JO17-2


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 142848
Wedstijdnummerintern 18136062
Veldnaam veld 6
Veldlocatie Veld
Klasse 1e klasse (3e fase)
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0682 Onder 17 (3e fase)
Categorie B
Wedstrijddatum 2024-04-20
Aanvangstijdopgemaakt 10:30
Duur 80
Speltype Veld
Aanduiding 0682 Onder 17 (3e fase)
Poule B
Thuisteam Volendam (rkav) JO17-2
Uitteam AFC IJburg JO17-1
Matchofficials
Scheidsrechters Afgeschermd, (Scheidsrechter)
Accommodatie
Naam Sportpark Volendam
Straat Julianaweg 3 A
Plaats 1131CX VOLENDAM
Telefoon 0299-364164
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com
Uitteam
Naam AFC IJburg
Code MMBS206
Website http://www.afcijburg.com
Shirtkleur Wit met rode band
Straat Pedro de Medinalaan 114
Postcodeplaats 1086XP AMSTERDAM
Telefoon 020 - 8208044
Email secretaris@afcijburg.com

Volendam (rkav) JO17-2 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Zaandijk JO17-1 2 2 0 0 10 2 8 6
2 Kadoelen sv. JO17-1 2 2 0 0 4 2 2 6
3 Volendam (rkav) JO17-2 3 2 0 1 26 10 16 6
4 Assendelft JO17-1 3 2 0 1 11 8 3 6
5 FC Uitgeest JO17-2 3 1 1 1 7 5 2 4
6 Purmerend JO17-3 2 1 0 1 3 3 0 3
7 Rijp (de) JO17-1 3 1 0 2 5 12 -7 3
8 Sporting Almere JO17-2 4 1 0 3 11 9 2 3
9 Kolping Boys JO17-2 2 0 1 1 4 6 -2 1
10 Forza Almere JO17-1 2 0 0 2 0 24 -24 0

Volendam (rkav) JO17-2 (0352 Onder 17 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZCFC JO17-1 3 3 0 0 10 5 5 9
2 Kadoelen sv. JO17-1 3 2 0 1 10 7 3 6
3 Volendam (rkav) JO17-2 4 0 2 2 9 11 -2 2
4 Zaandijk JO17-1 4 0 2 2 5 11 -6 2

Volendam (rkav) JO17-2 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Zaanlandia JO17-1 7 6 1 0 25 3 22 19
2 EVC JO17-1 7 5 1 1 26 8 18 16
3 Volendam (rkav) JO17-2 7 4 2 1 17 10 7 14
4 Hercules Zaandam sc JO17-1 7 4 0 3 15 16 -1 12
5 Monnickendam JO17-1 7 2 1 4 16 15 1 7
6 ZOB JO17-2 7 2 0 5 13 23 -10 6
7 Oosthuizen JO17-1 7 2 0 5 10 21 -11 6
8 IVV JO17-1 7 0 1 6 12 38 -26 1

Volendam (rkav) JO17-2 (0383 Onder 17 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 BFC JO17-2 16 14 2 0 54 17 37 44
2 RCZ JO17-1 16 10 1 5 55 28 27 31
3 Laren 99 sv JO17-1 16 9 4 3 50 26 24 31
4 Monnickendam JO17-1 16 6 4 6 38 36 2 22
5 Volendam (rkav) JO17-2 16 7 1 8 35 37 -2 22
6 Waterwijk asc JO17-2 14 5 5 4 24 22 2 20
7 NVC JO17-1 15 4 2 9 35 61 -26 14
8 Hercules Zaandam sc JO17-1 16 2 3 11 16 40 -24 9
9 IVV JO17-1 15 1 2 12 19 59 -40 5

Volendam (rkav) JO17-2 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO17-2 4 3 0 1 22 5 17 9
2 Westfriezen JO17-1 4 3 0 1 20 7 13 9
3 Blokkers de JO17-1 4 2 1 1 7 4 3 7
4 Zouaven (de) JO17-1 4 1 1 2 15 7 8 4
5 Spirit 30 (SC) JO17-2 4 0 0 4 1 42 -41 0

Volendam (rkav) JO17-2 (0383 Onder 17 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Blokkers de JO17-1 7 5 1 1 20 4 16 16
2 Purmerland JO17-1 7 3 3 1 13 11 2 12
3 Zouaven (de) JO17-1 7 3 2 2 17 12 5 11
4 Volendam (rkav) JO17-2 5 2 3 0 13 9 4 9
5 Westfriezen JO17-1 7 1 4 2 17 17 0 7
6 Purmerend JO17-1 6 2 0 4 6 12 -6 6
7 Always Forward JO17-2 7 2 0 5 10 21 -11 6
8 HBOK JO17-1 6 1 1 4 12 22 -10 4

Volendam (rkav) JO17-2 (B3420 Onder 17 beker 2e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Texel 94 JO17-1 1 1 0 0 5 1 4 3
2 Meern De JO17-4 1 1 0 0 4 2 2 3
3 Nieuw West United SV JO17-1 1 1 0 0 4 2 2 3
4 FC Aalsmeer JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Baarn sv JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Brederodes JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Castricum FC JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DIOS sv. JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DOVO JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Duinrand S JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 GVVV JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 HBC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 HBOK JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Jonathan JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
15 KFC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Koninklijke HFC JO17-1 (zon) 0 0 0 0 0 0 0 0
17 KSV JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Meern De JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
19 NVC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 ODIN 59 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Saenden JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
22 SDOB JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Spaarnwoude sv. JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Spakenburg JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Sporting Krommenie JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
26 TOS-Actief JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 FC Uitgeest JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
28 UNO vv JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Vliegdorp 't vv JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Volendam (rkav) JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Waterwijk asc JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Zeeburgia avv JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Elinkwijk JO17-1 1 0 0 1 2 4 -2 0
34 SCPB'22 JO17-1 1 0 0 1 2 4 -2 0
35 VIOS-W JO17-1 1 0 0 1 1 5 -4 0

Volendam (rkav) JO17-2 (B3430 Onder 17 beker 3e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Texel 94 JO17-1 1 1 0 0 8 1 7 3
2 NVC JO17-1 1 1 0 0 5 0 5 3
3 Baarn sv JO17-1 1 1 0 0 5 2 3 3
4 KSV JO17-1 1 1 0 0 5 2 3 3
5 Vliegdorp 't vv JO17-1 1 1 0 0 3 0 3 3
6 Volendam (rkav) JO17-2 1 1 0 0 4 2 2 3
7 KFC JO17-1 1 1 0 0 3 1 2 3
8 FC Aalsmeer JO17-1 1 1 0 0 2 0 2 3
9 Spakenburg JO17-2 1 1 0 0 8 7 1 3
10 FC Uitgeest JO17-2 1 1 0 0 4 3 1 3
11 Nieuw West United SV JO17-1 1 1 0 0 3 2 1 3
12 SDOB JO17-1 1 1 0 0 3 2 1 3
13 Zeeburgia avv JO17-1 1 1 0 0 3 2 1 3
14 UNO vv JO17-1 1 1 0 0 2 1 1 3
15 Jonathan JO17-2 1 1 0 0 1 1 0 3
16 DIOS sv. JO17-1 1 1 0 0 0 0 0 3
17 Brederodes JO17-2 1 0 0 1 1 1 0 0
18 Koninklijke HFC JO17-1 (zon) 1 0 0 1 0 0 0 0
19 DOVO JO17-3 1 0 0 1 7 8 -1 0
20 Saenden JO17-1 1 0 0 1 3 4 -1 0
21 HBC JO17-1 1 0 0 1 2 3 -1 0
22 Spaarnwoude sv. JO17-1 1 0 0 1 2 3 -1 0
23 TOS-Actief JO17-1 1 0 0 1 2 3 -1 0
24 ODIN 59 JO17-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
25 Sporting Krommenie JO17-1 1 0 0 1 2 4 -2 0
26 HBOK JO17-1 1 0 0 1 1 3 -2 0
27 Meern De JO17-2 1 0 0 1 0 2 -2 0
28 Duinrand S JO17-1 1 0 0 1 2 5 -3 0
29 GVVV JO17-2 1 0 0 1 2 5 -3 0
30 Meern De JO17-4 1 0 0 1 0 3 -3 0
31 Waterwijk asc JO17-3 1 0 0 1 0 5 -5 0
32 Castricum FC JO17-2 1 0 0 1 1 8 -7 0

Volendam (rkav) JO17-2 (0682 Onder 17 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO17-2 11 9 0 2 31 17 14 27
2 ZVC '22 JO17-1 11 7 3 1 33 14 19 24
3 Purmerland JO17-1 11 6 3 2 33 15 18 21
4 ADO '20 JO17-2 11 6 3 2 32 24 8 21
5 KFC JO17-1 11 6 1 4 48 30 18 19
6 Purmerend JO17-1 11 5 2 4 24 16 8 17
7 Vitesse 22 JO17-1 11 5 2 4 18 17 1 17
8 FC Uitgeest JO17-2 11 3 3 5 20 19 1 12
9 ASC De Volewijckers JO17-2 11 4 0 7 22 30 -8 12
10 Sporting Krommenie JO17-1 11 2 4 5 27 23 4 10
11 ODIN 59 JO17-1 11 1 2 8 17 45 -28 5
12 DEM (RKVV) JO17-2 11 0 1 10 8 63 -55 1

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO17-2 (B3480 Onder 17 beker 1/8 finales)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DIOS sv. JO17-1 1 1 0 0 3 0 3 3
2 NVC JO17-1 1 1 0 0 2 0 2 3
3 Vliegdorp 't vv JO17-1 1 1 0 0 6 5 1 3
4 FC Uitgeest JO17-2 1 1 0 0 4 3 1 3
5 Texel 94 JO17-1 1 1 0 0 3 2 1 3
6 KFC JO17-1 1 1 0 0 2 1 1 3
7 Baarn sv JO17-1 1 1 0 0 1 1 0 3
8 Volendam (rkav) JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Zeeburgia avv JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Jonathan JO17-2 1 0 0 1 1 1 0 0
11 Spakenburg JO17-2 1 0 0 1 5 6 -1 0
12 Nieuw West United SV JO17-1 1 0 0 1 3 4 -1 0
13 KSV JO17-1 1 0 0 1 2 3 -1 0
14 SDOB JO17-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
15 FC Aalsmeer JO17-1 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 UNO vv JO17-1 1 0 0 1 0 3 -3 0

Volendam (rkav) JO17-2 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 s.v. Enkhuizen JO17-1 5 4 0 1 21 6 15 12
2 ZOB JO17-1 5 3 1 1 11 9 2 10
3 Monnickendam JO17-1 5 2 2 1 9 9 0 8
4 KGB JO17-1 5 2 1 2 13 10 3 7
5 Volendam (rkav) JO17-2 5 2 0 3 12 11 1 6
6 Medemblik FC JO17-1 5 0 0 5 7 28 -21 0

Volendam (rkav) JO17-2 (0383 Onder 17 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO17-2 6 4 1 1 20 13 7 13
2 vv Zwanenburg JO17-1 6 4 1 1 12 8 4 13
3 Monnickendam JO17-1 6 3 2 1 17 8 9 11
4 CSW JO17-1 6 2 1 3 13 14 -1 7
5 DCG Rksv JO17-1 6 2 0 4 8 18 -10 6
6 BFC JO17-3 6 1 2 3 15 17 -2 5
7 Hertha JO17-1 6 1 1 4 7 14 -7 4

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
20 apr 10:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-2 - AFC IJburg JO17-1 Meer informatie
11 mei 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO17-2 - Fortuna Wormerveer sv JO17-2 Meer informatie
25 mei 13:30 uur Regulier BFC JO17-2 - Volendam (rkav) JO17-2 Meer informatie

Volendam (rkav) JO17-2 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-2 (0352 Onder 17 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-2 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-2 (0383 Onder 17 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-2 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-2 (0383 Onder 17 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-2 (B3420 Onder 17 beker 2e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-2 (B3430 Onder 17 beker 3e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-2 (0682 Onder 17 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO17-2 (B3480 Onder 17 beker 1/8 finales)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-2 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-2 (0383 Onder 17 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO17-2 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-2 (0352 Onder 17 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-2 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-2 (0383 Onder 17 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-2 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-2 (0383 Onder 17 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-2 (B3420 Onder 17 beker 2e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-2 (B3430 Onder 17 beker 3e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-2 (0682 Onder 17 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO17-2 (B3480 Onder 17 beker 1/8 finales)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-2 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO17-2 (0383 Onder 17 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info