JO11-5


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 173757
Wedstijdnummerintern 18166971
Veldnaam veld A B
Veldlocatie Veld
Thuisscore 2
Thuisscore-regulier 2
Uitscore 5
Uitscore-regulier 5
Klasse 4e klasse (3e fase)
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0270 Onder 11 (3e fase)
Categorie B
Wedstrijddatum 2024-03-02
Aanvangstijdopgemaakt 10:45
Duur 60
Speltype Veld
Aanduiding 0270 Onder 11 (3e fase)
Poule B
Thuisteam EVC JO11-2
Uitteam Volendam (rkav) JO11-5
Kleedkamers
Thuis 11
Uit 12
Accommodatie
Naam Trifium Sportpark EVC
Straat Keetzijde 20
Plaats 1135VX EDAM
Telefoon 0299-321703
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Keetzijde+20,+1135VX,+EDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam EVC
Code BBFW24M
Website http://www.evc-edam.nl
Shirtkleur Groen
Straat Postbus 42
Postcodeplaats 1135ZG EDAM
Telefoon 0299-321703
Email secretaris@evc-edam.nl
Uitteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 De Wherevogels JO11-1 4 4 0 0 52 5 47 12
2 ZOB JO11-2 5 3 0 2 27 23 4 9
3 Volendam (rkav) JO11-5 4 2 1 1 37 22 15 7
4 WSV 1930 JO11-2 5 2 1 2 25 17 8 7
5 Purmersteijn JO11-3 4 1 0 3 10 46 -36 3
6 Monnickendam JO11-2 4 0 0 4 5 43 -38 0

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 De Wherevogels JO11-1 6 6 0 0 53 8 45 18
2 Purmerend JO11-3 5 4 0 1 35 15 20 12
3 De Wherevogels JO11-2 6 3 0 3 26 20 6 9
4 Purmersteijn JO11-5 6 2 1 3 12 29 -17 7
5 Beemster JO11-1 3 2 0 1 6 8 -2 6
6 EVC JO11-1 6 1 1 4 14 28 -14 4
7 Volendam (rkav) JO11-5 5 1 0 4 15 32 -17 3
8 Monnickendam JO11-2 5 1 0 4 15 36 -21 3

Volendam (rkav) JO11-5 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend JO11-3 6 5 0 1 45 21 24 15
2 Purmersteijn JO11-5 6 5 0 1 19 14 5 15
3 SDZ JO11-5 3 2 1 0 13 11 2 7
4 De Wherevogels JO11-2 5 2 1 2 22 13 9 7
5 De Wherevogels JO11-4 4 1 2 1 13 9 4 5
6 EVC JO11-1 5 1 1 3 16 27 -11 4
7 Volendam (rkav) JO11-5 7 0 4 3 8 27 -19 4
8 Monnickendam JO11-2 6 0 1 5 14 28 -14 1

Volendam (rkav) JO11-5 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend JO11-3 3 2 0 1 16 10 6 6
2 Monnickendam JO11-2 1 1 0 0 3 0 3 3
3 EVC JO11-1 2 1 0 1 6 4 2 3
4 Purmersteijn JO11-5 2 1 0 1 9 11 -2 3
5 De Wherevogels JO11-4 2 1 0 1 6 9 -3 3
6 Volendam (rkav) JO11-5 2 0 0 2 4 10 -6 0

Volendam (rkav) JO11-5 (0289 Onder 11 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Kadoelen sv. JO11-1 8 8 0 0 57 17 40 24
2 OSV JO11-2 8 6 0 2 56 26 30 18
3 De Wherevogels JO11-2 8 5 1 2 29 23 6 16
4 HBOK JO11-1 8 4 0 4 36 31 5 12
5 SV Rood-Wit Zaanstad JO11-1 8 2 1 5 32 36 -4 7
6 Volendam (rkav) JO11-5 8 2 1 5 27 52 -25 7
7 Monnickendam JO11-2 8 2 0 6 22 36 -14 6
8 Hercules Zaandam sc JO11-2 8 1 1 6 24 62 -38 4

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Hercules Zaandam sc JO11-3 6 5 1 0 34 10 24 16
2 Volendam (rkav) JO11-5 6 5 0 1 56 9 47 15
3 ZCFC JO11-1 6 3 1 2 26 22 4 10
4 Zaandijk JO11-1 5 3 0 2 36 13 23 9
5 Jisp JO11-1JM 5 3 0 2 29 8 21 9
6 De Wherevogels JO11-3 6 2 0 4 14 29 -15 6
7 WSV 1930 JO11-2 6 0 2 4 14 44 -30 2
8 Purmerend JO11-7JM 6 0 0 6 1 75 -74 0

Volendam (rkav) JO11-5 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Hauwert 65 JO11-1 5 4 1 0 15 8 7 13
2 SV Spartanen JO11-2 6 3 1 2 25 20 5 10
3 Victoria O JO11-1 6 3 1 2 22 17 5 10
4 Woudia JO11-1 5 3 0 2 13 8 5 9
5 Always Forward JO11-3 6 2 0 4 16 15 1 6
6 Volendam (rkav) JO11-5 4 1 2 1 7 9 -2 5
7 Westfriezen JO11-3 5 0 4 1 8 12 -4 4
8 Grasshoppers JO11-1 5 0 1 4 8 25 -17 1

Volendam (rkav) JO11-5 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Zaandijk JO11-1 5 5 0 0 32 8 24 15
2 Volendam (rkav) JO11-5 5 2 2 1 18 26 -8 8
3 IVV JO11-3 5 2 1 2 21 17 4 7
4 ZVC '22 JO11-2 5 2 1 2 23 22 1 7
5 TOB Rksv JO11-2 5 1 1 3 20 27 -7 4
6 OSV JO11-2 5 0 1 4 7 21 -14 1

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO11-5 (0289 Onder 11 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Beemster JO11-2 7 6 0 1 42 16 26 18
2 Purmersteijn JO11-3 6 5 0 1 31 17 14 15
3 SDOB JO11-1 5 3 0 2 34 16 18 9
4 Volendam (rkav) JO11-5 6 2 2 2 23 30 -7 8
5 ZOB JO11-2 6 2 1 3 33 21 12 7
6 Purmerend JO11-4 5 1 1 3 21 32 -11 4
7 DZS JO11-1JM 5 1 0 4 14 46 -32 3
8 ST SSV/Sporting S JO11-1 6 0 2 4 19 39 -20 2

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO11-3 5 5 0 0 41 7 34 15
2 Beemster JO11-2 5 3 1 1 37 25 12 10
3 Volendam (rkav) JO11-5 5 2 2 1 22 20 2 8
4 Purmerend JO11-6JM 5 2 0 3 27 35 -8 6
5 Purmersteijn JO11-4 5 1 0 4 11 22 -11 3
6 ZOB JO11-4 5 0 1 4 13 42 -29 1

Volendam (rkav) JO11-5 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Beemster JO11-2 6 5 0 1 33 22 11 15
2 De Wherevogels JO11-2 6 4 1 1 25 13 12 13
3 DZS JO11-1JM 6 3 2 1 36 19 17 11
4 Purmerland JO11-1JM 5 3 1 1 22 18 4 10
5 Volendam (rkav) JO11-5 6 3 0 3 40 20 20 9
6 EVC JO11-2 6 2 0 4 25 24 1 6
7 ZOB JO11-3 6 1 0 5 21 36 -15 3
8 Purmerend JO11-6JM 5 0 0 5 8 58 -50 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
20 apr 10:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO11-5 - ZOB JO11-2 Meer informatie
11 mei 10:35 uur Regulier Volendam (rkav) JO11-5 - DZS JO11-1JM Meer informatie
17 mei 18:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO11-5 - Purmerland JO11-1JM Meer informatie
25 mei 10:00 uur Regulier ZVC '22 JO11-3 - Volendam (rkav) JO11-5 Meer informatie

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-5 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-5 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-5 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-5 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-5 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO11-5 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-5 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-5 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-5 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-5 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-5 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-5 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO11-5 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-5 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-5 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info