Zaterdag 1

Zaterdag 1

RKAV Volendam (0129 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Genemuiden SC 8 6 0 2 23 9 14 18
2 Urk 8 5 3 0 14 3 11 18
3 RKAV Volendam 8 5 0 3 20 14 6 15
4 Eemdijk 8 4 2 2 16 14 2 14
5 Flevo Boys 8 4 1 3 16 14 2 13
6 HZVV 8 3 3 2 9 7 2 12
7 Swift 8 3 2 3 19 13 6 11
8 AZSV 8 3 2 3 10 11 -1 11
9 Buitenpost 8 3 1 4 8 8 0 10
10 Berkum 8 2 3 3 10 11 -1 9
11 ONS Sneek 8 3 0 5 16 22 -6 9
12 NSC Nijkerk 8 3 0 5 6 17 -11 9
13 DETO 7 2 2 3 9 13 -4 8
14 De Dijk 8 2 2 4 5 9 -4 8
15 SDC Putten 8 2 1 5 9 10 -1 7
16 Noordscheschut 7 2 0 5 9 24 -15 6

RKAV Volendam (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Kolping Boys 1 1 1 0 0 9 1 8 3
2 BOL 1 1 1 0 0 8 0 8 3
3 Flevo 1 1 1 0 0 7 1 6 3
4 V.V. Bergen 1 1 1 0 0 6 2 4 3
5 RKAV Volendam 1 1 0 0 5 1 4 3
6 Castricum FC 1 1 1 0 0 5 2 3 3
7 DTS 1 1 1 0 0 4 1 3 3
8 AFC 34 1 1 1 0 0 3 0 3 3
9 HSV 1 1 1 0 0 4 2 2 3
10 Ilpendam 1 1 1 0 0 4 2 2 3
11 Vitesse 22 1 1 1 0 0 4 2 2 3
12 IVV 1 1 1 0 0 2 0 2 3
13 Always Forward 1 1 1 0 0 3 2 1 3
14 VVS 46 1 1 1 0 0 3 2 1 3
15 Jong Holland 1 1 1 0 0 2 1 1 3
16 JVC 1 1 1 0 0 2 1 1 3
17 SDOB 1 1 1 0 0 2 1 1 3
18 Zeevogels 1 1 1 0 0 2 1 1 3
19 ZOB 1 1 1 0 0 2 1 1 3
20 Zwaluwen 30 HCSV 1 1 1 0 0 2 1 1 3
21 KFC 1 1 1 0 0 2 2 0 3
22 Kleine Sluis 1 1 1 0 0 0 0 0 3
23 HCSC 1 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Meervogels 31 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 OFC 1 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Purmersteijn 0 0 0 0 0 0 0 0
27 EVC 1 1 0 0 1 2 2 0 0
28 Hollandia T 1 1 0 0 1 0 0 0 0
29 Fortuna Wormerveer sv 1 1 0 0 1 2 3 -1 0
30 SEW 1 1 0 0 1 2 3 -1 0
31 Beemster 1 1 0 0 1 1 2 -1 0
32 Foresters (de) 1 1 0 0 1 1 2 -1 0
33 Hercules Zaandam sc 1 1 0 0 1 1 2 -1 0
34 SV Spartanen 1 1 0 0 1 1 2 -1 0
35 SVA 1 1 0 0 1 1 2 -1 0
36 Zouaven (de) 1 0 0 1 1 2 -1 0
37 Beverwijk 1 1 0 0 1 2 4 -2 0
38 Koedijk 1 1 0 0 1 2 4 -2 0
39 WSV 1930 1 1 0 0 1 2 4 -2 0
40 Medemblik FC 1 1 0 0 1 0 2 -2 0
41 Spirit 30 (SC) 1 1 0 0 1 2 5 -3 0
42 Alcmaria Victrix 1 1 0 0 1 1 4 -3 0
43 Schagen United 1 1 0 0 1 0 3 -3 0
44 Westfriezen 1 1 0 0 1 2 6 -4 0
45 FC Uitgeest 1 1 0 0 1 1 5 -4 0
46 Blokkers de 1 1 0 0 1 1 7 -6 0
47 KGB 1 1 0 0 1 1 9 -8 0
48 Succes 1 1 0 0 1 0 8 -8 0

RKAV Volendam (0140 Mannen Zaterdag/Zondag Aangepast (landelijk A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

RKAV Volendam (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DHSC 0 0 0 0 0 0 0 0
2 De Dijk 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Eemdijk 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Purmersteijn 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Scherpenzeel 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SDO 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Swift 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Velsen Rkvv 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKAV Volendam 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Zouaven (de) 0 0 0 0 0 0 0 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
30 okt 14:45 uur Regulier DETO - RKAV Volendam Meer informatie
06 nov 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Noordscheschut Meer informatie
13 nov 15:00 uur Regulier De Dijk - RKAV Volendam Meer informatie
20 nov 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - SDC Putten Meer informatie
27 nov 15:00 uur Regulier Flevo Boys - RKAV Volendam Meer informatie
04 dec 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Urk Meer informatie
11 dec 14:30 uur Regulier AZSV - RKAV Volendam Meer informatie
22 jan 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - DETO Meer informatie
29 jan 14:30 uur Regulier Noordscheschut - RKAV Volendam Meer informatie
05 feb 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Buitenpost Meer informatie
12 feb 14:30 uur Regulier NSC Nijkerk - RKAV Volendam Meer informatie
19 feb 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Eemdijk Meer informatie
12 mrt 15:00 uur Regulier HZVV - RKAV Volendam Meer informatie
19 mrt 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - ONS Sneek Meer informatie
26 mrt 15:00 uur Regulier Urk - RKAV Volendam Meer informatie
09 apr 14:30 uur Regulier Swift - RKAV Volendam Meer informatie
16 apr 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Flevo Boys Meer informatie
23 apr 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Genemuiden SC Meer informatie
30 apr 14:45 uur Regulier Berkum - RKAV Volendam Meer informatie
14 mei 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - De Dijk Meer informatie
21 mei 14:30 uur Regulier SDC Putten - RKAV Volendam Meer informatie
28 mei 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - AZSV Meer informatie

RKAV Volendam (0129 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
16 okt HZVV - Berkum 1 - 1
16 okt Flevo Boys - Buitenpost 2 - 1
16 okt De Dijk - Urk 0 - 0
16 okt Genemuiden SC - Eemdijk 3 - 0
16 okt SDC Putten - Noordscheschut 2 - 0
16 okt Swift - ONS Sneek 5 - 2
16 okt RKAV Volendam - NSC Nijkerk 3 - 0
16 okt AZSV - DETO 2 - 2
09 okt ONS Sneek - Genemuiden SC 0 - 4
09 okt Berkum - De Dijk 0 - 0
09 okt DETO - SDC Putten 1 - 3
09 okt Buitenpost - RKAV Volendam 0 - 3
09 okt Noordscheschut - Flevo Boys 4 - 1
09 okt NSC Nijkerk - HZVV 1 - 0
09 okt Swift - AZSV 0 - 1
09 okt Eemdijk - Urk 2 - 2
02 okt Flevo Boys - DETO 4 - 0
02 okt Urk - Buitenpost 1 - 0
02 okt De Dijk - HZVV 0 - 2
02 okt Genemuiden SC - Berkum 2 - 0
02 okt Noordscheschut - ONS Sneek 4 - 3
02 okt SDC Putten - Eemdijk 0 - 1
02 okt RKAV Volendam - Swift 1 - 4
02 okt AZSV - NSC Nijkerk 4 - 0
25 sep HZVV - Genemuiden SC 2 - 0
25 sep ONS Sneek - RKAV Volendam 3 - 2
25 sep Urk - Flevo Boys 3 - 0
25 sep Berkum - Swift 2 - 1
25 sep DETO - Noordscheschut 1 - 0
25 sep Buitenpost - AZSV 3 - 0
25 sep NSC Nijkerk - SDC Putten 2 - 1
25 sep Eemdijk - De Dijk 3 - 2
18 sep Flevo Boys - NSC Nijkerk 3 - 0
18 sep De Dijk - ONS Sneek 2 - 1
18 sep DETO - Urk 1 - 1
18 sep SDC Putten - Buitenpost 0 - 0
18 sep Noordscheschut - Genemuiden SC 0 - 7
18 sep Swift - HZVV 0 - 0
18 sep AZSV - Eemdijk 1 - 3
18 sep RKAV Volendam - Berkum 4 - 2
11 sep ONS Sneek - SDC Putten 2 - 1
11 sep HZVV - Flevo Boys 1 - 1
11 sep Urk - AZSV 2 - 0
11 sep Berkum - Noordscheschut 4 - 0
11 sep Buitenpost - DETO 1 - 0
11 sep Genemuiden SC - De Dijk 1 - 0
11 sep Eemdijk - RKAV Volendam 2 - 0
11 sep NSC Nijkerk - Swift 1 - 4
04 sep Flevo Boys - Berkum 3 - 1
04 sep De Dijk - NSC Nijkerk 0 - 2
04 sep DETO - Eemdijk 3 - 2
04 sep Noordscheschut - Buitenpost 1 - 3
04 sep SDC Putten - Urk 0 - 1
04 sep AZSV - ONS Sneek 2 - 1
04 sep Swift - Genemuiden SC 2 - 3
04 sep RKAV Volendam - HZVV 2 - 0
28 aug HZVV - SDC Putten 3 - 2
28 aug Urk - Noordscheschut 4 - 0
28 aug ONS Sneek - Flevo Boys 4 - 2
28 aug Berkum - AZSV 0 - 0
28 aug Genemuiden SC - RKAV Volendam 3 - 5
28 aug Buitenpost - De Dijk 0 - 1
28 aug NSC Nijkerk - DETO 0 - 2
28 aug Eemdijk - Swift 3 - 3

RKAV Volendam (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
14 okt HSV 1 - WSV 1930 1 4 - 2
14 okt Flevo 1 - Blokkers de 1 7 - 1
14 okt SV Spartanen 1 - JVC 1 1 - 2
14 okt Hollandia T 1 - Kleine Sluis 1 0 - 0 (4 - 5)
14 okt VVS 46 1 - SEW 1 3 - 2
14 okt Zouaven (de) - Zeevogels 1 1 - 2
14 okt KFC 1 - EVC 1 2 - 2 (3 - 1)
14 okt Koedijk 1 - Vitesse 22 1 2 - 4
14 okt V.V. Bergen 1 - Westfriezen 1 6 - 2
14 okt KGB 1 - Kolping Boys 1 1 - 9
14 okt IVV 1 - Medemblik FC 1 2 - 0
13 okt Always Forward 1 - Fortuna Wormerveer sv 1 3 - 2
13 okt Alcmaria Victrix 1 - DTS 1 1 - 4
13 okt Beverwijk 1 - Ilpendam 1 2 - 4
13 okt BOL 1 - Succes 1 8 - 0
13 okt Spirit 30 (SC) 1 - Castricum FC 1 2 - 5
13 okt Schagen United 1 - AFC 34 1 0 - 3
13 okt RKAV Volendam - FC Uitgeest 1 5 - 1
13 okt SVA 1 - SDOB 1 1 - 2
12 okt Jong Holland 1 - Foresters (de) 1 2 - 1
12 okt Zwaluwen 30 HCSV 1 - Beemster 1 2 - 1
12 okt Hercules Zaandam sc 1 - ZOB 1 1 - 2

RKAV Volendam (0140 Mannen Zaterdag/Zondag Aangepast (landelijk A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

RKAV Volendam (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info