JO13-1

JO13-1


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 149079
Wedstijdnummerintern 18142293
Veldnaam veld 7
Veldlocatie Veld
Thuisscore 3
Thuisscore-regulier 3
Klasse 1e klasse (3e fase)
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0394 Onder 13 (3e fase)
Categorie B
Wedstrijddatum 2024-03-16
Aanvangstijdopgemaakt 10:30
Duur 60
Speltype Veld
Aanduiding 0394 Onder 13 (3e fase)
Poule B
Thuisteam Volendam (rkav) JO13-1
Uitteam Medemblik FC JO13-1
Matchofficials
Scheidsrechters Boer, Chris de (Scheidsrechter), Hoek, Wouter (Assistent-scheidsrechter)
Accommodatie
Naam Sportpark Volendam
Straat Julianaweg 3 A
Plaats 1131CX VOLENDAM
Telefoon 0299-364164
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com
Uitteam
Naam Medemblik FC
Code BBFZ73H
Website http://www.fcmedemblik.nl
Shirtkleur Zwart/Wit
Straat Overtoom 1
Postcodeplaats 1671BS MEDEMBLIK
Telefoon 0227-542952
Email zilanyx@hotmail.nl

Volendam (rkav) JO13-1 (0250 Onder 13 competitie (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO13-1 3 3 0 0 14 3 11 9
2 Buitenveldert sc. JO13-1 4 3 0 1 12 3 9 9
3 DTA Fortius asv JO13-1 4 3 0 1 13 7 6 9
4 Waterwijk asc JO13-1 4 3 0 1 11 6 5 9
5 Victoria JO13-1 4 2 1 1 17 9 8 7
6 Zeeburgia avv JO13-2 4 2 1 1 12 9 3 7
7 Abcoude fc JO13-1 4 2 1 1 6 12 -6 7
8 WV-HEDW JO13-1 4 1 2 1 9 9 0 5
9 IJsselmeervogels JO13-1 4 0 2 2 3 9 -6 2
10 Sporting Martinus JO13-1 3 0 1 2 4 10 -6 1
11 AFC JO13-2 4 0 0 4 3 10 -7 0
12 AS'80 JO13-1 4 0 0 4 8 25 -17 0

Volendam (rkav) JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 AFC 34 JO13-3 3 3 0 0 11 5 6 9
2 Volendam (rkav) JO13-1 3 2 0 1 12 6 6 6
3 Sporting Krommenie JO13-1 3 1 0 2 7 12 -5 3
4 Zeeburgia avv JO13-3 3 0 0 3 3 10 -7 0

Volendam (rkav) JO13-1 (0348 Onder 13 Aangepast (district A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO13-1 (0250 Onder 13 (district A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Sporting Martinus JO13-1 11 10 0 1 37 9 28 30
2 DTA Fortius asv JO13-1 11 8 2 1 29 12 17 26
3 Waterwijk asc JO13-1 11 8 1 2 30 8 22 25
4 Zeeburgia avv JO13-2 11 7 2 2 26 8 18 23
5 WV-HEDW JO13-1 11 5 4 2 27 20 7 19
6 Volendam (rkav) JO13-1 11 6 1 4 23 19 4 19
7 IJsselmeervogels JO13-1 11 6 0 5 22 23 -1 18
8 RODA 23 JO13-1JM 11 3 2 6 21 29 -8 11
9 Buitenveldert sc. JO13-1 11 1 3 7 10 27 -17 6
10 AFC JO13-2 11 2 0 9 13 46 -33 6
11 Abcoude fc JO13-1 11 1 1 9 11 25 -14 4
12 AS'80 JO13-1 11 1 0 10 12 35 -23 3

Volendam (rkav) JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO13-1 (0321 Onder 13 (voorjaar A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ASC De Volewijckers JO13-1 10 7 1 2 32 18 14 22
2 Volendam (rkav) JO13-1 10 5 3 2 25 18 7 18
3 BVC Bloemendaal JO13-1 10 4 2 4 40 28 12 14
4 LSVV JO13-1 10 3 3 4 22 26 -4 12
5 DEM (RKVV) JO13-2 10 3 1 6 21 40 -19 10
6 AFC 34 JO13-2 10 3 0 7 22 32 -10 9

Volendam (rkav) JO13-1 (0356 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Spirit 30 (SC) JO13-1 5 4 1 0 15 10 5 13
2 Always Forward JO13-1 5 4 0 1 17 7 10 12
3 Westfriezen JO13-1 5 2 1 2 13 15 -2 7
4 Zouaven (de) JO13-1 5 2 0 3 12 11 1 6
5 Volendam (rkav) JO13-1 5 1 1 3 9 16 -7 4
6 ZOB JO13-1 5 0 1 4 5 12 -7 1

Volendam (rkav) JO13-1 (0363 Onder 13 (2e fase A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Fortuna Wormerveer sv JO13-2 7 6 0 1 20 9 11 18
2 Purmerend JO13-1 7 5 1 1 17 6 11 16
3 ZOB JO13-1 7 5 1 1 8 2 6 16
4 Purmersteijn JO13-2 7 3 2 2 15 10 5 11
5 IVV JO13-1 7 3 1 3 13 12 1 10
6 Volendam (rkav) JO13-1 7 2 1 4 9 16 -7 7
7 Hercules Zaandam sc JO13-1 7 1 0 6 7 18 -11 3
8 Ilpendam JO13-1 7 0 0 7 5 21 -16 0

Volendam (rkav) JO13-1 (0684 Onder 13 (3e fase A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Kleine Sluis JO13-1 11 7 2 2 40 20 20 23
2 Spirit 30 (SC) JO13-1 11 7 2 2 28 13 15 23
3 AFC 34 JO13-3 11 6 2 3 27 12 15 20
4 LSVV JO13-1 11 5 3 3 25 24 1 18
5 Schagen United JO13-1 11 5 2 4 19 20 -1 17
6 Zouaven (de) JO13-1 11 4 3 4 25 17 8 15
7 Purmerend JO13-1 11 4 3 4 23 19 4 15
8 ZOB JO13-1 11 5 0 6 14 14 0 15
9 Always Forward JO13-1 11 4 2 5 12 25 -13 14
10 Purmersteijn JO13-2 11 3 3 5 20 23 -3 12
11 Volendam (rkav) JO13-1 11 2 4 5 16 25 -9 10
12 Westfriezen JO13-1 11 1 0 10 13 50 -37 3

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO13-1 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO13-1 5 5 0 0 30 4 26 15
2 ZOB JO13-1 5 4 0 1 20 7 13 12
3 KFC JO13-3 5 3 0 2 16 20 -4 9
4 De Wherevogels JO13-1 5 2 0 3 8 10 -2 6
5 DZS JO13-1 JM 5 1 0 4 10 17 -7 3
6 Always Forward JO13-2 5 0 0 5 7 33 -26 0

Volendam (rkav) JO13-1 (0393 Onder 13 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZVC '22 JO13-1 6 6 0 0 55 8 47 18
2 Volendam (rkav) JO13-1 7 5 1 1 34 11 23 16
3 ZOB JO13-1 7 4 1 2 40 20 20 13
4 Purmerend JO13-2 6 3 0 3 10 18 -8 9
5 OFC JO13-1 7 3 0 4 9 34 -25 9
6 De Wherevogels JO13-1 5 2 0 3 4 9 -5 6
7 KFC JO13-3 7 1 0 6 11 34 -23 3
8 DZS JO13-1 JM 5 0 0 5 8 37 -29 0

Volendam (rkav) JO13-1 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO13-1 1 1 0 0 7 0 7 3
2 DEV Doorn JO13-1 1 1 0 0 7 2 5 3
3 KDO sv JO13-1 1 1 0 0 5 2 3 3
4 ASV Blauw-Wit JO13-1 1 1 0 0 3 1 2 3
5 Victoria JO13-2 1 1 0 0 3 1 2 3
6 VZV JO13-1 1 1 0 0 4 3 1 3
7 Fortuna Wormerveer sv JO13-4 1 1 0 0 3 2 1 3
8 FC Aalsmeer JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 AS'80 JO13-5 0 0 0 0 0 0 0 0
10 AS'80 JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Candia '66 JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DIOS sv. JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0
13 DRC JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 DVSU JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Eemnes JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Geel Zwart 30 JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 FC Den Helder JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Hercules Zaandam sc JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 HSV JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 AFC IJburg JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Nieuw Utrecht SV JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
22 OSM '75 JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 RAP sv. JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
24 TABA afc JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
25 FC Uitgeest JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
26 UVV JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Vrone JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
28 VVZ '49 JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
29 VVZA JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Waterwijk asc JO13-5 0 0 0 0 0 0 0 0
31 ZVC '22 JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Zwaluwen Utrecht '11 JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Woudia JO13-1 1 0 0 1 3 4 -1 0
34 Wijk aan Zee JO13-1 1 0 0 1 2 3 -1 0
35 DOB JO13-1JM 1 0 0 1 1 3 -2 0
36 DSK JO13-1 1 0 0 1 1 3 -2 0
37 Hoofddorp s.v. JO13-4 1 0 0 1 2 5 -3 0
38 Focus '07 JO13-2 1 0 0 1 2 7 -5 0
39 Monnickendam JO13-1 1 0 0 1 0 7 -7 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
13 apr 11:00 uur Regulier Victoria O JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-1 Meer informatie
20 apr 12:30 uur Regulier Spirit 30 (SC) JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-1 Meer informatie
11 mei 09:00 uur Regulier Purmerend JO13-2 - Volendam (rkav) JO13-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO13-1 (0250 Onder 13 competitie (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-1 (0348 Onder 13 Aangepast (district A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO13-1 (0250 Onder 13 (district A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-1 (0321 Onder 13 (voorjaar A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-1 (0356 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-1 (0363 Onder 13 (2e fase A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-1 (0684 Onder 13 (3e fase A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO13-1 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-1 (0393 Onder 13 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-1 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
09 feb Woudia JO13-1 - VZV JO13-1 3 - 4

Volendam (rkav) JO13-1 (0250 Onder 13 competitie (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-1 (0348 Onder 13 Aangepast (district A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO13-1 (0250 Onder 13 (district A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-1 (0321 Onder 13 (voorjaar A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-1 (0356 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-1 (0363 Onder 13 (2e fase A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-1 (0684 Onder 13 (3e fase A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO13-1 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-1 (0393 Onder 13 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-1 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info