JO11-6


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 129875
Wedstijdnummerintern 17013179
Veldnaam veld 1 A
Veldlocatie Veld
Klasse 5e klasse (2e fase)
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0269 Onder 11 (2e fase)
Categorie B
Wedstrijddatum 2022-12-03
Aanvangstijdopgemaakt 08:45
Duur 60
Speltype Veld
Aanduiding 0269 Onder 11 (2e fase)
Poule B
Thuisteam Spirit 30 (SC) JO11-3
Uitteam Volendam (rkav) JO11-6
Accommodatie
Naam Sportpark Spirit'30
Straat Sportlaan 8
Plaats 1616CN HOOGKARSPEL
Telefoon 0228-561797
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Sportlaan+8,+1616CN,+HOOGKARSPEL,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Spirit 30 (SC)
Code BBFW813
Website http://www.spirit30.nl
Shirtkleur Rood
Straat Postbus 36
Postcodeplaats 1616ZG HOOGKARSPEL
Telefoon 0638924557
Email secretaris@spirit30.nl
Uitteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com

Volendam (rkav) JO11-6 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO11-2 4 4 0 0 32 7 25 12
2 RKEDO JO11-1 5 3 1 1 33 21 12 10
3 Volendam (rkav) JO11-6 5 2 2 1 23 16 7 8
4 Always Forward JO11-4 4 1 1 2 14 25 -11 4
5 Reiger Boys JO11-5 5 1 0 4 21 27 -6 3
6 Rijp (de) JO11-2 5 1 0 4 16 43 -27 3

Volendam (rkav) JO11-6 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 De Wherevogels JO11-4 5 4 1 0 40 11 29 13
2 Monnickendam JO11-3 6 4 1 1 44 14 30 13
3 Purmerend JO11-4 6 4 0 2 47 25 22 12
4 Rijp (de) JO11-2 5 2 0 3 32 24 8 6
5 Volendam (rkav) JO11-6 5 2 0 3 41 35 6 6
6 Purmerland JO11-1 5 2 0 3 36 31 5 6
7 ZOB JO11-3 3 1 0 2 14 26 -12 3
8 Volendam (rkav) JO11-7 5 0 0 5 6 94 -88 0

Volendam (rkav) JO11-6 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Monnickendam JO11-3 6 5 0 1 35 6 29 15
2 OFC JO11-2 3 3 0 0 29 6 23 9
3 Volendam (rkav) JO11-6 4 3 0 1 18 18 0 9
4 WBSV JO11-1 6 3 0 3 25 20 5 9
5 Purmerend JO11-4 6 2 1 3 19 38 -19 7
6 SDOB JO11-2M 3 1 0 2 10 14 -4 3
7 Rijp (de) JO11-2 6 1 0 5 25 37 -12 3
8 Purmerland JO11-1 4 0 1 3 11 33 -22 1

Volendam (rkav) JO11-6 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Monnickendam JO11-3 2 2 0 0 23 1 22 6
2 Rijp (de) JO11-2 2 1 1 0 11 7 4 4
3 Purmerend JO11-4 2 1 1 0 9 6 3 4
4 Volendam (rkav) JO11-6 2 0 1 1 5 9 -4 1
5 SDOB JO11-2M 3 0 1 2 5 16 -11 1
6 Purmerland JO11-1 1 0 0 1 0 14 -14 0

Volendam (rkav) JO11-6 (0289 Onder 11 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Dijk De asv JO11-4 6 5 0 1 44 21 23 15
2 OFC JO11-2 6 4 1 1 38 15 23 13
3 OFC JO11-3 4 2 1 1 31 19 12 7
4 ASV Arsenal JO11-3 4 2 0 2 12 18 -6 6
5 Kadoelen sv. JO11-5 6 1 2 3 14 27 -13 5
6 Volendam (rkav) JO11-6 5 1 1 3 8 24 -16 4
7 SDOB JO11-2M 7 1 1 5 24 47 -23 4

Volendam (rkav) JO11-6 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Rijp (de) JO11-2 6 6 0 0 35 4 31 18
2 Oosthuizen JO11-1 6 4 1 1 31 8 23 13
3 Purmerend JO11-6JM 6 4 1 1 29 17 12 13
4 Beemster JO11-3 6 3 1 2 40 14 26 10
5 GSV JO11-2JM 6 2 1 3 11 19 -8 7
6 Purmersteijn JO11-4 6 1 0 5 16 22 -6 3
7 Volendam (rkav) JO11-6 6 1 0 5 17 41 -24 3
8 De Wherevogels JO11-4 6 1 0 5 5 59 -54 3

Volendam (rkav) JO11-6 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 George st JO11-1 5 5 0 0 22 6 16 15
2 Blokkers de JO11-4 5 4 0 1 21 10 11 12
3 De Wherevogels JO11-3 6 3 2 1 11 9 2 11
4 Purmersteijn JO11-4 6 3 1 2 30 21 9 10
5 Medemblik FC JO11-3 5 1 1 3 7 16 -9 4
6 GSV JO11-2JM 5 1 0 4 9 15 -6 3
7 Spirit 30 (SC) JO11-3 2 0 0 2 2 13 -11 0
8 Volendam (rkav) JO11-6 4 0 0 4 5 17 -12 0

Volendam (rkav) JO11-6 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO11-4 2 2 0 0 16 1 15 6
2 Blokkers de JO11-4 1 1 0 0 8 2 6 3
3 De Wherevogels JO11-3 2 1 0 1 8 4 4 3
4 Volendam (rkav) JO11-6 3 1 0 2 6 15 -9 3
5 Spirit 30 (SC) JO11-3 2 0 1 1 4 9 -5 1
6 HSV Sport 1889 JO11-1 2 0 1 1 3 14 -11 1

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
28 jan 10:15 uur Regulier De Wherevogels JO11-3 - Volendam (rkav) JO11-6 Meer informatie
04 feb 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO11-6 - Spirit 30 (SC) JO11-3 Meer informatie
11 feb 10:00 uur Regulier HSV Sport 1889 JO11-1 - Volendam (rkav) JO11-6 Meer informatie

Volendam (rkav) JO11-6 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-6 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-6 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-6 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-6 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-6 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-6 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
10 dec De Wherevogels JO11-3 - George st JO11-1 2 - 3
10 dec Blokkers de JO11-4 - Medemblik FC JO11-3 4 - 2
10 dec Purmersteijn JO11-4 - Spirit 30 (SC) JO11-3 12 - 2
03 dec Medemblik FC JO11-3 - De Wherevogels JO11-3 0 - 0
03 dec George st JO11-1 - Purmersteijn JO11-4 5 - 2
03 dec GSV JO11-2JM - Blokkers de JO11-4 0 - 3
03 dec Spirit 30 (SC) JO11-3 - Volendam (rkav) JO11-6
26 nov George st JO11-1 - Medemblik FC JO11-3 5 - 0
26 nov GSV JO11-2JM - Purmersteijn JO11-4 1 - 3
26 nov Volendam (rkav) JO11-6 - Blokkers de JO11-4 1 - 4
26 nov Spirit 30 (SC) JO11-3 - De Wherevogels JO11-3 0 - 1
19 nov Medemblik FC JO11-3 - Volendam (rkav) JO11-6 5 - 1
19 nov De Wherevogels JO11-3 - Purmersteijn JO11-4 3 - 3
19 nov George st JO11-1 - GSV JO11-2JM 6 - 0
19 nov Blokkers de JO11-4 - Purmerend JO11-5JM 7 - 1

Volendam (rkav) JO11-6 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
21 jan HSV Sport 1889 JO11-1 - Spirit 30 (SC) JO11-3 3 - 3
21 jan Volendam (rkav) JO11-6 - Purmersteijn JO11-4 1 - 5
14 jan Blokkers de JO11-4 - Volendam (rkav) JO11-6 8 - 2
14 jan Purmersteijn JO11-4 - HSV Sport 1889 JO11-1 11 - 0
14 jan Spirit 30 (SC) JO11-3 - De Wherevogels JO11-3 1 - 6

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO11-6 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-6 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-6 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-6 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-6 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-6 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-6 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-6 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
28 jan 08:45 uur Spirit 30 (SC) JO11-3 - Purmersteijn JO11-4 Meer informatie
28 jan 10:00 uur Blokkers de JO11-4 - HSV Sport 1889 JO11-1 Meer informatie
04 feb 09:00 uur Volendam (rkav) JO11-6 - Spirit 30 (SC) JO11-3 Meer informatie
04 feb 09:30 uur Purmersteijn JO11-4 - Blokkers de JO11-4 Meer informatie
04 feb 10:00 uur HSV Sport 1889 JO11-1 - De Wherevogels JO11-3 Meer informatie
11 feb 10:00 uur HSV Sport 1889 JO11-1 - Volendam (rkav) JO11-6 Meer informatie
11 feb 10:00 uur Blokkers de JO11-4 - Spirit 30 (SC) JO11-3 Meer informatie
11 feb 10:15 uur De Wherevogels JO11-3 - Purmersteijn JO11-4 Meer informatie

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie