23-1 14 13 0 1 75 12 63 39
2 DCG Rksv O23-1 14 10 1 3 50 26 24 31
3 SDZ O23-1 14 9 0 5 51 28 23 27
4 OSV O23-1 14 5 1 8 28 37 -9 16
5 HBOK O23-1 14 6 2 6 28 47 -19 16
6 Purmersteijn O23-2 14 4 2 8 22 36 -14 14
7 Monnickendam O23-1JM 14 4 2 8 26 42 -16 14
8 Atletico Club Amsterdam O23-1 14 1 0 13 17 69 -52 3

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) O23-1 (0216 Onder 23 (najaar A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) O23-1 14 10 1 3 51 24 27 31
2 Olympia Haarlem O23-2 14 7 1 6 43 32 11 22
3 HBC O23-1 14 6 4 4 40 34 6 22
4 Foresters O23-1 14 6 2 6 37 38 -1 20
5 JVC O23-1 14 5 4 5 32 35 -3 19
6 ZSGOWMS O23-1 14 6 1 7 32 47 -15 19
7 Always Forward O23-1 14 5 2 7 30 40 -10 17
8 SCPB'22 O23-1 14 3 1 10 30 45 -15 10

Volendam (rkav) O23-1 (B3000 Onder 23 beker poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) O23-1 1 1 0 0 11 0 11 3
2 Monnickendam O23-1JM 1 0 0 1 0 11 -11 0

Volendam (rkav) O23-1 (B3010 Onder 23 beker 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Diemen sv. O23-1 1 1 0 0 11 0 11 3
2 PVCV O23-1 1 1 0 0 8 0 8 3
3 Volendam (rkav) O23-1 1 1 0 0 8 0 8 3
4 SCPB'22 O23-1 1 1 0 0 7 3 4 3
5 DTA Fortius asv O23-1 1 1 0 0 6 2 4 3
6 Purmersteijn O23-1 1 1 0 0 4 0 4 3
7 Kampong O23-1 1 1 0 0 4 1 3 3
8 Olympia Haarlem O23-1 1 1 0 0 4 1 3 3
9 AFC 34 O23-1 1 1 0 0 3 0 3 3
10 JOS Watergraafsmeer O23-1 1 1 0 0 4 2 2 3
11 Swift O23-1 1 1 0 0 3 1 2 3
12 UNO vv O23-1 1 1 0 0 3 1 2 3
13 S.V. Utrecht United O23-1 1 1 0 0 5 4 1 3
14 Fortuna Wormerveer sv O23-1 1 1 0 0 4 3 1 3
15 Olympia Haarlem O23-2 1 1 0 0 4 3 1 3
16 Loosdrecht O23-1 1 1 0 0 3 2 1 3
17 Spakenburg O23-1 1 1 0 0 3 2 1 3
18 Jonathan O23-1 1 1 0 0 2 1 1 3
19 HBOK O23-1 1 1 0 0 1 0 1 3
20 sv Parkhout O23-1 1 1 0 0 1 0 1 3
21 ZOB O23-1 1 1 0 0 1 0 1 3
22 Forza Almere O23-1 1 1 0 0 2 2 0 3
23 VVIJ O23-1 1 1 0 0 0 0 0 3
24 DOVO O23-1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Nieuwland ASC O23-1 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Buitenboys sc. O23-1 1 0 0 1 2 2 0 0
27 Maarssen O23-1 1 0 0 1 0 0 0 0
28 Huizen O23-1 1 0 0 1 4 5 -1 0
29 Hoofddorp s.v. O23-1 1 0 0 1 3 4 -1 0
30 OFC O23-1 1 0 0 1 3 4 -1 0
31 CJVV O23-1 1 0 0 1 2 3 -1 0
32 GVVV O23-1 1 0 0 1 2 3 -1 0
33 AFC Quick 1890 O23-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
34 S.V. Houten O23-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
35 Kolping Boys O23-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
36 Waterwijk asc O23-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
37 Zeeburgia avv O23-1 1 0 0 1 2 4 -2 0
38 Legmeervogels O23-1 1 0 0 1 1 3 -2 0
39 OSV O23-1 1 0 0 1 1 3 -2 0
40 Geinburgia sv. O23-1 1 0 0 1 1 4 -3 0
41 Zuidvogels HSV De O23-1 1 0 0 1 1 4 -3 0
42 ADO '20 O23-1 1 0 0 1 0 3 -3 0
43 SDZ O23-1 1 0 0 1 3 7 -4 0
44 DIOS sv. O23-1 1 0 0 1 2 6 -4 0
45 De Wherevogels O23-1 1 0 0 1 0 4 -4 0
46 Foresters O23-1 1 0 0 1 0 8 -8 0
47 UVV O23-1 1 0 0 1 0 8 -8 0
48 Vlug en Vaardig cvv. O23-1 1 0 0 1 0 11 -11 0

Volendam (rkav) O23-1 (B3020 Onder 23 beker 2e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 AFC 34 O23-1 1 1 0 0 6 0 6 3
2 Fortuna Wormerveer sv O23-1 1 1 0 0 6 1 5 3
3 Volendam (rkav) O23-1 1 1 0 0 5 0 5 3
4 Kampong O23-1 1 1 0 0 5 1 4 3
5 Olympia Haarlem O23-2 1 1 0 0 4 0 4 3
6 Forza Almere O23-1 1 1 0 0 3 1 2 3
7 Spakenburg O23-1 1 1 0 0 3 1 2 3
8 Purmersteijn O23-1 1 1 0 0 2 0 2 3
9 Swift O23-1 1 1 0 0 2 1 1 3
10 sv Parkhout O23-1 1 1 0 0 1 0 1 3
11 Nieuwland ASC O23-1 1 1 0 0 3 3 0 3
12 ZOB O23-1 1 1 0 0 2 2 0 3
13 Loosdrecht O23-1 1 0 0 1 3 3 0 0
14 HBOK O23-1 1 0 0 1 2 2 0 0
15 DTA Fortius asv O23-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
16 JOS Watergraafsmeer O23-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
17 Diemen sv. O23-1 1 0 0 1 1 3 -2 0
18 Huizen O23-1 1 0 0 1 1 3 -2 0
19 Jonathan O23-1 1 0 0 1 0 2 -2 0
20 PVCV O23-1 1 0 0 1 1 5 -4 0
21 VVIJ O23-1 1 0 0 1 0 4 -4 0
22 UNO vv O23-1 1 0 0 1 1 6 -5 0
23 SCPB'22 O23-1 1 0 0 1 0 5 -5 0
24 Olympia Haarlem O23-1 1 0 0 1 0 6 -6 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
13 apr 11:00 uur Regulier FC Lisse O23-1 - Volendam (rkav) O23-1 Meer informatie
20 apr 12:30 uur Regulier Volendam (rkav) O23-1 - Swift O23-1 Meer informatie
04 mei 14:30 uur Beker Olympia Haarlem O23-2 - Volendam (rkav) O23-1 Meer informatie
11 mei 12:30 uur Regulier Volendam (rkav) O23-1 - ARC O23-1 Meer informatie
18 mei 11:45 uur Regulier Volendam (rkav) O23-1 - Buitenboys sc. O23-1 Meer informatie
01 jun 15:15 uur Regulier Kolping Boys O23-1 - Volendam (rkav) O23-1 Meer informatie

Volendam (rkav) O23-1 (0376 Onder 23 (najaarsreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) O23-1 (B3000 Onder 23 beker poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) O23-1 (0377 Onder 23 (voorjaarsreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) O23-1 (0376 Onder 23 (najaarsreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) O23-1 (B3000 Onder 23 beker poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) O23-1 (B3010 Onder 23 beker 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) O23-1 (0217 Onder 23 (voorjaar A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) O23-1 (0216 Onder 23 (najaar A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) O23-1 (B3000 Onder 23 beker poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) O23-1 (B3010 Onder 23 beker 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) O23-1 (B3020 Onder 23 beker 2e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) O23-1 (0376 Onder 23 (najaarsreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) O23-1 (B3000 Onder 23 beker poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) O23-1 (0377 Onder 23 (voorjaarsreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) O23-1 (0376 Onder 23 (najaarsreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) O23-1 (B3000 Onder 23 beker poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) O23-1 (B3010 Onder 23 beker 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) O23-1 (0217 Onder 23 (voorjaar A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) O23-1 (0216 Onder 23 (najaar A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) O23-1 (B3000 Onder 23 beker poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) O23-1 (B3010 Onder 23 beker 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) O23-1 (B3020 Onder 23 beker 2e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info