JO12-5


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 160492
Wedstijdnummerintern 17058742
Veldnaam veld 1 A
Veldlocatie Veld
Thuisscore 2
Thuisscore-regulier 2
Uitscore 1
Uitscore-regulier 1
Klasse 5e klasse (3e fase)
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0332 Onder 12 (3e fase)
Categorie B
Wedstrijddatum 2023-02-11
Aanvangstijdopgemaakt 09:00
Duur 60
Speltype Veld
Aanduiding 0332 Onder 12 (3e fase)
Poule B
Thuisteam Purmerland JO12-1
Uitteam Volendam (rkav) JO12-5
Kleedkamers
Thuis 3 - Kleedkamer 3
Uit 5 - Kleedkamer 5
Accommodatie
Naam Sportpark Purmerland
Straat Purmerland 44 E
Plaats 1451MD PURMERLAND
Telefoon 0299-424619
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Purmerland+44,+1451MD,+PURMERLAND,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Purmerland
Code BBFW868
Website http://www.scpurmerland.nl/
Shirtkleur Blauw/Zwart
Straat Purmerland 44 E
Postcodeplaats 1451MD PURMERLAND
Telefoon 0299-470278
Email secrscp@gmail.com
Uitteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com

Volendam (rkav) JO12-5 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerland JO12-1 4 4 0 0 35 7 28 12
2 Monnickendam JO12-2 3 3 0 0 19 3 16 9
3 Volendam (rkav) JO12-5 4 3 0 1 23 11 12 9
4 OSV JO12-2 4 1 0 3 15 15 0 3
5 IVV JO12-2 4 1 0 3 12 14 -2 3
6 Purmerend JO12-2 5 0 0 5 2 56 -54 0

Volendam (rkav) JO12-5 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO12-4 6 5 0 1 33 17 16 15
2 Purmersteijn JO12-2 5 3 1 1 26 9 17 10
3 Volendam (rkav) JO12-5 5 3 1 1 16 18 -2 10
4 Monnickendam JO12-1 5 3 0 2 23 12 11 9
5 Zaandijk JO12-1 5 2 0 3 19 19 0 6
6 Purmerend JO12-3 5 1 0 4 13 25 -12 3
7 Beemster JO12-1 5 0 0 5 15 45 -30 0

Volendam (rkav) JO12-5 (0331 Onder 12 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO12-5 5 4 1 0 16 8 8 13
2 Purmersteijn JO12-2 5 3 0 2 19 11 8 9
3 Monnickendam JO12-1 6 2 3 1 14 14 0 9
4 Graftdijk JO12-1 5 2 1 2 15 9 6 7
5 SVA JO12-2 3 2 0 1 17 5 12 6
6 RCZ JO12-2 4 2 0 2 7 19 -12 6
7 Always Forward JO12-5 6 2 0 4 16 18 -2 6
8 Purmerend JO12-3 6 0 1 5 4 24 -20 1

Volendam (rkav) JO12-5 (0332 Onder 12 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Monnickendam JO12-1 2 2 0 0 13 3 10 6
2 Always Forward JO12-3 3 2 0 1 12 6 6 6
3 Volendam (rkav) JO12-5 3 2 0 1 10 7 3 6
4 Purmersteijn JO12-2 2 1 0 1 4 6 -2 3
5 De Wherevogels JO12-2 2 0 0 2 4 9 -5 0
6 Purmerend JO12-3 2 0 0 2 2 14 -12 0

Volendam (rkav) JO12-5 (0336 Onder 12 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Sporting Krommenie JO12-1 5 5 0 0 30 10 20 15
2 Graftdijk JO12-1 7 3 1 3 22 19 3 10
3 Monnickendam JO12-1 7 3 1 3 17 14 3 10
4 Always Forward JO12-5 5 3 0 2 9 12 -3 9
5 Volendam (rkav) JO12-5 6 3 0 3 19 25 -6 9
6 Purmersteijn JO12-2 7 2 0 5 17 21 -4 6
7 Purmerend JO12-3 7 2 0 5 14 27 -13 6

Volendam (rkav) JO12-5 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 IVV JO12-1 5 5 0 0 39 6 33 15
2 Monnickendam JO12-3 6 3 2 1 37 25 12 11
3 AFC IJburg JO12-4 5 3 1 1 26 17 9 10
4 SDOB JO12-2 5 2 1 2 15 26 -11 7
5 Dijk De asv JO12-7 5 2 0 3 23 25 -2 6
6 Volendam (rkav) JO12-5 5 1 0 4 15 27 -12 3
7 Purmerland JO12-1 5 0 0 5 6 35 -29 0

Volendam (rkav) JO12-5 (0331 Onder 12 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 IVV JO12-2 6 5 1 0 27 18 9 16
2 Dijk De asv JO12-7 6 3 1 2 32 21 11 10
3 AFC IJburg MO12-2 5 3 0 2 27 16 11 9
4 Purmerland JO12-1 4 2 0 2 8 12 -4 6
5 De Wherevogels JO12-3 3 0 0 3 3 18 -15 0
6 Volendam (rkav) JO12-5 4 0 0 4 10 22 -12 0

Volendam (rkav) JO12-5 (0332 Onder 12 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Ilpendam JO12-1 5 4 1 0 32 12 20 13
2 Purmerland JO12-1 5 3 0 2 16 17 -1 9
3 AFC IJburg MO12-2 4 2 2 0 22 10 12 8
4 Volendam (rkav) JO12-5 5 2 0 3 14 22 -8 6
5 ZOB JO12-3 5 0 2 3 10 22 -12 2
6 De Wherevogels JO12-3 4 0 1 3 11 22 -11 1

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO12-5 (0336 Onder 12 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerland JO12-1 1 1 0 0 7 2 5 3
2 ZOB JO12-3 1 1 0 0 6 4 2 3
3 Dijk De asv JO12-7 2 1 0 1 12 9 3 3
4 AFC IJburg JO12-5 2 1 0 1 9 11 -2 3
5 Purmersteijn JO12-3 1 0 1 0 1 1 0 1
6 Volendam (rkav) JO12-5 1 0 1 0 1 1 0 1
7 AFC IJburg JO12-6 1 0 0 1 3 6 -3 0
8 De Wherevogels JO12-3 1 0 0 1 2 7 -5 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
25 mrt 11:45 uur Regulier Volendam (rkav) JO12-5 - Dijk De asv JO12-7 Meer informatie
01 apr 08:45 uur Regulier ZOB JO12-3 - Volendam (rkav) JO12-5 Meer informatie
15 apr 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO12-5 - De Wherevogels JO12-3 Meer informatie
22 apr 10:05 uur Regulier AFC IJburg JO12-6 - Volendam (rkav) JO12-5 Meer informatie
13 mei 10:05 uur Regulier AFC IJburg JO12-5 - Volendam (rkav) JO12-5 Meer informatie

Volendam (rkav) JO12-5 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-5 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-5 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-5 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-5 (0336 Onder 12 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-5 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-5 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-5 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
18 feb AFC IJburg MO12-2 - Volendam (rkav) JO12-5 11 - 2
11 feb De Wherevogels JO12-3 - Ilpendam JO12-1 4 - 9
11 feb Purmerland JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-5 2 - 1
11 feb AFC IJburg MO12-2 - ZOB JO12-3 3 - 3
04 feb Ilpendam JO12-1 - AFC IJburg MO12-2 3 - 3
04 feb Volendam (rkav) JO12-5 - ZOB JO12-3 5 - 0
04 feb Purmerland JO12-1 - De Wherevogels JO12-3 6 - 3
28 jan AFC IJburg MO12-2 - Purmerland JO12-1 5 - 2
28 jan De Wherevogels JO12-3 - Volendam (rkav) JO12-5 1 - 4
28 jan ZOB JO12-3 - Ilpendam JO12-1 1 - 7
21 jan Purmerland JO12-1 - ZOB JO12-3 4 - 3
21 jan Volendam (rkav) JO12-5 - Ilpendam JO12-1 2 - 8
14 jan Ilpendam JO12-1 - Purmerland JO12-1 5 - 2
14 jan ZOB JO12-3 - De Wherevogels JO12-3 3 - 3

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO12-5 (0336 Onder 12 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
18 mrt Dijk De asv JO12-7 - ZOB JO12-3 4 - 6
18 mrt AFC IJburg JO12-5 - AFC IJburg JO12-6 6 - 3
18 mrt Volendam (rkav) JO12-5 - Purmersteijn JO12-3 1 - 1
18 mrt De Wherevogels JO12-3 - Purmerland JO12-1 2 - 7
11 mrt Dijk De asv JO12-7 - AFC IJburg JO12-5 8 - 3

Volendam (rkav) JO12-5 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-5 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-5 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-5 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-5 (0336 Onder 12 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-5 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-5 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-5 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO12-5 (0336 Onder 12 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
25 mrt 10:15 uur De Wherevogels JO12-3 - Purmersteijn JO12-3 Meer informatie
25 mrt 11:45 uur Volendam (rkav) JO12-5 - Dijk De asv JO12-7 Meer informatie
25 mrt 13:20 uur AFC IJburg JO12-6 - Purmerland JO12-1 Meer informatie
25 mrt 13:20 uur AFC IJburg JO12-5 - ZOB JO12-3 Meer informatie
01 apr 08:30 uur AFC IJburg JO12-6 - De Wherevogels JO12-3 Meer informatie
01 apr 08:45 uur Purmerland JO12-1 - Dijk De asv JO12-7 Meer informatie
01 apr 08:45 uur ZOB JO12-3 - Volendam (rkav) JO12-5 Meer informatie
01 apr 09:30 uur Purmersteijn JO12-3 - AFC IJburg JO12-5 Meer informatie
15 apr 09:00 uur Volendam (rkav) JO12-5 - De Wherevogels JO12-3 Meer informatie
15 apr 10:05 uur AFC IJburg JO12-5 - Purmerland JO12-1 Meer informatie
15 apr 10:15 uur ZOB JO12-3 - Purmersteijn JO12-3 Meer informatie
15 apr 12:00 uur Dijk De asv JO12-7 - AFC IJburg JO12-6 Meer informatie
22 apr 08:45 uur Purmerland JO12-1 - ZOB JO12-3 Meer informatie
22 apr 10:00 uur Purmersteijn JO12-3 - Dijk De asv JO12-7 Meer informatie
22 apr 10:05 uur AFC IJburg JO12-6 - Volendam (rkav) JO12-5 Meer informatie
22 apr 10:15 uur De Wherevogels JO12-3 - AFC IJburg JO12-5 Meer informatie
13 mei 09:15 uur Purmerland JO12-1 - Purmersteijn JO12-3 Meer informatie
13 mei 10:05 uur AFC IJburg JO12-6 - ZOB JO12-3 Meer informatie
13 mei 10:05 uur AFC IJburg JO12-5 - Volendam (rkav) JO12-5 Meer informatie
13 mei 10:15 uur De Wherevogels JO12-3 - Dijk De asv JO12-7 Meer informatie