JO19-4


Error
Messages Array
Code 4001

Volendam (rkav) JO19-4 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 FC Uitgeest JO19-2 4 4 0 0 20 8 12 12
2 FC Aalsmeer JO19-2 3 2 0 1 12 8 4 6
3 Haarlem-Kennemerland f.c. JO19-2 4 2 0 2 13 9 4 6
4 Alcmaria Victrix JO19-3 4 2 0 2 11 13 -2 6
5 Foresters JO19-2 2 2 0 0 10 4 6 5
6 Kennemers (de) JO19-1 3 2 0 1 8 12 -4 5
7 Olympia Haarlem JO19-1 2 1 0 1 8 5 3 3
8 Volendam (rkav) JO19-4 0 0 0 0 0 0 0 0
9 HSV JO19-2 2 0 0 2 6 10 -4 0
10 Terrasvogels JO19-1 3 0 0 3 6 14 -8 0
11 Overbos sv. JO19-2 3 0 0 3 3 14 -11 0

Volendam (rkav) JO19-4 (0350 Onder 19 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO19-4 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 HCSC JO19-1 5 4 1 0 30 7 23 13
2 WBSV JO19-1 5 3 1 1 21 9 12 10
3 Volendam (rkav) JO19-4 5 2 2 1 18 14 4 8
4 Schagen United JO19-3 5 2 0 3 15 22 -7 6
5 SVW 27 JO19-2 5 1 2 2 15 20 -5 5
6 Medemblik FC JO19-1 5 0 0 5 6 33 -27 0

Volendam (rkav) JO19-4 (0379 Onder 19 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Haarlem-Kennemerland f.c. JO19-2 16 12 3 1 64 24 40 39
2 Kockengen JO19-1 16 10 2 4 67 27 40 32
3 Volendam (rkav) JO19-4 16 10 1 5 74 38 36 31
4 Hertha JO19-2 16 7 3 6 54 49 5 24
5 Amstelveen/Heemraad JO19-2 16 6 6 4 44 44 0 24
6 UNO vv JO19-1 16 6 3 7 45 55 -10 21
7 Spaarnwoude sv. JO19-1 16 5 2 9 28 51 -23 17
8 Breukelen FC JO19-2 16 5 0 11 34 53 -19 15
9 VSV JO19-2 16 0 2 14 15 84 -69 2

Volendam (rkav) JO19-4 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ODIN 59 JO19-1 5 5 0 0 19 5 14 15
2 Fortuna Wormerveer sv JO19-2 5 4 0 1 18 13 5 12
3 Sporting Krommenie JO19-2 5 3 0 2 20 17 3 9
4 KFC JO19-2 5 2 0 3 12 17 -5 6
5 Volendam (rkav) JO19-4 5 1 0 4 10 19 -9 3
6 Velsen Rkvv JO19-1 5 0 0 5 10 18 -8 0

Volendam (rkav) JO19-4 (0379 Onder 19 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SVW 27 JO19-1 5 4 0 1 18 11 7 12
2 Reiger Boys JO19-2 6 3 2 1 15 8 7 11
3 ZOB JO19-2 6 3 2 1 17 16 1 11
4 Blokkers de JO19-1 6 3 1 2 27 16 11 10
5 Volendam (rkav) JO19-4 5 2 0 3 13 22 -9 6
6 Medemblik FC JO19-2 6 1 1 4 13 14 -1 4
7 Kwadijk JO19-1 6 1 0 5 8 24 -16 3

Volendam (rkav) JO19-4 (0680 Onder 19 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 V.V. Bergen JO19-1 1 1 0 0 8 1 7 3
2 Blokkers de JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BOL JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Callantsoog JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Medemblik FC JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Reiger Boys JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Reiger Boys JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Schagen United JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Schagen United JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Volendam (rkav) JO19-4 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ZOB JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 HCSC JO19-2 1 0 0 1 1 8 -7 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
28 jan 14:05 uur Regulier Schagen United JO19-3 - Volendam (rkav) JO19-4 Meer informatie
04 feb 12:00 uur Regulier BOL JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-4 Meer informatie
11 feb 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO19-4 - Reiger Boys JO19-3 Meer informatie
04 mrt 14:30 uur Regulier V.V. Bergen JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-4 Meer informatie

Volendam (rkav) JO19-4 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-4 (0350 Onder 19 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO19-4 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-4 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-4 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-4 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
17 dec ZOB JO19-2 - Volendam (rkav) JO19-4 5 - 2
10 dec Medemblik FC JO19-2 - ZOB JO19-2 2 - 3
10 dec SVW 27 JO19-1 - Kwadijk JO19-1 7 - 1
10 dec Reiger Boys JO19-2 - Blokkers de JO19-1 2 - 0
03 dec Blokkers de JO19-1 - SVW 27 JO19-1 7 - 1
03 dec Kwadijk JO19-1 - Medemblik FC JO19-2 3 - 0
26 nov Blokkers de JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-4 9 - 2
26 nov Reiger Boys JO19-2 - SVW 27 JO19-1 1 - 2
26 nov ZOB JO19-2 - Kwadijk JO19-1 3 - 1
23 nov Volendam (rkav) JO19-4 - SVW 27 JO19-1
19 nov ZOB JO19-2 - Blokkers de JO19-1 4 - 4
19 nov Medemblik FC JO19-2 - Volendam (rkav) JO19-4 1 - 2
19 nov Kwadijk JO19-1 - Reiger Boys JO19-2 1 - 2

Volendam (rkav) JO19-4 (0680 Onder 19 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
28 jan Schagen United JO19-3 - Volendam (rkav) JO19-4

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO19-4 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-4 (0350 Onder 19 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO19-4 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-4 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-4 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-4 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-4 (0680 Onder 19 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
28 jan 14:00 uur Callantsoog JO19-1 - BOL JO19-1 Meer informatie
28 jan 14:05 uur Schagen United JO19-3 - Volendam (rkav) JO19-4 Meer informatie
28 jan 14:45 uur Schagen United JO19-2 - Reiger Boys JO19-3 Meer informatie
28 jan 15:00 uur Blokkers de JO19-1 - Medemblik FC JO19-2 Meer informatie
28 jan 15:15 uur ZOB JO19-2 - Reiger Boys JO19-2 Meer informatie
04 feb 12:00 uur BOL JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-4 Meer informatie
04 feb 12:30 uur Reiger Boys JO19-2 - Schagen United JO19-2 Meer informatie
04 feb 12:30 uur Reiger Boys JO19-3 - V.V. Bergen JO19-1 Meer informatie
04 feb 14:00 uur Callantsoog JO19-1 - HCSC JO19-2 Meer informatie
04 feb 14:30 uur Medemblik FC JO19-2 - ZOB JO19-2 Meer informatie
04 feb 15:00 uur Blokkers de JO19-1 - Schagen United JO19-3 Meer informatie
11 feb 12:00 uur HCSC JO19-2 - Blokkers de JO19-1 Meer informatie
11 feb 14:00 uur V.V. Bergen JO19-1 - Reiger Boys JO19-2 Meer informatie
11 feb 14:30 uur Volendam (rkav) JO19-4 - Reiger Boys JO19-3 Meer informatie
11 feb 16:15 uur ZOB JO19-2 - BOL JO19-1 Meer informatie
11 feb 16:30 uur Schagen United JO19-3 - Medemblik FC JO19-2 Meer informatie
11 feb 17:05 uur Schagen United JO19-2 - Callantsoog JO19-1 Meer informatie
04 mrt 12:30 uur Reiger Boys JO19-2 - Callantsoog JO19-1 Meer informatie
04 mrt 12:30 uur Reiger Boys JO19-3 - ZOB JO19-2 Meer informatie
04 mrt 12:50 uur BOL JO19-1 - Schagen United JO19-3 Meer informatie
04 mrt 14:30 uur Medemblik FC JO19-2 - HCSC JO19-2 Meer informatie
04 mrt 14:30 uur V.V. Bergen JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-4 Meer informatie
04 mrt 15:00 uur Blokkers de JO19-1 - Schagen United JO19-2 Meer informatie

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie