JO11-1


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 209439
Wedstijdnummerintern 17360317
Veldnaam veld 4 A
Veldlocatie Veld
Thuisscore 9
Thuisscore-regulier 9
Uitscore 5
Uitscore-regulier 5
Klasse Hoofdklasse (4e fase)
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0289 Onder 11 (4e fase)
Categorie B
Wedstrijddatum 2023-04-22
Aanvangstijdopgemaakt 11:30
Duur 60
Speltype Veld
Aanduiding 0289 Onder 11 (4e fase)
Poule B
Thuisteam Volendam (rkav) JO11-1
Uitteam IJmuiden vv. JO11-1
Accommodatie
Naam Sportpark Volendam
Straat Julianaweg 3 A
Plaats 1131CX VOLENDAM
Telefoon 0299-364164
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com
Uitteam
Naam IJmuiden vv.
Code BBCZ39O
Website http://www.vvijmuiden.nl
Shirtkleur Wit-Zwart gestreept verticaal
Straat Postbus 20
Postcodeplaats 1970AA IJMUIDEN
Telefoon 0619313133
Email secretaris@vvijmuiden.nl

Volendam (rkav) JO11-1 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO11-1 5 5 0 0 56 7 49 15
2 Purmerend JO11-1JM 4 2 1 1 15 19 -4 7
3 DCG Rksv JO11-1 3 2 0 1 8 10 -2 6
4 VVA/Spartaan JO11-1 5 2 0 3 27 13 14 6
5 Sporting Krommenie JO11-1 5 1 1 3 13 34 -21 4
6 IVV JO11-1 4 0 0 4 4 40 -36 0

Volendam (rkav) JO11-1 (0365 Onder 11 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO11-1 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SCPB'22 JO11-1 6 5 1 0 46 15 31 16
2 FC Amsterdam JO11-1 6 5 1 0 45 17 28 16
3 Volendam (rkav) JO11-1 6 4 1 1 44 25 19 13
4 AFC JO11-1 6 3 0 3 43 35 8 9
5 OFC JO11-1 6 2 1 3 18 26 -8 7
6 Buitenveldert sc. JO11-1 6 2 0 4 39 40 -1 6
7 FC Aalsmeer JO11-1 6 1 0 5 13 34 -21 3
8 Dijk De asv JO11-2 6 0 0 6 11 67 -56 0

Volendam (rkav) JO11-1 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SCPB'22 JO11-1 6 5 0 1 48 32 16 15
2 Volendam (rkav) JO11-1 7 4 0 3 35 36 -1 12
3 SDZ JO11-1 7 3 2 2 29 23 6 11
4 ODIN 59 JO11-1 6 3 1 2 18 24 -6 10
5 Purmerend JO11-1JM 7 3 1 3 28 24 4 10
6 VVA/Spartaan JO11-1 7 3 0 4 24 23 1 9
7 Hoofddorp s.v. JO11-1 7 2 2 3 42 34 8 8
8 DSS JO11-1 7 1 0 6 22 50 -28 3

Volendam (rkav) JO11-1 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 KSV JO11-1 3 3 0 0 19 7 12 9
2 AFC 34 JO11-2 3 3 0 0 15 7 8 9
3 Hollandia JO11-1 3 2 0 1 9 10 -1 6
4 Purmersteijn JO11-1 2 0 0 2 5 8 -3 0
5 Volendam (rkav) JO11-1 2 0 0 2 6 11 -5 0
6 Kolping Boys JO11-1 3 0 0 3 5 16 -11 0

Volendam (rkav) JO11-1 (0289 Onder 11 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 KSV JO11-1 8 6 1 1 60 32 28 19
2 Purmerend JO11-1JM 7 5 0 2 47 29 18 15
3 Blokkers de JO11-1 8 4 1 3 29 33 -4 13
4 Kolping Boys JO11-1 7 2 2 3 25 25 0 8
5 Volendam (rkav) JO11-1 8 2 2 4 32 53 -21 8
6 Assendelft JO11-1 7 2 1 4 29 42 -13 7
7 Spirit 30 (SC) JO11-1 8 2 1 5 30 41 -11 7
8 Volendam (rkav) JO11-2 5 2 0 3 36 33 3 6

Volendam (rkav) JO11-1 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 AFC Ajax JO11-2 6 6 0 0 88 14 74 18
2 AFC 34 JO11-1 6 5 0 1 54 8 46 15
3 AFC JO11-1 6 5 0 1 27 24 3 15
4 SDZ JO11-1 6 3 0 3 28 38 -10 9
5 Volendam (rkav) JO11-1 6 2 0 4 18 37 -19 6
6 Zeeburgia avv JO11-1 6 2 0 4 21 52 -31 6
7 Fortuna Wormerveer sv JO11-1 6 1 0 5 15 29 -14 3
8 FC Amsterdam JO11-1 6 0 0 6 10 59 -49 0

Volendam (rkav) JO11-1 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO11-1 5 5 0 0 61 7 54 15
2 Hollandia JO11-1 6 5 0 1 67 23 44 15
3 Almere FC JO11-1 4 3 0 1 17 8 9 9
4 AFC 34 JO11-2 6 3 0 3 26 12 14 9
5 Kolping Boys JO11-1 6 3 0 3 19 17 2 9
6 Volendam (rkav) JO11-1 5 2 0 3 18 62 -44 6
7 Reiger Boys JO11-1 6 1 0 5 11 40 -29 3
8 Zeeburgia avv JO11-1 6 0 0 6 11 61 -50 0

Volendam (rkav) JO11-1 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 OFC JO11-1 5 5 0 0 27 8 19 15
2 ASC De Volewijckers JO11-1 5 4 0 1 28 17 11 12
3 AFC IJburg JO11-1 4 2 0 2 20 23 -3 6
4 SDZ JO11-2 4 1 1 2 13 18 -5 4
5 TABA afc JO11-1 5 1 1 3 30 27 3 4
6 Volendam (rkav) JO11-1 5 0 0 5 17 42 -25 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO11-1 (0289 Onder 11 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Vitesse 22 JO11-1 6 5 0 1 35 18 17 15
2 SVW 27 JO11-1 7 4 2 1 39 24 15 14
3 IJmuiden vv. JO11-1 6 3 2 1 32 19 13 11
4 Volendam (rkav) JO11-1 7 3 2 2 29 32 -3 11
5 Fortuna Wormerveer sv JO11-1 6 2 2 2 22 25 -3 8
6 Jong Holland JO11-1 6 1 2 3 13 23 -10 5
7 Reiger Boys JO11-1 6 0 2 4 11 24 -13 2
8 Blokkers de JO11-1 6 0 2 4 21 37 -16 2

Volendam (rkav) JO11-1 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 AS'80 JO11-1 5 5 0 0 45 14 31 15
2 AFC Ajax JO11-2 5 4 0 1 41 19 22 12
3 WV-HEDW JO11-1 5 2 1 2 27 27 0 7
4 Buitenboys sc. JO11-1 5 2 0 3 31 31 0 6
5 Koninklijke HFC JO11-1 5 1 1 3 23 39 -16 4
6 Volendam (rkav) JO11-1 5 0 0 5 9 46 -37 0

Volendam (rkav) JO11-1 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 VVC fc JO11-1 5 5 0 0 67 6 61 15
2 SDZ JO11-1 6 4 0 2 33 21 12 12
3 Volendam (rkav) JO11-1 6 4 0 2 21 15 6 12
4 HBC JO11-1 6 4 0 2 24 22 2 12
5 BVC Bloemendaal JO11-1 6 3 0 3 22 27 -5 9
6 Zeeburgia avv JO11-1 6 1 1 4 24 52 -28 4
7 WV-HEDW JO11-2 6 1 0 5 15 49 -34 3
8 Alliance '22 sv. JO11-1 5 0 1 4 8 22 -14 1

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
02 mrt 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO11-1 - Zeeburgia avv JO11-3 Meer informatie
09 mrt 11:00 uur Regulier Koedijk JO11-1 - Volendam (rkav) JO11-1 Meer informatie
16 mrt 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO11-1 - Hollandia JO11-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO11-1 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-1 (0365 Onder 11 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO11-1 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-1 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-1 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-1 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-1 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-1 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-1 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO11-1 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-1 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-1 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
16 dec HBC JO11-1 - BVC Bloemendaal JO11-1 3 - 2

Volendam (rkav) JO11-1 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-1 (0365 Onder 11 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO11-1 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-1 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-1 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-1 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-1 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-1 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-1 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO11-1 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-1 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-1 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info