JO10-5


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 118151
Wedstijdnummerintern 16980226
Veldnaam veld 2 A1
Veldlocatie Veld
Klasse 3e klasse (2e fase)
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0273 Onder 10 (2e fase)
Categorie B
Wedstrijddatum 2022-12-10
Aanvangstijdopgemaakt 08:30
Duur 50
Speltype Veld
Aanduiding 0273 Onder 10 (2e fase)
Poule B
Thuisteam HBOK JO10-1
Uitteam Volendam (rkav) JO10-5
Accommodatie
Naam Sportpark W. van Schalkwijk
Straat Termietergouw 8
Plaats 1027AD AMSTERDAM
Telefoon 020-6366013
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Termietergouw+8,+1027AD,+AMSTERDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam HBOK
Code BBCY61K
Website http://www.hbok.nl
Shirtkleur Wit
Straat Termietergouw 8
Postcodeplaats 1027AD AMSTERDAM
Telefoon 020-6366013
Email hbok_hbok@hotmail.com
Uitteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com

Volendam (rkav) JO10-5 (0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO10-5 (0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO10-5 (0273 Onder 10 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO10-5 (0266 Onder 10 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO10-5 (0290 Onder 10 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO10-5 (0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO10-5 (0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO10-5 (0273 Onder 10 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO10-5 (0266 Onder 10 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
28 jan 10:30 uur Regulier Beemster JO10-1 - Volendam (rkav) JO10-5 Meer informatie
04 feb 10:55 uur Regulier Volendam (rkav) JO10-5 - EVC JO10-2 Meer informatie
11 feb 10:30 uur Regulier Ilpendam JO10-1 - Volendam (rkav) JO10-5 Meer informatie

Volendam (rkav) JO10-5 (0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO10-5 (0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO10-5 (0273 Onder 10 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO10-5 (0266 Onder 10 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO10-5 (0290 Onder 10 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO10-5 (0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO10-5 (0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO10-5 (0273 Onder 10 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO10-5 (0266 Onder 10 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO10-5 (0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO10-5 (0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO10-5 (0273 Onder 10 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO10-5 (0266 Onder 10 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO10-5 (0290 Onder 10 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO10-5 (0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO10-5 (0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO10-5 (0273 Onder 10 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO10-5 (0266 Onder 10 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
28 jan 10:00 uur Ilpendam JO10-1 - Purmersteijn JO10-4 Meer informatie
28 jan 10:30 uur Beemster JO10-1 - Volendam (rkav) JO10-5 Meer informatie
04 feb 08:45 uur Purmerend JO10-6JM - Ilpendam JO10-1 Meer informatie
04 feb 09:30 uur Purmersteijn JO10-4 - Beemster JO10-1 Meer informatie
04 feb 10:55 uur Volendam (rkav) JO10-5 - EVC JO10-2 Meer informatie
11 feb 08:45 uur Purmerend JO10-6JM - Purmersteijn JO10-4 Meer informatie
11 feb 09:00 uur EVC JO10-2 - Beemster JO10-1 Meer informatie
11 feb 10:30 uur Ilpendam JO10-1 - Volendam (rkav) JO10-5 Meer informatie

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie