JO14-2


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 104343
Wedstijdnummerintern 16916124
Veldnaam veld 1
Veldlocatie Veld
Thuisscore 4
Thuisscore-regulier 4
Klasse 2e klasse (2e fase)
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0390 Onder 14 (2e fase)
Categorie B
Wedstrijddatum 2022-12-10
Aanvangstijdopgemaakt 10:05
Duur 70
Speltype Veld
Aanduiding 0390 Onder 14 (2e fase)
Poule B
Thuisteam Volendam (rkav) JO14-2
Uitteam SDOB JO14-1
Matchofficials
Scheidsrechters Kok, Jan (Scheidsrechter)
Accommodatie
Naam Sportpark Volendam
Straat Julianaweg 3 A
Plaats 1131CX VOLENDAM
Telefoon 0299-364164
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com
Uitteam
Naam SDOB
Code BBFZ65G
Website http://www.sdob.nl
Shirtkleur Geel
Straat Broekermeerdijk 35 C
Postcodeplaats 1151CZ BROEK IN WATERLAND
Telefoon 020-4031495
Email ans.evenboer@kpnplanet.nl

Volendam (rkav) JO14-2 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 FC Amsterdam JO14-2 3 3 0 0 9 4 5 9
2 BFC JO14-3 4 2 2 0 16 8 8 8
3 Diemen sv. JO14-1 2 2 0 0 10 2 8 6
4 DRC JO14-1 3 2 0 1 19 7 12 6
5 AMVJ JO14-1 3 2 0 1 10 4 6 6
6 BVV '31 JO14-1 4 2 0 2 13 14 -1 6
7 Volendam (rkav) JO14-2 3 1 2 0 12 7 5 5
8 Ouderkerk sv. JO14-1 4 1 1 2 12 12 0 4
9 IVV JO14-1 4 1 1 2 5 10 -5 4
10 RKAVIC JO14-2 3 1 0 2 6 7 -1 3
11 Buitenboys sc. JO14-2 2 0 0 2 5 17 -12 0
12 Zuidoost United JO14-2 2 0 0 2 2 21 -19 0
13 RCZ JO14-1 3 0 0 3 2 8 -6 0

Volendam (rkav) JO14-2 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO14-2 3 2 1 0 34 3 31 7
2 EVC JO14-1 3 2 1 0 26 5 21 7
3 Always Forward JO14-2 3 1 0 2 12 14 -2 3
4 Strandvogels JO14-1 3 0 0 3 2 52 -50 0

Volendam (rkav) JO14-2 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DRC JO14-1 3 3 0 0 31 1 30 9
2 Volendam (rkav) JO14-2 3 3 0 0 28 2 26 9
3 IVV JO14-1 3 1 0 2 6 16 -10 3
4 ZSGOWMS JO14-1 4 1 0 3 7 20 -13 3
5 ZCFC JO14-1 3 0 0 3 2 35 -33 0

Volendam (rkav) JO14-2 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 EVC JO14-1 6 5 0 1 22 13 9 15
2 Always Forward JO14-2 6 4 1 1 27 11 16 13
3 Volendam (rkav) JO14-2 6 4 0 2 36 13 23 12
4 Purmerend JO14-2 6 1 3 2 9 14 -5 6
5 Grasshoppers JO14-1 6 1 2 3 15 20 -5 5
6 Zwaluwen 30 HCSV JO14-1 6 1 1 4 8 26 -18 4
7 Valken de JO14-1 6 1 1 4 7 27 -20 4

Volendam (rkav) JO14-2 (0390 Onder 14 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend JO14-2 5 4 1 0 18 4 14 13
2 EVC JO14-1 6 4 1 1 26 17 9 13
3 Volendam (rkav) JO14-2 5 3 0 2 26 11 15 9
4 Hercules Zaandam sc JO14-1 6 2 0 4 20 30 -10 6
5 ZOB JO14-1 5 1 2 2 12 17 -5 5
6 De Wherevogels JO14-1 3 1 0 2 10 10 0 3
7 RCZ JO14-1 4 0 0 4 4 27 -23 0

Volendam (rkav) JO14-2 (0391 Onder 14 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO14-2 10 8 1 1 37 12 25 25
2 EVC JO14-1 10 7 1 2 34 20 14 22
3 WSV 1930 JO14-1 10 6 1 3 25 17 8 19
4 Purmerend JO14-2 10 5 2 3 35 21 14 17
5 Jong Holland JO14-1 10 5 2 3 27 18 9 17
6 ZOB JO14-1 10 4 2 4 26 29 -3 14
7 Fortuna Wormerveer sv JO14-2 10 4 0 6 30 31 -1 12
8 De Wherevogels JO14-1 10 3 3 4 22 28 -6 12
9 Velsenoord FC JO14-1 9 3 2 4 21 28 -7 11
10 Hercules Zaandam sc JO14-1 10 2 0 8 24 43 -19 6
11 FC Uitgeest JO14-1 9 0 0 9 6 40 -34 0

Volendam (rkav) JO14-2 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO14-2 5 4 1 0 21 7 14 13
2 Purmerend JO14-1 5 4 0 1 30 6 24 12
3 OSV JO14-1 5 3 0 2 12 15 -3 9
4 Sporting Krommenie JO14-1 5 2 1 2 19 11 8 7
5 Zaandijk JO14-2 5 1 0 4 8 18 -10 3
6 SVA JO14-1 5 0 0 5 1 34 -33 0

Volendam (rkav) JO14-2 (0390 Onder 14 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend JO14-1 7 7 0 0 40 3 37 21
2 JOS Watergraafsmeer JO14-1 7 6 0 1 29 20 9 18
3 Volendam (rkav) JO14-2 6 3 1 2 15 10 5 10
4 FC Weesp JO14-2 6 2 2 2 5 11 -6 8
5 SDOB JO14-1 7 2 0 5 8 20 -12 6
6 Abcoude fc JO14-2 6 1 2 3 11 16 -5 5
7 DRC JO14-1 5 1 0 4 5 13 -8 3
8 Almere FC JO14-2 6 0 1 5 5 25 -20 1

Volendam (rkav) JO14-2 (B9410 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZSGOWMS JO14-1 1 1 0 0 7 0 7 3
2 DOVO JO14-2 1 1 0 0 6 0 6 3
3 OSM '75 JO14-1 1 1 0 0 7 2 5 3
4 Nederhorst vv JO14-1 1 1 0 0 7 3 4 3
5 Nieuwland ASC JO14-1 1 1 0 0 6 2 4 3
6 Graveland 's JO14-1 1 1 0 0 4 0 4 3
7 DRC JO14-1 1 1 0 0 4 1 3 3
8 Purmersteijn JO14-2 1 1 0 0 4 1 3 3
9 DVSA JO14-1 1 1 0 0 3 0 3 3
10 TOB Rksv JO14-1 1 1 0 0 3 0 3 3
11 VVS 46 JO14-1 1 1 0 0 3 0 3 3
12 WV-HEDW JO14-2 1 1 0 0 3 2 1 3
13 s.v. Enkhuizen JO14-1 1 1 0 0 2 1 1 3
14 Hooglanderveen JO14-2 1 1 0 0 2 1 1 3
15 SVIJ JO14-1 1 1 0 0 1 0 1 3
16 Koninklijke HFC JO14-2 1 0 1 0 4 4 0 1
17 Zandvoort s.v. JO14-1 1 0 1 0 4 4 0 1
18 RKEDO JO14-1 1 0 1 0 2 2 0 1
19 Duinrand S JO14-1 1 0 1 0 2 2 0 1
20 Vrone JO14-1 1 0 1 0 1 1 0 1
21 Reiger Boys JO14-1 1 0 1 0 1 1 0 1
22 Amsvorde JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 AS'80 JO14-5 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Buitenveldert sc. JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 DESTO JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Hercules JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Hoofddorp s.v. JO14-4 0 0 0 0 0 0 0 0
28 JOS Watergraafsmeer JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
29 JSV Nieuwegein JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Legmeervogels JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Montfoort S.V.'19 JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Ouderkerk sv. JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
33 RKAVIC JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
34 RKDES JO14-1JM 0 0 0 0 0 0 0 0
35 SCPB'22 JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
36 VVIJ JO14-4 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Waterwijk asc JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Waterwijk asc JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 FC Weesp JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Sloterdijk avv. JO14-1 1 0 0 1 2 3 -1 0
41 DOSC JO14-2 1 0 0 1 1 2 -1 0
42 VVW JO14-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
43 ODIN 59 JO14-2 1 0 0 1 0 1 -1 0
44 TOS-Actief JO14-1 1 0 0 1 1 4 -3 0
45 Volendam (rkav) JO14-2 1 0 0 1 1 4 -3 0
46 Medemblik FC JO14-1 1 0 0 1 0 3 -3 0
47 SDZ JO14-3 1 0 0 1 0 3 -3 0
48 Vriendenschaar JO14-1 1 0 0 1 0 3 -3 0
49 Forza Almere JO14-1 1 0 0 1 3 7 -4 0
50 Meern De JO14-3 1 0 0 1 2 6 -4 0
51 Victoria JO14-4 1 0 0 1 0 4 -4 0
52 Houten JO14-2 1 0 0 1 2 7 -5 0
53 Merino's de JO14-1 1 0 0 1 0 6 -6 0
54 AFC JO14-3 1 0 0 1 0 7 -7 0

Volendam (rkav) JO14-2 (0391 Onder 14 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 CTO '70 vv JO14-1 1 1 0 0 4 0 4 3
2 Volendam (rkav) JO14-2 1 1 0 0 3 0 3 3
3 Almere FC JO14-1 1 1 0 0 3 2 1 3
4 TOB Rksv JO14-2 1 1 0 0 2 1 1 3
5 DRC JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OSV JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Ouderkerk sv. JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SDOB JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Hoofddorp s.v. JO14-3 1 0 0 1 2 3 -1 0
10 FC Weesp JO14-2 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 Marken sv. JO14-1 1 0 0 1 0 3 -3 0
12 SDZ MO15-3 1 0 0 1 0 4 -4 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
28 jan 10:20 uur Regulier Volendam (rkav) JO14-2 - Marken sv. JO14-1 Meer informatie
04 feb 10:30 uur Regulier Hoofddorp s.v. JO14-3 - Volendam (rkav) JO14-2 Meer informatie
11 feb 12:45 uur Regulier Volendam (rkav) JO14-2 - Almere FC JO14-1 Meer informatie
18 feb 12:00 uur Regulier SDZ MO15-3 - Volendam (rkav) JO14-2 Meer informatie

Volendam (rkav) JO14-2 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-2 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-2 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-2 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-2 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-2 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-2 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-2 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
10 dec Abcoude fc JO14-2 - FC Weesp JO14-2 1 - 1
10 dec Volendam (rkav) JO14-2 - SDOB JO14-1 4 - 0
10 dec JOS Watergraafsmeer JO14-1 - Purmerend JO14-1 0 - 9
07 dec DRC JO14-1 - JOS Watergraafsmeer JO14-1 1 - 5
03 dec SDOB JO14-1 - JOS Watergraafsmeer JO14-1 1 - 3
03 dec Purmerend JO14-1 - Almere FC JO14-2 7 - 1
26 nov Purmerend JO14-1 - SDOB JO14-1 5 - 0
26 nov Abcoude fc JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-2 1 - 1
26 nov FC Weesp JO14-2 - Almere FC JO14-2 0 - 0
19 nov Purmerend JO14-1 - FC Weesp JO14-2 5 - 0
19 nov SDOB JO14-1 - Abcoude fc JO14-2 3 - 1
19 nov Volendam (rkav) JO14-2 - DRC JO14-1 1 - 0
19 nov JOS Watergraafsmeer JO14-1 - Almere FC JO14-2 7 - 1

Volendam (rkav) JO14-2 (B9410 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
21 jan Koninklijke HFC JO14-2 - Zandvoort s.v. JO14-1 4 - 4 (5 - 3)
21 jan SDZ JO14-3 - TOB Rksv JO14-1 0 - 3
21 jan DRC JO14-1 - TOS-Actief JO14-1 4 - 1
21 jan Sloterdijk avv. JO14-1 - WV-HEDW JO14-2 2 - 3
21 jan ODIN 59 JO14-2 - SVIJ JO14-1 0 - 1
14 jan AFC JO14-3 - ZSGOWMS JO14-1 0 - 7
22 dec Houten JO14-2 - OSM '75 JO14-1 2 - 7
22 dec VVW JO14-1 - s.v. Enkhuizen JO14-1 1 - 2
22 dec Nederhorst vv JO14-1 - Forza Almere JO14-1 7 - 3
17 dec DVSA JO14-1 - Vriendenschaar JO14-1 3 - 0
17 dec Purmersteijn JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-2 4 - 1
17 dec RKEDO JO14-1 - Duinrand S JO14-1 2 - 2 (3 - 2)
17 dec DOSC JO14-2 - Hooglanderveen JO14-2 1 - 2
17 dec Meern De JO14-3 - Nieuwland ASC JO14-1 2 - 6
17 dec Sloterdijk avv. JO14-1 - WV-HEDW JO14-2
17 dec Medemblik FC JO14-1 - VVS 46 JO14-1 0 - 3
17 dec Graveland 's JO14-1 - Victoria JO14-4 4 - 0
17 dec Reiger Boys JO14-1 - Vrone JO14-1 1 - 1 (4 - 5)
17 dec DOVO JO14-2 - Merino's de JO14-1 6 - 0

Volendam (rkav) JO14-2 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
28 jan Hoofddorp s.v. JO14-3 - Almere FC JO14-1 2 - 3

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO14-2 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (B9410 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 feb 18:30 uur Legmeervogels JO14-2 - RKDES JO14-1JM Meer informatie
01 feb 18:30 uur JSV Nieuwegein JO14-1 - VVIJ JO14-4 Meer informatie
01 feb 18:30 uur JOS Watergraafsmeer JO14-1 - RKAVIC JO14-3 Meer informatie

Volendam (rkav) JO14-2 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
28 jan 10:30 uur OSV JO14-1 - Ouderkerk sv. JO14-1 Meer informatie
28 jan 12:45 uur SDOB JO14-1 - DRC JO14-1 Meer informatie
04 feb 10:15 uur Almere FC JO14-1 - OSV JO14-1 Meer informatie
04 feb 10:30 uur Ouderkerk sv. JO14-1 - SDOB JO14-1 Meer informatie
04 feb 10:30 uur Hoofddorp s.v. JO14-3 - Volendam (rkav) JO14-2 Meer informatie
04 feb 10:45 uur CTO '70 vv JO14-1 - FC Weesp JO14-2 Meer informatie
04 feb 13:05 uur SDZ MO15-3 - Marken sv. JO14-1 Meer informatie
04 feb 13:15 uur DRC JO14-1 - TOB Rksv JO14-2 Meer informatie
11 feb 10:00 uur Marken sv. JO14-1 - DRC JO14-1 Meer informatie
11 feb 11:15 uur TOB Rksv JO14-2 - Ouderkerk sv. JO14-1 Meer informatie
11 feb 12:30 uur FC Weesp JO14-2 - Hoofddorp s.v. JO14-3 Meer informatie
11 feb 12:30 uur OSV JO14-1 - SDZ MO15-3 Meer informatie
11 feb 12:45 uur Volendam (rkav) JO14-2 - Almere FC JO14-1 Meer informatie
11 feb 13:45 uur SDOB JO14-1 - CTO '70 vv JO14-1 Meer informatie
18 feb 11:45 uur Hoofddorp s.v. JO14-3 - SDOB JO14-1 Meer informatie
18 feb 12:00 uur SDZ MO15-3 - Volendam (rkav) JO14-2 Meer informatie
04 mrt 10:00 uur Almere FC JO14-1 - FC Weesp JO14-2 Meer informatie
04 mrt 10:00 uur TOB Rksv JO14-2 - Marken sv. JO14-1 Meer informatie
04 mrt 10:30 uur Ouderkerk sv. JO14-1 - CTO '70 vv JO14-1 Meer informatie
04 mrt 13:15 uur DRC JO14-1 - OSV JO14-1 Meer informatie

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie