JO11-3


Error
Messages Array
Code 4001

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DRC JO11-1 5 3 1 1 31 18 13 10
2 Diemen sv. JO11-2 5 3 1 1 26 19 7 10
3 AFC IJburg JO11-3 5 2 0 3 25 21 4 6
4 CTO '70 vv JO11-1 5 2 0 3 23 32 -9 6
5 Volendam (rkav) JO11-3 5 2 0 3 23 37 -14 6
6 Marken sv. JO11-1 5 1 2 2 22 23 -1 5

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Rijp (de) JO11-1 5 5 0 0 30 12 18 15
2 Volendam (rkav) JO11-3 5 3 1 1 22 12 10 10
3 s.v. Enkhuizen JO11-1 5 3 0 2 21 11 10 9
4 Purmerend JO11-2 5 2 0 3 14 13 1 6
5 Westfriezen JO11-2 5 2 0 3 15 23 -8 6
6 Purmersteijn JO11-3 6 2 0 4 11 28 -17 6
7 Always Forward JO11-2 5 0 1 4 10 24 -14 1

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO11-3 7 6 0 1 33 22 11 18
2 Purmerend JO11-2 6 5 1 0 36 15 21 16
3 KFC JO11-2 7 4 0 3 39 29 10 12
4 Hercules Zaandam sc JO11-1 7 3 1 3 31 31 0 10
5 Volendam (rkav) JO11-3 6 2 1 3 31 21 10 7
6 WSV 1930 JO11-1 7 1 2 4 17 29 -12 5
7 Zaanlandia JO11-1 5 1 1 3 14 20 -6 4
8 Fortuna Wormerveer sv JO11-2 7 1 0 6 19 53 -34 3

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ASC De Volewijckers JO11-1 3 3 0 0 26 2 24 9
2 Volendam (rkav) JO11-3 3 3 0 0 24 9 15 9
3 AFC IJburg JO11-3 3 1 0 2 11 12 -1 3
4 Monnickendam JO11-1 3 1 0 2 8 17 -9 3
5 Meteoor De sv. JO11-1 3 1 0 2 5 20 -15 3
6 SDOB JO11-1 3 0 0 3 6 20 -14 0

Volendam (rkav) JO11-3 (0289 Onder 11 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 TABA afc JO11-1 7 6 1 0 35 11 24 19
2 ASC De Volewijckers JO11-1 8 6 1 1 49 23 26 19
3 Volendam (rkav) JO11-3 8 4 1 3 31 34 -3 13
4 RODA '23 Rksv JO11-4 5 3 1 1 22 14 8 10
5 Dijk De asv JO11-2 8 3 0 5 31 31 0 9
6 DRC JO11-1 7 2 1 4 28 32 -4 7
7 SDOB JO11-1 8 1 1 6 22 51 -29 4
8 Monnickendam JO11-1 7 1 0 6 19 41 -22 3

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO11-3 5 4 1 0 36 9 27 13
2 Purmersteijn JO11-3 6 3 1 2 24 20 4 10
3 SDOB JO11-1 4 3 0 1 28 9 19 9
4 Ilpendam JO11-1 6 3 0 3 37 23 14 9
5 KFC JO11-3 2 2 0 0 22 7 15 6
6 Purmerend JO11-4 5 2 0 3 24 19 5 6
7 De Wherevogels JO11-2 5 1 0 4 10 51 -41 3
8 EVC JO11-2JM 5 0 0 5 4 47 -43 0

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO11-3 4 4 0 0 24 5 19 12
2 Purmersteijn JO11-3 4 3 0 1 19 8 11 9
3 Purmerend JO11-4 4 3 0 1 22 15 7 9
4 Beemster JO11-2 4 3 0 1 12 9 3 9
5 Volendam (rkav) JO11-4 3 1 0 2 9 9 0 3
6 Ilpendam JO11-1 4 1 0 3 8 17 -9 3
7 DZS JO11-1 3 0 0 3 7 19 -12 0
8 ZOB JO11-2 4 0 0 4 5 24 -19 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
03 dec 11:25 uur Regulier Volendam (rkav) JO11-3 - Beemster JO11-2 Meer informatie
10 dec 10:00 uur Regulier DZS JO11-1 - Volendam (rkav) JO11-3 Meer informatie

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
15 okt De Wherevogels JO11-2 - Purmerend JO11-4 4 - 3
08 okt Ilpendam JO11-1 - Purmerend JO11-4 6 - 4
08 okt EVC JO11-2JM - SDOB JO11-1 0 - 12
08 okt Purmersteijn JO11-3 - Volendam (rkav) JO11-3 1 - 1
08 okt KFC JO11-3 - De Wherevogels JO11-2 15 - 1
01 okt Volendam (rkav) JO11-3 - EVC JO11-2JM 9 - 1
01 okt Purmerend JO11-4 - Purmersteijn JO11-3 4 - 3
01 okt Ilpendam JO11-1 - KFC JO11-3 6 - 7
24 sep KFC JO11-3 - Purmerend JO11-4
24 sep EVC JO11-2JM - Ilpendam JO11-1 2 - 8
24 sep De Wherevogels JO11-2 - Volendam (rkav) JO11-3 1 - 17
24 sep Purmersteijn JO11-3 - SDOB JO11-1 1 - 8

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
03 dec Volendam (rkav) JO11-4 - Ilpendam JO11-1
03 dec Volendam (rkav) JO11-3 - Beemster JO11-2
26 nov Volendam (rkav) JO11-4 - Beemster JO11-2 5 - 0
26 nov Ilpendam JO11-1 - DZS JO11-1 3 - 1
26 nov Purmerend JO11-4 - Volendam (rkav) JO11-3 1 - 4
26 nov ZOB JO11-2 - Purmersteijn JO11-3 1 - 4
19 nov Volendam (rkav) JO11-3 - Ilpendam JO11-1 8 - 2
19 nov Beemster JO11-2 - Purmersteijn JO11-3 5 - 2
19 nov Purmerend JO11-4 - ZOB JO11-2 9 - 2
12 nov Volendam (rkav) JO11-4 - Purmerend JO11-4 4 - 6
12 nov Ilpendam JO11-1 - Beemster JO11-2 2 - 5
12 nov ZOB JO11-2 - Volendam (rkav) JO11-3 2 - 9
12 nov Purmersteijn JO11-3 - DZS JO11-1 10 - 1
05 nov Volendam (rkav) JO11-3 - Volendam (rkav) JO11-4 3 - 0
05 nov DZS JO11-1 - Purmerend JO11-4 5 - 6
05 nov Purmersteijn JO11-3 - Ilpendam JO11-1 3 - 1
05 nov Beemster JO11-2 - ZOB JO11-2 2 - 0

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
03 dec 09:00 uur Purmerend JO11-4 - Purmersteijn JO11-3 Meer informatie
03 dec 10:15 uur ZOB JO11-2 - DZS JO11-1 Meer informatie
03 dec 11:25 uur Volendam (rkav) JO11-4 - Ilpendam JO11-1 Meer informatie
03 dec 11:25 uur Volendam (rkav) JO11-3 - Beemster JO11-2 Meer informatie
10 dec 09:00 uur Ilpendam JO11-1 - ZOB JO11-2 Meer informatie
10 dec 09:30 uur Purmersteijn JO11-3 - Volendam (rkav) JO11-4 Meer informatie
10 dec 10:00 uur Beemster JO11-2 - Purmerend JO11-4 Meer informatie
10 dec 10:00 uur DZS JO11-1 - Volendam (rkav) JO11-3 Meer informatie