Zaterdag 1

Zaterdag 1

RKAV Volendam (0129 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Eemdijk 12 8 2 2 33 15 18 26
2 Urk 12 7 5 0 22 8 14 26
3 Genemuiden SC 11 8 1 2 27 11 16 25
4 RKAV Volendam 12 7 2 3 30 19 11 23
5 Buitenpost 12 5 2 5 14 13 1 17
6 Flevo Boys 10 5 1 4 20 19 1 16
7 HZVV 11 4 4 3 15 11 4 16
8 DETO 11 4 4 3 19 18 1 16
9 AZSV 12 4 3 5 16 18 -2 15
10 SDC Putten 13 4 2 7 17 18 -1 14
11 Swift 11 3 3 5 21 17 4 12
12 ONS Sneek 11 4 0 7 21 35 -14 12
13 De Dijk 12 3 3 6 11 17 -6 12
14 Berkum 12 2 5 5 14 18 -4 11
15 NSC Nijkerk 12 3 2 7 10 24 -14 11
16 Noordscheschut 12 2 1 9 12 41 -29 7

RKAV Volendam (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

RKAV Volendam (0140 Mannen Zaterdag/Zondag Aangepast (landelijk A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

RKAV Volendam (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

RKAV Volendam (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
05 feb 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Buitenpost Meer informatie
12 feb 14:30 uur Regulier NSC Nijkerk - RKAV Volendam Meer informatie
19 feb 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Eemdijk Meer informatie
12 mrt 15:00 uur Regulier HZVV - RKAV Volendam Meer informatie
19 mrt 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - ONS Sneek Meer informatie
26 mrt 15:00 uur Regulier Urk - RKAV Volendam Meer informatie
09 apr 14:30 uur Regulier Swift - RKAV Volendam Meer informatie
16 apr 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Flevo Boys Meer informatie
23 apr 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Genemuiden SC Meer informatie
30 apr 14:45 uur Regulier Berkum - RKAV Volendam Meer informatie
14 mei 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - De Dijk Meer informatie
21 mei 14:30 uur Regulier SDC Putten - RKAV Volendam Meer informatie
28 mei 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - AZSV Meer informatie

RKAV Volendam (0129 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
27 nov ONS Sneek - Eemdijk 1 - 9
27 nov Urk - NSC Nijkerk 2 - 2
27 nov De Dijk - SDC Putten 2 - 3
27 nov DETO - Berkum 4 - 2
27 nov AZSV - Genemuiden SC 0 - 0
27 nov Buitenpost - HZVV 1 - 1
20 nov HZVV - Noordscheschut 5 - 1
20 nov Berkum - Urk 1 - 1
20 nov Eemdijk - NSC Nijkerk 2 - 0
20 nov Swift - Buitenpost 0 - 1
20 nov RKAV Volendam - SDC Putten 3 - 2

RKAV Volendam (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

RKAV Volendam (0140 Mannen Zaterdag/Zondag Aangepast (landelijk A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

RKAV Volendam (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

RKAV Volendam (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

RKAV Volendam (0129 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
05 feb 14:30 uur Swift - Berkum Meer informatie
05 feb 14:30 uur Genemuiden SC - Noordscheschut Meer informatie
05 feb 14:30 uur SDC Putten - DETO Meer informatie
05 feb 14:30 uur RKAV Volendam - Buitenpost Meer informatie
05 feb 14:30 uur AZSV - Urk Meer informatie
05 feb 15:00 uur Flevo Boys - ONS Sneek Meer informatie
05 feb 15:00 uur HZVV - NSC Nijkerk Meer informatie
05 feb 15:00 uur De Dijk - Eemdijk Meer informatie
12 feb 14:30 uur Buitenpost - Noordscheschut Meer informatie
12 feb 14:30 uur Eemdijk - AZSV Meer informatie
12 feb 14:30 uur NSC Nijkerk - RKAV Volendam Meer informatie
12 feb 14:45 uur DETO - Flevo Boys Meer informatie
12 feb 14:45 uur Berkum - Genemuiden SC Meer informatie
12 feb 15:00 uur Urk - SDC Putten Meer informatie
12 feb 15:00 uur ONS Sneek - Swift Meer informatie
12 feb 15:00 uur HZVV - De Dijk Meer informatie
19 feb 14:30 uur Genemuiden SC - ONS Sneek Meer informatie
19 feb 14:30 uur Swift - NSC Nijkerk Meer informatie
19 feb 14:30 uur SDC Putten - HZVV Meer informatie
19 feb 14:30 uur Noordscheschut - DETO Meer informatie
19 feb 14:30 uur RKAV Volendam - Eemdijk Meer informatie
19 feb 14:30 uur AZSV - Berkum Meer informatie
19 feb 15:00 uur Flevo Boys - Urk Meer informatie
19 feb 15:00 uur De Dijk - Buitenpost Meer informatie
12 mrt 14:30 uur Buitenpost - Swift Meer informatie
12 mrt 14:30 uur Eemdijk - Noordscheschut Meer informatie
12 mrt 14:30 uur AZSV - SDC Putten Meer informatie
12 mrt 14:45 uur Berkum - Flevo Boys Meer informatie
12 mrt 14:45 uur DETO - Genemuiden SC Meer informatie
12 mrt 15:00 uur Urk - De Dijk Meer informatie
12 mrt 15:00 uur ONS Sneek - NSC Nijkerk Meer informatie
12 mrt 15:00 uur HZVV - RKAV Volendam Meer informatie
19 mrt 14:30 uur NSC Nijkerk - Buitenpost Meer informatie
19 mrt 14:30 uur SDC Putten - Berkum Meer informatie
19 mrt 14:30 uur Noordscheschut - Urk Meer informatie
19 mrt 14:30 uur Genemuiden SC - HZVV Meer informatie
19 mrt 14:30 uur Swift - DETO Meer informatie
19 mrt 14:30 uur RKAV Volendam - ONS Sneek Meer informatie
19 mrt 15:00 uur Flevo Boys - Eemdijk Meer informatie
19 mrt 15:00 uur De Dijk - AZSV Meer informatie
26 mrt 14:30 uur Buitenpost - Flevo Boys Meer informatie
26 mrt 14:30 uur Genemuiden SC - NSC Nijkerk Meer informatie
26 mrt 14:30 uur SDC Putten - De Dijk Meer informatie
26 mrt 14:30 uur Eemdijk - ONS Sneek Meer informatie
26 mrt 14:30 uur AZSV - Noordscheschut Meer informatie
26 mrt 14:45 uur Berkum - DETO Meer informatie
26 mrt 15:00 uur Urk - RKAV Volendam Meer informatie
26 mrt 15:00 uur HZVV - Swift Meer informatie
09 apr 14:30 uur Buitenpost - Urk Meer informatie
09 apr 14:30 uur NSC Nijkerk - Eemdijk Meer informatie
09 apr 14:30 uur Noordscheschut - SDC Putten Meer informatie
09 apr 14:30 uur Swift - RKAV Volendam Meer informatie
09 apr 14:45 uur DETO - AZSV Meer informatie
09 apr 15:00 uur Flevo Boys - HZVV Meer informatie
09 apr 15:00 uur ONS Sneek - Berkum Meer informatie
09 apr 15:00 uur De Dijk - Genemuiden SC Meer informatie
16 apr 14:30 uur Genemuiden SC - Swift Meer informatie
16 apr 14:30 uur SDC Putten - NSC Nijkerk Meer informatie
16 apr 14:30 uur RKAV Volendam - Flevo Boys Meer informatie
16 apr 14:30 uur AZSV - Buitenpost Meer informatie
16 apr 14:45 uur Berkum - Eemdijk Meer informatie
16 apr 15:00 uur HZVV - ONS Sneek Meer informatie
16 apr 15:00 uur De Dijk - Noordscheschut Meer informatie
16 apr 15:00 uur Urk - DETO Meer informatie
23 apr 14:30 uur Noordscheschut - Berkum Meer informatie
23 apr 14:30 uur Swift - SDC Putten Meer informatie
23 apr 14:30 uur NSC Nijkerk - Urk Meer informatie
23 apr 14:30 uur Eemdijk - HZVV Meer informatie
23 apr 14:30 uur RKAV Volendam - Genemuiden SC Meer informatie
23 apr 14:45 uur DETO - Buitenpost Meer informatie
23 apr 15:00 uur ONS Sneek - De Dijk Meer informatie
23 apr 15:00 uur Flevo Boys - AZSV Meer informatie
30 apr 14:30 uur Noordscheschut - HZVV Meer informatie
30 apr 14:30 uur Buitenpost - ONS Sneek Meer informatie
30 apr 14:30 uur SDC Putten - Genemuiden SC Meer informatie
30 apr 14:30 uur AZSV - Swift Meer informatie
30 apr 14:45 uur Berkum - RKAV Volendam Meer informatie
30 apr 14:45 uur DETO - NSC Nijkerk Meer informatie
30 apr 15:00 uur Urk - Eemdijk Meer informatie
30 apr 15:00 uur De Dijk - Flevo Boys Meer informatie
14 mei 14:30 uur Genemuiden SC - AZSV Meer informatie
14 mei 14:30 uur Eemdijk - DETO Meer informatie
14 mei 14:30 uur NSC Nijkerk - Berkum Meer informatie
14 mei 14:30 uur Swift - Noordscheschut Meer informatie
14 mei 14:30 uur RKAV Volendam - De Dijk Meer informatie
14 mei 15:00 uur ONS Sneek - Urk Meer informatie
14 mei 15:00 uur Flevo Boys - SDC Putten Meer informatie
14 mei 15:00 uur HZVV - Buitenpost Meer informatie
21 mei 14:30 uur Buitenpost - Eemdijk Meer informatie
21 mei 14:30 uur Noordscheschut - NSC Nijkerk Meer informatie
21 mei 14:30 uur Urk - Berkum Meer informatie
21 mei 14:30 uur Flevo Boys - Genemuiden SC Meer informatie
21 mei 14:30 uur De Dijk - Swift Meer informatie
21 mei 14:30 uur SDC Putten - RKAV Volendam Meer informatie
21 mei 14:30 uur AZSV - HZVV Meer informatie
21 mei 14:30 uur DETO - ONS Sneek Meer informatie
28 mei 14:30 uur ONS Sneek - Noordscheschut Meer informatie
28 mei 14:30 uur HZVV - DETO Meer informatie
28 mei 14:30 uur Genemuiden SC - Urk Meer informatie
28 mei 14:30 uur NSC Nijkerk - De Dijk Meer informatie
28 mei 14:30 uur Eemdijk - SDC Putten Meer informatie
28 mei 14:30 uur Swift - Flevo Boys Meer informatie
28 mei 14:30 uur RKAV Volendam - AZSV Meer informatie
28 mei 14:30 uur Berkum - Buitenpost Meer informatie

RKAV Volendam (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

RKAV Volendam (0140 Mannen Zaterdag/Zondag Aangepast (landelijk A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

RKAV Volendam (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

RKAV Volendam (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info