JO12-2


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 172851
Wedstijdnummerintern 18166065
Veldnaam veld 1 A
Veldlocatie Veld
Thuisscore 4
Thuisscore-regulier 4
Uitscore 6
Uitscore-regulier 6
Klasse 1e klasse (3e fase)
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0332 Onder 12 (3e fase)
Categorie B
Wedstrijddatum 2024-03-16
Aanvangstijdopgemaakt 09:30
Duur 60
Speltype Veld
Aanduiding 0332 Onder 12 (3e fase)
Poule B
Thuisteam Rijp (de) JO12-1
Uitteam Volendam (rkav) JO12-2
Matchofficials
Scheidsrechters Zonneveld, Roy van (Scheidsrechter)
Kleedkamers
Thuis 1 - Wapen van Munster
Uit 5 - ING
Accommodatie
Naam Sportpark De Rijp
Straat Jan Ploegerlaan 1
Plaats 1483VR DE RIJP
Telefoon 0299-673092
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Jan Ploegerlaan+1,+1483VR,+DE RIJP,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Rijp (de)
Code BBFW72Z
Website http://www.svderijp.nl
Shirtkleur Wit
Straat Leeghwaterstraat 24
Postcodeplaats 1462JE MIDDENBEEMSTER
Telefoon 0634299526
Email nickblokdijk@hotmail.com
Uitteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com

Volendam (rkav) JO12-2 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ASC De Volewijckers Jo12-5 5 4 1 0 45 11 34 13
2 AFC JO12-2 5 3 1 1 27 12 15 10
3 Volendam (rkav) JO12-2 5 2 0 3 20 21 -1 6
4 Swift, JO12-2JM 5 2 0 3 19 20 -1 6
5 VVA/Spartaan JO12-1 5 1 1 3 12 35 -23 4
6 Zaanlandia JO12-1 5 1 1 3 10 34 -24 4

Volendam (rkav) JO12-2 (0364 Onder 12 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO12-2 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 IVV JO12-1 6 6 0 0 39 9 30 18
2 Ilpendam JO12-1 6 5 1 0 33 12 21 16
3 ASC De Volewijckers JO12-1 6 4 1 1 40 19 21 13
4 Volendam (rkav) JO12-2 5 3 0 2 48 22 26 9
5 De Wherevogels JO12-1 5 2 0 3 17 21 -4 6
6 OSV JO12-2 6 1 1 4 17 59 -42 4
7 ZOB JO12-2 6 0 1 5 25 47 -22 1
8 Purmerend JO12-2 6 0 0 6 4 34 -30 0

Volendam (rkav) JO12-2 (0331 Onder 12 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Overbos sv. JO12-1 6 6 0 0 29 10 19 18
2 ASC De Volewijckers JO12-1 7 5 0 2 28 20 8 15
3 IVV JO12-1 6 3 1 2 20 25 -5 10
4 Volendam (rkav) JO12-2 5 2 0 3 18 20 -2 6
5 ASV Arsenal JO12-1 4 1 2 1 9 8 1 5
6 Ilpendam JO12-1 5 1 2 2 19 23 -4 5
7 Amstelveen/Heemraad JO12-1 6 1 0 5 12 18 -6 3
8 Haarlem-Kennemerland f.c. JO12-1 5 0 1 4 7 18 -11 1

Volendam (rkav) JO12-2 (0332 Onder 12 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO12-2 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Blokkers de JO12-1 6 6 0 0 31 8 23 18
2 Zouaven De JO12-1JM 6 4 0 2 35 11 24 12
3 SVIJ JO12-1 6 4 0 2 31 16 15 12
4 Schagen United JO12-1 6 4 0 2 30 15 15 12
5 Reiger Boys JO12-1 6 3 0 3 35 20 15 9
6 Spirit 30 (SC) JO12-1 6 2 0 4 14 19 -5 6
7 Sporting Krommenie JO12-1 6 1 0 5 18 32 -14 3
8 Volendam (rkav) JO12-2 6 0 0 6 4 77 -73 0

Volendam (rkav) JO12-2 (0331 Onder 12 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ASC De Volewijckers JO12-1 6 4 2 0 36 9 27 14
2 ZVC '22 JO12-2 6 4 1 1 39 17 22 13
3 SDOB JO12-1 6 3 1 2 23 26 -3 10
4 Hercules Zaandam sc JO12-1 6 3 1 2 21 25 -4 10
5 Purmerend JO12-2 6 2 2 2 19 22 -3 8
6 ZOB JO12-1 5 2 1 2 16 10 6 7
7 Volendam (rkav) JO12-2 5 0 1 4 14 28 -14 1
8 Monnickendam JO12-1 6 0 1 5 7 38 -31 1

Volendam (rkav) JO12-2 (0332 Onder 12 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZVC '22 JO12-2 5 5 0 0 27 14 13 15
2 Purmerend JO12-2 4 3 0 1 13 10 3 9
3 ZOB JO12-1 5 2 1 2 12 10 2 7
4 Hercules Zaandam sc JO12-1 4 1 1 2 10 11 -1 4
5 SDOB JO12-1 5 0 3 2 19 25 -6 3
6 Volendam (rkav) JO12-2 5 0 1 4 13 24 -11 1

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO12-2 (0336 Onder 12 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 WV-HEDW JO12-1 6 4 1 1 32 22 10 13
2 SDOB JO12-1 6 4 1 1 26 18 8 13
3 DTA Fortius asv JO12-1 6 3 1 2 25 21 4 10
4 Volendam (rkav) JO12-2 6 2 3 1 19 16 3 9
5 AFC JO12-5 6 2 2 2 19 14 5 8
6 AFC IJburg JO12-2 6 2 1 3 23 20 3 7
7 TOS-Actief JO12-2 6 0 3 3 15 32 -17 3
8 Dijk De asv JO12-2 6 0 2 4 15 31 -16 2

Volendam (rkav) JO12-2 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Monnickendam JO12-1 5 4 0 1 50 14 36 12
2 Volendam (rkav) JO12-2 5 4 0 1 36 14 22 12
3 WSV 1930 JO12-1 5 3 1 1 37 12 25 10
4 Beemster JO12-2 5 2 1 2 19 21 -2 7
5 Rijp (de) JO12-2 5 1 0 4 9 60 -51 3
6 Purmerend JO12-2 5 0 0 5 9 39 -30 0

Volendam (rkav) JO12-2 (0331 Onder 12 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Kadoelen sv. JO12-1 6 5 1 0 31 9 22 16
2 Volendam (rkav) JO12-2 5 3 1 1 18 16 2 10
3 EVC JO12-1 6 3 1 2 19 18 1 10
4 IVV JO12-1 6 2 3 1 20 11 9 9
5 OSV JO12-1 6 2 1 3 31 22 9 7
6 Monnickendam JO12-1 5 2 0 3 30 24 6 6
7 De Wherevogels JO12-1 6 1 1 4 15 24 -9 4
8 Hercules Zaandam sc Jo12-2 6 1 0 5 14 54 -40 3

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
20 apr 10:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO12-2 - OSV JO12-2 Meer informatie
11 mei 11:15 uur Regulier Volendam (rkav) JO12-2 - IVV JO12-1 Meer informatie
25 mei 11:30 uur Regulier De Wherevogels JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-2 Meer informatie

Volendam (rkav) JO12-2 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-2 (0364 Onder 12 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO12-2 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-2 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-2 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO12-2 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-2 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-2 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO12-2 (0336 Onder 12 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-2 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-2 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-2 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-2 (0364 Onder 12 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO12-2 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-2 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-2 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO12-2 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-2 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-2 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO12-2 (0336 Onder 12 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-2 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-2 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info