JO12-3


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 125478
Wedstijdnummerintern 16987622
Veldnaam veld 7 A
Veldlocatie Veld
Thuisscore 3
Thuisscore-regulier 3
Uitscore 2
Uitscore-regulier 2
Klasse 2e klasse (2e fase)
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0331 Onder 12 (2e fase)
Categorie B
Wedstrijddatum 2022-12-10
Aanvangstijdopgemaakt 13:20
Duur 60
Speltype Veld
Aanduiding 0331 Onder 12 (2e fase)
Poule B
Thuisteam Volendam (rkav) JO12-3
Uitteam ZOB JO12-2
Accommodatie
Naam Sportpark Volendam
Straat Julianaweg 3 A
Plaats 1131CX VOLENDAM
Telefoon 0299-364164
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com
Uitteam
Naam ZOB
Code BBFZ59H
Website http://www.vvzob.nl
Shirtkleur wit met diagonale streep
Straat Purmerenderweg 55
Postcodeplaats 1461DD ZUIDOOSTBEEMSTER
Telefoon 0299-430569
Email hoofdbestuur@vvzob.nl

Volendam (rkav) JO12-3 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Monnickendam JO12-1 5 4 1 0 19 5 14 13
2 ZOB JO12-1 5 3 2 0 25 12 13 11
3 EVC JO12-1 5 1 1 3 19 17 2 4
4 Fortuna Wormerveer sv JO12-2 3 1 0 2 8 10 -2 3
5 ASC De Volewijckers JO12-1 4 0 3 1 12 16 -4 3
6 Volendam (rkav) JO12-3 4 0 1 3 8 31 -23 1

Volendam (rkav) JO12-3 (0364 Onder 12 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZOB JO12-3 4 4 0 0 18 10 8 12
2 Marken sv. JO12-1 4 1 2 1 15 14 1 5
3 De Wherevogels JO12-1 3 1 1 1 3 5 -2 4
4 Monnickendam JO12-2 4 0 3 1 12 13 -1 3
5 Volendam (rkav) JO12-3 2 0 1 1 6 7 -1 1
6 Purmerland JO12-1 3 0 1 2 7 12 -5 1

Volendam (rkav) JO12-3 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 FC Zaandam JO12-1 6 5 0 1 41 19 22 15
2 Purmersteijn JO12-1 5 4 0 1 29 11 18 12
3 SDW JO12-2 3 3 0 0 20 5 15 9
4 EVC JO12-1 6 2 1 3 41 25 16 7
5 Volendam (rkav) JO12-3 4 2 0 2 19 14 5 6
6 Meteoor De sv. JO12-1 4 1 0 3 10 25 -15 3
7 Rijp (de) JO12-1 3 0 1 2 8 13 -5 1
8 OSV JO12-3 5 0 0 5 4 60 -56 0

Volendam (rkav) JO12-3 (0331 Onder 12 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 EVC JO12-1 5 5 0 0 40 6 34 15
2 Volendam (rkav) JO12-3 6 3 1 2 22 19 3 10
3 Purmersteijn JO12-1 5 3 0 2 17 18 -1 9
4 OSV JO12-2 6 2 1 3 34 27 7 7
5 SDZ JO12-4 4 2 0 2 11 20 -9 6
6 Meteoor De sv. JO12-1 5 1 2 2 12 26 -14 5
7 DWS afc JO12-1 3 1 0 2 11 23 -12 3
8 Purmerend JO12-2 6 1 0 5 17 25 -8 3

Volendam (rkav) JO12-3 (0332 Onder 12 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO12-3 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO12-3 5 5 0 0 52 5 47 15
2 HBOK JO12-1 5 4 0 1 33 8 25 12
3 Monnickendam JO12-2 5 3 0 2 21 9 12 9
4 Purmersteijn JO12-2 5 3 0 2 22 15 7 9
5 Purmerend JO12-5 5 2 0 3 20 30 -10 6
6 De Wherevogels JO12-3 5 0 1 4 5 50 -45 1
7 OSV JO12-3 6 0 1 5 6 42 -36 1

Volendam (rkav) JO12-3 (0331 Onder 12 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SVA JO12-2 5 4 1 0 29 8 21 13
2 DZS JO12-1 5 4 0 1 22 11 11 12
3 WSV 1930 JO12-1 4 1 2 1 11 10 1 5
4 ZOB JO12-2 5 1 2 2 12 12 0 5
5 Volendam (rkav) JO12-3 4 1 1 2 8 18 -10 4
6 De Wherevogels JO12-1 5 0 3 2 8 12 -4 3
7 Purmersteijn JO12-1 4 0 1 3 7 26 -19 1

Volendam (rkav) JO12-3 (0332 Onder 12 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 De Wherevogels JO12-1 2 2 0 0 9 2 7 6
2 DZS JO12-1 3 2 0 1 12 8 4 6
3 Monnickendam JO12-1 2 1 0 1 11 6 5 3
4 Volendam (rkav) JO12-3 2 0 2 0 8 8 0 2
5 Marken sv. JO12-1 2 0 1 1 7 13 -6 1
6 Purmersteijn JO12-1 3 0 1 2 5 15 -10 1

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
28 jan 10:15 uur Regulier De Wherevogels JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-3 Meer informatie
04 feb 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO12-3 - Monnickendam JO12-1 Meer informatie
11 feb 10:00 uur Regulier DZS JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-3 Meer informatie

Volendam (rkav) JO12-3 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-3 (0364 Onder 12 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-3 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-3 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-3 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO12-3 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-3 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
17 dec ZOB JO12-2 - De Wherevogels JO12-1 3 - 0
10 dec Volendam (rkav) JO12-3 - ZOB JO12-2 3 - 2
10 dec De Wherevogels JO12-1 - SVA JO12-2 2 - 2
07 dec SVA JO12-2 - DZS JO12-1 3 - 2
03 dec Purmersteijn JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-3
26 nov De Wherevogels JO12-1 - DZS JO12-1 2 - 3
26 nov Purmersteijn JO12-1 - WSV 1930 JO12-1 0 - 4
26 nov SVA JO12-2 - Volendam (rkav) JO12-3 9 - 0
19 nov WSV 1930 JO12-1 - De Wherevogels JO12-1 2 - 2
19 nov Purmersteijn JO12-1 - SVA JO12-2 1 - 9
19 nov DZS JO12-1 - ZOB JO12-2 3 - 1
19 nov Purmerend JO12-3 - Volendam (rkav) JO12-3 1 - 8

Volendam (rkav) JO12-3 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
28 jan DZS JO12-1 - Purmersteijn JO12-1 6 - 2
21 jan Marken sv. JO12-1 - De Wherevogels JO12-1 1 - 7
21 jan Purmersteijn JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-3 2 - 2
21 jan DZS JO12-1 - Monnickendam JO12-1 5 - 4
14 jan De Wherevogels JO12-1 - DZS JO12-1 2 - 1
14 jan Monnickendam JO12-1 - Purmersteijn JO12-1 7 - 1
14 jan Volendam (rkav) JO12-3 - Marken sv. JO12-1 6 - 6

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO12-3 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-3 (0364 Onder 12 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-3 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-3 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-3 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO12-3 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-3 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-3 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
28 jan 10:15 uur De Wherevogels JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-3 Meer informatie
28 jan 12:00 uur Monnickendam JO12-1 - Marken sv. JO12-1 Meer informatie
04 feb 08:30 uur Marken sv. JO12-1 - DZS JO12-1 Meer informatie
04 feb 09:00 uur Volendam (rkav) JO12-3 - Monnickendam JO12-1 Meer informatie
04 feb 09:30 uur Purmersteijn JO12-1 - De Wherevogels JO12-1 Meer informatie
11 feb 08:30 uur Marken sv. JO12-1 - Purmersteijn JO12-1 Meer informatie
11 feb 10:00 uur DZS JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-3 Meer informatie
11 feb 12:00 uur Monnickendam JO12-1 - De Wherevogels JO12-1 Meer informatie

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie