JO14-2


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 166832
Wedstijdnummerintern 18160046
Veldnaam veld 1
Veldlocatie Veld
Thuisscore 2
Thuisscore-regulier 2
Uitscore 6
Uitscore-regulier 6
Klasse 1e klasse (3e fase)
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0391 Onder 14 (3e fase)
Categorie B
Wedstrijddatum 2024-04-06
Aanvangstijdopgemaakt 10:30
Duur 70
Speltype Veld
Aanduiding 0391 Onder 14 (3e fase)
Poule B
Thuisteam RCZ JO14-1
Uitteam Volendam (rkav) JO14-2
Matchofficials
Scheidsrechters Groot, Hans (Assistent-scheidsrechter), Korver, Joop (Scheidsrechter)
Accommodatie
Naam Sportpark Jagersveld
Straat Dr.H.G. Scholtenstraat 20
Plaats 1509AR ZAANDAM
Telefoon 075-6167190
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Dr.H.G. Scholtenstraat+20,+1509AR,+ZAANDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam RCZ
Code BBFW938
Website http://www.rcz.nu
Shirtkleur Wit
Straat Hollandsch Diep 13
Postcodeplaats 1509XA ZAANDAM
Telefoon 06-54383837
Email info@rcz.nu
Uitteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com

Volendam (rkav) JO14-2 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 FC Amsterdam JO14-2 3 3 0 0 9 4 5 9
2 BFC JO14-3 4 2 2 0 16 8 8 8
3 Diemen sv. JO14-1 2 2 0 0 10 2 8 6
4 DRC JO14-1 3 2 0 1 19 7 12 6
5 AMVJ JO14-1 3 2 0 1 10 4 6 6
6 BVV '31 JO14-1 4 2 0 2 13 14 -1 6
7 Volendam (rkav) JO14-2 3 1 2 0 12 7 5 5
8 Ouderkerk sv. JO14-1 4 1 1 2 12 12 0 4
9 IVV JO14-1 4 1 1 2 5 10 -5 4
10 RKAVIC JO14-2 3 1 0 2 6 7 -1 3
11 Buitenboys sc. JO14-2 2 0 0 2 5 17 -12 0
12 Zuidoost United JO14-2 2 0 0 2 2 21 -19 0
13 RCZ JO14-1 3 0 0 3 2 8 -6 0

Volendam (rkav) JO14-2 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO14-2 3 2 1 0 34 3 31 7
2 EVC JO14-1 3 2 1 0 26 5 21 7
3 Always Forward JO14-2 3 1 0 2 12 14 -2 3
4 Strandvogels JO14-1 3 0 0 3 2 52 -50 0

Volendam (rkav) JO14-2 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DRC JO14-1 3 3 0 0 31 1 30 9
2 Volendam (rkav) JO14-2 3 3 0 0 28 2 26 9
3 IVV JO14-1 3 1 0 2 6 16 -10 3
4 ZSGOWMS JO14-1 4 1 0 3 7 20 -13 3
5 ZCFC JO14-1 3 0 0 3 2 35 -33 0

Volendam (rkav) JO14-2 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 EVC JO14-1 6 5 0 1 22 13 9 15
2 Always Forward JO14-2 6 4 1 1 27 11 16 13
3 Volendam (rkav) JO14-2 6 4 0 2 36 13 23 12
4 Purmerend JO14-2 6 1 3 2 9 14 -5 6
5 Grasshoppers JO14-1 6 1 2 3 15 20 -5 5
6 Zwaluwen 30 HCSV JO14-1 6 1 1 4 8 26 -18 4
7 Valken de JO14-1 6 1 1 4 7 27 -20 4

Volendam (rkav) JO14-2 (0390 Onder 14 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend JO14-2 5 4 1 0 18 4 14 13
2 EVC JO14-1 6 4 1 1 26 17 9 13
3 Volendam (rkav) JO14-2 5 3 0 2 26 11 15 9
4 Hercules Zaandam sc JO14-1 6 2 0 4 20 30 -10 6
5 ZOB JO14-1 5 1 2 2 12 17 -5 5
6 De Wherevogels JO14-1 3 1 0 2 10 10 0 3
7 RCZ JO14-1 4 0 0 4 4 27 -23 0

Volendam (rkav) JO14-2 (0391 Onder 14 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO14-2 10 8 1 1 37 12 25 25
2 EVC JO14-1 10 7 1 2 34 20 14 22
3 WSV 1930 JO14-1 10 6 1 3 25 17 8 19
4 Purmerend JO14-2 10 5 2 3 35 21 14 17
5 Jong Holland JO14-1 10 5 2 3 27 18 9 17
6 ZOB JO14-1 10 4 2 4 26 29 -3 14
7 Fortuna Wormerveer sv JO14-2 10 4 0 6 30 31 -1 12
8 De Wherevogels JO14-1 10 3 3 4 22 28 -6 12
9 Velsenoord FC JO14-1 9 3 2 4 21 28 -7 11
10 Hercules Zaandam sc JO14-1 10 2 0 8 24 43 -19 6
11 FC Uitgeest JO14-1 9 0 0 9 6 40 -34 0

Volendam (rkav) JO14-2 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO14-2 5 4 1 0 21 7 14 13
2 Purmerend JO14-1 5 4 0 1 30 6 24 12
3 OSV JO14-1 5 3 0 2 12 15 -3 9
4 Sporting Krommenie JO14-1 5 2 1 2 19 11 8 7
5 Zaandijk JO14-2 5 1 0 4 8 18 -10 3
6 SVA JO14-1 5 0 0 5 1 34 -33 0

Volendam (rkav) JO14-2 (0390 Onder 14 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend JO14-1 7 7 0 0 40 3 37 21
2 JOS Watergraafsmeer JO14-1 7 6 0 1 29 20 9 18
3 Volendam (rkav) JO14-2 6 3 1 2 15 10 5 10
4 FC Weesp JO14-2 6 2 2 2 5 11 -6 8
5 SDOB JO14-1 7 2 0 5 8 20 -12 6
6 Abcoude fc JO14-2 6 1 2 3 11 16 -5 5
7 DRC JO14-1 5 1 0 4 5 13 -8 3
8 Almere FC JO14-2 6 0 1 5 5 25 -20 1

Volendam (rkav) JO14-2 (B9410 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZSGOWMS JO14-1 1 1 0 0 7 0 7 3
2 DOVO JO14-2 1 1 0 0 6 0 6 3
3 OSM '75 JO14-1 1 1 0 0 7 2 5 3
4 Nederhorst vv JO14-1 1 1 0 0 7 3 4 3
5 Nieuwland ASC JO14-1 1 1 0 0 6 2 4 3
6 Graveland 's JO14-1 1 1 0 0 4 0 4 3
7 DRC JO14-1 1 1 0 0 4 1 3 3
8 JSV Nieuwegein JO14-1 1 1 0 0 4 1 3 3
9 Purmersteijn JO14-2 1 1 0 0 4 1 3 3
10 DVSA JO14-1 1 1 0 0 3 0 3 3
11 RKDES JO14-1 1 1 0 0 3 0 3 3
12 TOB Rksv JO14-1 1 1 0 0 3 0 3 3
13 VVS 46 JO14-1 1 1 0 0 3 0 3 3
14 JOS Watergraafsmeer JO14-1 1 1 0 0 5 3 2 3
15 WV-HEDW JO14-2 1 1 0 0 3 2 1 3
16 s.v. Enkhuizen JO14-1 1 1 0 0 2 1 1 3
17 Hooglanderveen JO14-2 1 1 0 0 2 1 1 3
18 SVIJ JO14-1 1 1 0 0 1 0 1 3
19 Koninklijke HFC JO14-2 1 0 1 0 4 4 0 1
20 Zandvoort s.v. JO14-1 1 0 1 0 4 4 0 1
21 RKEDO JO14-1 1 0 1 0 2 2 0 1
22 Duinrand S JO14-1 1 0 1 0 2 2 0 1
23 Vrone JO14-1 1 0 1 0 1 1 0 1
24 Reiger Boys JO14-1 1 0 1 0 1 1 0 1
25 Amsvorde JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
26 AS'80 JO14-5 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Buitenveldert sc. JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
28 DESTO JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Hercules JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Hoofddorp s.v. JO14-4 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Montfoort S.V. '19 JO14-1JM 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Ouderkerk sv. JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
33 SCPB'22 JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Waterwijk asc JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Waterwijk asc JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
36 FC Weesp JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Sloterdijk avv. JO14-1 1 0 0 1 2 3 -1 0
38 DOSC JO14-2 1 0 0 1 1 2 -1 0
39 VVW JO14-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
40 ODIN 59 JO14-2 1 0 0 1 0 1 -1 0
41 RKAVIC JO14-3 1 0 0 1 3 5 -2 0
42 TOS-Actief JO14-1 1 0 0 1 1 4 -3 0
43 Volendam (rkav) JO14-2 1 0 0 1 1 4 -3 0
44 VVIJ JO14-4 1 0 0 1 1 4 -3 0
45 Legmeervogels JO14-2 1 0 0 1 0 3 -3 0
46 Medemblik FC JO14-1 1 0 0 1 0 3 -3 0
47 SDZ JO14-3 1 0 0 1 0 3 -3 0
48 Vriendenschaar JO14-1 1 0 0 1 0 3 -3 0
49 Forza Almere JO14-1 1 0 0 1 3 7 -4 0
50 Meern De JO14-3 1 0 0 1 2 6 -4 0
51 Victoria JO14-4 1 0 0 1 0 4 -4 0
52 S.V. Houten JO14-2 1 0 0 1 2 7 -5 0
53 Merino's de JO14-1 1 0 0 1 0 6 -6 0
54 AFC JO14-3 1 0 0 1 0 7 -7 0

Volendam (rkav) JO14-2 (0391 Onder 14 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Almere FC JO14-1 11 10 0 1 43 16 27 30
2 Volendam (rkav) JO14-2 11 10 0 1 34 17 17 30
3 DRC JO14-1 11 9 0 2 29 14 15 27
4 Ouderkerk sv. JO14-1 11 7 0 4 45 21 24 21
5 OSV JO14-1 11 6 1 4 34 31 3 19
6 TOB Rksv JO14-2 11 6 0 5 21 21 0 18
7 Hoofddorp s.v. JO14-3 11 5 1 5 26 27 -1 16
8 CTO '70 vv JO14-1 11 5 0 6 26 22 4 15
9 FC Weesp JO14-2 11 2 1 8 16 30 -14 7
10 SDOB JO14-1 11 2 0 9 19 39 -20 6
11 Marken sv. JO14-1 11 1 1 9 15 36 -21 4
12 SDZ MO15-3 11 1 0 10 10 44 -34 3

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO14-2 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO14-2 5 5 0 0 25 6 19 15
2 Blokkers de JO14-1 5 3 0 2 16 8 8 9
3 Always Forward JO14-2 5 2 0 3 6 10 -4 6
4 Zwaluwen 30 HCSV JO14-1 5 2 0 3 10 19 -9 6
5 s.v. Enkhuizen JO14-1 5 1 1 3 9 13 -4 4
6 Medemblik FC JO14-1 5 1 1 3 11 21 -10 4

Volendam (rkav) JO14-2 (0390 Onder 14 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 RCZ JO14-1 7 6 1 0 35 6 29 19
2 Volendam (rkav) JO14-2 7 5 0 2 36 14 22 15
3 OFC JO14-1 7 4 1 2 24 14 10 13
4 Rijp (de) JO14-1 7 3 2 2 25 15 10 11
5 Purmersteijn JO14-2 7 3 1 3 28 20 8 10
6 Ilpendam JO14-1 7 3 1 3 16 23 -7 10
7 WSV 1930 JO14-1 7 1 0 6 9 47 -38 3
8 Dijk De asv JO14-1 7 0 0 7 15 49 -34 0

Volendam (rkav) JO14-2 (B9410 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Maarssen JO14-1 1 1 0 0 5 2 3 3
2 FC Driebergen JO14-1 1 1 0 0 3 2 1 3
3 Saestum JO14-1 1 1 0 0 3 2 1 3
4 AMVJ JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Sporting Andijk JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 AS'80 JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Assendelft JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 BVC Bloemendaal JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Buitenboys sc. JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DOSC JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DOVO JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Hollandia T JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Hoofddorp s.v. JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
14 HSV JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Ilpendam JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Kolping Boys JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Koninklijke HFC JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Laren 99 sv JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Meer De sv. JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Purmersteijn JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
21 RKAVIC JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
22 RODA '23 Rksv JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Schagen United JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
24 SCPB'22 JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
25 SDZ JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
26 VIOS-W JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Volendam (rkav) JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
28 VVC fc JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
29 VVJ JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Wasmeer JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
31 WV-HEDW JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 CDW JO14-1JM 1 0 0 1 2 3 -1 0
33 Delta Sports '95 FC JO14-2 1 0 0 1 2 3 -1 0
34 UVV JO14-2 1 0 0 1 2 5 -3 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
20 apr 13:00 uur Regulier Westfriezen JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-2 Meer informatie
11 mei 12:00 uur Regulier Rijp (de) JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-2 Meer informatie
25 mei 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO14-2 - OFC JO14-1 Meer informatie
01 jun 10:30 uur Regulier ZOB JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-2 Meer informatie

Volendam (rkav) JO14-2 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-2 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-2 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-2 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-2 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-2 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-2 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-2 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-2 (B9410 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-2 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO14-2 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-2 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-2 (B9410 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
07 feb UVV JO14-2 - Maarssen JO14-1 2 - 5
07 feb CDW JO14-1JM - FC Driebergen JO14-1 2 - 3
07 feb Delta Sports '95 FC JO14-2 - Saestum JO14-1 2 - 3

Volendam (rkav) JO14-2 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (B9410 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO14-2 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (B9410 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info