JO13-2

JO13-2


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 107300
Wedstijdnummerintern 16919202
Veldnaam veld 3
Veldlocatie Veld
Klasse 2e klasse (2e fase)
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0393 Onder 13 (2e fase)
Categorie B
Wedstrijddatum 2022-12-17
Aanvangstijdopgemaakt 11:00
Duur 60
Speltype Veld
Aanduiding 0393 Onder 13 (2e fase)
Poule B
Thuisteam ZVC '22 JO13-1
Uitteam Volendam (rkav) JO13-2
Accommodatie
Naam Sportpark Hoornseveld
Straat Sportlaan 4
Plaats 1508DZ ZAANDAM
Telefoon 075-6165249
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Sportlaan+4,+1508DZ,+ZAANDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam ZVC '22
Code TCBD97W
Website https://zvc22.nl
Shirtkleur Donkerblauw/Geel (horizontaal gestreept)
Straat Gouwzoom 28
Postcodeplaats 1541TX KOOG AAN DE ZAAN
Uitteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com

Volendam (rkav) JO13-2 (0319 Onder 13 competitie (najaar A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend JO13-1 4 3 1 0 17 2 15 10
2 Vitesse 22 JO13-1 4 3 1 0 15 4 11 10
3 ODIN 59 JO13-1 4 3 0 1 16 7 9 9
4 Hollandia JO13-2 4 2 1 1 13 5 8 7
5 Purmersteijn JO13-2 4 2 1 1 12 8 4 7
6 SVA JO13-1 3 2 0 1 7 5 2 6
7 Zaanlandia JO13-1 4 2 0 2 16 8 8 6
8 Volendam (rkav) JO13-2 3 1 0 2 6 15 -9 3
9 Foresters JO13-2 4 1 0 3 11 16 -5 3
10 Sporting Krommenie JO13-1 4 1 0 3 8 17 -9 3
11 Zouaven (de) JO13-1 3 0 0 3 1 13 -12 0
12 DEM (RKVV) JO13-2 3 0 0 3 0 22 -22 0

Volendam (rkav) JO13-2 (B3800 Onder 13 beker poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Hollandia JO13-1 3 3 0 0 16 1 15 9
2 LSVV JO13-1 3 2 0 1 6 8 -2 6
3 WV-HEDW JO13-2 3 1 0 2 4 10 -6 3
4 Volendam (rkav) JO13-2 3 0 0 3 4 11 -7 0

Volendam (rkav) JO13-2 (0348 Onder 13 Aangepast (district A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO13-2 3 2 1 0 11 6 5 7
2 Volendam (rkav) JO13-2 3 1 1 1 12 8 4 4
3 AFC IJburg JO13-2 3 1 1 1 8 9 -1 4
4 WV-HEDW JO13-2 3 0 1 2 6 14 -8 1

Volendam (rkav) JO13-2 (0319 Onder 13 (najaar A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ASC De Volewijckers JO13-1 9 9 0 0 100 5 95 27
2 SDZ JO13-2 9 7 0 2 20 17 3 21
3 ZOB JO13-1 9 6 0 3 26 22 4 18
4 Fortuna Wormerveer sv JO13-2 9 5 1 3 46 28 18 16
5 Hercules Zaandam sc JO13-1 9 5 1 3 28 25 3 16
6 Purmersteijn JO13-2 9 4 1 4 24 23 1 13
7 AFC IJburg JO13-3 9 2 1 6 18 31 -13 7
8 Purmerend JO13-1 9 2 1 6 16 52 -36 7
9 Volendam (rkav) JO13-2 9 1 1 7 13 52 -39 4
10 DCG Rksv JO13-2 9 1 0 8 10 46 -36 3

Volendam (rkav) JO13-2 (B3800 Onder 13 beker poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO13-2 (0321 Onder 13 (voorjaar A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Always Forward JO13-1 8 6 2 0 35 6 29 20
2 Blokkers de JO13-1 8 6 1 1 17 7 10 19
3 Hollandia JO13-2 8 4 1 3 15 9 6 13
4 ZOB JO13-1 8 2 0 6 22 30 -8 6
5 Volendam (rkav) JO13-2 8 0 0 8 10 47 -37 0

Volendam (rkav) JO13-2 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO13-3 5 5 0 0 28 1 27 15
2 Volendam (rkav) JO13-2 5 3 0 2 18 14 4 9
3 ZVC '22 JO13-1 5 2 1 2 19 20 -1 7
4 WSV 1930 JO13-1 5 2 1 2 9 14 -5 7
5 EVC JO13-1 5 0 2 3 9 18 -9 2
6 Always Forward JO13-2 5 0 2 3 5 21 -16 2

Volendam (rkav) JO13-2 (0393 Onder 13 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZVC '22 JO13-1 6 6 0 0 41 10 31 18
2 Volendam (rkav) JO13-2 6 6 0 0 35 4 31 18
3 Sloterdijk avv. JO13-1 7 4 0 3 25 25 0 12
4 OFC JO13-1 7 3 1 3 19 18 1 10
5 SDZ JO13-4 7 3 0 4 23 26 -3 9
6 EVC JO13-1 7 3 0 4 14 20 -6 9
7 Kadoelen sv. MO14-1 7 1 1 5 11 20 -9 4
8 ZOB JO13-2 7 0 0 7 5 50 -45 0

Volendam (rkav) JO13-2 (0394 Onder 13 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 VVA/Spartaan JO13-1 1 1 0 0 2 0 2 3
2 Kadoelen sv. JO13-1 1 1 0 0 3 2 1 3
3 KFC JO13-2 1 0 1 0 2 2 0 1
4 RCZ JO13-1 1 0 1 0 2 2 0 1
5 Assendelft JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Fortuna Wormerveer sv JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Purmersteijn JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SDZ JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ZVC '22 JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 vv Zwanenburg JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Volendam (rkav) JO13-2 1 0 0 1 2 3 -1 0
12 Ilpendam JO13-1 1 0 0 1 0 2 -2 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
04 feb 12:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO13-2 - Purmersteijn JO13-4 Meer informatie
11 feb 08:30 uur Regulier SDZ JO13-3 - Volendam (rkav) JO13-2 Meer informatie
04 mrt 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO13-2 - vv Zwanenburg JO13-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO13-2 (0319 Onder 13 competitie (najaar A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-2 (B3800 Onder 13 beker poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-2 (0348 Onder 13 Aangepast (district A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-2 (0319 Onder 13 (najaar A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-2 (B3800 Onder 13 beker poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-2 (0321 Onder 13 (voorjaar A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-2 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-2 (0393 Onder 13 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
10 dec Volendam (rkav) JO13-2 - Sloterdijk avv. JO13-1 8 - 2
10 dec OFC JO13-1 - Kadoelen sv. MO14-1 1 - 1
10 dec ZOB JO13-2 - ZVC '22 JO13-1 0 - 13
10 dec SDZ JO13-4 - EVC JO13-1 8 - 1
03 dec Sloterdijk avv. JO13-1 - OFC JO13-1 0 - 3
03 dec Kadoelen sv. MO14-1 - SDZ JO13-4 2 - 3
03 dec EVC JO13-1 - ZOB JO13-2 7 - 1
26 nov ZVC '22 JO13-1 - EVC JO13-1 3 - 0
26 nov Sloterdijk avv. JO13-1 - ZOB JO13-2 6 - 1
26 nov OFC JO13-1 - SDZ JO13-4 4 - 1
26 nov Kadoelen sv. MO14-1 - Volendam (rkav) JO13-2 0 - 4
23 nov Kadoelen sv. MO14-1 - EVC JO13-1 0 - 1
19 nov ZVC '22 JO13-1 - Kadoelen sv. MO14-1 5 - 2
19 nov SDZ JO13-4 - Sloterdijk avv. JO13-1 2 - 5
19 nov ZOB JO13-2 - Volendam (rkav) JO13-2 1 - 7
19 nov EVC JO13-1 - OFC JO13-1 3 - 1

Volendam (rkav) JO13-2 (0394 Onder 13 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
28 jan Kadoelen sv. JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-2 3 - 2
28 jan KFC JO13-2 - RCZ JO13-1 2 - 2

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO13-2 (0319 Onder 13 competitie (najaar A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-2 (B3800 Onder 13 beker poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-2 (0348 Onder 13 Aangepast (district A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-2 (0319 Onder 13 (najaar A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-2 (B3800 Onder 13 beker poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-2 (0321 Onder 13 (voorjaar A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-2 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-2 (0393 Onder 13 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-2 (0394 Onder 13 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
28 jan 10:00 uur Assendelft JO13-1 - SDZ JO13-3 Meer informatie
28 jan 12:30 uur vv Zwanenburg JO13-1 - Fortuna Wormerveer sv JO13-3 Meer informatie
28 jan 12:45 uur ZVC '22 JO13-1 - Purmersteijn JO13-4 Meer informatie
04 feb 08:30 uur KFC JO13-2 - ZVC '22 JO13-1 Meer informatie
04 feb 11:30 uur VVA/Spartaan JO13-1 - Assendelft JO13-1 Meer informatie
04 feb 11:30 uur Fortuna Wormerveer sv JO13-3 - Kadoelen sv. JO13-1 Meer informatie
04 feb 12:00 uur Ilpendam JO13-1 - vv Zwanenburg JO13-1 Meer informatie
04 feb 12:30 uur RCZ JO13-1 - SDZ JO13-3 Meer informatie
04 feb 12:30 uur Volendam (rkav) JO13-2 - Purmersteijn JO13-4 Meer informatie
11 feb 08:30 uur SDZ JO13-3 - Volendam (rkav) JO13-2 Meer informatie
11 feb 11:15 uur Assendelft JO13-1 - Ilpendam JO13-1 Meer informatie
11 feb 12:00 uur ZVC '22 JO13-1 - VVA/Spartaan JO13-1 Meer informatie
11 feb 12:30 uur vv Zwanenburg JO13-1 - RCZ JO13-1 Meer informatie
11 feb 12:30 uur Purmersteijn JO13-4 - Fortuna Wormerveer sv JO13-3 Meer informatie
11 feb 12:45 uur Kadoelen sv. JO13-1 - KFC JO13-2 Meer informatie
18 feb 12:30 uur RCZ JO13-1 - Assendelft JO13-1 Meer informatie
04 mrt 09:00 uur Volendam (rkav) JO13-2 - vv Zwanenburg JO13-1 Meer informatie
04 mrt 09:00 uur Fortuna Wormerveer sv JO13-3 - KFC JO13-2 Meer informatie
04 mrt 10:00 uur Ilpendam JO13-1 - ZVC '22 JO13-1 Meer informatie
04 mrt 11:30 uur VVA/Spartaan JO13-1 - Kadoelen sv. JO13-1 Meer informatie
04 mrt 11:30 uur Purmersteijn JO13-4 - SDZ JO13-3 Meer informatie

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie