JO16-2


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 149779
Wedstijdnummerintern 18142993
Veldnaam veld 2
Veldlocatie Veld
Uitscore 10
Uitscore-regulier 10
Klasse Divisie 6
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0312 Onder 16 (voorjaar A-cat)
Categorie A
Wedstrijddatum 2024-03-16
Aanvangstijdopgemaakt 14:30
Duur 80
Speltype Veld
Aanduiding 0312 Onder 16 (voorjaar A-cat)
Poule A
Thuisteam Volendam (rkav) JO16-2
Uitteam Dijk De asv JO16-1
Matchofficials
Scheidsrechters Pijkeren, Joël van (Scheidsrechter), Hoencamp, Robin (Assistent-scheidsrechter), Bouaziz, Ahmed (Assistent-scheidsrechter)
Accommodatie
Naam Sportpark Volendam
Straat Julianaweg 3 A
Plaats 1131CX VOLENDAM
Telefoon 0299-364164
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com
Uitteam
Naam Dijk De asv
Code BBCY72O
Website http://www.asvdedijk.nl
Shirtkleur Rood-Wit-Blauw geblokt
Straat Schellingwouderdijk 220
Postcodeplaats 1023NL AMSTERDAM
Telefoon 020-4904560
Email info@asvdedijk.nl

Volendam (rkav) JO16-2 (B3520 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Zandvoort s.v. JO16-1 3 2 1 0 11 2 9 7
2 Volendam (rkav) JO16-2 3 2 0 1 19 3 16 6
3 RCZ JO16-1 3 1 1 1 7 8 -1 4
4 ASC De Volewijckers JO16-2 3 0 0 3 0 24 -24 0

Volendam (rkav) JO16-2 (0233 Onder 16 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO16-2 3 2 1 0 13 5 8 7
2 Jong Holland JO16-1 2 2 0 0 17 1 16 6
3 Castricum FC JO16-1 3 2 0 1 14 5 9 6
4 West Frisia JO16-1 4 1 2 1 10 12 -2 5
5 Kolping Boys JO16-2 4 1 2 1 6 11 -5 5
6 Valken de JO16-1 2 1 1 0 8 2 6 4
7 Always Forward JO16-2 3 1 1 1 6 6 0 4
8 RKEDO JO16-1 1 1 0 0 6 0 6 3
9 Hercules Zaandam sc JO16-1 3 0 1 2 4 16 -12 1
10 ASC De Volewijckers JO16-2 2 0 0 2 3 12 -9 0
11 FC Uitgeest JO16-1 3 0 0 3 3 20 -17 0

Volendam (rkav) JO16-2 (0353 Onder 16 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Always Forward JO16-2 4 3 1 0 14 4 10 10
2 Volendam (rkav) JO16-2 3 2 1 0 14 2 12 7
3 Valken de JO16-1 3 2 0 1 10 8 2 6
4 West Frisia JO16-1 3 0 0 3 8 14 -6 0
5 Volendam (rkav) JO16-3 3 0 0 3 0 18 -18 0

Volendam (rkav) JO16-2 (0384 Onder 16 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO16-2 6 6 0 0 45 10 35 18
2 Zaanlandia JO16-1 6 3 1 2 10 10 0 10
3 Purmerland JO16-1 6 3 1 2 12 13 -1 10
4 Atletico Club Amsterdam JO16-1 6 3 0 3 14 12 2 9
5 Purmerend JO16-1 6 2 0 4 16 21 -5 6
6 WSV 1930 JO16-1 6 2 0 4 11 26 -15 6
7 KFC JO16-1 6 1 0 5 8 24 -16 3

Volendam (rkav) JO16-2 (0385 Onder 16 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO16-2 20 14 2 4 85 41 44 44
2 Vrone JO16-1 20 14 2 4 41 17 24 44
3 Westfriezen JO16-1 20 11 3 6 52 46 6 36
4 Sporting Andijk JO16-1 19 10 2 7 47 40 7 32
5 Blokkers de JO16-1 19 9 3 7 38 34 4 30
6 Always Forward JO16-2 20 9 1 10 31 35 -4 28
7 Purmerend JO16-1 20 7 2 11 36 58 -22 23
8 Purmerland JO16-1 20 7 1 12 31 44 -13 22
9 s.v. Enkhuizen JO16-1 20 6 3 11 28 36 -8 21
10 Medemblik FC JO16-1 17 3 5 9 33 43 -10 14
11 Purmersteijn JO16-2 19 3 4 12 26 54 -28 13

Volendam (rkav) JO16-2 (0353 Onder 16 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase A-Cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO16-2 5 3 1 1 9 7 2 10
2 Dijk De asv JO16-1 5 2 3 0 10 4 6 9
3 KFC JO16-1 5 2 2 1 20 9 11 8
4 DRC JO16-1 5 2 1 2 15 12 3 7
5 Swift JO16-1 5 2 1 2 12 14 -2 7
6 Overbos sv. JO16-2 5 0 0 5 4 24 -20 0

Volendam (rkav) JO16-2 (0360 Onder 16 (2e fase A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 AS'80 JO16-1 7 6 1 0 36 7 29 19
2 Dijk De asv JO16-1 7 5 1 1 18 5 13 16
3 Almere FC JO16-1 7 4 0 3 15 17 -2 12
4 Buitenboys sc. JO16-2 6 3 0 3 15 19 -4 9
5 DRC JO16-1 5 2 2 1 9 9 0 8
6 Volendam (rkav) JO16-2 6 2 0 4 12 19 -7 6
7 DTA Fortius asv JO16-2 6 1 0 5 15 21 -6 3
8 BFC JO16-2 6 0 0 6 5 28 -23 0

Volendam (rkav) JO16-2 (B3530 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 16 2e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Zeeburgia avv JO16-1 1 1 0 0 5 0 5 3
2 PVCV JO16-1 1 1 0 0 4 1 3 3
3 Roda '46 JO16-1 1 1 0 0 4 1 3 3
4 Hollandia JO16-1 1 1 0 0 4 2 2 3
5 Purmersteijn JO16-1 1 1 0 0 3 1 2 3
6 SDZ JO16-1 1 1 0 0 5 4 1 3
7 Buitenboys sc. JO16-1 1 1 0 0 2 1 1 3
8 Buitenveldert sc. JO16-1 1 1 0 0 2 1 1 3
9 S.V. Houten JO16-1 1 1 0 0 2 1 1 3
10 Reiger Boys JO16-1 1 1 0 0 2 1 1 3
11 DHSC JO16-1 1 0 1 0 2 2 0 1
12 VVZ '49 JO16-1 1 0 1 0 2 2 0 1
13 Victoria JO16-1 1 0 1 0 0 0 0 1
14 Argon JO16-1 1 0 1 0 0 0 0 1
15 BVC Bloemendaal JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 IJsselmeervogels JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Kampong JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Koninklijke HFC JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 FC Amsterdam JO16-1 1 0 0 1 4 5 -1 0
20 AFC 34 JO16-2 1 0 0 1 1 2 -1 0
21 AS'80 JO16-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
22 VVIJ JO16-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
23 WV-HEDW JO16-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
24 Westfriezen JO16-1 1 0 0 1 2 4 -2 0
25 Volendam (rkav) JO16-2 1 0 0 1 1 3 -2 0
26 SDO JO16-1 1 0 0 1 1 4 -3 0
27 UVV JO16-1 1 0 0 1 1 4 -3 0
28 Hoofddorp s.v. JO16-2 1 0 0 1 0 5 -5 0

Volendam (rkav) JO16-2 (0675 Onder 16 (3e fase A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Kolping Boys JO16-1 11 8 2 1 33 10 23 26
2 FC Uitgeest JO16-1 11 8 2 1 29 15 14 26
3 s.v. Enkhuizen JO16-1 11 6 1 4 30 24 6 19
4 Westfriezen JO16-1 11 6 0 5 28 22 6 18
5 Fortuna Wormerveer sv JO16-2 11 6 0 5 30 25 5 18
6 Kleine Sluis JO16-1 11 5 2 4 14 17 -3 17
7 Volendam (rkav) JO16-2 11 4 3 4 17 25 -8 15
8 FC Den Helder JO16-1 11 3 4 4 21 27 -6 13
9 KSV JO16-1 11 4 0 7 18 22 -4 12
10 ODIN 59 JO16-1 10 3 1 6 15 24 -9 10
11 HCSC JO16-1 11 3 1 7 17 22 -5 10
12 KGB JO16-1 10 0 2 8 11 30 -19 2

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO16-2 (0353 Onder 16 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase A-Cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO16-2 5 4 0 1 20 6 14 12
2 Always Forward JO16-2 5 3 1 1 11 10 1 10
3 KGB JO16-1 5 1 3 1 9 14 -5 6
4 KSV JO16-1 5 1 2 2 8 11 -3 5
5 Schagen United JO16-2 5 1 1 3 11 14 -3 4
6 Purmerend JO16-2 5 1 1 3 11 15 -4 4

Volendam (rkav) JO16-2 (0360 Onder 16 (2e fase A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend JO16-1 6 6 0 0 38 8 30 18
2 Volendam (rkav) JO16-2 6 5 0 1 31 19 12 15
3 KSV JO16-1 6 4 0 2 20 11 9 12
4 Fortuna Wormerveer sv JO16-2 6 2 0 4 13 19 -6 6
5 Always Forward JO16-2 6 2 0 4 8 15 -7 6
6 KGB JO16-1 6 1 0 5 8 19 -11 3
7 Schagen United JO16-2 6 1 0 5 7 34 -27 3

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
13 apr 10:30 uur Regulier Dijk De asv JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-2 Meer informatie
20 apr 08:45 uur Regulier Volendam (rkav) JO16-2 - SCPB'22 JO16-1 Meer informatie
11 mei 13:45 uur Regulier KFC JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-2 Meer informatie
18 mei 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO16-2 - AFC IJburg JO16-1 Meer informatie
25 mei 10:00 uur Regulier WV-HEDW JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-2 Meer informatie

Volendam (rkav) JO16-2 (B3520 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO16-2 (0233 Onder 16 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO16-2 (0353 Onder 16 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO16-2 (0384 Onder 16 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO16-2 (0385 Onder 16 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO16-2 (0353 Onder 16 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase A-Cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO16-2 (0360 Onder 16 (2e fase A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO16-2 (B3530 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 16 2e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO16-2 (0675 Onder 16 (3e fase A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO16-2 (0353 Onder 16 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase A-Cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO16-2 (0360 Onder 16 (2e fase A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO16-2 (B3520 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO16-2 (0233 Onder 16 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO16-2 (0353 Onder 16 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO16-2 (0384 Onder 16 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO16-2 (0385 Onder 16 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO16-2 (0353 Onder 16 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase A-Cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO16-2 (0360 Onder 16 (2e fase A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO16-2 (B3530 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 16 2e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO16-2 (0675 Onder 16 (3e fase A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO16-2 (0353 Onder 16 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase A-Cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO16-2 (0360 Onder 16 (2e fase A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info