JO15-2


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 160974
Wedstijdnummerintern 18154188
Veldnaam veld 8
Veldlocatie Veld
Klasse 1e klasse (3e fase)
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0388 Onder 15 (3e fase)
Categorie B
Wedstrijddatum 2024-04-20
Aanvangstijdopgemaakt 12:00
Duur 70
Speltype Veld
Aanduiding 0388 Onder 15 (3e fase)
Poule B
Thuisteam Volendam (rkav) JO15-2
Uitteam ZOB JO15-2
Matchofficials
Scheidsrechters Afgeschermd, (Scheidsrechter)
Accommodatie
Naam Sportpark Volendam
Straat Julianaweg 3 A
Plaats 1131CX VOLENDAM
Telefoon 0299-364164
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com
Uitteam
Naam ZOB
Code BBFZ59H
Website http://www.vvzob.nl
Shirtkleur wit met diagonale streep
Straat Purmerenderweg 55
Postcodeplaats 1461DD ZUIDOOSTBEEMSTER
Telefoon 0299-430569
Email hoofdbestuur@vvzob.nl

Volendam (rkav) JO15-2 (0245 Onder 15 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Medemblik FC JO15-1 4 3 0 1 16 11 5 9
2 RKEDO JO15-1 3 2 1 0 13 7 6 7
3 Spirit 30 (SC) JO15-1 4 2 1 1 13 9 4 7
4 Texel 94 JO15-1 4 2 1 1 13 11 2 7
5 Volendam (rkav) JO15-2 3 2 0 1 16 6 10 6
6 SVW 27 JO15-1 3 1 1 1 6 5 1 4
7 Always Forward JO15-2 4 1 1 2 6 11 -5 4
8 SV Spartanen JO15-1 3 1 0 2 14 12 2 3
9 Westfriezen JO15-1 3 0 2 1 4 5 -1 2
10 ZAP JO15-1 3 0 2 1 2 7 -5 2
11 Victoria O JO15-1 4 0 1 3 3 22 -19 1

Volendam (rkav) JO15-2 (B3600 Onder 15 beker poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO15-2 3 3 0 0 30 1 29 9
2 SDOB JO15-1 3 2 0 1 9 10 -1 6
3 Ilpendam JO15-1 3 1 0 2 3 14 -11 3
4 Monnickendam JO15-1 3 0 0 3 5 22 -17 0

Volendam (rkav) JO15-2 (0354 Onder 15 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SDOB JO15-1 3 3 0 0 9 1 8 9
2 Ilpendam JO15-1 4 2 0 2 4 7 -3 6
3 Volendam (rkav) JO15-3 3 1 0 2 10 8 2 3
4 ZOB JO15-1 4 1 0 3 5 12 -7 3

Volendam (rkav) JO15-2 (0228 Onder 15 (najaar A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 FC Uitgeest JO15-1 11 10 1 0 37 4 33 31
2 ODIN 59 JO15-1 11 9 0 2 52 15 37 27
3 Volendam (rkav) JO15-2 11 8 2 1 44 21 23 26
4 DEM (RKVV) JO15-2 11 6 1 4 26 30 -4 19
5 ZOB JO15-1 11 6 0 5 39 23 16 18
6 Onze Gezellen JO15-1 11 5 3 3 25 19 6 18
7 Jong Holland JO15-1 11 5 1 5 31 43 -12 16
8 ADO '20 JO15-1 11 2 2 7 21 35 -14 8
9 OSC JO15-1 11 2 2 7 16 40 -24 8
10 DWS afc JO15-2 11 2 1 8 19 40 -21 7
11 SVA JO15-1 11 1 3 7 21 39 -18 6
12 ASC De Volewijckers JO15-1 11 1 2 8 18 40 -22 5

Volendam (rkav) JO15-2 (B3600 Onder 15 beker poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO15-2 (0229 Onder 15 (voorjaar A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO15-2 8 8 0 0 32 9 23 24
2 ZOB JO15-1 8 5 0 3 24 21 3 15
3 Westfriezen JO15-1 8 3 1 4 23 16 7 10
4 KGB JO15-1 8 3 1 4 19 20 -1 10
5 ASC De Volewijckers JO15-1 8 0 0 8 9 41 -32 0

Volendam (rkav) JO15-2 (663 Onder 15 Zaterdag nacompetitie 2e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 VOC JO15-1 1 1 0 0 7 0 7 3
2 VRC JO15-1 1 1 0 0 4 1 3 3
3 Graaf W II VAC JO15-1 1 1 0 0 2 0 2 3
4 Hercules JO15-1 1 1 0 0 2 1 1 3
5 LYRA JO15-1 1 1 0 0 1 0 1 3
6 Swift JO15-1 1 1 0 0 3 3 0 3
7 FC Den Helder JO15-1 1 1 0 0 1 1 0 3
8 Sparta (AV) JO15-1 1 1 0 0 1 1 0 3
9 Argon JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Dijk De asv JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ODIN 59 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RCH JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 UVV JO15-1 1 0 0 1 3 3 0 0
14 Nieuwenhoorn JO15-1 1 0 0 1 1 1 0 0
15 Volendam (rkav) JO15-2 1 0 0 1 1 1 0 0
16 Hoogland JO15-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
17 Concordia JO15-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 DSO JO15-2 1 0 0 1 0 2 -2 0
19 VVZ '49 JO15-1 1 0 0 1 1 4 -3 0
20 Rijnsburgse Boys JO15-1 1 0 0 1 0 7 -7 0

Volendam (rkav) JO15-2 (0228 Onder 15 (najaar A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 AFC IJburg JO15-1 11 10 0 1 62 21 41 30
2 BVC Bloemendaal JO15-1 11 9 2 0 48 12 36 29
3 Zeeburgia avv JO15-2 11 7 2 2 31 12 19 23
4 FC Den Helder JO15-1 11 6 2 3 39 17 22 20
5 Kolping Boys JO15-1 10 5 2 3 39 29 10 17
6 Volendam (rkav) JO15-2 11 5 1 5 24 40 -16 16
7 Dijk De asv JO15-1 11 3 3 5 26 31 -5 12
8 Swift JO15-1 11 4 0 7 15 27 -12 12
9 FC Lisse JO15-1 11 3 2 6 21 30 -9 11
10 Fortuna Wormerveer sv JO15-1 11 3 0 8 32 36 -4 9
11 DCG Rksv JO15-1 11 2 2 7 23 39 -16 8
12 ODIN 59 JO15-1 10 0 0 10 6 72 -66 0

Volendam (rkav) JO15-2 (B3600 Onder 15 beker poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Buitenboys sc. JO15-1 2 2 0 0 10 0 10 6
2 Purmersteijn JO15-1 2 1 0 1 3 4 -1 3
3 Volendam (rkav) JO15-2 2 0 0 2 0 9 -9 0

Volendam (rkav) JO15-2 (0229 Onder 15 (voorjaar A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SCPB'22 JO15-1 11 8 3 0 27 8 19 27
2 HVV JO15-1 11 7 1 3 37 17 20 22
3 Sporting Martinus JO15-1 11 7 1 3 33 14 19 22
4 Wilhelmus JO15-1 11 7 1 3 19 7 12 22
5 Voorschoten`97 JO15-1 11 6 2 3 29 22 7 20
6 Foreholte JO15-1 11 5 4 2 27 11 16 19
7 RKDEO JO15-1 11 5 3 3 17 13 4 18
8 AFC JO15-2 11 5 2 4 28 23 5 17
9 Hillegom sv JO15-1 11 3 0 8 17 31 -14 9
10 Buitenveldert sc. JO15-1 11 1 2 8 13 39 -26 5
11 RODA '23 Rksv JO15-1 11 1 1 9 9 34 -25 4
12 Volendam (rkav) JO15-2 11 1 0 10 11 48 -37 3

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO15-2 (0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO15-2 5 4 1 0 15 5 10 13
2 Monnickendam JO15-1 5 2 3 0 8 4 4 9
3 DRC JO15-1 5 2 1 2 11 11 0 7
4 Purmersteijn JO15-2 5 1 2 2 12 13 -1 5
5 ZOB JO15-2 5 1 2 2 11 15 -4 5
6 Purmerend JO15-2 5 0 1 4 6 15 -9 1

Volendam (rkav) JO15-2 (0387 Onder 15 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO15-2 6 5 1 0 24 10 14 16
2 Purmerend JO15-2 6 5 0 1 23 12 11 15
3 Monnickendam JO15-1 7 3 2 2 17 15 2 11
4 SV Spartanen JO15-1 7 3 1 3 21 17 4 10
5 VVS 46 JO15-1 6 2 1 3 11 13 -2 7
6 RKEDO JO15-1 7 2 1 4 10 13 -3 7
7 ZOB JO15-2 6 2 0 4 18 18 0 6
8 Purmersteijn JO15-2 7 0 2 5 13 39 -26 2

Volendam (rkav) JO15-2 (B3610 Onder 15 beker 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Limmen JO15-1 1 1 0 0 5 1 4 3
2 SVIJ JO15-1 1 1 0 0 4 2 2 3
3 Meern De JO15-3 1 1 0 0 2 1 1 3
4 Schagen United JO15-2 1 1 0 0 0 0 0 3
5 ADO '20 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 AFC JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Always Forward JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 AMVJ JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 BSM sv JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DEM (RKVV) JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DOVO JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DSS JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SSA-SJO VV Egmond JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 't Goy JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Hercules Zaandam sc JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Hillegom sv JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Hooglanderveen JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0
18 IJFC JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 IJsselmeervogels JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Marken sv. JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Medemblik FC JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Meer De sv. JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Montfoort S.V.'19 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Nederhorst vv JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 SCPB'22 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Sporting Martinus JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Volendam (rkav) JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
28 VVS 46 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Waterwijk asc JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
30 FC Weesp JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
31 WV-HEDW JO15-1 (zon) 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Zeeburgia avv JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
33 VIOS-W JO15-1 1 0 0 1 0 0 0 0
34 Brederodes JO15-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
35 Zaandijk JO15-1 1 0 0 1 2 4 -2 0
36 Rijp (de) JO15-1 1 0 0 1 1 5 -4 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
20 apr 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO15-2 - ZOB JO15-2 Meer informatie
11 mei 12:00 uur Regulier Monnickendam JO15-1 - Volendam (rkav) JO15-2 Meer informatie
25 mei 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO15-2 - RCZ JO15-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO15-2 (0245 Onder 15 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-2 (B3600 Onder 15 beker poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-2 (0354 Onder 15 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-2 (0228 Onder 15 (najaar A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-2 (B3600 Onder 15 beker poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-2 (0229 Onder 15 (voorjaar A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-2 (663 Onder 15 Zaterdag nacompetitie 2e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-2 (0228 Onder 15 (najaar A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-2 (B3600 Onder 15 beker poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-2 (0229 Onder 15 (voorjaar A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO15-2 (0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-2 (0387 Onder 15 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO15-2 (B3610 Onder 15 beker 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
06 feb Meern De JO15-3 - Brederodes JO15-1 2 - 1

Volendam (rkav) JO15-2 (0245 Onder 15 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-2 (B3600 Onder 15 beker poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-2 (0354 Onder 15 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-2 (0228 Onder 15 (najaar A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-2 (B3600 Onder 15 beker poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-2 (0229 Onder 15 (voorjaar A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-2 (663 Onder 15 Zaterdag nacompetitie 2e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-2 (0228 Onder 15 (najaar A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-2 (B3600 Onder 15 beker poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-2 (0229 Onder 15 (voorjaar A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO15-2 (0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-2 (0387 Onder 15 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO15-2 (B3610 Onder 15 beker 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info