JO11-2


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 174292
Wedstijdnummerintern 18167506
Veldnaam 07 WV-HEDW KG1 B
Veldlocatie Veld
Thuisscore 2
Thuisscore-regulier 2
Uitscore 9
Uitscore-regulier 9
Klasse 2e klasse (3e fase)
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0270 Onder 11 (3e fase)
Categorie B
Wedstrijddatum 2024-03-02
Aanvangstijdopgemaakt 10:15
Duur 60
Speltype Veld
Aanduiding 0270 Onder 11 (3e fase)
Poule B
Thuisteam WV-HEDW JO11-4
Uitteam Volendam (rkav) JO11-2
Matchofficials
Scheidsrechters Nokes, Daniel (Scheidsrechter)
Accommodatie
Naam Sportpark Middenmeer
Straat Radioweg 86
Plaats 1098NJ AMSTERDAM
Telefoon 020-6926188
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Radioweg+86,+1098NJ,+AMSTERDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam WV-HEDW
Code BBCZ37M
Website http://www.wvhedw.nl
Shirtkleur Korenblauw
Straat Polderweg 132
Postcodeplaats 1093KP AMSTERDAM
Telefoon 06-54984899
Email secretaris@wvhedw.nl
Uitteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ASC De Volewijckers JO11-1 5 5 0 0 85 9 76 15
2 Purmersteijn JO11-1 5 4 0 1 41 21 20 12
3 SVA JO11-1 5 3 0 2 24 39 -15 9
4 Hollandia JO11-2 5 2 0 3 22 27 -5 6
5 KGB JO11-1 4 0 0 4 7 28 -21 0
6 Volendam (rkav) JO11-2 4 0 0 4 8 63 -55 0

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend JO11-1JM 6 6 0 0 46 6 40 18
2 SDZ JO11-3 6 5 0 1 44 9 35 15
3 Volendam (rkav) JO11-2 6 4 0 2 44 16 28 12
4 Swift JO11-2 6 3 1 2 31 24 7 10
5 RCZ JO11-1 6 2 1 3 12 27 -15 7
6 KFC JO11-2 6 2 0 4 14 49 -35 6
7 ASC De Volewijckers JO11-1 6 1 0 5 12 39 -27 3
8 DTA Fortius asv JO11-1 6 0 0 6 6 39 -33 0

Volendam (rkav) JO11-2 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO11-2 7 6 1 0 55 20 35 19
2 AFC JO11-1 7 5 0 2 49 38 11 15
3 SDZ JO11-3 7 4 1 2 22 25 -3 13
4 Baarn sv JO11-1 6 3 1 2 23 19 4 10
5 Victoria JO11-2 6 2 1 3 23 23 0 7
6 Buitenveldert sc. JO11-1 7 2 0 5 25 48 -23 6
7 AS'80 JO11-2 5 1 0 4 21 27 -6 3
8 Huizen JO11-1 7 1 0 6 27 45 -18 3

Volendam (rkav) JO11-2 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO11-2 3 3 0 0 26 11 15 9
2 Purmerend JO11-1JM 3 2 0 1 21 11 10 6
3 Blokkers de JO11-1 3 2 0 1 12 14 -2 6
4 Assendelft JO11-1 3 1 0 2 25 12 13 3
5 Spirit 30 (SC) JO11-1 3 1 0 2 10 23 -13 3
6 Always Forward JO11-1 3 0 0 3 10 33 -23 0

Volendam (rkav) JO11-2 (0289 Onder 11 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO11-2 (0289 Onder 11 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 KSV JO11-1 8 6 1 1 60 32 28 19
2 Purmerend JO11-1JM 7 5 0 2 47 29 18 15
3 Blokkers de JO11-1 8 4 1 3 29 33 -4 13
4 Kolping Boys JO11-1 7 2 2 3 25 25 0 8
5 Volendam (rkav) JO11-1 8 2 2 4 32 53 -21 8
6 Assendelft JO11-1 7 2 1 4 29 42 -13 7
7 Spirit 30 (SC) JO11-1 8 2 1 5 30 41 -11 7
8 Volendam (rkav) JO11-2 5 2 0 3 36 33 3 6

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO11-1 6 6 0 0 83 8 75 18
2 OFC JO11-1 6 5 0 1 54 20 34 15
3 Assendelft JO11-1 6 3 0 3 25 34 -9 9
4 Schagen United JO11-1 6 2 2 2 26 37 -11 8
5 Purmerend JO11-2 6 2 1 3 21 28 -7 7
6 Kadoelen sv. JO11-1 6 2 1 3 18 31 -13 7
7 ZOB JO11-1 6 1 1 4 11 38 -27 4
8 Volendam (rkav) JO11-2 6 0 1 5 10 52 -42 1

Volendam (rkav) JO11-2 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO11-2 6 4 0 2 29 21 8 12
2 Monnickendam JO11-1 6 4 0 2 21 22 -1 12
3 Beemster JO11-1 6 3 2 1 17 13 4 11
4 Rijp (de) JO11-1 6 3 0 3 30 29 1 9
5 EVC JO11-1 5 2 2 1 12 11 1 8
6 ZOB JO11-1 4 2 0 2 12 10 2 6
7 Volendam (rkav) JO11-2 5 1 1 3 15 21 -6 4
8 De Wherevogels JO11-1 6 0 1 5 16 25 -9 1

Volendam (rkav) JO11-2 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Beemster JO11-1 5 4 1 0 18 7 11 13
2 EVC JO11-1 5 4 0 1 20 10 10 12
3 Purmerend JO11-2 5 3 1 1 14 9 5 10
4 ZOB JO11-1 5 2 0 3 17 13 4 6
5 De Wherevogels JO11-1 5 1 0 4 13 24 -11 3
6 Volendam (rkav) JO11-2 5 0 0 5 8 27 -19 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO11-2 (0289 Onder 11 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 HBOK JO11-1 5 5 0 0 29 9 20 15
2 Volendam (rkav) JO11-2 6 5 0 1 30 12 18 15
3 OFC JO11-2 7 3 2 2 37 22 15 11
4 Purmerend JO11-3 5 2 1 2 22 27 -5 7
5 Zaandijk JO11-1 6 2 1 3 13 17 -4 7
6 Hercules Zaandam sc JO11-2 7 2 1 4 29 25 4 7
7 RCZ JO11-1 6 1 1 4 18 29 -11 4
8 Kadoelen sv. JO11-3 6 1 0 5 12 49 -37 3

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 HBOK JO11-1 5 4 0 1 51 24 27 12
2 Volendam (rkav) JO11-2 5 4 0 1 29 21 8 12
3 Purmerend JO11-3 5 2 0 3 23 22 1 6
4 Monnickendam JO11-1 5 2 0 3 18 25 -7 6
5 ASC De Volewijckers JO11-2 5 2 0 3 24 36 -12 6
6 De Wherevogels JO11-1 5 1 0 4 26 43 -17 3

Volendam (rkav) JO11-2 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend JO11-2 5 5 0 0 35 5 30 15
2 IVV JO11-1 5 4 1 0 43 5 38 13
3 Hercules Zaandam sc JO11-2 5 2 1 2 18 20 -2 7
4 ASC De Volewijckers JO11-2 5 1 2 2 17 27 -10 5
5 Dijk De asv JO11-2 5 1 2 2 20 35 -15 5
6 Volendam (rkav) JO11-2 5 1 0 4 11 34 -23 3
7 Monnickendam JO11-1 4 0 0 4 4 22 -18 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
13 apr 10:15 uur Regulier Volendam (rkav) JO11-2 - Monnickendam JO11-1 Meer informatie
20 apr 10:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO11-2 - ZOB JO11-1 Meer informatie
11 mei 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO11-2 - Purmerend JO11-4 Meer informatie
25 mei 09:45 uur Regulier Purmersteijn JO11-2 - Volendam (rkav) JO11-2 Meer informatie

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-2 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-2 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-2 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO11-2 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-2 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-2 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO11-2 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-2 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-2 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-2 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-2 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO11-2 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-2 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-2 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO11-2 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-2 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info