JO12-4


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 126171
Wedstijdnummerintern 16988315
Veldnaam veld 7 B
Veldlocatie Veld
Thuisscore 12
Thuisscore-regulier 12
Klasse 4e klasse (2e fase)
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0331 Onder 12 (2e fase)
Categorie B
Wedstrijddatum 2022-12-10
Aanvangstijdopgemaakt 12:05
Duur 60
Speltype Veld
Aanduiding 0331 Onder 12 (2e fase)
Poule B
Thuisteam Volendam (rkav) JO12-4
Uitteam OSV JO12-3
Accommodatie
Naam Sportpark Volendam
Straat Julianaweg 3 A
Plaats 1131CX VOLENDAM
Telefoon 0299-364164
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com
Uitteam
Naam OSV
Code BBCZ024
Website http://www.osv-amsterdam.nl
Shirtkleur Blauw/Zwart verticaal gestreept
Straat Postbus 35
Postcodeplaats 1510AA OOSTZAAN
Telefoon 06-22908630
Email bestuur@osv-amsterdam.nl

Volendam (rkav) JO12-4 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO12-4 5 5 0 0 36 6 30 15
2 ZOB JO12-4 5 3 1 1 26 14 12 10
3 DZS JO12-1 5 3 1 1 19 12 7 10
4 De Wherevogels JO12-2 5 2 0 3 18 24 -6 6
5 Kwadijk JO12-1 5 1 0 4 13 33 -20 3
6 Purmersteijn JO12-3 5 0 0 5 5 28 -23 0

Volendam (rkav) JO12-4 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO12-4 6 5 0 1 33 17 16 15
2 Purmersteijn JO12-2 5 3 1 1 26 9 17 10
3 Volendam (rkav) JO12-5 5 3 1 1 16 18 -2 10
4 Monnickendam JO12-1 5 3 0 2 23 12 11 9
5 Zaandijk JO12-1 5 2 0 3 19 19 0 6
6 Purmerend JO12-3 5 1 0 4 13 25 -12 3
7 Beemster JO12-1 5 0 0 5 15 45 -30 0

Volendam (rkav) JO12-4 (0331 Onder 12 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO12-4 7 6 1 0 55 15 40 19
2 ASC De Volewijckers JO12-2 6 3 3 0 29 15 14 12
3 DRC JO12-2 7 3 2 2 29 27 2 11
4 SDZ JO12-6 7 3 0 4 21 28 -7 9
5 IVV JO12-2 7 2 2 3 23 35 -12 8
6 OFC JO12-1 7 2 1 4 19 33 -14 7
7 OSV JO12-3 6 2 0 4 19 25 -6 6
8 AFC IJburg JO12-5 7 1 1 5 17 34 -17 4

Volendam (rkav) JO12-4 (0332 Onder 12 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 RCZ JO12-1 3 3 0 0 17 4 13 9
2 Purmersteijn JO12-1 3 2 0 1 14 5 9 6
3 Volendam (rkav) JO12-4 3 1 0 2 13 14 -1 3
4 ZOB JO12-2 3 1 0 2 8 11 -3 3
5 Rijp (de) JO12-1 3 1 0 2 7 14 -7 3
6 Purmerend JO12-2 3 1 0 2 8 19 -11 3

Volendam (rkav) JO12-4 (0336 Onder 12 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO12-4 (0336 Onder 12 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Apollo 68 JO12-1JM 7 5 1 1 23 18 5 16
2 Volendam (rkav) JO12-4 4 4 0 0 30 8 22 12
3 Spirit 30 (SC) JO12-2 5 4 0 1 38 11 27 12
4 VVS 46 JO12-2 6 3 0 3 32 19 13 9
5 Always Forward JO12-4 7 2 1 4 10 29 -19 7
6 Reiger Boys JO12-3 6 2 0 4 16 38 -22 6
7 DWOW JO12-1 7 1 2 4 20 27 -7 5
8 Blokkers de JO12-3 6 0 2 4 6 25 -19 2

Volendam (rkav) JO12-4 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Rijp (de) JO12-2 5 5 0 0 37 11 26 15
2 Volendam (rkav) JO12-4 5 4 0 1 22 9 13 12
3 WBSV JO12-1 5 3 0 2 26 10 16 9
4 RKEDO JO12-2 5 3 0 2 18 16 2 9
5 KSV JO12-4 5 1 0 4 7 20 -13 3
6 Kwiek 78 JO12-1 5 1 0 4 11 34 -23 3
7 ZOB JO12-3 6 1 0 5 12 33 -21 3

Volendam (rkav) JO12-4 (0331 Onder 12 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Saenden JO12-1 5 4 1 0 33 4 29 13
2 Monnickendam JO12-3 6 4 1 1 36 19 17 13
3 Zaandijk JO12-1 4 3 0 1 21 9 12 9
4 SDOB JO12-2 3 2 1 0 15 8 7 7
5 Volendam (rkav) JO12-4 4 2 1 1 20 8 12 7
6 OFC JO12-2 6 2 0 4 18 22 -4 6
7 OSV JO12-3 6 1 0 5 10 52 -42 3
8 Sloterdijk avv. JO12-2 6 0 0 6 11 42 -31 0

Volendam (rkav) JO12-4 (0332 Onder 12 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Rijp (de) JO12-2 2 2 0 0 12 8 4 6
2 WBSV JO12-1 3 2 0 1 16 9 7 6
3 Purmerend JO12-4 3 2 0 1 13 13 0 6
4 ST Blauw Wit(W)/Graftdijk JO12-2 3 2 0 1 11 11 0 6
5 HSV Sport 1889 JO12-1 2 0 0 2 7 12 -5 0
6 Volendam (rkav) JO12-4 3 0 0 3 10 16 -6 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
04 feb 09:00 uur Regulier WBSV JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-4 Meer informatie
11 feb 11:15 uur Regulier Volendam (rkav) JO12-4 - HSV Sport 1889 JO12-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO12-4 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-4 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-4 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-4 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-4 (0336 Onder 12 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO12-4 (0336 Onder 12 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-4 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO12-4 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
10 dec Sloterdijk avv. JO12-2 - Zaandijk JO12-1 1 - 3
10 dec Volendam (rkav) JO12-4 - OSV JO12-3 12 - 0
10 dec Monnickendam JO12-3 - SDOB JO12-2 2 - 2
10 dec OFC JO12-2 - Saenden JO12-1 0 - 2
03 dec Zaandijk JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-4
03 dec Saenden JO12-1 - Sloterdijk avv. JO12-2 10 - 0
03 dec OSV JO12-3 - Monnickendam JO12-3 1 - 7
03 dec SDOB JO12-2 - OFC JO12-2 6 - 3
26 nov SDOB JO12-2 - OSV JO12-3 7 - 3
26 nov Zaandijk JO12-1 - OFC JO12-2 7 - 0
26 nov Sloterdijk avv. JO12-2 - Volendam (rkav) JO12-4 2 - 4
26 nov Saenden JO12-1 - Monnickendam JO12-3 5 - 2
19 nov Volendam (rkav) JO12-4 - Saenden JO12-1 1 - 1
19 nov De Wherevogels JO12-3 - Zaandijk JO12-1 0 - 10
19 nov Monnickendam JO12-3 - OFC JO12-2 4 - 3
19 nov OSV JO12-3 - Sloterdijk avv. JO12-2 5 - 4

Volendam (rkav) JO12-4 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
28 jan ST Blauw Wit(W)/Graftdijk JO12-2 - WBSV JO12-1 1 - 9
28 jan Volendam (rkav) JO12-4 - Purmerend JO12-4 2 - 6
21 jan WBSV JO12-1 - Rijp (de) JO12-2 2 - 5
21 jan Purmerend JO12-4 - HSV Sport 1889 JO12-1 7 - 4
21 jan Volendam (rkav) JO12-4 - ST Blauw Wit(W)/Graftdijk JO12-2 2 - 3
14 jan HSV Sport 1889 JO12-1 - WBSV JO12-1 3 - 5
14 jan Rijp (de) JO12-2 - Volendam (rkav) JO12-4 7 - 6
14 jan ST Blauw Wit(W)/Graftdijk JO12-2 - Purmerend JO12-4 7 - 0

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO12-4 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-4 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-4 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-4 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-4 (0336 Onder 12 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO12-4 (0336 Onder 12 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-4 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-4 (0331 Onder 12 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO12-4 (0332 Onder 12 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
28 jan 11:30 uur Rijp (de) JO12-2 - HSV Sport 1889 JO12-1 Meer informatie
04 feb 09:00 uur WBSV JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-4 Meer informatie
04 feb 09:00 uur Purmerend JO12-4 - Rijp (de) JO12-2 Meer informatie
04 feb 10:00 uur HSV Sport 1889 JO12-1 - ST Blauw Wit(W)/Graftdijk JO12-2 Meer informatie
11 feb 09:30 uur WBSV JO12-1 - Purmerend JO12-4 Meer informatie
11 feb 10:25 uur ST Blauw Wit(W)/Graftdijk JO12-2 - Rijp (de) JO12-2 Meer informatie
11 feb 11:15 uur Volendam (rkav) JO12-4 - HSV Sport 1889 JO12-1 Meer informatie

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie