JO17-3


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 155780
Wedstijdnummerintern 18148994
Veldnaam veld 8
Veldlocatie Veld
Klasse 2e klasse (3e fase)
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0682 Onder 17 (3e fase)
Categorie B
Wedstrijddatum 2024-04-20
Aanvangstijdopgemaakt 14:30
Duur 80
Speltype Veld
Aanduiding 0682 Onder 17 (3e fase)
Poule B
Thuisteam Volendam (rkav) JO17-3
Uitteam RCZ JO17-1
Matchofficials
Scheidsrechters Prins, Jan Leo (Scheidsrechter)
Accommodatie
Naam Sportpark Volendam
Straat Julianaweg 3 A
Plaats 1131CX VOLENDAM
Telefoon 0299-364164
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com
Uitteam
Naam RCZ
Code BBFW938
Website http://www.rcz.nu
Shirtkleur Wit
Straat Hollandsch Diep 13
Postcodeplaats 1509XA ZAANDAM
Telefoon 06-54383837
Email info@rcz.nu

Volendam (rkav) JO17-3 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Argon JO17-1 3 3 0 0 18 6 12 9
2 OFC JO17-1 3 3 0 0 12 5 7 9
3 FC Aalsmeer JO17-3 3 2 0 1 9 4 5 6
4 Blauw Wit (W) JO17-1 3 1 1 1 6 11 -5 4
5 Volendam (rkav) JO17-3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 HBC JO17-2 2 1 0 1 5 5 0 3
7 Altius JO17-2 3 1 0 2 5 6 -1 3
8 Muiderberg sc. JO17-1 3 0 1 2 3 9 -6 1
9 VVC fc JO17-2 2 0 0 2 5 9 -4 0
10 CSW JO17-2 3 0 0 3 5 14 -9 0

Volendam (rkav) JO17-3 (B3400 Onder 17 beker poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZOB JO17-3 3 3 0 0 12 3 9 9
2 Volendam (rkav) JO17-3 3 2 0 1 11 5 6 6
3 Marken sv. JO17-1 3 1 0 2 21 6 15 3
4 SDOB JO17-2 3 0 0 3 4 34 -30 0

Volendam (rkav) JO17-3 (0352 Onder 17 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Marken sv. JO17-1 3 3 0 0 14 3 11 9
2 Volendam (rkav) JO17-3 4 3 0 1 17 5 12 9
3 Ilpendam JO17-1 4 1 0 3 9 20 -11 3
4 Blauw Wit (W) JO17-1 3 0 0 3 2 14 -12 0

Volendam (rkav) JO17-3 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 KFC JO17-2 7 6 0 1 29 7 22 18
2 BVC Bloemendaal JO17-2 7 5 0 2 29 16 13 15
3 Saenden JO17-3 7 4 1 2 24 24 0 13
4 Sporting Krommenie JO17-2 7 3 1 3 19 17 2 10
5 Wijk aan Zee JO17-1 7 3 0 4 14 24 -10 9
6 Volendam (rkav) JO17-3 7 2 0 5 16 26 -10 6
7 V.V. Bergen JO17-2 7 1 2 4 17 25 -8 5
8 Castricum FC JO17-2 7 1 2 4 8 17 -9 5

Volendam (rkav) JO17-3 (0383 Onder 17 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Graftdijk JO17-1 16 15 0 1 65 20 45 45
2 V.V. Bergen JO17-2 16 12 2 2 57 28 29 38
3 Volendam (rkav) JO17-3 16 6 3 7 39 36 3 21
4 AFC 34 JO17-3 16 6 3 7 39 52 -13 21
5 Foresters JO17-3 16 5 4 7 60 53 7 19
6 Castricum FC JO17-2 16 5 4 7 38 41 -3 19
7 Purmerend JO17-1 16 5 4 7 28 31 -3 19
8 Beemster JO17-1 16 3 3 10 28 52 -24 12
9 HSV JO17-2 16 2 3 11 21 62 -41 9

Volendam (rkav) JO17-3 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SDOB JO17-1 5 4 1 0 15 6 9 13
2 Volendam (rkav) JO17-3 5 3 2 0 27 10 17 11
3 Marken sv. JO17-1 5 2 1 2 13 18 -5 7
4 s.v. Enkhuizen JO17-1 5 2 0 3 20 14 6 6
5 EVC JO17-1 5 2 0 3 12 14 -2 6
6 KGB JO17-1 5 0 0 5 5 30 -25 0

Volendam (rkav) JO17-3 (0383 Onder 17 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SDO JO17-1JM 6 5 0 1 19 10 9 15
2 Waterwijk asc JO17-3 6 5 0 1 19 12 7 15
3 SDOB JO17-1 7 3 2 2 23 14 9 11
4 BFC JO17-2 7 3 1 3 24 10 14 10
5 EVC JO17-1 7 2 1 4 21 22 -1 7
6 Volendam (rkav) JO17-3 4 1 1 2 13 16 -3 4
7 RKAVIC JO17-2 5 1 1 3 6 14 -8 4
8 Marken sv. JO17-1 6 1 0 5 9 36 -27 3

Volendam (rkav) JO17-3 (0682 Onder 17 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SDOB JO17-1 10 8 2 0 38 14 24 26
2 Assendelft JO17-1 10 7 0 3 25 19 6 21
3 HBOK JO17-1 10 5 3 2 33 18 15 18
4 Castricum FC JO17-1 10 5 2 3 26 30 -4 17
5 Saenden JO17-1 10 5 1 4 33 24 9 16
6 Volendam (rkav) JO17-3 10 5 1 4 34 27 7 16
7 Sporting Krommenie JO17-2 10 4 1 5 19 18 1 13
8 BFC JO17-2 10 3 2 5 27 20 7 11
9 Nederhorst vv JO17-1 10 3 1 6 18 38 -20 10
10 Waterwijk asc JO17-3 9 2 1 6 14 17 -3 7
11 EVC JO17-1 9 0 0 9 8 50 -42 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO17-3 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerland JO17-1 5 5 0 0 18 8 10 15
2 HBOK JO17-1 5 4 0 1 13 7 6 12
3 Volendam (rkav) JO17-3 5 2 0 3 14 14 0 6
4 SDOB JO17-1 5 2 0 3 9 11 -2 6
5 Almere FC JO17-2 5 1 0 4 10 15 -5 3
6 Purmersteijn JO17-2 5 1 0 4 10 19 -9 3

Volendam (rkav) JO17-3 (0383 Onder 17 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerland JO17-1 6 4 1 1 14 7 7 13
2 Purmersteijn JO17-2 5 3 0 2 7 12 -5 9
3 Volendam (rkav) JO17-3 6 3 0 3 12 12 0 9
4 AFC 34 JO17-3 5 4 0 1 19 6 13 8
5 ODIN 59 JO17-3 4 2 0 2 9 9 0 6
6 ZOB JO17-2 5 1 1 3 7 11 -4 4
7 Meervogels 31 JO17-1 5 0 0 5 8 19 -11 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
20 apr 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-3 - RCZ JO17-1 Meer informatie
11 mei 12:30 uur Regulier Sporting Krommenie JO17-1 - Volendam (rkav) JO17-3 Meer informatie
25 mei 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-3 - ZOB JO17-2 Meer informatie

Volendam (rkav) JO17-3 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-3 (B3400 Onder 17 beker poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-3 (0352 Onder 17 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-3 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-3 (0383 Onder 17 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-3 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-3 (0383 Onder 17 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-3 (0682 Onder 17 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO17-3 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-3 (0383 Onder 17 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-3 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-3 (B3400 Onder 17 beker poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-3 (0352 Onder 17 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-3 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-3 (0383 Onder 17 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-3 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-3 (0383 Onder 17 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-3 (0682 Onder 17 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO17-3 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-3 (0383 Onder 17 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info