JO11-3


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 156966
Wedstijdnummerintern 18150180
Veldnaam veld A A
Veldlocatie Veld
Thuisscore 3
Thuisscore-regulier 3
Uitscore 2
Uitscore-regulier 2
Klasse 2e klasse (3e fase)
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0270 Onder 11 (3e fase)
Categorie B
Wedstrijddatum 2024-03-16
Aanvangstijdopgemaakt 09:00
Duur 60
Speltype Veld
Aanduiding 0270 Onder 11 (3e fase)
Poule B
Thuisteam EVC JO11-1
Uitteam Volendam (rkav) JO11-3
Matchofficials
Scheidsrechters Afgeschermd, (Scheidsrechter)
Kleedkamers
Thuis 7
Uit 8
Accommodatie
Naam Trifium Sportpark EVC
Straat Keetzijde 20
Plaats 1135VX EDAM
Telefoon 0299-321703
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Keetzijde+20,+1135VX,+EDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam EVC
Code BBFW24M
Website http://www.evc-edam.nl
Shirtkleur Groen
Straat Postbus 42
Postcodeplaats 1135ZG EDAM
Telefoon 0299-321703
Email secretaris@evc-edam.nl
Uitteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DRC JO11-1 5 3 1 1 31 18 13 10
2 Diemen sv. JO11-2 5 3 1 1 26 19 7 10
3 AFC IJburg JO11-3 5 2 0 3 25 21 4 6
4 CTO '70 vv JO11-1 5 2 0 3 23 32 -9 6
5 Volendam (rkav) JO11-3 5 2 0 3 23 37 -14 6
6 Marken sv. JO11-1 5 1 2 2 22 23 -1 5

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Rijp (de) JO11-1 5 5 0 0 30 12 18 15
2 Volendam (rkav) JO11-3 5 3 1 1 22 12 10 10
3 s.v. Enkhuizen JO11-1 5 3 0 2 21 11 10 9
4 Purmerend JO11-2 5 2 0 3 14 13 1 6
5 Westfriezen JO11-2 5 2 0 3 15 23 -8 6
6 Purmersteijn JO11-3 6 2 0 4 11 28 -17 6
7 Always Forward JO11-2 5 0 1 4 10 24 -14 1

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO11-3 7 6 0 1 33 22 11 18
2 Purmerend JO11-2 6 5 1 0 36 15 21 16
3 KFC JO11-2 7 4 0 3 39 29 10 12
4 Hercules Zaandam sc JO11-1 7 3 1 3 31 31 0 10
5 Volendam (rkav) JO11-3 6 2 1 3 31 21 10 7
6 WSV 1930 JO11-1 7 1 2 4 17 29 -12 5
7 Zaanlandia JO11-1 5 1 1 3 14 20 -6 4
8 Fortuna Wormerveer sv JO11-2 7 1 0 6 19 53 -34 3

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ASC De Volewijckers JO11-1 3 3 0 0 26 2 24 9
2 Volendam (rkav) JO11-3 3 3 0 0 24 9 15 9
3 AFC IJburg JO11-3 3 1 0 2 11 12 -1 3
4 Monnickendam JO11-1 3 1 0 2 8 17 -9 3
5 Meteoor De sv. JO11-1 3 1 0 2 5 20 -15 3
6 SDOB JO11-1 3 0 0 3 6 20 -14 0

Volendam (rkav) JO11-3 (0289 Onder 11 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 TABA afc JO11-1 7 6 1 0 35 11 24 19
2 ASC De Volewijckers JO11-1 8 6 1 1 49 23 26 19
3 Volendam (rkav) JO11-3 8 4 1 3 31 34 -3 13
4 RODA '23 Rksv JO11-4 5 3 1 1 22 14 8 10
5 Dijk De asv JO11-2 8 3 0 5 31 31 0 9
6 DRC JO11-1 7 2 1 4 28 32 -4 7
7 SDOB JO11-1 8 1 1 6 22 51 -29 4
8 Monnickendam JO11-1 7 1 0 6 19 41 -22 3

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO11-3 5 4 1 0 36 9 27 13
2 Purmersteijn JO11-3 6 3 1 2 24 20 4 10
3 SDOB JO11-1 4 3 0 1 28 9 19 9
4 Ilpendam JO11-1 6 3 0 3 37 23 14 9
5 KFC JO11-3 2 2 0 0 22 7 15 6
6 Purmerend JO11-4 5 2 0 3 24 19 5 6
7 De Wherevogels JO11-2 5 1 0 4 10 51 -41 3
8 EVC JO11-2 5 0 0 5 4 47 -43 0

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO11-3 4 4 0 0 24 5 19 12
2 Purmersteijn JO11-3 6 4 0 2 26 16 10 12
3 Purmerend JO11-4 6 4 0 2 31 22 9 12
4 Volendam (rkav) JO11-4 5 3 0 2 22 12 10 9
5 Beemster JO11-2 5 3 0 2 15 16 -1 9
6 Ilpendam JO11-1 5 1 1 3 9 18 -9 4
7 ZOB JO11-2 5 0 1 4 6 25 -19 1
8 DZS JO11-1JM 4 0 0 4 7 26 -19 0

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO11-3 5 4 0 1 22 9 13 12
2 AFC IJburg JO11-5 5 3 1 1 13 9 4 10
3 Muiderberg sc. JO11-2 4 3 0 1 26 4 22 9
4 SDOB JO11-1 4 1 1 2 14 14 0 4
5 Dijk De asv JO11-4 5 1 1 3 5 14 -9 4
6 Ilpendam JO11-1 5 0 1 4 3 33 -30 1

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO11-3 (0289 Onder 11 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO11-3 6 4 1 1 34 12 22 13
2 Victoria O JO11-1 6 3 3 0 25 14 11 12
3 Hauwert 65 JO11-1 5 3 1 1 22 9 13 10
4 SV Spartanen JO11-2 5 3 0 2 13 14 -1 9
5 Blokkers de JO11-2 6 3 0 3 17 22 -5 9
6 Always Forward JO11-3 6 3 0 3 17 23 -6 9
7 Westfriezen JO11-3 6 1 0 5 21 27 -6 3
8 Grasshoppers JO11-1 6 0 1 5 8 36 -28 1

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Marken sv. JO11-1 5 5 0 0 25 8 17 15
2 Volendam (rkav) JO11-3 5 4 0 1 27 14 13 12
3 SDW JO11-3 5 2 0 3 17 19 -2 6
4 ASC De Volewijckers JO11-3 5 2 0 3 18 21 -3 6
5 ZOB JO11-2 5 2 0 3 20 27 -7 6
6 HBOK JO11-2 5 0 0 5 9 27 -18 0

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 De Wherevogels JO11-1 5 5 0 0 37 9 28 15
2 WSV 1930 JO11-1 6 4 0 2 25 12 13 12
3 Purmersteijn JO11-2 6 4 0 2 30 18 12 12
4 Volendam (rkav) JO11-3 6 3 0 3 21 19 2 9
5 Rijp (de) JO11-1 6 3 0 3 19 21 -2 9
6 EVC JO11-1 6 2 1 3 16 36 -20 7
7 ZOB JO11-1 5 1 1 3 12 13 -1 4
8 Marken sv. JO11-1 6 0 0 6 6 38 -32 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
13 apr 10:15 uur Regulier Volendam (rkav) JO11-3 - Purmersteijn JO11-3 Meer informatie
20 apr 10:15 uur Regulier Ilpendam JO11-1 - Volendam (rkav) JO11-3 Meer informatie
11 mei 12:45 uur Regulier Volendam (rkav) JO11-3 - De Wherevogels JO11-2 Meer informatie
25 mei 08:45 uur Regulier Beemster JO11-1 - Volendam (rkav) JO11-3 Meer informatie

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO11-3 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO11-3 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info