JO13-4


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 150540
Wedstijdnummerintern 18143754
Veldnaam veld 1
Veldlocatie Veld
Klasse 5e klasse (3e fase)
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0394 Onder 13 (3e fase)
Categorie B
Wedstrijddatum 2024-05-11
Aanvangstijdopgemaakt 08:45
Duur 60
Speltype Veld
Aanduiding 0394 Onder 13 (3e fase)
Poule B
Thuisteam RCZ JO13-1
Uitteam Volendam (rkav) JO13-4
Accommodatie
Naam Sportpark Jagersveld
Straat Dr.H.G. Scholtenstraat 20
Plaats 1509AR ZAANDAM
Telefoon 075-6167190
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Dr.H.G. Scholtenstraat+20,+1509AR,+ZAANDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam RCZ
Code BBFW938
Website http://www.rcz.nu
Shirtkleur Wit
Straat Hollandsch Diep 13
Postcodeplaats 1509XA ZAANDAM
Telefoon 06-54383837
Email info@rcz.nu
Uitteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com

Volendam (rkav) JO13-4 (B3800 Onder 13 beker poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SDOB JO13-1 3 3 0 0 53 2 51 9
2 Volendam (rkav) JO13-4 3 2 0 1 20 16 4 6
3 EVC JO13-2 3 1 0 2 10 31 -21 3
4 Always Forward JO13-4 3 0 0 3 4 38 -34 0

Volendam (rkav) JO13-4 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 George st JO13-1 4 4 0 0 38 5 33 12
2 Medemblik FC JO13-1 4 2 1 1 14 11 3 7
3 Purmerland JO13-1 2 2 0 0 23 5 18 6
4 Zouaven (de) JO13-2 3 2 0 1 22 8 14 6
5 Beemster JO13-1 3 2 0 1 12 9 3 6
6 Woudia JO13-1JM 4 2 0 2 14 16 -2 6
7 Volendam (rkav) JO13-4 3 1 1 1 9 7 2 4
8 ZOB JO13-2 4 1 1 2 8 28 -20 4
9 Westfriezen JO13-3 4 0 1 3 2 17 -15 1
10 DWB JO13-1 2 0 0 2 1 27 -26 0
11 Purmerend JO13-3 3 0 0 3 10 20 -10 0

Volendam (rkav) JO13-4 (0356 Onder 13 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Beemster JO13-1 2 2 0 0 14 6 8 6
2 Purmerend JO13-3 2 1 0 1 10 9 1 3
3 ZOB JO13-2 2 1 0 1 10 9 1 3
4 Volendam (rkav) JO13-4 2 0 0 2 5 15 -10 0

Volendam (rkav) JO13-4 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 OFC JO13-2 6 5 1 0 49 10 39 16
2 ASC De Volewijckers JO13-4 6 4 1 1 20 17 3 13
3 SV Rood-Wit Zaanstad JO13-1 6 3 1 2 25 30 -5 10
4 DZS JO13-1 JM 6 3 0 3 27 24 3 9
5 Volendam (rkav) JO13-4 6 2 0 4 20 22 -2 6
6 Monnickendam JO13-2 5 1 1 3 10 12 -2 4
7 KFC JO13-4 5 0 0 5 9 45 -36 0

Volendam (rkav) JO13-4 (0393 Onder 13 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 De Wherevogels JO13-1 6 4 1 1 28 11 17 13
2 DZS JO13-1 JM 6 4 1 1 26 15 11 13
3 Ilpendam JO13-1 7 4 0 3 31 21 10 12
4 Volendam (rkav) JO13-4 6 3 1 2 21 18 3 10
5 Monnickendam JO13-2 4 2 1 1 17 14 3 7
6 Purmersteijn JO13-4 5 2 0 3 18 20 -2 6
7 ZOB JO13-3 5 1 2 2 12 12 0 5
8 Purmerend JO13-3 7 0 0 7 9 51 -42 0

Volendam (rkav) JO13-4 (0394 Onder 13 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Monnickendam JO13-2 11 10 1 0 54 14 40 31
2 TOB Rksv JO13-2 11 9 0 2 55 12 43 27
3 Purmersteijn JO13-4 11 8 1 2 40 14 26 25
4 Ilpendam JO13-1 11 7 0 4 39 22 17 21
5 ZOB JO13-3 11 6 2 3 38 33 5 20
6 Zaanlandia JO13-2 11 6 1 4 47 46 1 19
7 ASC De Volewijckers JO13-4 11 5 1 5 43 42 1 16
8 Volendam (rkav) JO13-4 11 5 0 6 28 29 -1 15
9 Kadoelen sv. JO13-2 11 4 0 7 34 31 3 12
10 SV Rood-Wit Zaanstad JO13-1 11 2 0 9 26 52 -26 6
11 IVV JO13-2 11 1 0 10 8 55 -47 3
12 Purmerend JO13-3 11 0 0 11 8 70 -62 0

Volendam (rkav) JO13-4 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Rijp (de) JO13-1 4 4 0 0 22 7 15 12
2 Purmerend JO13-2 4 2 1 1 13 6 7 7
3 Beemster JO13-1 4 2 1 1 12 10 2 7
4 Volendam (rkav) JO13-4 4 1 0 3 10 11 -1 3
5 De Wherevogels JO13-1 4 0 0 4 0 23 -23 0

Volendam (rkav) JO13-4 (0393 Onder 13 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend JO13-2 7 6 0 1 24 14 10 18
2 GSV JO13-1 7 5 1 1 23 7 16 16
3 Zaandijk JO13-1JM 7 5 0 2 25 14 11 15
4 Saenden JO13-1 7 4 0 3 20 15 5 12
5 Rijp (de) JO13-1 6 3 1 2 18 11 7 10
6 Volendam (rkav) JO13-4 7 2 0 5 16 29 -13 6
7 Reiger Boys JO13-3 7 1 0 6 11 29 -18 3
8 Beemster JO13-1 6 0 0 6 7 25 -18 0

Volendam (rkav) JO13-4 (0394 Onder 13 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 GSV JO13-1 11 10 1 0 58 6 52 31
2 WSW JO13-1 11 10 0 1 65 14 51 30
3 Valken de JO13-1 11 7 2 2 48 20 28 23
4 Rijp (de) JO13-1 11 7 1 3 41 26 15 22
5 Apollo 68 JO13-1JM 11 7 0 4 43 32 11 21
6 Spirit 30 (SC) JO13-2 11 6 1 4 40 30 10 19
7 Volendam (rkav) JO13-4 11 5 1 5 29 32 -3 16
8 Vrone JO13-2 11 3 1 7 24 36 -12 10
9 ZOB JO13-2 11 3 0 8 33 41 -8 9
10 Reiger Boys JO13-3 11 2 0 9 14 51 -37 6
11 s.v. Enkhuizen JO13-2 11 1 2 8 25 55 -30 5
12 SVW 27 JO13-2 11 0 1 10 8 85 -77 1

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO13-4 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 WBSV JO13-1 5 5 0 0 25 5 20 15
2 Purmerend JO13-4 5 3 1 1 23 9 14 10
3 Kwiek 78 JO13-1 5 2 1 2 23 11 12 7
4 RKEDO JO13-1 5 2 1 2 13 9 4 7
5 George st JO13-1 5 1 1 3 10 13 -3 4
6 Volendam (rkav) JO13-4 5 0 0 5 2 49 -47 0

Volendam (rkav) JO13-4 (0393 Onder 13 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend JO13-5 6 4 1 1 36 11 25 13
2 Hercules Zaandam sc JO13-2 6 4 1 1 25 14 11 13
3 SVA JO13-3 6 3 1 2 25 15 10 10
4 Meteoor De sv. JO13-1 6 3 1 2 19 20 -1 10
5 Velsen Rkvv JO13-3 6 3 0 3 19 19 0 9
6 Volendam (rkav) JO13-4 6 2 0 4 10 30 -20 6
7 De Wherevogels JO13-3 6 0 0 6 5 30 -25 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
20 apr 12:00 uur Regulier Meteoor De sv. JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-4 Meer informatie
11 mei 08:45 uur Regulier RCZ JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-4 Meer informatie
25 mei 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO13-4 - ZOB JO13-3 Meer informatie

Volendam (rkav) JO13-4 (B3800 Onder 13 beker poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-4 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-4 (0356 Onder 13 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-4 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-4 (0393 Onder 13 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-4 (0394 Onder 13 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-4 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-4 (0393 Onder 13 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-4 (0394 Onder 13 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO13-4 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-4 (0393 Onder 13 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-4 (B3800 Onder 13 beker poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-4 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-4 (0356 Onder 13 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-4 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-4 (0393 Onder 13 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-4 (0394 Onder 13 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-4 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-4 (0393 Onder 13 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-4 (0394 Onder 13 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO13-4 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-4 (0393 Onder 13 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info