JO14-4


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 167490
Wedstijdnummerintern 18160704
Veldnaam veld 3-Zuidvogels
Veldlocatie Veld
Thuisscore 5
Thuisscore-regulier 5
Klasse 3e klasse (3e fase)
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0391 Onder 14 (3e fase)
Categorie B
Wedstrijddatum 2024-03-02
Aanvangstijdopgemaakt 11:30
Duur 70
Speltype Veld
Aanduiding 0391 Onder 14 (3e fase)
Poule B
Thuisteam Zuidvogels HSV De JO14-2
Uitteam Volendam (rkav) JO14-4JM
Matchofficials
Scheidsrechters Bijsterveld, Leon van (Scheidsrechter), Zwarthoed, Dick (Assistent-scheidsrechter)
Accommodatie
Naam Sportpark Wolfskamer
Straat Bestevaer 3
Plaats 1271XZ HUIZEN
Telefoon 035-5252833
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Bestevaer+3,+1271XZ,+HUIZEN,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Zuidvogels HSV De
Code BBBZ61I
Website http://www.hsvdezuidvogels.nl
Shirtkleur Rood-Groen geblokt
Straat Ambachtsweg 53
Postcodeplaats 1271AL HUIZEN
Telefoon 035 - 525 28 33
Email secretaris@hsvdezuidvogels.nl
Uitteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com

Volendam (rkav) JO14-4 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO14-4JM 3 3 0 0 19 3 16 9
2 Always Forward JO14-3 3 1 1 1 9 7 2 4
3 ST SSV/Sporting S JO14-1 3 1 1 1 4 11 -7 4
4 VZV JO14-1 3 0 0 3 8 19 -11 0

Volendam (rkav) JO14-4 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ADO '20 JO14-2 3 3 0 0 25 6 19 9
2 Purmerland JO14-1 3 3 0 0 19 0 19 9
3 OSV JO14-1 4 3 0 1 21 5 16 9
4 Volendam (rkav) JO14-4JM 2 2 0 0 19 1 18 6
5 SDOB JO14-1 3 2 0 1 9 8 1 6
6 De Wherevogels JO14-1 2 1 0 1 3 3 0 3
7 WSV 1930 JO14-2 3 1 0 2 5 6 -1 3
8 ZOB JO14-2 4 1 0 3 8 14 -6 3
9 Purmerend JO14-1 4 1 0 3 3 13 -10 3
10 KFC JO14-3 3 0 0 3 2 25 -23 0
11 KFC JO14-2 3 0 0 3 2 35 -33 0

Volendam (rkav) JO14-4 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerland JO14-1 4 4 0 0 31 4 27 12
2 SDOB JO14-1 4 3 0 1 23 16 7 9
3 Muiderberg sc. JO14-1 4 1 1 2 13 19 -6 4
4 OSV JO14-1 3 1 0 2 13 22 -9 3
5 Muiden sc. JO14-1 4 0 2 2 5 17 -12 2
6 Volendam (rkav) JO14-4JM 3 0 1 2 10 17 -7 1

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 KFC JO14-2 6 5 0 1 69 9 60 15
2 Volendam (rkav) JO14-4JM 6 5 0 1 52 14 38 15
3 Purmerland JO14-1 6 4 1 1 39 13 26 13
4 ZCFC JO14-1 6 3 0 3 24 22 2 9
5 DRC JO14-3 6 2 0 4 17 47 -30 6
6 Zaanlandia JO14-3 6 1 1 4 14 35 -21 4
7 RCZ JO14-3 6 0 0 6 5 80 -75 0

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 KFC JO14-2 6 5 1 0 30 10 20 16
2 Purmersteijn JO14-3 6 4 2 0 22 14 8 14
3 DRC JO14-2 7 3 1 3 27 28 -1 10
4 Zaanlandia JO14-2 6 2 3 1 20 11 9 9
5 RCZ JO14-2 6 2 2 2 20 18 2 8
6 Volendam (rkav) JO14-4JM 7 2 2 3 25 24 1 8
7 De Wherevogels JO14-2 5 1 1 3 11 23 -12 4
8 ZOB JO14-2 7 0 0 7 8 35 -27 0

Volendam (rkav) JO14-4 (0391 Onder 14 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO14-3 10 9 0 1 38 15 23 27
2 Volendam (rkav) JO14-4JM 10 6 0 4 42 34 8 18
3 De Wherevogels JO14-2 10 4 1 5 24 28 -4 13
4 RCZ JO14-2 10 3 1 6 19 21 -2 10
5 Zaanlandia JO14-2 10 3 1 6 17 28 -11 10
6 Beemster JO14-1 10 3 1 6 24 38 -14 10

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 RKEDO JO14-1 5 4 1 0 29 4 25 13
2 Rijp (de) JO14-1 5 3 2 0 25 6 19 11
3 Volendam (rkav) JO14-4JM 5 3 1 1 10 7 3 10
4 Dynamo JO14-1 5 1 1 3 13 25 -12 4
5 Kolping Boys JO14-5 5 1 1 3 14 27 -13 4
6 Reiger Boys JO14-2 5 0 0 5 12 34 -22 0

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Marken sv. JO14-1 7 7 0 0 40 9 31 21
2 Volendam (rkav) JO14-4JM 6 5 0 1 20 8 12 15
3 Purmersteijn JO14-3 7 4 0 3 16 13 3 12
4 EVC JO14-1 7 3 0 4 16 15 1 9
5 De Wherevogels JO14-1 7 2 1 4 16 20 -4 7
6 Monnickendam JO14-2 7 2 1 4 15 25 -10 7
7 Sporting Krommenie JO14-2 6 2 0 4 10 29 -19 6
8 Geinburgia sv. JO14-1 7 1 0 6 9 23 -14 3

Volendam (rkav) JO14-4 (0391 Onder 14 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Sporting Krommenie JO14-1 11 10 0 1 81 14 67 30
2 Volendam (rkav) JO14-4JM 11 10 0 1 31 14 17 30
3 GeuzenMiddenmeer JO14-1 11 8 1 2 36 20 16 25
4 Hercules Zaandam sc JO14-2 11 6 1 4 40 22 18 19
5 Zaandijk JO14-2 11 5 1 5 20 21 -1 16
6 EVC JO14-1 11 4 3 4 21 22 -1 15
7 Purmersteijn JO14-3 11 3 2 6 25 38 -13 11
8 Monnickendam JO14-2 11 3 1 7 18 57 -39 10
9 De Wherevogels JO14-1 11 2 3 6 23 29 -6 9
10 Ilpendam JO14-1 11 1 5 5 25 35 -10 8
11 SV Rood-Wit Zaanstad JO14-1 10 2 1 7 23 40 -17 7
12 ASC De Volewijckers JO14-3 10 1 2 7 25 56 -31 5

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO14-4JM 5 4 1 0 28 5 23 13
2 Purmerend JO14-4 5 4 0 1 23 9 14 12
3 De Wherevogels JO14-1 5 3 1 1 17 11 6 10
4 Always Forward JO14-4 5 2 0 3 19 20 -1 6
5 Oosthuizen JO14-1 5 1 0 4 10 25 -15 3
6 HSV Sport 1889 JO14-1 5 0 0 5 7 34 -27 0

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZOB JO14-2 7 6 0 1 35 13 22 18
2 ST SSV/Sporting S JO14-1 5 4 0 1 36 9 27 12
3 Always Forward JO14-4 7 3 2 2 22 21 1 11
4 Volendam (rkav) JO14-4JM 7 3 2 2 19 18 1 11
5 Rijp (de) JO14-2 7 3 1 3 19 33 -14 10
6 RKEDO JO14-1 6 2 1 3 13 13 0 7
7 De Wherevogels JO14-1 7 2 0 5 12 22 -10 6
8 Purmerend JO14-3 6 0 0 6 9 36 -27 0

Volendam (rkav) JO14-4JM (B9410 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 AFC Quick 1890 JO14-2 1 1 0 0 10 0 10 3
2 Jong Holland JO14-2 1 1 0 0 6 1 5 3
3 Jonathan JO14-4 1 1 0 0 8 4 4 3
4 Onze Gezellen JO14-2 1 1 0 0 5 2 3 3
5 WV-HEDW JO14-3 1 1 0 0 5 2 3 3
6 JSV Nieuwegein JO14-4 1 1 0 0 4 1 3 3
7 UVV JO14-3 1 1 0 0 4 2 2 3
8 VVC fc JO14-3 1 1 0 0 4 2 2 3
9 SCPB'22 JO14-4 1 1 0 0 3 1 2 3
10 FC Uitgeest JO14-2 1 1 0 0 5 4 1 3
11 GVVV JO14-2 1 1 0 0 3 2 1 3
12 Alliance '22 sv. JO14-3 1 1 0 0 2 1 1 3
13 Meteoor De sv. JO14-1 1 0 1 0 2 2 0 1
14 Volendam (rkav) JO14-4JM 1 0 1 0 2 2 0 1
15 Soest SO JO14-4 1 0 1 0 1 1 0 1
16 CJVV JO14-2 1 0 1 0 1 1 0 1
17 Abcoude fc JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
18 AFC 34 JO14-5 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Altius JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
20 AMVJ JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
21 DRC JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Geel Wit '20 sv. JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Hollandia T JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Jonathan JO14-5 0 0 0 0 0 0 0 0
25 KGB JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Laren 99 sv JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
27 MOC JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Montfoort S.V.'19 JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Muiden sc. JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
30 RCZ JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Soest SO JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Sporting Almere JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Sporting Martinus JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
34 WSW JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 ZOB JO14-2 1 0 0 1 4 5 -1 0
36 Candia '66 JO14-2 1 0 0 1 2 3 -1 0
37 Stormvogels ijvv JO14-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
38 DESTO JO14-4 1 0 0 1 2 4 -2 0
39 Hoofddorp s.v. JO14-7 1 0 0 1 2 4 -2 0
40 AFC JO14-3 1 0 0 1 1 3 -2 0
41 AFC JO14-2 1 0 0 1 2 5 -3 0
42 Vogelenzang JO14-1 1 0 0 1 2 5 -3 0
43 S.V. Houten JO14-3 1 0 0 1 1 4 -3 0
44 sv Parkhout JO14-4 1 0 0 1 4 8 -4 0
45 LSVV JO14-1 1 0 0 1 1 6 -5 0
46 VVZA JO14-1 1 0 0 1 0 10 -10 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
13 apr 10:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO14-4JM - De Wherevogels JO14-1 Meer informatie
20 apr 11:00 uur Regulier Muiderberg sc. JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-4JM Meer informatie
11 mei 10:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO14-4JM - DRC JO14-2 Meer informatie
25 mei 09:45 uur Regulier ASC De Volewijckers JO14-3 - Volendam (rkav) JO14-4JM Meer informatie

Volendam (rkav) JO14-4 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4JM (B9410 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
17 feb S.V. Houten JO14-3 - JSV Nieuwegein JO14-4 1 - 4
17 feb Hoofddorp s.v. JO14-7 - VVC fc JO14-3 2 - 4
17 feb GVVV JO14-2 - Candia '66 JO14-2 3 - 2
17 feb DESTO JO14-4 - UVV JO14-3 2 - 4
17 feb Soest SO JO14-4 - CJVV JO14-2 1 - 1 (4 - 3)
17 feb AFC Quick 1890 JO14-2 - VVZA JO14-1 10 - 0
17 feb Jonathan JO14-4 - sv Parkhout JO14-4 8 - 4
14 feb ST SSV/Sporting S JO14-1 - Hollandia T JO14-2 5 - 1
13 feb Vogelenzang JO14-1 - Onze Gezellen JO14-2 2 - 5
09 feb AFC JO14-3 - SCPB'22 JO14-4 1 - 3
09 feb AFC JO14-2 - WV-HEDW JO14-3 2 - 5

Volendam (rkav) JO14-4 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4JM (B9410 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info